KIVI(ČU) par visu. BEZTĒMA

 
Reitings 22
Reģ: 11.07.2020
Izdomāju kad vajadzētu izveidot tēmu par KIVI SĀGU.
18.07.2021 14:48 |
 
Reitings 1198
Reģ: 13.03.2024
Es noskatījos, ka Mia ir ļoti līdzīga Andrim. Nu tā, ka ļoti, ļoti pēc izskata. Nebiju iepriekš piefiksējusi.
25.07.2024 10:17 |
 
10 gadi
Reitings 5151
Reģ: 05.08.2013
kapibara @ 25.07.2024 08:59

Te jau viss skaidrs.
MADARA nozaga kaķi. ???
Skaidrs, ka kāds "gudrītis" ieteicis šo gājienu, tēlot upurus.

Man liekas, ka tas kaķis varētu būt paslēpts tajās slavenajās Sarkanajās mapēs. Mīļie draugi, palīdziet! :D
25.07.2024 10:23 |
 
10 gadi
Reitings 6512
Reģ: 11.08.2009
Pamanījāt Madaras atbildes gājienu?
(nu vismaz man tas nolasījās, kā kārtējo reizi smalks uzdir.iens pamātei)
tas bumeranga selfijs ar uzrakstu - working late. (nebiju ievērojusi, ka Madara lietotu bumerangu, tas ir citas asobas rokraksts)
Atgādinājums, ka atšķirībā no mīļās pamātes, kas visu "ceļojumu" publicē NE savu bērnu, personīgo piemirstot, Keitijas mamma pat vakarā strādā (reāli, nevis tikai matus grauda), jo bērnam ir vajadzības katru dienu, ne tikai 1 brīvdienās vasarā....
25.07.2024 10:27 |
 
Patīk
Reitings 19232
Reģ: 09.12.2015
Jopcik, copcik, tas Mia kā tāds bārenītis tur izskatās, ķip netīšām pieklīdusi tai kompānijai.😒 Viss fokuss tikai uz Keitiju. Liene ir tērēta kaza, psihiski slims cilvēks. Pašas 3 meitas zaudējušas vienīgo apgādnieku un mīļu vecāku, ceturtā pat normāli smaidīt neuzdrošinās, lai neredz, ka palikusi bez zobiem, bet slampa kā žņaudzējčūska aptinusies citas sievietes labi audzinātam un sakoptam bērnam.🤮
25.07.2024 10:28 |
 
Reitings 2771
Reģ: 04.07.2024
Liene vislaik raksta, kādi cilvēki varbūt ļauni.
Nu kā tad, pati tāda. Sātana izdzimums pelēkā kardināla tērpā. Ļenka Ļuceferiene, kur Pūciņš un Čipsis?
25.07.2024 10:33 |
 
Reitings 51210
Reģ: 20.07.2021
susla @ 25.07.2024 00:47

Vēl pāris gadi un meitene sasniegs tusēšanās vecumu un arī daudz ko sapratīs pati. Tad ciemošanās vai nu beigsies, vai samazināsies līdz minimumam. Ko tīnim darīt ar sīko māsu mazā vienistabas dzīvoklī? Vai arī pati izlasīs visu, ko Liene ir publiski par viņas mammu sarakstījusi. Pagaidām jau vēl tāds bērna prāts. Nesaprot vēl līdz galam.

Diemžēl ir vēl tāds scenārijs, ka vepris varētu sapņot savākt meitu pie sevis, lai būtu aukle pie rokas katrā laikā, kad parazītu pārītim sagribēsies. Diemžēl meita varētu sagribēt pārvākties pie tētiņa, kur mūžīgie svētki. Mājās viņai tomēr kaut kādi pienākumi, noteikumi, jāmācās. Bet tētiņš uzskata, ka mācības nav svarīgas (tā viņš kvieca pagājušajā vasarā, kad aizveda ģimeni "sapņu ceļojumā" uz auksto baseinu). Tikai, kad apdzēries vepris lamādamies liks visu laiku pieskatīt pusmāsu, vadāt uz dārziņu un no tā, bet vecā švabra vairs nespēs noslēpt riebumu pret Madaras kopiju, tad jaunkundze apdomāsies. Un vēl - man būtu bail atstāt savu bērnu pustrakas mātītes sabiedrībā, ja nu šī piedzeras un balsis no kosmosa kaut ko liek darīt? Kā tam Kivičam nav bail švabrai blakus gulēt!
25.07.2024 10:35 |
 
Reitings 2022
Reģ: 21.04.2024
Tusnelda @ 25.07.2024 10:35

Diemžēl ir vēl tāds scenārijs, ka vepris varētu sapņot savākt meitu pie sevis, lai būtu aukle pie rokas katrā laikā, kad parazītu pārītim sagribēsies. Diemžēl meita varētu sagribēt pārvākties pie tētiņa, kur mūžīgie svētki. Mājās viņai tomēr kaut kādi pienākumi, noteikumi, jāmācās. Bet tētiņš uzskata, ka mācības nav svarīgas (tā viņš kvieca pagājušajā vasarā, kad aizveda ģimeni "sapņu ceļojumā" uz auksto baseinu). Tikai, kad apdzēries vepris lamādamies liks visu laiku pieskatīt pusmāsu, vadāt uz dārziņu un no tā, bet vecā švabra vairs nespēs noslēpt riebumu pret Madaras kopiju, tad jaunkundze apdomāsies. Un vēl - man būtu bail atstāt savu bērnu pustrakas mātītes sabiedrībā, ja nu šī piedzeras un balsis no kosmosa kaut ko liek darīt? Kā tam Kivičam nav bail švabrai blakus gulēt!

Tas nekad nenotiks, ka meita pie viņiem pārvāksies. Tak redz kādā pritonā būtu jādzīvo. Skola arī Siguldā. Kivičam, kad būtu jāsāk uzturēt katru dienu meita,jāizvadā pa skolu utt., ātri vien aptrūktos vēlme. Tāpat arī Keitijai ir māsa, draugi Siguldā.
Tur nulle iespējamības, ka viņa gribētu pie tēva dzīvot. Nulle.
25.07.2024 11:21 |
 
Reitings 501
Reģ: 02.03.2023
Lola Lō @ 25.07.2024 10:17
Es noskatījos, ka Mia ir ļoti līdzīga Andrim. Nu tā, ka ļoti, ļoti pēc izskata. Nebiju iepriekš piefiksējusi.

Sen jau teicu, ka Mia ir tēva meita. Vienā bildē bija ļoti līdzīga kivja mammai.
Tāpēc jau arī viņa riebjas Lienei.
Nav pietiekoši instagramīga. Atšķirībā no Keitijas.
Keitija ļoti labi saprot, ka papucis lēkās apkārt ,lai izpatiktu un ļoti labprāt to izmanto. Ne katram cilvēkam ir dota spēja izjust empātiju, tāpēc viņai visdrīzāk ir pilnīgi vienalga, ko tur kivičs un liene ir teikuši, rakstījuši. Kima atkal ir pilnīgi cits cilvēks.
Un augot Keitija labprāt dosies pie tētuka, jo tur ir brīvība, kas vēlāk būs vēl foršāk.
25.07.2024 11:21 |
 
Reitings 10927
Reģ: 21.09.2023
Pikachio @ 25.07.2024 11:21

Sen jau teicu, ka Mia ir tēva meita. Vienā bildē bija ļoti līdzīga kivja mammai.
Tāpēc jau arī viņa riebjas Lienei.
Nav pietiekoši instagramīga. Atšķirībā no Keitijas.
Keitija ļoti labi saprot, ka papucis lēkās apkārt ,lai izpatiktu un ļoti labprāt to izmanto. Ne katram cilvēkam ir dota spēja izjust empātiju, tāpēc viņai visdrīzāk ir pilnīgi vienalga, ko tur kivičs un liene ir teikuši, rakstījuši. Kima atkal ir pilnīgi cits cilvēks.
Un augot Keitija labprāt dosies pie tētuka, jo tur ir brīvība, kas vēlāk būs vēl foršāk.
Jā, Keituška varēs vēl pēc gadiem kopā ar abiem alkašiem tikt pie Mežezera. Kviecis jau atļaus visas mājās aizliegtās lietas, jo ir taču best dad in universe. Es tiešām nesaprotu Madaru, laist savu bērnu pie šiem deģenerātiem.
25.07.2024 11:27 |
 
Reitings 2022
Reģ: 21.04.2024
TeaPot @ 25.07.2024 08:49
man gribas vemt, skatoties, kā Liene filmē "mīļos dzīvnieciņus", nemaz nerunājot par savas kaulainās raganas rokas tvērienā sagrābto Keitiju, kamēr trīs no pašas meitām šobrīd iet cauri drausmīgam laikam, un ceturtā skraida apkārt pilnīgi pamesta novārtā. kā to čūsku zeme nes, nesaprotu
TeaPot @ 25.07.2024 08:49
man gribas vemt, skatoties, kā Liene filmē "mīļos dzīvnieciņus", nemaz nerunājot par savas kaulainās raganas rokas tvērienā sagrābto Keitiju, kamēr trīs no pašas meitām šobrīd iet cauri drausmīgam laikam, un ceturtā skraida apkārt pilnīgi pamesta novārtā. kā to čūsku zeme nes, nesaprotu

Pamanīju, ka Mia pārsvarā andrim pielipusi. Kopā ar lieni tāda sabijusies, stīva parasti, tāda kā nobijusies.
25.07.2024 11:32 |
 
Reitings 1198
Reģ: 13.03.2024
susla @ 25.07.2024 11:21

Tas nekad nenotiks, ka meita pie viņiem pārvāksies. Tak redz kādā pritonā būtu jādzīvo. Skola arī Siguldā. Kivičam, kad būtu jāsāk uzturēt katru dienu meita,jāizvadā pa skolu utt., ātri vien aptrūktos vēlme. Tāpat arī Keitijai ir māsa, draugi Siguldā.
Tur nulle iespējamības, ka viņa gribētu pie tēva dzīvot. Nulle.

Es arī domāju, ka tad, ja meitu gribētu pie sevis, tīņiem tomēr ir prasības, kas maksā un līdz ko bērns redzēs kā ir jādzīvo un kā trūks un ko bērns nedabūs, ātri vien būs prom, kur izdevīgi. Tīņi tomēr ir nedaudz egoisti un izmaksā gana dārgi vecākiem.
25.07.2024 11:33 |
 
Patīk
Reitings 19232
Reģ: 09.12.2015
susla @ 25.07.2024 11:21

Tas nekad nenotiks, ka meita pie viņiem pārvāksies. Tak redz kādā pritonā būtu jādzīvo. Skola arī Siguldā. Kivičam, kad būtu jāsāk uzturēt katru dienu meita,jāizvadā pa skolu utt., ātri vien aptrūktos vēlme. Tāpat arī Keitijai ir māsa, draugi Siguldā.
Tur nulle iespējamības, ka viņa gribētu pie tēva dzīvot. Nulle.

Piekrītu. Gan jau ir patīkami, ka tētuks lēkā riņķī, izdabā un pielien, pērk saldējumus un kokteiļus, plus vēl piedzied pilnas ausis, kā mīl šo meitu vairāk par visiem citiem saviem bērniem. Bet ikdienā, protams, ir labāk pie mammas, kur tiek nodrošinātas visas pamatvajadzības, ir ērta māja, pašai sava istaba, draudzenes un neapdzērušies pieaugušie.
25.07.2024 11:53 |
 
Reitings 35556
Reģ: 10.11.2022
Tusnelda @ 25.07.2024 10:35

Diemžēl ir vēl tāds scenārijs, ka vepris varētu sapņot savākt meitu pie sevis, lai būtu aukle pie rokas katrā laikā, kad parazītu pārītim sagribēsies. Diemžēl meita varētu sagribēt pārvākties pie tētiņa, kur mūžīgie svētki. Mājās viņai tomēr kaut kādi pienākumi, noteikumi, jāmācās. Bet tētiņš uzskata, ka mācības nav svarīgas (tā viņš kvieca pagājušajā vasarā, kad aizveda ģimeni "sapņu ceļojumā" uz auksto baseinu). Tikai, kad apdzēries vepris lamādamies liks visu laiku pieskatīt pusmāsu, vadāt uz dārziņu un no tā, bet vecā švabra vairs nespēs noslēpt riebumu pret Madaras kopiju, tad jaunkundze apdomāsies. Un vēl - man būtu bail atstāt savu bērnu pustrakas mātītes sabiedrībā, ja nu šī piedzeras un balsis no kosmosa kaut ko liek darīt? Kā tam Kivičam nav bail švabrai blakus gulēt!
Nu tad, lai Keitija aizmirst par mūzikas skolu, ceļojumiem, izklaidēm, jo tā visa nebūs. Kivis tikai tagad izpaužas. Ikdienā tur ir pilnīga garlaicība un augstākā pilotāža ir Dubulti, un ēdieni no vienreizējiem traukiem, infantilā
Liene un piedzēries tētuks. Bet ja grib būt bezmaksas aukle Miai, tad, lai karogs rokās.
25.07.2024 11:55 |
 
Reitings 485
Reģ: 17.07.2024
Hermiine89 @ 25.07.2024 11:27
Jā, Keituška varēs vēl pēc gadiem kopā ar abiem alkašiem tikt pie Mežezera. Kviecis jau atļaus visas mājās aizliegtās lietas, jo ir taču best dad in universe. Es tiešām nesaprotu Madaru, laist savu bērnu pie šiem deģenerātiem.
nevajag iezīmēt bērna nākotni, šis nav forši. Tas, ka viņa ir pie tēva, jūs neziniet kapēc un kas ir aiz kadra. Turklāt nu ir tas vecums, ka nevar vienkārši nelaist. Man bija lîdzīga situācija un ticiet man, bērni ir gudrāki, kā liekas, lai arī DNS krietni vien tajā otrajā vecākā.
25.07.2024 11:57 |
 
Patīk
Reitings 19232
Reģ: 09.12.2015
Hermiine89 @ 25.07.2024 11:27
Jā, Keituška varēs vēl pēc gadiem kopā ar abiem alkašiem tikt pie Mežezera. Kviecis jau atļaus visas mājās aizliegtās lietas, jo ir taču best dad in universe. Es tiešām nesaprotu Madaru, laist savu bērnu pie šiem deģenerātiem.

Nebrīnītos, ja viņš arī Kristoferam parādīja vielu lietošanu.. Pat intervijās lielījās, cik kokaīnu izšņaucis. Un vēlāk tik uzspēlēti sašutinājās par ļaunajiem narkodīleriem, kas viņa dēlu uzsēdinājuši. Bet tagad vispār neliekas ne zinis par puisi. Nekur, nekad nepiemin, it kā dēla viņam nemaz nebūtu.
25.07.2024 11:59 |
 
Reitings 358
Reģ: 13.09.2023
Lola Lō @ 25.07.2024 11:33

Es arī domāju, ka tad, ja meitu gribētu pie sevis, tīņiem tomēr ir prasības, kas maksā un līdz ko bērns redzēs kā ir jādzīvo un kā trūks un ko bērns nedabūs, ātri vien būs prom, kur izdevīgi. Tīņi tomēr ir nedaudz egoisti un izmaksā gana dārgi vecākiem.

Domāju, ka kivim šajā jautājumā varētu būt sava aritmētika. Viena meita pie mātes, otra pie viņa - alimenti tad 0,00. Plus vēl bezmaksas aukle. Par pārējo viņš nedomā, kamēr problēma nav aktuāla.
25.07.2024 12:13 |
 
Patīk
Reitings 22455
Reģ: 27.01.2021
marfina @ 25.07.2024 10:27
Pamanījāt Madaras atbildes gājienu?
(nu vismaz man tas nolasījās, kā kārtējo reizi smalks uzdir.iens pamātei)
tas bumeranga selfijs ar uzrakstu - working late. (nebiju ievērojusi, ka Madara lietotu bumerangu, tas ir citas asobas rokraksts)
Atgādinājums, ka atšķirībā no mīļās pamātes, kas visu "ceļojumu" publicē NE savu bērnu, personīgo piemirstot, Keitijas mamma pat vakarā strādā (reāli, nevis tikai matus grauda), jo bērnam ir vajadzības katru dienu, ne tikai 1 brīvdienās vasarā....
jā, Madara ik pa laikam smalki iedzeļ Lienei, bet tas ir tik rafinēti un pārdomāti, ka pat dzēliens izskatās estētiski (paldies mūsu devītklasniecei par šī vārda ieviešanu mūsu leksikā). Liene, protams, ar savām pēdējām trīs izbalinātajām smadzeņu šūnām to nekad neuzķer.
25.07.2024 12:19 |
 
Reitings 972
Reģ: 13.05.2022
It kā Tu ko zinātu @ 25.07.2024 11:57
nevajag iezīmēt bērna nākotni, šis nav forši. Tas, ka viņa ir pie tēva, jūs neziniet kapēc un kas ir aiz kadra. Turklāt nu ir tas vecums, ka nevar vienkārši nelaist. Man bija lîdzīga situācija un ticiet man, bērni ir gudrāki, kā liekas, lai arī DNS krietni vien tajā otrajā vecākā.
piekrītu un ir ļoti prasti no komentētājas puses bērnu saukt par Keitušu
25.07.2024 12:20 |
 
Reitings 485
Reģ: 17.07.2024
Pianiste @ 25.07.2024 12:13

Domāju, ka kivim šajā jautājumā varētu būt sava aritmētika. Viena meita pie mātes, otra pie viņa - alimenti tad 0,00. Plus vēl bezmaksas aukle. Par pārējo viņš nedomā, kamēr problēma nav aktuāla.
Domāju, ka kivis nedomā tādās kategorijās, viņš vispār nedomā. Mājas ir Siguldā un meitenēm/meitai tas jau ir iegājies-pie tēta ciemojas un viss. Viņas tēti un tās mājas neuztver par savām mājām. Tur ir-pie tēta, Siguldā-mājās. Tas ir kā 2x2=4 un tur nebūs citu variantu. Un ciemojoties kivis neko sliktu iemācīt nevar, jo ir ar ko salīdzināt un pašām saprast un spriest. Gudras meitenes!
25.07.2024 12:24 |
 
Reitings 3938
Reģ: 08.09.2015
Tikai Liene savā IG uztur leģendu, ka Kivičs ir tāds tēvs kurš bez maz audzinātu meitas tikai ļaunā Madara tak neļauj, patiesībā pats Andris ir paudis skaļi, ka viņam ir Ok būt svētdienas tētim, respektīvi, ka bērni ir pieejami, kad viņam sagribas, paša vārdi, ka tagad ir pienācis laiks viņam dzīvot sev, jo 5 gadus glaudījis muguru un mainījis pamperus bērniem😀
25.07.2024 12:29 |
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!
   
vairāk  >

Aptauja

 
Vai forumā publiski vajadzētu rādīt arī negatīvos vērtējumus (īkšķis uz leju) komentāriem?
  • Jā, jāredz arī negatīvie vērtējumi
  • Nē, lai paliek redzams tikai pozitīvais vērtējums
  • Nezinu, nav viedokļa
  • Cits
vairāk  >

Lietotāji online (4)