KIVI(ČU) par visu. BEZTĒMA

 
Reitings 22
Reģ: 11.07.2020
Izdomāju kad vajadzētu izveidot tēmu par KIVI SĀGU.
18.07.2021 14:48 |
 
Reitings 399
Reģ: 17.12.2023
LabaDabaDa @ 10.06.2024 20:50

Neko viņa nav izgājusi. Tukša muldēšana. Ja atskaņošana vai izpildīšana nes peļņu, tad peļņas
guvējam ir jāmaksā. Tas taču ir tikai loģiski!
Kā sauca to forumā trako, kas te visu laiku drukāja kaut kādas bezjēdzīgas saites? Umka? Rīdzeniece? Nav atkal pamodusies?

Rīdziniece pēc rakstības stila atpazītu :D Tur bija auzas !!
10.06.2024 20:55 |
 
Patīk
Reitings 15897
Reģ: 27.01.2021
LabaDabaDa @ 10.06.2024 20:50

Neko viņa nav izgājusi. Tukša muldēšana. Ja atskaņošana vai izpildīšana nes peļņu, tad peļņas
guvējam ir jāmaksā. Tas taču ir tikai loģiski!
Kā sauca to forumā trako, kas te visu laiku drukāja kaut kādas bezjēdzīgas saites? Umka? Rīdzeniece? Nav atkal pamodusies?
nav tā pati Kalnos arī?
10.06.2024 21:20 |
 
10 gadi
Reitings 344
Reģ: 15.08.2012
LabaDabaDa @ 10.06.2024 20:50

Neko viņa nav izgājusi. Tukša muldēšana. Ja atskaņošana vai izpildīšana nes peļņu, tad peļņas
guvējam ir jāmaksā. Tas taču ir tikai loģiski!
Kā sauca to forumā trako, kas te visu laiku drukāja kaut kādas bezjēdzīgas saites? Umka? Rīdzeniece? Nav atkal pamodusies?
tas likums nav tik neizlasāms. Parādi punktu, kurā citēts, ka par citu izpildītāju dziesmu dziedāšanu kaut kas ir jāmaksā. Par atskaņošanu jā, bet ne dziedāšanu. Ir vēl lērums punktu, zem kuriem kivičs varētu palīst. Pat tad, ja atsaņotu- piemēram, ja klausītāju vidū ir cilvēki ar īpašām vajadzībàm. Nevajag muldēt, ja pat iedziļinājusies neesi.
10.06.2024 21:41 |
 
Reitings 207
Reģ: 30.05.2024
Es atvēru diskusiju un nespēju noticēt - te tiešām aizstāv labos vecākus Kivičus un gāna Madaru par to, ka neļauj tikties? WTF, kas te notiek?

Labojums - svētā Dievamāte, es izlasīju nevis diskusijas PĒDĒJO lapu, bet OTRO! 😂😂 Goda vārds, nesapratu, kas te notiek! 😂😂
10.06.2024 21:54 |
 
Reitings 1381
Reģ: 13.11.2023
TeaPot @ 10.06.2024 17:36
Tu tagad gribi pateikt, ka tām, kas uzrakstīja, ka būs uz "koncertu" un kaut ko, iespējams, sabildēs, ir OBLIGĀTS PIENĀKUMS to visu publicēt šeit? :D nopietni? :D cik atceros, solīt neviens neko nesolīja, lai būtu čušš iz Ļenkas operas, kā pati saki. Šis ir anonīms klaču forums, nevienai te nav nekādas atbildības un pienākumu pret citiem šeit esošiem cilvēkiem. Paldies tām, kas dalās, jo pašas to vēlas, u are the bestest forever, bet tām, kas burtiski pieprasa materiālu tikai tāpēc, ka kāda minēja, ka būs uz vietas, publisks fui.

Vēlreiz:
1. Es neko nekomentēju pirms Liepājas koncerta, tā laikā vai pēc tā saistībā ar koncertu.
2. Kad ieraudzīju, ka meiteni sāk kaunināt par to, ka viņa pajautā, vai ir bildes, atcerējos - pag, es taču arī to lasīju, ka viena ies un nekaunēsies bildēt, filmēt. Un man radās jautājums - kāpēc kaunina to meiteni, ja te kāda rakstīja to?
Šobrīd tu reāli izklausies pēc Ļenkas, kaut ko saraksta, tad atkāpjas no tā, tad sāk cepties. "Publisks fui" - vēl aizmirsi "kas tu tāda esi". :D
10.06.2024 22:17 |
 
Reitings 1381
Reģ: 13.11.2023
Nesaprotu, kā Veiksme iedomājas autortiesības - ka jebkurš tagad var paņemt cita cilvēka sarakstīto mūziku un vārdus un dziedāt pelnīšanas nolūkos? Ar ko tas atšķirtos no mūzikas atskaņošanas kafejnīcā, kur jāiegādājas licenci? Sanāk, ja kafejnīcā skan ieraksts, tad autoram ir tiesības saņemt par savu darbu naudu, bet, ja kafejnīcā viens tēviņš komerciālos nolūkos (nevis piedzēries pie galda savu draugu lokā) to dzied, tad nē? :D Autortiesības nepazūd no tā, ka neatskaņo ierakstu, jo šajos gadījumos darbs ir pati dziesma, nevis ieraksts (konkrētā cilvēka balss). :D
10.06.2024 22:32 |
 
10 gadi
Reitings 3657
Reģ: 29.01.2009
Bļ*ģ, kivis var kādreiz tās savas siekalas norīt pirms reklamēt savu uzstāšanos kebabnīcā vai vispār pirms dajebko runāt?! Man pilnīgi ausīs griežas tās viņa sakrājušās siekalas izrunājot burtu “k”, pilnīgi gribas ar gucci maku ievilkt.
Tas tā, lai atšķaidītu šeit nokaitēto gaisotni 😃
10.06.2024 22:36 |
 
Reitings 1381
Reģ: 13.11.2023
Vispār par autortiesībām varētu lieliski pārliecināties, ja kāds no dziedātājiem uzdziedātu "Tu tuvojies sev" kādā koncertā (hokejisti vai tml neskaitās, vajag tā, lai cilvēks pelna uz tā rēķina). Mēs uzreiz no Andra uzzinātu, cik šis dziedātājs ir parādā Andrim un uz kāda likuma panta, un kā viņš ies tiesāties par to, jo kāds izmanto Kiviča vārdu naudas gūšanai. :D Viņš tak toreiz pieprasīja, lai viņam Privātā dzīve maksā par bildēm, kuras žurnāliste uzņēma pie dzemdību nama, un pēc tam ilgi centās notirgot mīlas bērniņa bildes.
10.06.2024 22:37 |
 
Patīk
Reitings 15897
Reģ: 27.01.2021
chihiro @ 10.06.2024 22:17

Vēlreiz:
1. Es neko nekomentēju pirms Liepājas koncerta, tā laikā vai pēc tā saistībā ar koncertu.
2. Kad ieraudzīju, ka meiteni sāk kaunināt par to, ka viņa pajautā, vai ir bildes, atcerējos - pag, es taču arī to lasīju, ka viena ies un nekaunēsies bildēt, filmēt. Un man radās jautājums - kāpēc kaunina to meiteni, ja te kāda rakstīja to?
Šobrīd tu reāli izklausies pēc Ļenkas, kaut ko saraksta, tad atkāpjas no tā, tad sāk cepties. "Publisks fui" - vēl aizmirsi "kas tu tāda esi". :D
Ja vien Tu man varētu parādīt, kur es esmu sarakstījusi kaut ko un tad atkāpusies no tā, Tavam komentāram būtu kāds svars. Līdz tam - izskatās, ka tad, kad nav, ko teikt, jāķeras pie klasiskā "izklausies pēc Ļenkas".
Vēlreiz no manas puses - pat, ja kāda te raksta, ka plāno uzņemt bildes vai video, bezmaz vai pieprasīt to šeit publicēt, nav normāli (un neņem visu uz sevi, te citas dāmas to prasīja). Ja gribēs, padalīsies, vakars arī var izvērsties tāds, ka par telefonu pilnīgi aizmirst. Ne visām kā Lienei nepieciešams dokumentēt katru savas dzīves momentu.
10.06.2024 23:03 |
 
Reitings 200
Reģ: 01.02.2024
Cik Lienei gadi palika?
10.06.2024 23:51 |
 
Reitings 9575
Reģ: 10.11.2022
Neiil @ 10.06.2024 23:51
Cik Lienei gadi palika?
47?
11.06.2024 04:52 |
 
10 gadi
Reitings 1062
Reģ: 26.03.2010
Veiksme @ 10.06.2024 21:41
tas likums nav tik neizlasāms. Parādi punktu, kurā citēts, ka par citu izpildītāju dziesmu dziedāšanu kaut kas ir jāmaksā. Par atskaņošanu jā, bet ne dziedāšanu. Ir vēl lērums punktu, zem kuriem kivičs varētu palīst. Pat tad, ja atsaņotu- piemēram, ja klausītāju vidū ir cilvēki ar īpašām vajadzībàm. Nevajag muldēt, ja pat iedziļinājusies neesi.

Kocertā dziesmas tiek izpildītas dziedot.
Autortiesību likuma 40.pants
(4) Dokumentam, kas apliecina darba izmantošanas tiesības, jāatrodas pie koncerta, izrādes, atrakcijas vai pasākuma rīkotāja vismaz 10 dienas pirms attiecīgā pasākuma.
Tātad kivim jābūt atļaujām izmantot citu mākslinieku darbus.
11.06.2024 07:38 |
 
Reitings 22047
Reģ: 06.11.2022
chihiro @ 10.06.2024 22:37
Vispār par autortiesībām varētu lieliski pārliecināties, ja kāds no dziedātājiem uzdziedātu "Tu tuvojies sev" kādā koncertā (hokejisti vai tml neskaitās, vajag tā, lai cilvēks pelna uz tā rēķina). Mēs uzreiz no Andra uzzinātu, cik šis dziedātājs ir parādā Andrim un uz kāda likuma panta, un kā viņš ies tiesāties par to, jo kāds izmanto Kiviča vārdu naudas gūšanai. :D Viņš tak toreiz pieprasīja, lai viņam Privātā dzīve maksā par bildēm, kuras žurnāliste uzņēma pie dzemdību nama, un pēc tam ilgi centās notirgot mīlas bērniņa bildes.

Un mēs atceramies to briesmīgi sašutumu, kad Sipenieces humora šovā atskaņoja VIŅA dziesmu. Toreiz arī tika draudēts ar visu pēc kārtas.
11.06.2024 08:43 |
 
10 gadi
Reitings 422
Reģ: 10.04.2013
LabaDabaDa @ 11.06.2024 08:43

Un mēs atceramies to briesmīgi sašutumu, kad Sipenieces humora šovā atskaņoja VIŅA dziesmu. Toreiz arī tika draudēts ar visu pēc kārtas.

Kaut gan, tajā pašā autortiesību likumā rakstīts, ka parodēt un kariķēt drīkst bez atļaujas.
🤣
11.06.2024 08:47 |
 
10 gadi
Reitings 422
Reģ: 10.04.2013
Un tātad, palasīju arī to likumu 🤣
Nu, var stiepties, var sarauties, bet mūsu labākajam mūziķim ir jādabū licences un atļaujas svešas mūzikas izpildīšanai.
Protams, viņš varētu paiet zem parodijas, kariķēšanas, jo par mūziku nosaukt to, ko viņš elso, nevar. Pat ziloņu sekss būtu baudāmāk klausāms.
Arguments, ka varbūt publikā ir kāds, kurš paiet zem punkta "cilvēki ar īpašām vajadzībām". Nē, tā tas nestrādā. Šis punkts strādā, tieši īpašo cilvēku pasākumiem.
Nevis kaut kādiem sānu ielas ķercieniņiem un mazliet fancy vietu koncertiņiem.
Īsāk sakot, vai nu bubulis ir tas atļaujas dabūjis patiesībā, vai arī kapitāli gaida, kad uzkāps kādam uz kārpas.
11.06.2024 08:53 |
 
Reitings 22047
Reģ: 06.11.2022
chihiro @ 10.06.2024 22:32
Nesaprotu, kā Veiksme iedomājas autortiesības - ka jebkurš tagad var paņemt cita cilvēka sarakstīto mūziku un vārdus un dziedāt pelnīšanas nolūkos? Ar ko tas atšķirtos no mūzikas atskaņošanas kafejnīcā, kur jāiegādājas licenci? Sanāk, ja kafejnīcā skan ieraksts, tad autoram ir tiesības saņemt par savu darbu naudu, bet, ja kafejnīcā viens tēviņš komerciālos nolūkos (nevis piedzēries pie galda savu draugu lokā) to dzied, tad nē? :D Autortiesības nepazūd no tā, ka neatskaņo ierakstu, jo šajos gadījumos darbs ir pati dziesma, nevis ieraksts (konkrētā cilvēka balss). :D

Es pieļauju, ka tur domu gājiens ir apmēram kā Kivim - pirmās klases līmenī. Ja tu esi sagāzis kādus podus, pietiek tikai pateikt, ka tas bijis eksperiments, un viss atrisināsies. Vai, ja tu izpildi svešas dziesmas, pietiek uztaisīt aiz muguras čiriku, un tas vairs neskaitās. :D :D :D
11.06.2024 09:01 |
 
Reitings 22047
Reģ: 06.11.2022
EllaNoElles @ 11.06.2024 08:53
Un tātad, palasīju arī to likumu ?
Nu, var stiepties, var sarauties, bet mūsu labākajam mūziķim ir jādabū licences un atļaujas svešas mūzikas izpildīšanai.
Protams, viņš varētu paiet zem parodijas, kariķēšanas, jo par mūziku nosaukt to, ko viņš elso, nevar. Pat ziloņu sekss būtu baudāmāk klausāms.
Arguments, ka varbūt publikā ir kāds, kurš paiet zem punkta "cilvēki ar īpašām vajadzībām". Nē, tā tas nestrādā. Šis punkts strādā, tieši īpašo cilvēku pasākumiem.
Nevis kaut kādiem sānu ielas ķercieniņiem un mazliet fancy vietu koncertiņiem.
Īsāk sakot, vai nu bubulis ir tas atļaujas dabūjis patiesībā, vai arī kapitāli gaida, kad uzkāps kādam uz kārpas.

Vispār es gaidu, kad Veiksme liks mums pierādīt, ka zeme nav plakana. Ar konkrētiem likuma pantiem.
11.06.2024 09:04 |
 
Reitings 824
Reģ: 21.04.2024
sidzha @ 11.06.2024 07:38

Kocertā dziesmas tiek izpildītas dziedot.
Autortiesību likuma 40.pants
(4) Dokumentam, kas apliecina darba izmantošanas tiesības, jāatrodas pie koncerta, izrādes, atrakcijas vai pasākuma rīkotāja vismaz 10 dienas pirms attiecīgā pasākuma.
Tātad kivim jābūt atļaujām izmantot citu mākslinieku darbus.

Tātad, ja viņam nav tāda dokumenta, viņš ne tikai pelna aploksnē, nemaksā nodokļus, bet arī vēl te pārkāpj likumu. Un visi piever acis? Publiski notiek pārkāpumi un visiem pofig?
11.06.2024 09:30 |
 
Reitings 22047
Reģ: 06.11.2022
LabaDabaDa @ 11.06.2024 09:04

Vispār es gaidu, kad Veiksme liks mums pierādīt, ka zeme nav plakana. Ar konkrētiem likuma pantiem.

Un liks daudzus, daudzus mīnusus no visiem saviem daudzajiem profiliem tiem, kas patiešām centīsies to izdarīt.
Reāli smieklīgi :D
11.06.2024 10:27 |
 
10 gadi
Reitings 1062
Reģ: 26.03.2010
susla @ 11.06.2024 09:30

Tātad, ja viņam nav tāda dokumenta, viņš ne tikai pelna aploksnē, nemaksā nodokļus, bet arī vēl te pārkāpj likumu. Un visi piever acis? Publiski notiek pārkāpumi un visiem pofig?
jā. Man tikai liekas, ka privāts vai publisks pasākums katrs ir juridiski citādāks, tas arī jāvērtē. Klubos, kafenēs utt., pēc idejas viņš drīkst izpildīt Andra Kiviča dziesmas ne Z-Scars, jo Andris Kivičs nav Z-scars. 😁
Labi, to sev moš arī var izrakstīt, bet tad visās terasēs 3x45minūšu setos klausītos 8 reizes Tu tuvojies sev, jo tās visas zināmās dziesmas var 15 min izdziedāt. Bet nu tā programma viņam tik nabadzīga, ka tāpēc starp katru dziesmu viņš vervelē tik daudz, lai stieptu gumiju.
11.06.2024 10:28 |
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!
   
vairāk  >

Aptauja

 
Vai forumā publiski vajadzētu rādīt arī negatīvos vērtējumus (īkšķis uz leju) komentāriem?
  • Jā, jāredz arī negatīvie vērtējumi
  • Nē, lai paliek redzams tikai pozitīvais vērtējums
  • Nezinu, nav viedokļa
  • Cits