KIVI(ČU) par visu. BEZTĒMA

 
Reitings 22
Reģ: 11.07.2020
Izdomāju kad vajadzētu izveidot tēmu par KIVI SĀGU.
18.07.2021 14:48 |
 
10 gadi
Reitings 3657
Reģ: 29.01.2009
susla @ 11.06.2024 09:30

Tātad, ja viņam nav tāda dokumenta, viņš ne tikai pelna aploksnē, nemaksā nodokļus, bet arī vēl te pārkāpj likumu. Un visi piever acis? Publiski notiek pārkāpumi un visiem pofig?

Nē nu tiešām man jau sāk likties, ka Kivičš ir kaut kāds bērns, uz kuru nekas neattiecas un viss tiek piedots, jo viņš taču vēl maaaziņš
11.06.2024 11:17 |
 
10 gadi
Reitings 344
Reģ: 15.08.2012
Labdien,
Jūs citējāt tikai daļu no Autortiesību likuma 40.panta.
Licencei ir jāatrodas pie koncerta/pasākuma rīkotāja vismaz desmit dienas pirms pasākuma. Tātad licenci saņem zaļumballes vai koncerta rīkotājs, t.i., tā juridiskā persona, kuras reģistrācijas numurs ir uz biļetes vai persona, kura organizē pasākumu. Piemēram, Dziesmu svētku koncertā Mežaparkā uzstājas simtiem koru, - licenci darbu publiskai izpildīšanai konkrētajā koncertā nesaņem katrs atsevišķais koris, bet vienu licenci saņem koncerta rīkotājs. Pasākumam, kurš rīkots kafejnīcā, licenci saņem tās īpašnieks.
Ja neatbildēju, precizējiet jautājumu.
Ar cieņu,
Ināra Dombrovska
Muzikālo darbu nodaļas vadītāja
Tātad, kivičs ne par ko nav atbildīgs. Atbildīgs ir kafejnīcas īpašnieks. Tikai un vienīgi.
11.06.2024 12:37 |
 
10 gadi
Reitings 344
Reģ: 15.08.2012
LabaDabaDa @ 11.06.2024 10:27

Un liks daudzus, daudzus mīnusus no visiem saviem daudzajiem profiliem tiem, kas patiešām centīsies to izdarīt.
Reāli smieklīgi :D
izdoma jums gan strādā 🤣 jābūt slimam, lai taisītu vairākus profilus. Varbūt vajag samierināties ar to, ka ir vēl citi adekvāti cilvēki, ne es viena.
11.06.2024 12:48 |
 
10 gadi
Reitings 344
Reģ: 15.08.2012
Veiksme @ 11.06.2024 12:37
Labdien,
Jūs citējāt tikai daļu no Autortiesību likuma 40.panta.
Licencei ir jāatrodas pie koncerta/pasākuma rīkotāja vismaz desmit dienas pirms pasākuma. Tātad licenci saņem zaļumballes vai koncerta rīkotājs, t.i., tā juridiskā persona, kuras reģistrācijas numurs ir uz biļetes vai persona, kura organizē pasākumu. Piemēram, Dziesmu svētku koncertā Mežaparkā uzstājas simtiem koru, - licenci darbu publiskai izpildīšanai konkrētajā koncertā nesaņem katrs atsevišķais koris, bet vienu licenci saņem koncerta rīkotājs. Pasākumam, kurš rīkots kafejnīcā, licenci saņem tās īpašnieks.
Ja neatbildēju, precizējiet jautājumu.
Ar cieņu,
Ināra Dombrovska
Muzikālo darbu nodaļas vadītāja
Tātad, kivičs ne par ko nav atbildīgs. Atbildīgs ir kafejnīcas īpašnieks. Tikai un vienīgi.
tās, kuras man netic, varat pašas uzrakstīt- AKKA/LAA. Tas prasīja tieši divas minūtes laika.
11.06.2024 12:50 |
 
Reitings 1381
Reģ: 13.11.2023
Veiksme @ 11.06.2024 12:37
Labdien,
Jūs citējāt tikai daļu no Autortiesību likuma 40.panta.
Licencei ir jāatrodas pie koncerta/pasākuma rīkotāja vismaz desmit dienas pirms pasākuma. Tātad licenci saņem zaļumballes vai koncerta rīkotājs, t.i., tā juridiskā persona, kuras reģistrācijas numurs ir uz biļetes vai persona, kura organizē pasākumu. Piemēram, Dziesmu svētku koncertā Mežaparkā uzstājas simtiem koru, - licenci darbu publiskai izpildīšanai konkrētajā koncertā nesaņem katrs atsevišķais koris, bet vienu licenci saņem koncerta rīkotājs. Pasākumam, kurš rīkots kafejnīcā, licenci saņem tās īpašnieks.
Ja neatbildēju, precizējiet jautājumu.
Ar cieņu,
Ināra Dombrovska
Muzikālo darbu nodaļas vadītāja
Tātad, kivičs ne par ko nav atbildīgs. Atbildīgs ir kafejnīcas īpašnieks. Tikai un vienīgi.

Jēziņ, tev tiešām ļoti svarīgs forums, ja rakstīji jautājumu darbiniecei.
1) ir Akka/laa un Laipa, kam tu jautāji?
2) iekopē sava jautājuma tekstu, jo no tā var būt atkarīga atbilde, jo atbildē sniegtais salīdzinājums ar dziesmu svētkiem neskan īpaši saderīgs ar konkrēto situāciju. Mēs te runājam par to, ja mūziķis koncertos (gan kafejnīcās, gan savos citos koncertos, par ko iekasē naudu) izpilda svešas dziesmas.
Mūzika tiek aizsargāta gan atskaņojumā, gan ja to izpilda cits mūziķis. Ir skaidrs, ka ar svešu darbu pelnīt un nedalīties ar autoru nav ok.
Tāpat kā ieņemt naudiņu no apmeklētājiem skaidrā un iztērēt Jūrmalas kafejnīcās, nemaksājot nodokļus, arī nav ok.
Vienkārši nevienam par autoratlīdzībām nav interese čakarēties ar viņu. Par nodokļiem un uzturlīdzekļu parādiem gan noderētu. Tāpat kā Kerkirai, ka ZTI redzēja viņas dzīvesveidu pa TV un nobloķēja kontus.
11.06.2024 12:52 |
 
10 gadi
Reitings 1062
Reģ: 26.03.2010
Veiksme @ 11.06.2024 12:37
Labdien,
Jūs citējāt tikai daļu no Autortiesību likuma 40.panta.
Licencei ir jāatrodas pie koncerta/pasākuma rīkotāja vismaz desmit dienas pirms pasākuma. Tātad licenci saņem zaļumballes vai koncerta rīkotājs, t.i., tā juridiskā persona, kuras reģistrācijas numurs ir uz biļetes vai persona, kura organizē pasākumu. Piemēram, Dziesmu svētku koncertā Mežaparkā uzstājas simtiem koru, - licenci darbu publiskai izpildīšanai konkrētajā koncertā nesaņem katrs atsevišķais koris, bet vienu licenci saņem koncerta rīkotājs. Pasākumam, kurš rīkots kafejnīcā, licenci saņem tās īpašnieks.
Ja neatbildēju, precizējiet jautājumu.
Ar cieņu,
Ināra Dombrovska
Muzikālo darbu nodaļas vadītāja
Tātad, kivičs ne par ko nav atbildīgs. Atbildīgs ir kafejnīcas īpašnieks. Tikai un vienīgi.
tātad, ja viņš ir uzaicināts, viņš nedrīkst izpildīt nevienu svešu dziesmu. Tikai savu. Jo rīkotājs uzaicina Kiviču. Tātad kivičs rīkojas pretēji uzaicinātājam. Un abām pusēm jāvienojas, kādas dziesmas izpildīs. Citādāk, rīkotājs dabūn atļaujas kaut kādām dziesmām, a šis izdomā bliezt Baby shark 🤡🤡🤡
Veiksme, tu esi idiote
11.06.2024 13:14 |
 
Reitings 824
Reģ: 21.04.2024
Veiksme @ 11.06.2024 12:48
izdoma jums gan strādā ? jābūt slimam, lai taisītu vairākus profilus. Varbūt vajag samierināties ar to, ka ir vēl citi adekvāti cilvēki, ne es viena.

Jūs, būdama adekvāta, aizstāvat bērnu pametējus, alimentu nemaksātājus, agresīvu vīrieti, kurš ir sitis savu mīļoto, cilvēkus, kuriem visi citi vainīgi, tikai ne paši? Vecākus, kuri bērnu klātbūtnē aiz aizkariņa skaļi nodarbojas ar seksu, tā traumējot viņu psihi? Ieliekot grāmatā publiski bildi seksa laikā, nedomājot par to, ko tas nodara bērniem?
Veiksme, ko tu vēlies panākt?
11.06.2024 13:29 |
 
Reitings 1381
Reģ: 13.11.2023
Nu jā, patiesībā nav dižas starpības, vai attiecīgajā gadījumā bija jāmaksā kafejnīcai vai Kivičam, jo citos gadījumos viņam nav kafejnīcas aizmugurē. Man nav laika meklēt autortiesību līkločos, bet es atsakos ticēt, ka, piemēram, kāzās pieaicinātais mūziķis likumiski var dziedāt svešas dziesmas, nesamaksājot par to akka/laa. Tas būtu pretrunā jebkurai loģikai. Tad jau var teikt, ka arī nodokļus par to nav jāmaksā, jo nu - uzdzied savējiem, tas nekas, ka ne savējiem un par naudu.
11.06.2024 13:30 |
 
10 gadi
Reitings 1062
Reģ: 26.03.2010
chihiro @ 11.06.2024 13:30
Nu jā, patiesībā nav dižas starpības, vai attiecīgajā gadījumā bija jāmaksā kafejnīcai vai Kivičam, jo citos gadījumos viņam nav kafejnīcas aizmugurē. Man nav laika meklēt autortiesību līkločos, bet es atsakos ticēt, ka, piemēram, kāzās pieaicinātais mūziķis likumiski var dziedāt svešas dziesmas, nesamaksājot par to akka/laa. Tas būtu pretrunā jebkurai loģikai.
ok, kāzas ir privāts pasakums, bet nu publiskā pasākumā, kuru var apmeklēt jebkurš, tu kā izpildītājs nevari randomā izpildīt visādas dziesmas.
Kurš vēl no mūziķiem ir, kurš uzstājoties publiski izpilda ne savas dziesmas??? Īpaši Coja Kukuškas
11.06.2024 13:32 |
 
Patīk
Reitings 16238
Reģ: 09.12.2015
Veiksme @ 11.06.2024 12:37
Labdien,
Jūs citējāt tikai daļu no Autortiesību likuma 40.panta.
Licencei ir jāatrodas pie koncerta/pasākuma rīkotāja vismaz desmit dienas pirms pasākuma. Tātad licenci saņem zaļumballes vai koncerta rīkotājs, t.i., tā juridiskā persona, kuras reģistrācijas numurs ir uz biļetes vai persona, kura organizē pasākumu. Piemēram, Dziesmu svētku koncertā Mežaparkā uzstājas simtiem koru, - licenci darbu publiskai izpildīšanai konkrētajā koncertā nesaņem katrs atsevišķais koris, bet vienu licenci saņem koncerta rīkotājs. Pasākumam, kurš rīkots kafejnīcā, licenci saņem tās īpašnieks.
Ja neatbildēju, precizējiet jautājumu.
Ar cieņu,
Ināra Dombrovska
Muzikālo darbu nodaļas vadītāja
Tātad, kivičs ne par ko nav atbildīgs. Atbildīgs ir kafejnīcas īpašnieks. Tikai un vienīgi.

Nu, lieliski! Paldies par informāciju! Tātad uz priekšdienām pabrīdināsim to kafejnīcu īpašniekus, kas aicina Kivi blēt, lai savlaicīgi nokārto licenci, jo tikai ar savu "daiļradi" vepris nevienu nespēj aizkustināt. Ja ne, uzsūtīsim akka lakkas utml. Redzēs, cik daudz iestādes gribēs papildus piķot dēļ aizdusas mocītā Kiviča.😅
11.06.2024 13:33 |
 
Reitings 1381
Reģ: 13.11.2023
sidzha @ 11.06.2024 13:32
ok, kāzas ir privāts pasakums, bet nu publiskā pasākumā, kuru var apmeklēt jebkurš, tu kā izpildītājs nevari randomā izpildīt visādas dziesmas.
Kurš vēl no mūziķiem ir, kurš uzstājoties publiski izpilda ne savas dziesmas??? Īpaši Coja Kukuškas

Es domāju, ka arī no kāzām u.c. pasākumiem jāmaksā, jo tā ir Andra saimnieciskā darbība - dziedāt pasākumos.
Protams, pierādīt to būtu grūtāk nekā publiskā pasākumā, droši vien tā ir pelēkā zona.
11.06.2024 13:34 |
 
Reitings 1381
Reģ: 13.11.2023
sidzha @ 11.06.2024 13:32
ok, kāzas ir privāts pasakums, bet nu publiskā pasākumā, kuru var apmeklēt jebkurš, tu kā izpildītājs nevari randomā izpildīt visādas dziesmas.
Kurš vēl no mūziķiem ir, kurš uzstājoties publiski izpilda ne savas dziesmas??? Īpaši Coja Kukuškas

Es zinu!! Tieši Coja Kukušku un Pačka sigaret vismaz senāk daudz izpildīja Centrālstacijas tunelī attiecīgais kontingents. Mūzika jau skaista, bet ne tajā izpildījumā un vietā. Lai vai kā, tas droši vien ir tas Kiviča līmenis. :D
11.06.2024 13:40 |
 
10 gadi
Reitings 1062
Reģ: 26.03.2010
LilyLady @ 11.06.2024 13:33

Nu, lieliski! Paldies par informāciju! Tātad uz priekšdienām pabrīdināsim to kafejnīcu īpašniekus, kas aicina Kivi blēt, lai savlaicīgi nokārto licenci, jo tikai ar savu "daiļradi" vepris nevienu nespēj aizkustināt. Ja ne, uzsūtīsim akka lakkas utml. Redzēs, cik daudz iestādes gribēs papildus piķot dēļ aizdusas mocītā Kiviča.?
es domāju, ka tikai šitā turpmāk jādara. 👍🏼👍🏼
11.06.2024 13:40 |
 
Reitings 4422
Reģ: 06.08.2014
Baaac. Es laikam līdz šim nevienu lienes storiju nekad nebiju noskatījusies no A-Z. Tās ir drausmas, kā viņa visu to laiku kaut ko groza, mētā to galvu no vienas puses uz otru. Skatās tālumā, ta uz vienu pusi, ta uz otru. It kā grib laikam, lai mēs padomājam, ka nemitīgi skatās uz raudošajām fanēm, kuras sastājušās pie viņas auto un raud aiz laimes ieraugot lieņuku auto sevi filmējot?Vai uz ko viņa tur nemitīgi pagriež galvu un skatās?Tiešām baiss paskats. Neizskatās vesela cilvēka rīcība. Nav kaut kādi tiki?Vai kas?😱 Un tās slotas uz acīm to visu galvas kratekli padara spilgtāku. Jēzus Marija. Traka ģimenīte jeibogu. 🤨
11.06.2024 13:57 |
 
10 gadi
Reitings 3657
Reģ: 29.01.2009
Kivi, nāksies tev ielāgot šo bausli- tev nebūs blēt svešas dziesmas. Zinu zinu, mēs lezbas esam naglas pakaļā, bet kurš gan cits tevi audzinās, ja memme palaidusi pasaulē tādu kāds nu tu esi.
Mans skatījums ir šāds - kafejnīcas, kāzinieki, korporācijas algo mūziķi, lai viņš ar savu dziedājumu izklaidē publiku. Ne kafejnīcas īpašniekam, ne kāzu un korporatīvu rīkotājiem nav jāpārzin autortiesību virtuve, viņi vienkārši samaksā mūziķim par pakalpojumu. Tālāk jau ir mūziķa pārziņā un atbildībā nokārtot savas autortiesību saistības, jo tā ir VIŅA saimnieciskā darbība. Pieļauju, ka izņēmumi ir oficiālie pasākumi (koncerti, festivāli, dziesmu svētki utt), kur tas tiek savstarpēji saskaņots. Bet ko nu es jēdz
11.06.2024 14:07 |
 
Reitings 182
Reģ: 03.03.2024
11.06.2024 15:07 |
 
Reitings 182
Reģ: 03.03.2024
https://lvportals.lv/skaidrojumi/333942-kas-ir-jazina-par-autortiesibam-ja-plano-izmantot-cita-autora-darbu-2021 var ar to pašu AKKA noslēgt licenses līgumu un izpildīt !
Tas attiecas ari uz dzeju,gleznām ,foto.Izmantot svešu bez šī nedrīkst!
Te biezi šo likumu pārkāpj.
11.06.2024 15:09 |
 
Reitings 2723
Reģ: 29.05.2022
chihiro @ 11.06.2024 13:40

Es zinu!! Tieši Coja Kukušku un Pačka sigaret vismaz senāk daudz izpildīja Centrālstacijas tunelī attiecīgais kontingents. Mūzika jau skaista, bet ne tajā izpildījumā un vietā. Lai vai kā, tas droši vien ir tas Kiviča līmenis. :D
Tunelī tās dziesmas skanēja super ar skaistām balsīm,Kivičam līdz tādam līmenim kā līdz mēnesim.Blēj,šļupst vai sten.
11.06.2024 15:24 |
 
10 gadi
Reitings 3657
Reģ: 29.01.2009
Ļena, nu aizej taču kaut ko padari - paglezno, paraksti savu 100 sējumu grāmatu vai vislabāk aizej pastrādā reālu darbu. Nu cik var pa to Jūrmalu slaistīties, pašai vēmiens jau nenāk?
11.06.2024 15:25 |
 
Reitings 338
Reģ: 12.09.2022
chihiro @ 11.06.2024 13:30
Nu jā, patiesībā nav dižas starpības, vai attiecīgajā gadījumā bija jāmaksā kafejnīcai vai Kivičam, jo citos gadījumos viņam nav kafejnīcas aizmugurē. Man nav laika meklēt autortiesību līkločos, bet es atsakos ticēt, ka, piemēram, kāzās pieaicinātais mūziķis likumiski var dziedāt svešas dziesmas, nesamaksājot par to akka/laa. Tas būtu pretrunā jebkurai loģikai. Tad jau var teikt, ka arī nodokļus par to nav jāmaksā, jo nu - uzdzied savējiem, tas nekas, ka ne savējiem un par naudu.
es domāju, ka šajā gadījumā mūziķim pašam jāmaksā, ja izpilda svešas dziesmas. Uzņēmumā kurā strādāju mēs klausāmies radio un mēs maksājam gan Akka, gan Laipa. Akka-autori, Laipa-izpilditāji.
11.06.2024 15:28 |
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!
   
vairāk  >

Aptauja

 
Vai forumā publiski vajadzētu rādīt arī negatīvos vērtējumus (īkšķis uz leju) komentāriem?
  • Jā, jāredz arī negatīvie vērtējumi
  • Nē, lai paliek redzams tikai pozitīvais vērtējums
  • Nezinu, nav viedokļa
  • Cits