KIVI(ČU) par visu. BEZTĒMA

 
Reitings 22
Reģ: 11.07.2020
Izdomāju kad vajadzētu izveidot tēmu par KIVI SĀGU.
18.07.2021 14:48 |
 
Patīk
Reitings 5041
Reģ: 17.04.2020
Jajaja2 @ 18.12.2021 22:59
nav nav obligāti, bet ietiecams. Un ja ieteicams, tad norges liks. šķiet ka viņi ir Kristiansand aizbraukuši, tur tak vairāk cilvēku arī nekā viņu miestā.
nu tak, norvēģis noteikti nesās, pat mazā miestā, nenēsā kaut kāds iebraucējs vai iebēdzējs, kurš nerubī norvēģu valodu 🙄🙄🙄 Norvēģi ir ļoti pareizi domājoši, kas nav slikti, piemēram, ja sēdēsi mašīnā ar ieslēgtu motoru, nebrīnies, ka pienāks pirmo klašu skolnieks un aizrādīs, ka nav labi stāvēt ar ieslēgtu motoru, jo bojā viņam gaisu. Tāpēc Norvēģijā ir viegli dzīvot, jo pieņemts visiem sekot likumiem, ieteikumiem. Protams, nav tā, ka nav korupcijas vai šmuglēšanās.
18.12.2021 23:14 |
 
10 gadiPatīk
Reitings 5013
Reģ: 03.11.2012
Bjork @ 18.12.2021 23:14
nu tak, norvēģis noteikti nesās, pat mazā miestā, nenēsā kaut kāds iebraucējs vai iebēdzējs, kurš nerubī norvēģu valodu ??? Norvēģi ir ļoti pareizi domājoši, kas nav slikti, piemēram, ja sēdēsi mašīnā ar ieslēgtu motoru, nebrīnies, ka pienāks pirmo klašu skolnieks un aizrādīs, ka nav labi stāvēt ar ieslēgtu motoru, jo bojā viņam gaisu. Tāpēc Norvēģijā ir viegli dzīvot, jo pieņemts visiem sekot likumiem, ieteikumiem. Protams, nav tā, ka nav korupcijas vai šmuglēšanās.

Norvēģijā par to neliek sodu? Jo Vācijā liek, nedod Dievs kāds kaimiņš pamanīs, ka sildi auto pie mājas, uzreiz policiju izsauks. Un sodi ir bargi, jo visu laiku visi cīnās ar gaisa piesārņojumu.
18.12.2021 23:21 |
 
Patīk
Reitings 5041
Reģ: 17.04.2020
vivii @ 18.12.2021 23:09
Gan norvēģiem, gan vāciešiem nepatīk iebraucēji tā iemesla dēļ, ka iebraucēji taisa visādus nesmukumus un rada par sevi ne to labāko iespaidu!
Nerunāju tagad par bēgļiem utt. , runāju vairāk par poļiem, rumāņiem, baltkrieviem, ukraiņiem, bulgāriem, protams, nevar aizmirst arī latviešus, tie arī taisa šmuces!
Vācijā - savā pilsētā, ik pa laikam dzirdu visādus stāstus par iebraucējiem, par to kā neievēro likumus, par to kā taisa visādas nekārtības, jandāliņus, brauc ar falšiem numuriem, zog auto utt.
Pati arī esmu redzējusi vairākus gadījumus, sen atpakaļ pat dzīvoju vienā mājā, ar vienu crazy iebraucēju ģimeni…
Neko labu nevaru teikt, protams, ir daudz normālu cilvēku, bet pateicoties tādiem, vietējie izdara secinājumus un domā, ka visi viņi vienādi.
tieši tā! 💯
Man no Latvijas kaimiņi aizbrauca uz Austriju dzīvot pie mammas, kas precējuaies ar austrieti. Brauca tur ar LV numuriem, pārkāpa ātrumu-lielceļu kingi. Austrietim kaimiņi sāka pārmest, ka ziņos policijai par tādu braukšanu. Viņš palūdza jaunajiem radiem, kas ieradušies no LV un dzīvoja zem viņa jumta, lai nebrauc tik traki. Atbilde bija:" B_#£÷, tie dol#&#¥$bi, pa muti sadosim, ja tur kaut ko sūdzēsies!" Un sačakarētu viedokli ir grūti mainīt. Manuprāt, latvietis ar tādu uzvedību un attieksmi pret kārtību un necieņu pret līdzcilvēkiem nesaistās un vienmēr ir liels kauns par tautiešiem.
18.12.2021 23:25 |
 
Patīk
Reitings 5041
Reģ: 17.04.2020
vivii @ 18.12.2021 23:21

Norvēģijā par to neliek sodu? Jo Vācijā liek, nedod Dievs kāds kaimiņš pamanīs, ka sildi auto pie mājas, uzreiz policiju izsauks. Un sodi ir bargi, jo visu laiku visi cīnās ar gaisa piesārņojumu.
man liekas, ka nav ar likumu aizliegts, bet ir ieteikuma līmenī un tas parāda attieksmi pret vidi, kas ir ļooooti svarīgi viņiem.
18.12.2021 23:27 |
 
Reitings 431
Reģ: 05.08.2021
Liene taču visas savas drēbes pārdeva, tad nu jānēsā to, kas palicis. NEGRIBĒTOS ticēt, ka viņiem ar naudu tik grūti iet, ka Lienei nevar atļauties bikses nopirkt, bet kas to lai zina... Vēl pieļauju domu, ka Andris viņai vienkārši nekādu naudu neatstāj. Mazums šī aizies pēc dziras, vai kas tāds...
19.12.2021 00:26 |
 
Reitings 35268
Reģ: 11.02.2015
Mayja
https://failiem.lv/u/5pmpf72m5
Nekas wow wow, bet vismaz beidzot ne piestātne un klintis tikai. Pēc pusplikas izmešanās devās uz kaut kādu asv 60.-70.to gadu veikalu, bet tā arī neko nenopirka, tikai pasiekalojās kārtējo reizi.
Mājās "risoto" un kafija. Mia kaut kur tur, blur fonā novīdēja.
19.12.2021 00:38 |
 
Patīk
Reitings 5041
Reģ: 17.04.2020
No Farsund līdz Vanse, kur tas veikals atrodas ir nepilni 8km. Nekur tālu.
19.12.2021 00:48 |
 
Reitings 113
Reģ: 12.12.2019
Jajaja2 @ 18.12.2021 22:16
Īres dzīvoklī naglas sienās dzīs, kur gleznas karināt. Cerams, ka iedomājās ar īpašnieku saskaņot..
Un risoto pavisam nav ēdiens, kurš pirmais nāk prātā - ātri uztaisīt ēst. Nē, nu ļoti ilgi nav, bet kamēr sagriež visu, kamēr lēnām rīsus briedina, kādas minūtes 40 paiet.
Rīsi samaisīt ar apceptu vistu NAV risoto, Ļenka.
Risotto ir viens no maniem miljakajiem edieniem,bet gatavoju reti,jo pirmkart tie ir oglhidrati un otkart,lai ti labi pagatavotu ir nepiecieshama 1 stunda noteikti. Notirit un sagriezt svaigus darzenjus un pagatavot no tiem buljonu jau ir gandriz pusstunda. Tad parejas sastavdaljas,kuras pievieno risotto. Man tas parasti ir baravikas vai ari Garneles ar lasi. Un tad gandriz 20 minutes nonstopa leni maisit risotto ik pa laikam pievienojot buljonu. Tas noteikti nav atri pagatavojams ediens. Ja man gribas atri pagatavojamu edienu,es ka Ritins izvelku no ledusskapja lasha fileju un to atri pagatavoju tvaicejama katla. Tur tiesham nekas vairak ka uzvar ir udeni un pievienot gashvielas lasim nav nepiecieshams. Protams ne VEGETU! 🤮 Japec Kivichu Norvegjija zivis need???
19.12.2021 01:07 |
 
Reitings 113
Reģ: 12.12.2019
Ziemeljmeita @ 19.12.2021 01:07
Risotto ir viens no maniem miljakajiem edieniem,bet gatavoju reti,jo pirmkart tie ir oglhidrati un otkart,lai ti labi pagatavotu ir nepiecieshama 1 stunda noteikti. Notirit un sagriezt svaigus darzenjus un pagatavot no tiem buljonu jau ir gandriz pusstunda. Tad parejas sastavdaljas,kuras pievieno risotto. Man tas parasti ir baravikas vai ari Garneles ar lasi. Un tad gandriz 20 minutes nonstopa leni maisit risotto ik pa laikam pievienojot buljonu. Tas noteikti nav atri pagatavojams ediens. Ja man gribas atri pagatavojamu edienu,es ka Ritins izvelku no ledusskapja lasha fileju un to atri pagatavoju tvaicejama katla. Tur tiesham nekas vairak ka uzvar ir udeni un pievienot gashvielas lasim nav nepiecieshams. Protams ne VEGETU! ? Japec Kivichu Norvegjija zivis need???
Kapec?
19.12.2021 01:08 |
 
10 gadiPatīk
Reitings 5013
Reģ: 03.11.2012
Es vispār neizprotu to Lienes gatavošanu, man liekas, ka viņa nejēdz pat tik daudz kā googli atvērt vai paskatīties youtube video kā gatavot lēti un garšīgi, ja viņiem ir švaki ar naudu.
No vienas puses es Lieni saprotu :D
Man personīgi negribas ēst bieži gaļu, līdz ar to gatavoju daudz un dažādus ēdienus bez gaļas, kas starpcitu, ir arī izdevīgi.
Tie paši turku zirņi, pupiņas, kāposti, bietes, burkāni utt. meklē tik receptes un gatavo + bērnam arī garšo un ir veselīgi.
Par to risotto , arī piekrītu, tas noteikti nav “uz ātro” ēdiens!
Uz ātro varētu izvārīt dārzeņu zupu, biezzupu, spageti ar maltās gaļas mērci, bet ne jau risotto.
Un tas, ko Liene taisa ir drīzāk kiš miš ar rozīnēm…
19.12.2021 01:20 |
 
Reitings 5602
Reģ: 20.08.2021
Liene laikam nezina, kas ir risotto! Tieši tik aprobežota viņa ir!
Ne viss kur ir rīsi ir risotto, nav tik grūti saprast. Ja es izvārītu majas rīsus un pasniegtu ka risotto, man laikam noliktu priekšā kādu pavārgrāmatu ar skaidrojumu, kad ir risotto! 😆
Nez kad tad tas Andra dēls brauks? Laikam nākamnedēļ!?
19.12.2021 01:30 |
 
Reitings 737
Reģ: 14.12.2021
Ziemeljmeita @ 19.12.2021 01:08
Kapec?
ironiski, bet visticamāk tāpēc, ka dārgas.
19.12.2021 01:30 |
 
Reitings 113
Reģ: 12.12.2019
Jajaja2 @ 19.12.2021 01:30
ironiski, bet visticamāk tāpēc, ka dārgas.
Diezgan ilgi jau Norvegija atrodas. 1x jau vareja lasi vai kadu citu zivi nopirkt. Tapec jau tas Lienuks tik shtruntigi izskatas,jo ed tikai burkanus,ceptus spinatus un rukolu. Smukam dupsim vajag svaigus darzenjus un daudz olbaltumvielas. Ja nav naudas lasim,vismaz pakahaugus pagatavotu.
19.12.2021 01:55 |
 
Reitings 386
Reģ: 27.10.2021
Ziemeljmeita @ 19.12.2021 01:55
Diezgan ilgi jau Norvegija atrodas. 1x jau vareja lasi vai kadu citu zivi nopirkt. Tapec jau tas Lienuks tik shtruntigi izskatas,jo ed tikai burkanus,ceptus spinatus un rukolu. Smukam dupsim vajag svaigus darzenjus un daudz olbaltumvielas. Ja nav naudas lasim,vismaz pakahaugus pagatavotu.

Lieņuxxx izlasīs un nākamnedēļ atradis lasi hahah
19.12.2021 02:09 |
 
Reitings 113
Reģ: 12.12.2019
Love @ 19.12.2021 02:09

Lieņuxxx izlasīs un nākamnedēļ atradis lasi hahah
Un beidzot edis svaigus spinatus un rukolu 😂
19.12.2021 02:23 |
 
Reitings 390
Reģ: 12.04.2018
Krieviem ir tāds teiciens: Из грязи в князи. Te diemžēl ir otrādi.
19.12.2021 09:33 |
 
Reitings 863
Reģ: 19.11.2014
Shii atkal pasiekalojaas par somaam, kleitaam, kurpeem, a nopirkt ta neko nevar, nu bet taapeec ir 13 orgasmi suniitii, tas tachu atsver to, vai ne, Ļenka? Kaut kaadu pashu leetaako dzhemperi ar pliku plecu laikam dabuuja, zem kura gjeerbs to rozaa -sarkano kruushturi, jo cita kruushtura ta nav……
Ļenai nepielec, ja pati straadaatu, tad par savu algu vareetu pirkt kleitas, iziet aarpus maajas, samaksaat par kursiem, baseinu, kraasot matus, plus diena buutu piepildiita un beerns beernudaarzaa komuniceetu ar citiem beerniem nevis pamests novaartaa skatiitos, kaa shizofreenikje groza dirsu spogulja priekshaa. Bet, nee Ļenuciitis nestraadaas, neies jau tur cept kaadus burgerus vai ko tiiriit, kas nu tajaa miestaa buutu samekleejams, tas tak fui un veeee, melnais darbs, labaak uzlikt filtrus dzeltenajaam pakulaam un slimajaam smaganaam, siekaloties pie skatloga un riit leeto paiku, tikai ne straadaat.
19.12.2021 11:05 |
 
Reitings 51341
Reģ: 20.07.2021
Rockabilly @ 19.12.2021 09:33
Krieviem ir tāds teiciens: Из грязи в князи. Te diemžēl ir otrādi.

Varu iedomāties, kā tas grauž Ļenku&Jekaķerinu no iekšpuses: skaistumkaraliene, ēteriska būtne ar daudzām izglītībām un talantiem, visa mirdzoša savā iekšējā gaišumā un pelnījusi visu labāko, un tagad pēkšņi sēž istabā ieslodzīta. Un vīrs tagad ne jau jurists, diplomāts, biznesmenis, deputāts vai slavens aktieris, bet palīgstrādnieks kaut kāds. Nav brīnums, ka ēteriskajai būtnei jumts brauc prom, un nakts visū jākleķerē sev virsū krāsa un jābildējas, un jāraksta pašai sev slavinājumi.
19.12.2021 11:08 |
 
Patīk
Reitings 19270
Reģ: 09.12.2015
Es domāju, Lienīte ir mierā ar visu, ka tik Kivičs šo nepamet. Pietiekami ilgi viņa izmisusi vandījās pa Rīgas krogiem, sev veci meklēdama, kamēr vismaz šitas caurkritušais muzikants uzķērās uz viņas āķa. Pēc Buļa aizmukšanas Lienei ļoti vajadzēja visiem pierādīt, ka viņa ir tā vērta. Tagad turēsies pie Kiviča kā slīcējs pie glābšanas riņķa, vienalga, cik zemu kritīs muzikants, Liene kritīs līdzi.
Starp citu, lielais noslēpums par Kiviča darba vietu ir atklāts, meitenes cālī atrada info, ka viņš strādā mežizstrādē. Lielais Norvēģijas apceļotājs.😂
19.12.2021 11:35 |
 
Reitings 104
Reģ: 18.06.2015
Bet, apgaismojiet mani - kopš kura laika viņa ir KATERĪNA? Jeb tas tāds pašas izdomāts vārds; pseidonīms topošajai grāmatai?
19.12.2021 11:55 |
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!
   
vairāk  >

Aptauja

 
Vai forumā publiski vajadzētu rādīt arī negatīvos vērtējumus (īkšķis uz leju) komentāriem?
  • Jā, jāredz arī negatīvie vērtējumi
  • Nē, lai paliek redzams tikai pozitīvais vērtējums
  • Nezinu, nav viedokļa
  • Cits