KIVI(ČU) par visu. BEZTĒMA

 
Reitings 22
Reģ: 11.07.2020
Izdomāju kad vajadzētu izveidot tēmu par KIVI SĀGU.
18.07.2021 14:48 |
 
Reitings 1072
Reģ: 30.03.2022
Kairi @ 20.06.2022 14:04
Ko jūs viesnmēr variet piekasīties Lienes zobiem? Pilnīgi normāli, skaisti zobi, bet nē, vienmēr kāda kaut ko iekomentēs.??? Latvijā ļooooti daudziem ir slikti zobi, bet Lienei noteikti šo nevar piešūt!

Viņas īstos zobus mēs neesam redzējuši, tur taču pa virsu ir venīri visai priekšai. Apakšā visādi brīnumi var būt :D Un tā viena smaganu puse arī pavisam noteikti ir iekaisusi, vienmēr ir sarkana, otra puse nav.
20.06.2022 16:43 |
 
Reitings 70
Reģ: 06.01.2013
Mans viengadnieks pudeli pat uz nakti īsti vairs negrib, viņa ēd visu to pašu, ko mēs. Ja kaut kur dodamies, viņai līdzi ir viskaut kas, ūdeni dzer īpaši daudz. Bet te mēs vienmēr redzam pudeli! Kukurūzas nūjiņas, sieru, auglīšus, odziņas sagatavot līdzi nav milzu darbs. Kad Mia ēda odziņas? Pareizi, kad viņiem vienu reizi tās uzsauca tikko atgriežoties LV
20.06.2022 17:04 |
 
Reitings 694
Reģ: 16.02.2021
Kadu ēdienu tas nabaga bērns var dabūt ārpus kameras? Dzimšanas dienā viņai šķīvis uz galda nebija, tik cik Liene pasvilpa un iedeva no sava šķīvja vienu karotiti pagaršot. Pudele viņai no rita līdz vakaram, bet taja pašā laikā mātīte varēja iemest ratos normālu ēdienu. Mia 1000x ir redzeta ar pudeli, bet tik 1 edot biezeni no burciņas , odziņas un tas laikam arī viss
20.06.2022 17:24 |
 
Reitings 2256
Reģ: 19.05.2022
smart_ass @ 20.06.2022 14:25

Manu sīci tu pie galda nedabūsi. Un ēd ar no mana vai tēta šķīvja. Savs neinteresē arī tad ja tas pats uzlikts

a manējie jau no mazotnes radināti ēst pie galda, no sava šķīvja, ar saviem galda piederumiem un dzert no savas glāzes. Mēs bieži vakariņās ar vīru dzeram glāzi vīna, tad bērni arī ir gribējuši dzert no smukām glāzēm. Un kāpēc nē? Toties no agras bērnības visi lieliski operē gan ar nazi un dakšiņu, gan irbulīšiem, gan zupu māk ēst ar karoti.
Galda kultūra ir svarīga, tāpat kā higiēna, ētikas normas utt.
Kad tad to taisās mācīt?
Bet arī draugu lokā visi bērni pilnīgi normāli akceptē galdu, ēšanu ar galda piederumiem, nevis kā neandertālieši skrien, ķer, grābstās gar citu šķīvjiem. Un tas nu ir akmens tikai vecāku lauciņā, jo bērns pārņem vecāku ieradumus un dara tik, cik vecāki pieļauj.
20.06.2022 17:36 |
 
Reitings 694
Reģ: 16.02.2021
Mathilde @ 20.06.2022 17:36

a manējie jau no mazotnes radināti ēst pie galda, no sava šķīvja, ar saviem galda piederumiem un dzert no savas glāzes. Mēs bieži vakariņās ar vīru dzeram glāzi vīna, tad bērni arī ir gribējuši dzert no smukām glāzēm. Un kāpēc nē? Toties no agras bērnības visi lieliski operē gan ar nazi un dakšiņu, gan irbulīšiem, gan zupu māk ēst ar karoti.
Galda kultūra ir svarīga, tāpat kā higiēna, ētikas normas utt.
Kad tad to taisās mācīt?
Bet arī draugu lokā visi bērni pilnīgi normāli akceptē galdu, ēšanu ar galda piederumiem, nevis kā neandertālieši skrien, ķer, grābstās gar citu šķīvjiem. Un tas nu ir akmens tikai vecāku lauciņā, jo bērns pārņem vecāku ieradumus un dara tik, cik vecāki pieļauj.

Piekrītu uz visiem100%
20.06.2022 17:43 |
 
Reitings 2987
Reģ: 29.05.2022
Tikko atnācu no dārza,ravēju! Sutīgs,jau liekas traki.Un tad sāku fantazēt,kā jūtas Mia tajā trakajā karstumā.Liene teica ka esot ragana? Tas varbūt ne,bet kaut kāds darījums ar nelabo iespējams.😂Nu kā tā var būt,lēkā kā sienāzīši un viss pie kājas un ne par saviem darbiem ne vārdiem nav jāatbild? Es savus bērnus staipītu tādā karstumā,ticiet man, bērns dabūtu karstuma dūrienu.Dažas dienas atpakaļ TIKTOK skatijos vienas sievietes tiešraidi,un viņa tajā tiešraidē uzkliedza bērnam 5gadīgam.Un otrā dienā,atkal tiešraides laikā kā jūs domājat,kas atskrēja pie viņas?BĀRIŅTIESAS DARBINIECE,jo kāds bija uzrakstījis sūdzību.Un tā sieviete dzīvo privātmājā,super kārtība un viņa strādā.Te raksti cik gribi,visiem pajāt.Kas par huiņu?
20.06.2022 18:37 |
 
Reitings 2987
Reģ: 29.05.2022
smart_ass @ 20.06.2022 14:25

Manu sīci tu pie galda nedabūsi. Un ēd ar no mana vai tēta šķīvja. Savs neinteresē arī tad ja tas pats uzlikts
Protams,ja no mazotnes neaudzina tad nedabūsi.Ja pirms gadiņa sāk pieradināt,nekur viņš neskrietu.Protams ļauj skraidīt un skrien ar karoti pakaļ,ko brīnīties.Gan jau karstajā saulē izmet arī,lai tak cepjas?
20.06.2022 18:42 |
 
Reitings 2505
Reģ: 07.03.2022
Ceru, ka vismaz pludmalē palaida Miu pabradāt pa ūdeni, nevis tikai paskatīties uz ūdeni.
20.06.2022 19:08 |
 
10 gadi
Reitings 116
Reģ: 11.04.2012
LiepaShmiepa @ 20.06.2022 16:43

Viņas īstos zobus mēs neesam redzējuši, tur taču pa virsu ir venīri visai priekšai. Apakšā visādi brīnumi var būt :D Un tā viena smaganu puse arī pavisam noteikti ir iekaisusi, vienmēr ir sarkana, otra puse nav.
tas ir filtrs. Visu seju nošķūnējusi, loģiski, ka smaganas ar izskatīsies savādas. Video viņai normāli zobi un smaganas. Redzot cik sliktā stāvoklī ir daudzu latviešu zobi, te nav kur piesieties. Mums ir pārāk daudz jaunu cilvēku kuriem jau trūkst zobu, tie ir nekopti dzelteni un slikta elpa tam pa virsu. Kad strādāju kafenē, visādi brīnumi tika redzēti. Skaista meitene, bet atver muti un tur kapsēta un smird.
21.06.2022 07:32 |
 
10 gadi
Reitings 116
Reģ: 11.04.2012
Skaistslaiks @ 20.06.2022 15:05
Ar Smart_ass nav vērts diskutēt, šeit jau vairākas reizes ir mēģinājusi attaisnot Lieni, jo redz viņas bērns arī ēda piena maisījumu līdz nez kādam vecumam, ņēma/ņem līdzi uz ballītēm, neēd no sava šķīvja vai pie galda utt., viņa tāda pati vien ir kā Liene vai varbūt pati Liene, kaut kā aizdomīgi, ka tādi paši fail bērnu audzināšanā kā Lienei!
un to saka persona bez bērniem. Jo neticu, ka sieviete kurai pašai ir bērni būtu tik kategoriska. Instagram nav reālā dzīve.
21.06.2022 07:35 |
 
10 gadi
Reitings 116
Reģ: 11.04.2012
Dr. Queen @ 20.06.2022 17:04
Mans viengadnieks pudeli pat uz nakti īsti vairs negrib, viņa ēd visu to pašu, ko mēs. Ja kaut kur dodamies, viņai līdzi ir viskaut kas, ūdeni dzer īpaši daudz. Bet te mēs vienmēr redzam pudeli! Kukurūzas nūjiņas, sieru, auglīšus, odziņas sagatavot līdzi nav milzu darbs. Kad Mia ēda odziņas? Pareizi, kad viņiem vienu reizi tās uzsauca tikko atgriežoties LV

Auglīši, odziņas un citi deminitīviņi pēc psihologu teiktā ir psihopātiska novirze ja tiek lietots daudz un bieži.
21.06.2022 07:38 |
 
10 gadi
Reitings 116
Reģ: 11.04.2012
Mathilde @ 20.06.2022 17:36

a manējie jau no mazotnes radināti ēst pie galda, no sava šķīvja, ar saviem galda piederumiem un dzert no savas glāzes. Mēs bieži vakariņās ar vīru dzeram glāzi vīna, tad bērni arī ir gribējuši dzert no smukām glāzēm. Un kāpēc nē? Toties no agras bērnības visi lieliski operē gan ar nazi un dakšiņu, gan irbulīšiem, gan zupu māk ēst ar karoti.
Galda kultūra ir svarīga, tāpat kā higiēna, ētikas normas utt.
Kad tad to taisās mācīt?
Bet arī draugu lokā visi bērni pilnīgi normāli akceptē galdu, ēšanu ar galda piederumiem, nevis kā neandertālieši skrien, ķer, grābstās gar citu šķīvjiem. Un tas nu ir akmens tikai vecāku lauciņā, jo bērns pārņem vecāku ieradumus un dara tik, cik vecāki pieļauj.

Gada māte. Jūties labāk? 😁 . Jo vairāk lasu jo vairāk šķiet, ka jums bērni pat tuvumā nav stāvējuši. Visas tik pareizas un viss ir kā pēc grāmatas. Visur galējības. Varbūt beidzat fantazēt kā ir tad kad ir bērni nevis kā jums itkā būtu. Bet nu širmenieces ar kļūst par mātēm.
21.06.2022 07:41 |
 
10 gadi
Reitings 116
Reģ: 11.04.2012
kuranavliene @ 20.06.2022 18:37
Tikko atnācu no dārza,ravēju! Sutīgs,jau liekas traki.Un tad sāku fantazēt,kā jūtas Mia tajā trakajā karstumā.Liene teica ka esot ragana? Tas varbūt ne,bet kaut kāds darījums ar nelabo iespējams.?Nu kā tā var būt,lēkā kā sienāzīši un viss pie kājas un ne par saviem darbiem ne vārdiem nav jāatbild? Es savus bērnus staipītu tādā karstumā,ticiet man, bērns dabūtu karstuma dūrienu.Dažas dienas atpakaļ TIKTOK skatijos vienas sievietes tiešraidi,un viņa tajā tiešraidē uzkliedza bērnam 5gadīgam.Un otrā dienā,atkal tiešraides laikā kā jūs domājat,kas atskrēja pie viņas?BĀRIŅTIESAS DARBINIECE,jo kāds bija uzrakstījis sūdzību.Un tā sieviete dzīvo privātmājā,super kārtība un viņa strādā.Te raksti cik gribi,visiem pajāt.Kas par huiņu?

Un tu uzskati, ka tas ir ok pie katra sīkuma saukt bāriņtiesu? Kas viņiem domā darït nav ko? Jukušas esat. Bet nu redzot kāda aug jaunā paaudze, ne par ko vairs nebrīnos. Ņergas kuriem ir tikai tiesības jo vecāks pat balsi vairs nevar pacelt.
21.06.2022 07:47 |
 
Reitings 2987
Reģ: 29.05.2022
smart_ass @ 21.06.2022 07:47

Un tu uzskati, ka tas ir ok pie katra sīkuma saukt bāriņtiesu? Kas viņiem domā darït nav ko? Jukušas esat. Bet nu redzot kāda aug jaunā paaudze, ne par ko vairs nebrīnos. Ņergas kuriem ir tikai tiesības jo vecāks pat balsi vairs nevar pacelt.
Žēl ,ka esi izaugusi par ņergu un arī diezgan tupa,jo nesaprati ko es uzrakstīju.Nemoki savas smadzenes labāk.Ej pahihini.
21.06.2022 08:14 |
 
Reitings 2256
Reģ: 19.05.2022
smart_ass @ 21.06.2022 07:41

Gada māte. Jūties labāk? ? . Jo vairāk lasu jo vairāk šķiet, ka jums bērni pat tuvumā nav stāvējuši. Visas tik pareizas un viss ir kā pēc grāmatas. Visur galējības. Varbūt beidzat fantazēt kā ir tad kad ir bērni nevis kā jums itkā būtu. Bet nu širmenieces ar kļūst par mātēm.

Ēst pie galda no sava šķīvja, dzert no glāzes, lietot galda piederumus ir tikai norma. Visparastākā norma no visām normām. Un liela vajadzība, ja kas.
Bērnam ir jāēd, jāēd pie galda, jāēd cieta barība, jākošļā.
Nevis to darīt skrienot. Ja kas, tas var nelāgi beigties. Un ir pat slikts piemērs vienai influanceru ģimenei- bērns ēda skrienot un aizrijās, un…
Un jā, es arī to mācīju- ēst pie galda, ja grib skriet, tad bez ēdiena.
Esmu tikai normāla māte, kura rūpējās par savējiem. Un jā, bērni ēd daudz dārzeņus, vāru pati buljonus, zupas, cepu kotletes, un nevazājos vīram līdzi kā aste.
21.06.2022 08:17 |
 
Patīk
Reitings 1628
Reģ: 16.07.2021
Kiviči galīgi neprot izklaidēt. Vienīgais ekšens šobrīd ir reti kasīgas kafuškas kasieres parādīšanās ik 2 dienas forumā.
21.06.2022 08:22 |
 
Reitings 2987
Reģ: 29.05.2022
Mathilde @ 21.06.2022 08:17

Ēst pie galda no sava šķīvja, dzert no glāzes, lietot galda piederumus ir tikai norma. Visparastākā norma no visām normām. Un liela vajadzība, ja kas.
Bērnam ir jāēd, jāēd pie galda, jāēd cieta barība, jākošļā.
Nevis to darīt skrienot. Ja kas, tas var nelāgi beigties. Un ir pat slikts piemērs vienai influanceru ģimenei- bērns ēda skrienot un aizrijās, un…
Un jā, es arī to mācīju- ēst pie galda, ja grib skriet, tad bez ēdiena.
Esmu tikai normāla māte, kura rūpējās par savējiem. Un jā, bērni ēd daudz dārzeņus, vāru pati buljonus, zupas, cepu kotletes, un nevazājos vīram līdzi kā aste.
smart_ass to nesaprast,viņa pati tiešām nezina elementāras lietas bērna audzināšanā.Un izskatās ka bērnus redzējusi tikai bildītēs.Un pateicoties tādiem līdzcilvēkiem bērni pazūd,jo viss pie kājas.Kā piecgadīgais Ivans,kurš nosala mežā.
21.06.2022 08:25 |
 
10 gadiPatīk
Reitings 4934
Reģ: 03.11.2012
kuranavliene @ 21.06.2022 08:25
smart_ass to nesaprast,viņa pati tiešām nezina elementāras lietas bērna audzināšanā.Un izskatās ka bērnus redzējusi tikai bildītēs.Un pateicoties tādiem līdzcilvēkiem bērni pazūd,jo viss pie kājas.Kā piecgadīgais Ivans,kurš nosala mežā.

Nu, reizi pa reizei, viņa izsakās tīri sakarīgi.
Drīzāk traki ir tas, ka tiek ķidāti pat vismazākie sīkumi kā vakar, par to palmas zaru.
Kā jau vakar rakstīju, it kā nevienai tā nebūtu gadījies ar savu bērnu.
Un par to ēšanu pie galda arī var padiskutēt, citam sēž, citam nesēž. Mans bērns nav nosēdināms mierīgs pie galda, savos piecos gados. Bija mazāks, varēja vēl kaut kā sarunāt, bet jo vecāks, jo spītīgāks.
21.06.2022 08:52 |
 
Patīk
Reitings 19621
Reģ: 09.12.2015
smart_ass @ 21.06.2022 07:32
tas ir filtrs. Visu seju nošķūnējusi, loģiski, ka smaganas ar izskatīsies savādas. Video viņai normāli zobi un smaganas. Redzot cik sliktā stāvoklī ir daudzu latviešu zobi, te nav kur piesieties. Mums ir pārāk daudz jaunu cilvēku kuriem jau trūkst zobu, tie ir nekopti dzelteni un slikta elpa tam pa virsu. Kad strādāju kafenē, visādi brīnumi tika redzēti. Skaista meitene, bet atver muti un tur kapsēta un smird.

Nez kādā pāķijas caurumā tu strādāji, kur apgrozās bezzobaina publika ar smirdošām mutēm, bet es apkārt redzu jauniešus ar ļoti skaistiem zobiem. Ļoti daudzi nēsā breketes, balina zobus, kopj tos. Atšķrībā no padomju laiku paaudzes, mūsdienu jauniešiem ir ļoti svarīgs savu zobu izskats.
21.06.2022 08:55 |
 
Reitings 2987
Reģ: 29.05.2022
vivii @ 21.06.2022 08:52

Nu, reizi pa reizei, viņa izsakās tīri sakarīgi.
Drīzāk traki ir tas, ka tiek ķidāti pat vismazākie sīkumi kā vakar, par to palmas zaru.
Kā jau vakar rakstīju, it kā nevienai tā nebūtu gadījies ar savu bērnu.
Un par to ēšanu pie galda arī var padiskutēt, citam sēž, citam nesēž. Mans bērns nav nosēdināms mierīgs pie galda, savos piecos gados. Bija mazāks, varēja vēl kaut kā sarunāt, bet jo vecāks, jo spītīgāks.
Nenoliedzu,un es vispār sīkumus neievēroju.Jo mazi bērni krīt,veļas,sasitas.Arī jebkuram vecākam gadās ķibeles.Tāpat bija moments,kur daudzi cepās,ka mazā ēd sausu maizi.Man bērni arī mīlēja maizi,bez sviesta.Uzsmērēsi kaut ko varēsi pats ēst.Bet ir cita lieta,kad var redzēt ka bērns tiešām grib kko,bet tiek ignorēts.Vai kā sunīti sauc ēst.Bērns mežonīgajā karstumā.Varbūt jau tas ir normāli,nezinu.
21.06.2022 09:17 |
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!