KIVI(ČU) par visu. BEZTĒMA

 
Reitings 22
Reģ: 11.07.2020
Izdomāju kad vajadzētu izveidot tēmu par KIVI SĀGU.
18.07.2021 14:48 |
 
Reitings 390
Reģ: 12.04.2018
C00L Dzipsy @ 04.08.2021 16:06
Ļenka ko, vienītī dzer? Andris Ātrās palīdzības mašīnā selfijus taisa? Izskatās, ka Liene vairs nesaprot ir diena vai nakts. Ietagot Sedokovu un Timmu Jāni?! ?
Nav nekas svarīgāks kā bērnam uzaugt mīlošas mātes un tēva klātbūtnē. Bet Kiviču Mia ir patiesi žēl, es ceru, ka kāds no Lienes radiniekiem uzņemsies par šo mazo dvēseli atbildību.

Es ceru, ka bērns šobrīd nav pie viņas. Tā mātīte (Liene Kiviča) jau ir absolūti nepieskaitāma.
04.08.2021 16:14 |
 
Reitings 390
Reģ: 12.04.2018
C00L Dzipsy @ 04.08.2021 16:06
Ļenka ko, vienītī dzer? Andris Ātrās palīdzības mašīnā selfijus taisa? Izskatās, ka Liene vairs nesaprot ir diena vai nakts. Ietagot Sedokovu un Timmu Jāni?! ?
Nav nekas svarīgāks kā bērnam uzaugt mīlošas mātes un tēva klātbūtnē. Bet Kiviču Mia ir patiesi žēl, es ceru, ka kāds no Lienes radiniekiem uzņemsies par šo mazo dvēseli atbildību.
Sedakova? Kooo? :D
04.08.2021 16:15 |
 
Reitings 148
Reģ: 01.03.2021
Wow. Mani interesē šis seriāls, vai ir vēl zemāk kur krist? Gan jau vēlāk abi teiks, ka ir dižie aktieri un tas tikai šovs. Ah*jeķ, kāds šovs, divi origo dzērāji taisa traci. Padibenes. Nākamais šovs, kur Lienīte varēs piedalīties - caur ērkšķiem uz.
Liene nekad nav izskatā bijusi baigā skaistumkaraliene, vienkārši izskatīga sieviete, bet tagad, paskatoties IG bildes. OMG. Kura te ir no laukiem? Ja Ļenka nebūtu izbijusi kaut kāda "sabiedrības dāma", tiešām padomātu, ka dāmīte no dziļiem laukiem uz Rīgu pirmoreiz ekskursijā atbraukusi. Kā var tā ģērbties? Pērnās gadu desmites Lietuvas tirgus šiks.
04.08.2021 16:17 |
 
Reitings 4438
Reģ: 19.09.2016
Ak mans dievs....Zemāk vairs nav kur... Vai bērnu pieskata kāds adekvāts cilvēks?
04.08.2021 16:17 |
 
Reitings 278
Reģ: 13.02.2018
Alegorija @ 04.08.2021 16:17
Wow. Mani interesē šis seriāls, vai ir vēl zemāk kur krist? Gan jau vēlāk abi teiks, ka ir dižie aktieri un tas tikai šovs. Ah*jeķ, kāds šovs, divi origo dzērāji taisa traci. Padibenes. Nākamais šovs, kur Lienīte varēs piedalīties - caur ērkšķiem uz.
Liene nekad nav izskatā bijusi baigā skaistumkaraliene, vienkārši izskatīga sieviete, bet tagad, paskatoties IG bildes. OMG. Kura te ir no laukiem? Ja Ļenka nebūtu izbijusi kaut kāda "sabiedrības dāma", tiešām padomātu, ka dāmīte no dziļiem laukiem uz Rīgu pirmoreiz ekskursijā atbraukusi. Kā var tā ģērbties? Pērnās gadu desmites Lietuvas tirgus šiks.

Es kaut kā iečekoju viņas IG... reāli mirkli pirms satika Andri, izskatijās un ģērbās vēl daudz maz ok.
esa
04.08.2021 16:19 |
 
Reitings 390
Reģ: 12.04.2018
Shameon @ 04.08.2021 16:19

Es kaut kā iečekoju viņas IG... reāli mirkli pirms satika Andri, izskatijās un ģērbās vēl daudz maz ok.
esa
Viņi vēl pirms gada abi izskatījās daudzmaz ok. Andris nebija uzblīdis teftelis ar sutenera cekulu, Ļenka vēl smaidīja pa īstam. Tagad divi dzīves nomočīti bomāri ar pieeju internetam.
04.08.2021 16:22 |
 
10 gadi
Reitings 2260
Reģ: 27.02.2011
Sana malacis ka izteica viedokli, es viņai pilnīgi piekrītu.
Liene diemžēl barojās no visa šī, tas viņai kaifs.
04.08.2021 16:26 |
 
10 gadi
Reitings 51
Reģ: 26.12.2012
Sanai nesekoju, bet aizgāju uz viņas profilu paskatīties storijus. Piekrītu katram viņas vārdam!
Lienei būtu beidzot jāpārstāj bāzties tam strīdam pa vidu, tas nekas, ka Viņa Andrim sieva. Attiecībās uz viņa un Madaras bērniem viņa nav nekas. Tur teikšanas viņai nav. Tas ir labi, ja viņai ar Keitu un Kimu ir labas attiecības, bet nevajag pārspīlēt savu lomu to meiteņu dzīvēs. Viņa tāda pārejoša parādība vien ir. Šodien ir pamāte, rīt var arī nebūt. Tādēļ nevajag nevienā brīdī noniecināt Madaras kā mātes lomu un spodrināt savu kā pamātes. Nenoliedzu, ka var būt dzīvē tādas situācijas, ka pamāte ir daudz mīlošāka un vairāk bērnus audzina nekā miesīga māte, bet šeit jau nav tā situācija. Protams, visu, kas reāli dzīvē notiek, mēs nezināsim nekad, bet nu skatoties vismaz uz to, kas tiek atainots IG, Madara ar tām meitenēm tomēr ņemas, brauc izklaidēties, iepirkties, audzina, un bija diezgan ilgs periods, kad viņa to darīja pilnīgi viena, respektīvi, tad, kad Andris pa pasauli braukāja ar momof4. Un tagad teikt, ka Madara ir slikta māte, kura nemīl savus bērnus. Es atvainojos, bet kā kaut ko tādu var atļauties pateikt?! Ja Andris būtu normāli domājošs vecis, Lienei par tādiem vārdiem būtu jau uz uzšāvis.
Un tagad sākt noniecināt Sanu?! Nu prātiņ nāc mājās! Vai tad tiešām nevienam nedrīkst atšķirties viedoklis no viņu? Vai visiem tagad bija jāskrien un jādzied slavas dziesmas Kirpiču pārim, kādi jūs malacīši, cīnāties pret netaisnību, kuce Madara!? Tikai kaut kā tās slavas dziesmas viņu virzienā neredzu no tādiem adekvātiem vai sabiedrībā pazīstamiem cilvēkiem. Sana izteica savu viedokli, Saulietis izteica savu viedokli, visi tagad slikti. Bet nu Saulieti neuzdrošinājās izķengāt, Sanu gan tagad sāks? Kur tad tā Lienes labestība, maigums, draudzība, mīlestības pilnā sirds? Ja viņa būtu tik laba, kādu sevi grib pataisīt, viņa nevis sāktu Sanu tagad nozākāt, bet ar viņu privāti izrunātos. Bet nu šai "skaistumkaralienei, dāmai ar augstākajām izglībām, labākajai un mīlošākajai pamātei, momof4" jau privātā izrunāšanās neiet pie sirds, labāk pacelsim savus reitingus un likism visu Instagram storijos. 🤦 Ceru, lai gan tas ir naivi no manas puses, ka pienāks reiz diena, kad Liene un Andris saņems sevi rokās un beidzot rimsies jaunākās meitiņas dēļ. To mazo man žēl, viņai jāaug pie abiem tādiem vecākiem. Lai gan stipri šaubos, ka tur kas vairs mainīsies uz labo pusi.
04.08.2021 16:32 |
 
10 gadi
Reitings 51
Reģ: 26.12.2012
Andris arī brēc, ka nevar meitenes satikt! Ja ļoti gribētu satikt, tad būtu izmantojis to iespēju, ko Madara piedāvāja - tikties speciālista klātbūtnē. Un satiktu, paralēli risinot šo situāciju privāti. Redz viņa mammai nav problēmu aizbraukt mazmeitas satikt Madaras klātbūtnē, viss apstājas pie gribēšanas. Bet viņš principiāli paliek pie sava, ka tā nedrīkst. Labāk paliks pie saviem principiem, nekā bērnus satiks. Tiešām, gada tēvs. Tad jau nemaz tik ļoti negrib satikt, jo ja patiešām gribētu, tad principiem saviem pārkāptu.
04.08.2021 16:36 |
 
Reitings 1365
Reģ: 01.08.2021
Ārprāc tā mīzaLiene ar steigu jāved ārstēties, viņa taču pat vairs nefiltrē kas ir kas, iedomas saplūdušas ar meliem un puspatiesībām. Tur galīgi nav labi ar to sievieti. Kivičs gan jau pilnīgā lopā vel guļ un Lienei gan jau ir zilumi, tāpēc nerāda seju IG.
Piekrītu Sanai, ka mīzaLienei tur nafig nevajadzēja iejaukties Madaras un Kiviča strīdā, viņa tik tur pa vidu maisās un visus sakūda. Konflikts varbūt jau sen būtu beidzies.
04.08.2021 16:39 |
 
Reitings 75
Reģ: 09.07.2021
Rockabilly @ 04.08.2021 16:22
Viņi vēl pirms gada abi izskatījās daudzmaz ok. Andris nebija uzblīdis teftelis ar sutenera cekulu, Ļenka vēl smaidīja pa īstam. Tagad divi dzīves nomočīti bomāri ar pieeju internetam.

This 😂😂😂💯
04.08.2021 16:40 |
 
Reitings 870
Reģ: 13.09.2012
LaikamGarlaicigi @ 04.08.2021 09:27

Nevainoju. Lienes loģika pēdējā laikā ir aptuveni: Madara ir skaista sieviete ar nošļukušu uzkačātu dibenu, kura ir laba māte un necilvēks ar melnu dvēseli, kura nemīl savas meitas, kuras ir apvēlušās, bet skaistas, tāpat kā viņu māte, kura nerūpējas par meitu uzturu un higiēnu…

Precīzi aprakstīji 😁 Arī pamanīju, un nu šodien turpinās tas pats, tikai uz Sanu vērsts 🤣
04.08.2021 16:45 |
 
Reitings 148
Reģ: 01.03.2021
Moš Andža Lieņukam pa stipru toreiz ar krēslu ieblieza. Parasti jau saka, ka ar galvas traumām alkoholu lietot nevar.
04.08.2021 16:48 |
 
10 gadi
Reitings 1908
Reģ: 23.04.2011
Alegorija @ 04.08.2021 16:48
Moš Andža Lieņukam pa stipru toreiz ar krēslu ieblieza. Parasti jau saka, ka ar galvas traumām alkoholu lietot nevar.

🤣
04.08.2021 16:57 |
 
Reitings 863
Reģ: 19.11.2014
Alegorija @ 04.08.2021 16:48
Moš Andža Lieņukam pa stipru toreiz ar krēslu ieblieza. Parasti jau saka, ka ar galvas traumām alkoholu lietot nevar.

Tur driizaak jau sen nav pilns rublis. Ar alko vien par maz, lai taa izpildiitos, gan jau jauc kopaa kaut kaadus antidepresantus vai ko tamliidziigu ar alkoholu un dziivo savaa fantaaziju pasaulee.
04.08.2021 17:30 |
 
Reitings 278
Reģ: 13.02.2018
Es sāku uztraukties. Kur kivis pazudis. 🙄
04.08.2021 17:57 |
 
Patīk
Reitings 1628
Reģ: 16.07.2021
Shameon @ 04.08.2021 17:57
Es sāku uztraukties. Kur kivis pazudis. ?

It kā ielaiko Lienes instagrampostu, komentārus FB padzēš. Bet varbūt to Liene dara ar Andra telefonu. Vakar jau bija izšurījusi Andra whatsappu un izgraizījusi it kā Madaras “rupjās” sarakstes ar Andri, kur ir nevīžīga māte, kas uzkrāmē bērnus Lienei visu Jūniju (Baigi Normas robežas tur viss bija. Šur tur paprasa lai tēvs paņem bērnus, šūt tur Andris informē, lai paliek dienu ilgāk, u.t.t.)
04.08.2021 18:16 |
 
Reitings 362
Reģ: 25.02.2015
Tīri paskatoties atpakaļ.
Liene ielīda Buļa ģimene, pazemoja tā laika
Sievu. Nekas nesanāca savervēja Andri. Tas pisas ar viņu, kamēr bija laulība ar Madaru. Tad viņi publiski izvazāja Madaru pa internetu. Madara īsti pretī neko nedeva. Kādu gadu meitas bija POHUJ. Paspēja parādīt savu krānu kas ir 5cm uz iekšu, Lienes nipeli, sakauties.
Tad atskrien atpakaļ nu pareiza ģimene. Viņš ieliek bērnu bildi , kas vēl ilgus gadus meitenes vājas.
Bērnu mamma pasaka lai ņem āra. Skandāls meitenes nav Mia dz.d. Pirmkārt viņa nav māsa, bet pusmāsa! Otrkārt kur Dzeguzes meitas? Pofig viss. Bet iespēja Madaru atkal vazat un zākāt. Un tad vel saka nav pareizi ka Madara tā dara? Tas sīkais , sažuvušais dandālis draudēja ar IZSTITĒJIEM. Bet ir vel cilvēki, kas saka stulba Madara nepareizi dara. Wtf?
Un ja 80% savos 20. Gados pierijas , apvēmās utt. Un ja viņa nav tīra un balta, bet nedraud tam dzerajparim viņus nogalināt vai piekaut! 🤦‍♀️ Vīns tas meitenes gan aizvest kur var, gan visu pārējo. Tikai kādas trešās neatkarīgas personas klātbūtne. Būtu Kivičs normāls vecis , atvainotos Madarai un miers. Es ceru ka viņam atņems tēva tiesibas. Man tēvs arī mēģināja mani uzpirkt, stāstīja cik mamma slikta. Un beigas taisnība viņam ne mata gala nebija.
04.08.2021 18:24 |
 
Patīk
Reitings 1410
Reģ: 10.05.2021
Sofiii @ 04.08.2021 18:24
Tīri paskatoties atpakaļ.
Liene ielīda Buļa ģimene, pazemoja tā laika
Sievu. Nekas nesanāca savervēja Andri. Tas pisas ar viņu, kamēr bija laulība ar Madaru. Tad viņi publiski izvazāja Madaru pa internetu. Madara īsti pretī neko nedeva. Kādu gadu meitas bija POHUJ. Paspēja parādīt savu krānu kas ir 5cm uz iekšu, Lienes nipeli, sakauties.
Tad atskrien atpakaļ nu pareiza ģimene. Viņš ieliek bērnu bildi , kas vēl ilgus gadus meitenes vājas.
Bērnu mamma pasaka lai ņem āra. Skandāls meitenes nav Mia dz.d. Pirmkārt viņa nav māsa, bet pusmāsa! Otrkārt kur Dzeguzes meitas? Pofig viss. Bet iespēja Madaru atkal vazat un zākāt. Un tad vel saka nav pareizi ka Madara tā dara? Tas sīkais , sažuvušais dandālis draudēja ar IZSTITĒJIEM. Bet ir vel cilvēki, kas saka stulba Madara nepareizi dara. Wtf?
Un ja 80% savos 20. Gados pierijas , apvēmās utt. Un ja viņa nav tīra un balta, bet nedraud tam dzerajparim viņus nogalināt vai piekaut! ?‍♀️ Vīns tas meitenes gan aizvest kur var, gan visu pārējo. Tikai kādas trešās neatkarīgas personas klātbūtne. Būtu Kivičs normāls vecis , atvainotos Madarai un miers. Es ceru ka viņam atņems tēva tiesibas. Man tēvs arī mēģināja mani uzpirkt, stāstīja cik mamma slikta. Un beigas taisnība viņam ne mata gala nebija.

5cm uz iekšu! 🤣🤣
Oumaigād! Es šitā sen nebiju smējusies. 🤣
04.08.2021 18:27 |
 
Patīk
Reitings 5041
Reģ: 17.04.2020
Shameon @ 04.08.2021 17:57
Es sāku uztraukties. Kur kivis pazudis. ?
moš kunga prātā gāja apciemot meitu un neievēroja 100m. Iemesls pricesam un aizturēt uz 48h
04.08.2021 18:43 |
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!
   
vairāk  >

Aptauja

 
Vai forumā publiski vajadzētu rādīt arī negatīvos vērtējumus (īkšķis uz leju) komentāriem?
  • Jā, jāredz arī negatīvie vērtējumi
  • Nē, lai paliek redzams tikai pozitīvais vērtējums
  • Nezinu, nav viedokļa
  • Cits