KIVI(ČU) par visu. BEZTĒMA

 
Reitings 22
Reģ: 11.07.2020
Izdomāju kad vajadzētu izveidot tēmu par KIVI SĀGU.
18.07.2021 14:48 |
 
Reitings 5595
Reģ: 20.08.2021
Rockabilly @ 01.12.2021 12:54
Gada māte 2021.

💯
01.12.2021 13:08 |
 
10 gadi
Reitings 4588
Reģ: 29.01.2009
Uzrakstiit nav normaali, savukaart fiziski zveteet pa galvu, ir normaali 🤣🤣🤣 saliidzini, aita, manus rupjos komentaarus ar to, ka Kivis tai vistai reaali dod pa galvu, es par saviem komentaariem pat administratiivo atbildiibu nedabuutu, jo nevienam nedraudu, tikai izsaku nozheelu, ka nenosita, savukaart Kivis tupeetu aiz resteem, ja tai vistai buutu pieticis praata izsaukt policiju, kad vinju klapeeja ar kreeslu.
Bet taa kaa esi pasaules glaabeeja, tad neshausminies par maniem komentaariem, kuriem nav nekaada lietas sastaava, bet ej uzraxti iesniegumu par to, ka Ļena bij piekauta ar kreeslu.

Kurā brīdī es teicu ka tas ir normāli? Protams, ka tas nav normāli. Ar "un?" es biju domājusi to, ka viņa rīcība nenozīmē to, ka ir ok rakstīt tādu tekstu. Ar tādu savu komentāru Tu parādi to, ka neesi labāka par šī pārīša izdarībām. Arī uzreiz mesties mani saukt par aitu 🤷‍♀️ Nu, piedod, bet tas ir līmenis...
Es neesmu ne pasaules glābēja, ne iesniegumu rakstītāja, nevajag uzreiz pārspīlēt. Tikai uzskatu ka nav normāli rakstīt tādas zemiskas lietas un ar aizrādījumu cerēju, ka varbūt vismaz aizdomāsies.
01.12.2021 13:14 |
 
10 gadi
Reitings 4588
Reģ: 29.01.2009
Vispār tos komplimentus ig 100% viņa pati sev raksta.

Man arī tā šķiet. Tas tāds saplvu spodrināšanas paņēmiens, ka redz Madrai un forumam tikai kkas nepatīk, citiem cilvēkiem viss patīk, esmu iedvesma, mani apbrīno.
Vispār traki tie tarakāni Lienes galvā 😬 😬😬 Cilvēkam noteikti nav viss kārtībā ar mentālo veselību.
01.12.2021 13:19 |
 
Reitings 120
Reģ: 20.07.2021
ganesha @ 01.12.2021 12:58
Vispār tos komplimentus ig 100% viņa pati sev raksta.
"Satriecoši izskaties" nu wtf???

Es atkal iedomājos, ka tas bija domāts sarkastiski 😀 Un Liene to uztvēra nopietni😀
01.12.2021 13:31 |
 
Patīk
Reitings 855
Reģ: 09.05.2021
Liene jau 1x ir atbildējusi uz jautājumu un beigās piemetinājusi - “bet kādēļ jūsu profila bildē ir varde?” Vai tiešām neatceras , ka pirms nedēļas vai divām tieši tādu pašu tekstu rakstīja?
01.12.2021 13:53 |
 
Reitings 440
Reģ: 06.06.2021
Jā. Par vardi jau 1x bija. 😁
01.12.2021 13:59 |
 
10 gadiPatīk
Reitings 5013
Reģ: 03.11.2012
Fascinē Lienes neinformētība! Dzīvo kā tādā alā un pat nezin, kas viņas zemē notiek!
Gan Latvijas, gan Vācijas ziņās raksta un stāsta, ka Norvēģijā pastiprina ierobežojumus, pieņem jaunus likumus un mērus! Tikmēr Liene posto, ka Norvēģijā NAV nekādu ierobežojumu.
01.12.2021 14:00 |
 
Patīk
Reitings 5041
Reģ: 17.04.2020
Nu, tak, viņa dzīvo alā un vispār nav ne mazākās poņas, kas viņai notiek apkārt. Bet ir norvēģiete.
Starpcitu, par to vardi, ir otru reizi, bet manā skatījumā tas stils ir aizgūts no Madaras, kad viņa prasīja, kāpēc viņai raksta suns (kad no Kiviču suņa profila viņi rakatīja Madarai, lai kko dirstu virsū, jo laikam Liene un Andža bija nobloķēti). Vēl viena lieta, ko pārņēmusi no Madaras, cenšoties būt gudra un attapīga. 🤣
Liene, tavs lielākais ienaidnieks ir tas, kam tu izmisīgi centies līdzināties!
01.12.2021 14:06 |
 
10 gadi
Reitings 4588
Reģ: 29.01.2009
Viņa jau visu laiku sēž dzīvoklī un iziet ārā tikai pastaigāt, tur jau ierobežojumu nav - jā 😁
01.12.2021 14:06 |
 
10 gadiPatīk
Reitings 5013
Reģ: 03.11.2012
Nevar nepiekrist, ka Liene izmisīgi cenšas kopēt Madaru.
Tas jau sāk palikt uzkrītoši, tikai ko viņa ar to grib panākt?
Man jau tādas aizdomas, ka Andža skumst pēc Madaras un Liene par katru cenu cenšas viņai līdzināties, lai vecim prieks un viņu nepamet...
Vai arī tā ir kārtēja šizo pazīme, ka cilvēkam nav visi mājās un viņa visu laiku dzīvo kaut kādā, sevis izdomātā paranojā...
01.12.2021 14:13 |
 
Reitings 440
Reģ: 06.06.2021
Iespējams, Andža pālī ir teicis, ka nožēlo satikšanos ar Lenku.
Un tagad kopē Madaru. 😆
Jooo, kāpēc viņa ienīst Madaru tik ļoti?
01.12.2021 14:34 |
 
Patīk
Reitings 855
Reģ: 09.05.2021
ganesha @ 01.12.2021 14:34
Iespējams, Andža pālī ir teicis, ka nožēlo satikšanos ar Lenku.
Un tagad kopē Madaru. ?
Jooo, kāpēc viņa ienīst Madaru tik ļoti?

Noteikti no Andra puses ir bijusi kāda situācija saistībā ar Madaru pēc kuras Liene aizgāja pa pieskari. Kaut kam ir jānotiek lai pēkšņi tas cilvēks sāktu nepatikt. Domāju, ka Liene sāka just Andra interesi par Madaru, iespējams sajūta nožēlu par šķiršanos, un tad viss sākās.
01.12.2021 14:48 |
 
Reitings 120
Reģ: 20.07.2021
Es tikko palasīju vecos rakstus kur Liene ar Buli šķīrās un te viens zīmīgs teksts no Buļa mutes: "
Aktieris pametis ģimeni, sācis viens īrēt dzīvokli, un tad viņa dzīvē ienākusi Liene. Par spīti draugu brīdinājumiem nesaieties ar Lieni, jo tas nav pareizais ceļš, aktieris nav paklausījis, jo bijis izsalcis pēc labiem vārdiem un mīlestības; esot ar Lieni, juties kādam patiesi vajadzīgs.
Tieši to pašu Liene izdarīja ar Andri Nr. 2. Un vispār palasot vecos rakstus man pilnīgi liekas,ka vēsture ar Andri Nr. 2 atkārtojas.
01.12.2021 14:48 |
 
Patīk
Reitings 1628
Reģ: 16.07.2021
jamaika @ 01.12.2021 14:48

Noteikti no Andra puses ir bijusi kāda situācija saistībā ar Madaru pēc kuras Liene aizgāja pa pieskari. Kaut kam ir jānotiek lai pēkšņi tas cilvēks sāktu nepatikt. Domāju, ka Liene sāka just Andra interesi par Madaru, iespējams sajūta nožēlu par šķiršanos, un tad viss sākās.

To jau viss LV internets sajuta, kad Kivis katru dienu ņēmās IG par Jāni no Cēsīm. Tāda greizsirdība tur bija. XD Komēdija, ja nebūtu tik skumji tai pat laikā.
Katru dienu malt par to,
- kā Madara ir iemainījusi Exvīru, exvīramāti un Lieni (!!!) pret kaut kādu Jāni no Cēsīm, kurš viņu nemīl, krāpj, u.t.t.
- kā Andris visu Madarai ir iemācījis dzīvē un Pasauli parādījis
- tā apmātība par Madaras dibenu un zobiem. Cik neglīts un uzkačāts, cik nepazīstama Madara tagad izskatās (ticu, bet Madara izskatās ļoti labāk tagad)
- Tirzāt, kurš no Madaras daudzajiem ekšiem ielikuši zobu plātīties un/vai dibena implantus
+ pats parādīja Whatsapp nejauši, ka mēģināja likt meitai uzlikt izsekošanas aplikāciju, bez Madaras ziņas.
+ rakstīt Jānim Whatsapp, kā viņš apbrīno, ka var paciest Madaru, jo Andrim viņa bija tikai tāds sieviešu kārtas draugs, bez maz meita, un 3 gadus mēģināja iet prom no Madaras
+ kaut kad sen, kad šķīrās Madara teica intervijā, ka Andris viņai naktīs, kad sastrīdās ar Lieni, zvanot un sūdzās. Par to, ka Liene nestrādā, ka grib, lai ir kā agrāk, u.t.t. Kaut kāds grauds patiesības tur noteikti ir.
Ļenka nav tik stulba, tikai (publiski vai arī privāti?) izliekās, ka neredz Andra interesi par Madaru.
01.12.2021 15:30 |
 
Reitings 278
Reģ: 13.02.2018
Ļenka arī experte attiecībās ar vīriešiem 😂 kurš no viņas ņems padomu 😂😂😂
01.12.2021 15:30 |
 
Patīk
Reitings 19257
Reģ: 09.12.2015
Tas jau ir tas, no kā Liene visvairāk baidās - ka vēsture varētu atkārtoties: ka no citas ģimenes noceltais vecis varētu aizdiebt atpakaļ pie ex, kā Bulis to reiz izdarīja. Un Kivičs jau arī šļūca pie Madaras atpakaļ, kamēr Liene traķenē savu delīriju ārstēja, tikai Lienītei vnk paveicās, ka Madarai tas vecais runcis nebija vajadzīgs. Varu saderēt, ka Liene jūt Andra nožēlu visu zaudēto - ģimeni, meitām. Nebrīnos, ka viņš kāda skandāla laikā pat to ir pateicis skaļi. Jo, ja Liene justos patiesi droša par Kiviču, viņu nekad tik histēriski neinteresētu ex sievas izskats un privātā dzīve.
01.12.2021 15:38 |
 
Reitings 4759
Reģ: 22.10.2020
01.12.2021 15:57 |
 
Reitings 4759
Reģ: 22.10.2020
Lūgums, turpmāk, Jekaterinu Ļenku Kiviču dēvēt par ATIECĪBU EKSPERTI! 😁
01.12.2021 15:59 |
 
Reitings 120
Reģ: 20.07.2021
C00L Dzipsy @ 01.12.2021 15:59
Lūgums, turpmāk, Jekaterinu Ļenku Kiviču dēvēt par ATIECĪBU EKSPERTI! ?

Pasarg Dievs! Tas cilvēks ir tik multifunkcionāls 😁 Perfekta un visu gudra it visā 😁
01.12.2021 16:10 |
 
Reitings 120
Reģ: 20.07.2021
LaikamGarlaicigi @ 01.12.2021 15:30

To jau viss LV internets sajuta, kad Kivis katru dienu ņēmās IG par Jāni no Cēsīm. Tāda greizsirdība tur bija. XD Komēdija, ja nebūtu tik skumji tai pat laikā.
Katru dienu malt par to,
- kā Madara ir iemainījusi Exvīru, exvīramāti un Lieni (!!!) pret kaut kādu Jāni no Cēsīm, kurš viņu nemīl, krāpj, u.t.t.
- kā Andris visu Madarai ir iemācījis dzīvē un Pasauli parādījis
- tā apmātība par Madaras dibenu un zobiem. Cik neglīts un uzkačāts, cik nepazīstama Madara tagad izskatās (ticu, bet Madara izskatās ļoti labāk tagad)
- Tirzāt, kurš no Madaras daudzajiem ekšiem ielikuši zobu plātīties un/vai dibena implantus
+ pats parādīja Whatsapp nejauši, ka mēģināja likt meitai uzlikt izsekošanas aplikāciju, bez Madaras ziņas.
+ rakstīt Jānim Whatsapp, kā viņš apbrīno, ka var paciest Madaru, jo Andrim viņa bija tikai tāds sieviešu kārtas draugs, bez maz meita, un 3 gadus mēģināja iet prom no Madaras
+ kaut kad sen, kad šķīrās Madara teica intervijā, ka Andris viņai naktīs, kad sastrīdās ar Lieni, zvanot un sūdzās. Par to, ka Liene nestrādā, ka grib, lai ir kā agrāk, u.t.t. Kaut kāds grauds patiesības tur noteikti ir.
Ļenka nav tik stulba, tikai (publiski vai arī privāti?) izliekās, ka neredz Andra interesi par Madaru.

Sauksim to vienā vārdā - apsēstība ap Madaras jauno dzīvi. Madara uzreiz uzplauka, kad aizgāja no Andra! Un publika to ļoti veiksmīgi mācēja pacelt publiski. Visās intervijās intervētāji viņai šo ir pieminējuši. Andris gluži vienkārši nevarēja to sagremot. Nespēja pieņemt to, ka Madarai dzīve tikai sāk uzņemt apgriezienus.
Un kur jebšu pie kā viņš attapās? Pie vecas pļuras, kura viņu aizvīla ar savu klausīšanos, likšanu justies vajadzīgam u.tt. - kā pirmo Andri dabūja tā arī otro dabūja. Un vīriešiem jau to tikai vajag, brīdī, kad pazaudējuši sevi. Kādu, kas pasaka, ka dzert ir labi, ka Tu esi lielisks un tā stulbā sieva mājās nenovērtē u.tt. Kad brilles nokrita, un bērns jau bija klēpī, tad es pieļauju Andrim atvērās acis un sāka besīt tas, kur viņš bija tajā brīdī.
Un jāsaka,Madara pēc Andra uzplauka, Liene ar Andri nopauka!
01.12.2021 16:16 |
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!
   
vairāk  >

Aptauja

 
Vai forumā publiski vajadzētu rādīt arī negatīvos vērtējumus (īkšķis uz leju) komentāriem?
  • Jā, jāredz arī negatīvie vērtējumi
  • Nē, lai paliek redzams tikai pozitīvais vērtējums
  • Nezinu, nav viedokļa
  • Cits