KIVI(ČU) par visu. BEZTĒMA

 
Reitings 22
Reģ: 11.07.2020
Izdomāju kad vajadzētu izveidot tēmu par KIVI SĀGU.
18.07.2021 14:48 |
 
Patīk
Reitings 648
Reģ: 08.01.2021
BellaCiao @ 04.08.2021 14:43
Oj,nu nemuldi niekus,man visi pazīstamie ņēma tās pakas, un neviens nav mazturīgie. Un kā Andris varēja nopirkt Madarai dzīvokli? Domā,tas maksā tik pat,cik ceļojums? Viņam taču nekad nav bijuši normāli oficiālie ienākumi,lai kredītu paņemtu. Jeb,Tu domā,ka mūziķi tik daudz pelna,lai sakrātu naudu dzīvoklim bez kredīta? ?

Taču ja cilvēkam ir smadzenes , var kaut ko izdomāt. Kaut ieķīlāt Mātes māju pirmajai iemaksai lai sanāk, nu laikam jums te visiem īres dzīvoklis, ja domājat, ka kaut jo iegādāties ir neiespējamā misija. Kaut kā pašnidarbinātais iemaksā nodokļus, krāj bankā naudu, lai visu laiku tur ir plusā, varianti ir , tikai protams- ja prot lietot smadzenes. Vēl taču ir izpirkuma tiesības, ja pilnīgi neko savādāku nevar izdomāt. Ak un vēl- kā daudzi vīrieši dara! Aizbrauc uzstrādā gadus divus ārzemēs un nopērc! Nezinu kādi jums flinstoni riņķī, ja nejēdzat neko par īpašumu iegādi un visi grāba pārtikas pakas, es neko tādu sev apkārt neredzu.
04.08.2021 14:52 |
 
Reitings 4759
Reģ: 22.10.2020
Susurrrrrs @ 04.08.2021 14:23
Man šķiet, ka pēc Lienes 10 dienām klosterī un sasistās galvas ar krēslu šie sagāja atkal kopā, jo Liene jau bija stāvoklī.
Visdrīzāk šie koda un drāzās bez izsargāšanās, ieņēma Miu pārpālī, pārdzēra jēgu vairākas dienas pēc kārtas, Kiva sāka vicināties ar krēslu, šī aiztesa pie radiem, lai glābj, radi ieliek klosterī, šī pēc 10 dienām konstatē, ka stāvoklī, fiksi lien ārā no klostera un skrien atpakaļ pie Kivas. Kiva apsola vairs ar krēsliem nevicināties, pēc 3 mēn šie apprecas, kad šai jau neliels vēderiņš redzams un sāk tēlot laimīgo, bērnu gaidošo ģimeni.
Ja nebūtu ielidojusi, varbūt vēl būtu apsvērusi laicīgi notīties, kamēr nav nosista.

😁😁😁
Paskatīsies hronoloģiju šim stāstam no interneta dzīlēs pieejamās informācijas.
19.09.2019. Andris iekausta Lieni Bowlero centrā, Lienei septiņas šuves galvā, asinis tek pār seju, Lienes blondie mati nokrāsojušies asins krāsā, aizved ar ātrajiem, ir liecinieki. Andris nav redzams pie apvāršņa, pametis notikuma vietu. Abi personāži bija manāmi iereibuši, pēc liecinieki teiktā, alkohola dvinga bija jūtama.
20.09.2019. Andris ar Lieni atkal publiski sastrīdas, šoreiz pie Latvijas Nacionālā teātra, to redz liecinieki un Lienes radinieki. Andris pamet Lieni pie teātra ieejas (labi, ka ne pie altāra).
21.09.2019. Liene pazūd "bez pēdām" uz 12 dienām. Trakas lietas!
21.09.2019. - 02.10.2019. Andris izmisīgi meklē Lieni 12 dienas, kura paslēpusies "Liepājas klosterī" (5 dienas klosterī, tad 7 dienas Jelgavas psihoneiroloģiskajā slimnīcā). Meklējot savu mīļoto Lieni, Andris nespēj bez viņas dzīvot un Andrim notiek sirdstrieka, tiek izsaukta Ātrā palīdzība (Andris paspēj uztaisīt selfiju Ātrās palīdzības automašīnā un par to paziņot visai plašajai pasaulei).
03.10.2019. Liene ir ATRADUSIES! ALELUJA!
No 03.10.2019. trakais atkalredzēšanās sekss? 13 orgasmi? Alkohols! Kaisle! Jūtas! Mīlestība! Kā rezultātā ir "mīlas auglis".
03.01.2020. Andris un Liene sarakstās Dzimtsarakstu nodaļā.
06.07.2020. Piedzima Mia. Veselību, laimi, mīlestību!
* Šī ir tikai mana versija, balstoties uz internetā publicēto informāciju par abu mīlnieku dzīves gaitām.
04.08.2021 14:54 |
 
10 gadi
Reitings 1908
Reģ: 23.04.2011
Labs komentārs 🤣
04.08.2021 14:57 |
 
Reitings 686
Reģ: 06.02.2016
Nemierīgā @ 04.08.2021 14:39
Man vēmiens nāk gan no Lienes , gan Andra gan Madaras. Viņi visi trīs nav normāli! Madara varēja turpināt klusēt, tas vien , ka kaut ko taisnojas, liek domāt , ka ir par ko taisnoties. Un neuzskatu, ka tā biežā meiteņu atstāšana mājās uz nakti ir normāla parādība! Visi trīs viņi ir neadekvāti. Patiesībā nožēlojami, ka šādai insta mammai viss kas ir, ir ex vīra uzvārds un īres dzīvoklis. Būtu Madarai prāts, būtu pielauzusi Kivi nevis uz ceļojumiem, bet uz normālas ģimenes mājvietas iegādi. Vai Madara cer uz Kivja muterītes hatonu ? Lai tur vai kas, bet māli viņiem galvā, kas tā par tupo domāšanu, kur Kivis ar Madaru dzīvoja? Rīgā taču ?! Un šitas par tām pārtikas pakām... Man pazīstamie neviens neņēma tās pakas, kaut nav milionāri. nevienam nesagādāja grūtības pandēmijas laikā bērnus pabarot. Izskatās , ka Madarai un Andžum gan tā švakāk. Nu traka situācija, aiz skaistajām bildēm nepateiksi nemaz, kas par bomzību tur apakšā notiek. Neizbrīna , ka tiešām tur tukšs ledusskapis bijis ..

Nu ja mani apvainotu, es taisnotos ar analogiskiem panemieniem.
04.08.2021 14:57 |
 
Reitings 1495
Reģ: 03.03.2020
Nemierīgā @ 04.08.2021 14:52

Taču ja cilvēkam ir smadzenes , var kaut ko izdomāt. Kaut ieķīlāt Mātes māju pirmajai iemaksai lai sanāk, nu laikam jums te visiem īres dzīvoklis, ja domājat, ka kaut jo iegādāties ir neiespējamā misija. Kaut kā pašnidarbinātais iemaksā nodokļus, krāj bankā naudu, lai visu laiku tur ir plusā, varianti ir , tikai protams- ja prot lietot smadzenes. Vēl taču ir izpirkuma tiesības, ja pilnīgi neko savādāku nevar izdomāt. Ak un vēl- kā daudzi vīrieši dara! Aizbrauc uzstrādā gadus divus ārzemēs un nopērc! Nezinu kādi jums flinstoni riņķī, ja nejēdzat neko par īpašumu iegādi un visi grāba pārtikas pakas, es neko tādu sev apkārt neredzu.

Es konkrēti par Andra gadījumu runāju,nevis vispārīgi. Nekad nav bijis tik nobriedis,lai spētu pieņemt kādu atbildīgu lēmumu.
04.08.2021 15:00 |
 
Patīk
Reitings 648
Reģ: 08.01.2021
Funny @ 04.08.2021 14:57

Nu ja mani apvainotu, es taisnotos ar analogiskiem panemieniem.

Nu katrs mēs savādāks. Es noteikti netaisnotos, kārtotu lietas caur advokātiem, tas ko Madara dara, ir izaicinoši priekš tāda tukšpaura kā Kivis un viņa Ļenka. Šie abi tikai to vien grib, viņiem Katrs Madaras teikums kā sunītim kauls.
04.08.2021 15:04 |
 
Reitings 863
Reģ: 19.11.2014
Nemierīgā @ 04.08.2021 14:52

Taču ja cilvēkam ir smadzenes , var kaut ko izdomāt. Kaut ieķīlāt Mātes māju pirmajai iemaksai lai sanāk, nu laikam jums te visiem īres dzīvoklis, ja domājat, ka kaut jo iegādāties ir neiespējamā misija. Kaut kā pašnidarbinātais iemaksā nodokļus, krāj bankā naudu, lai visu laiku tur ir plusā, varianti ir , tikai protams- ja prot lietot smadzenes. Vēl taču ir izpirkuma tiesības, ja pilnīgi neko savādāku nevar izdomāt. Ak un vēl- kā daudzi vīrieši dara! Aizbrauc uzstrādā gadus divus ārzemēs un nopērc! Nezinu kādi jums flinstoni riņķī, ja nejēdzat neko par īpašumu iegādi un visi grāba pārtikas pakas, es neko tādu sev apkārt neredzu.

Oi, nu laba ideja ieķīlāt mātes māju, ja ta tiešām būtu bijis darīts, tā māte jau būtu bezpajumtniece, tiesu izpildītāji būtu jau sen atņēmusi gan dzīvokli, par kuru neviens nebūtu spējīgs maksāt, gan mātei māju.
04.08.2021 15:06 |
 
Patīk
Reitings 648
Reģ: 08.01.2021
Susurrrrrs @ 04.08.2021 15:06

Oi, nu laba ideja ieķīlāt mātes māju, ja ta tiešām būtu bijis darīts, tā māte jau būtu bezpajumtniece, tiesu izpildītāji būtu jau sen atņēmusi gan dzīvokli, par kuru neviens nebūtu spējīgs maksāt, gan mātei māju.
Bet tur tā sāls. Kivičš ir bezatbildīgs lips, tāpēc viņš nav spējis atrast variantus, nodrošināt savu ģimeni ar jumtu virs galvas. Es pazīstu cilvēkus, precīzāk ģimeni, kur māte ieķīlāja māju bankā, lai iedotu abiem bērniem pirmajai iemaksai. Abi bērni tika pie savas dzīves vietas, un nomaksāja mātes parādu, jo tas nav retums, ka faktiski nauda ir, bet bankā nedod kredītā NĪ jo nav pirmā iemaksa , vai citas problēmas. Šis ir diezgan populārs variants .
04.08.2021 15:11 |
 
10 gadi
Reitings 6409
Reģ: 21.07.2009
Sana izteikusies. Malacis! Es gaidu, kad šo tematu pacels vēl kāds, jo tiešām tas NAV normāli. Liene ir vislielākā kūdītāja, maļās kā sūds pa riņķi un, būsim godīgi, domāju, viņa bija katalizators visam šim, kas tagad notiek. Katrā savā storijā tiešāk vai netiešāk pazemo Madaru, pēc tam raksta, ka Madara laba māte, skaista u.c. Tad atkal liek Andra un Madaras sarakstes, nākamajā storijā - "ir nelietīgi izraut ārā no konteksta sarakstes un tās publicēt". Godīgi, piekrītu versijai, ka cilvēks ir galvā traumēts.. būtu tā stresojusi par savām meitām. Sadirsa dzīvi Buļa ģimenei, tagad nākošā ģimene, domāju, būs vēl.
04.08.2021 15:29 |
 
Reitings 48
Reģ: 21.05.2021
Tak kāda krūts barošana. Sen jau Liene Madaru vainoja, ka viņas dēļ piens norāvies. 😴 Plosto ar sen.
04.08.2021 15:32 |
 
Patīk
Reitings 648
Reģ: 08.01.2021
Hanah @ 04.08.2021 15:29
Sana izteikusies. Malacis! Es gaidu, kad šo tematu pacels vēl kāds, jo tiešām tas NAV normāli. Liene ir vislielākā kūdītāja, maļās kā sūds pa riņķi un, būsim godīgi, domāju, viņa bija katalizators visam šim, kas tagad notiek. Katrā savā storijā tiešāk vai netiešāk pazemo Madaru, pēc tam raksta, ka Madara laba māte, skaista u.c. Tad atkal liek Andra un Madaras sarakstes, nākamajā storijā - "ir nelietīgi izraut ārā no konteksta sarakstes un tās publicēt". Godīgi, piekrītu versijai, ka cilvēks ir galvā traumēts.. būtu tā stresojusi par savām meitām. Sadirsa dzīvi Buļa ģimenei, tagad nākošā ģimene, domāju, būs vēl.

Piekrītu , bet iecirta acīs tas vārds- draudzisks. Tas kāds jaunvārds? Kā ar Draudzīgs/ draudzīgas?! :D
04.08.2021 15:37 |
 
Reitings 278
Reģ: 13.02.2018
Nemierīgā @ 04.08.2021 15:37

Piekrītu , bet iecirta acīs tas vārds- draudzisks. Tas kāds jaunvārds? Kā ar Draudzīgs/ draudzīgas?! :D

Sana malacis! Noteikti domāts draudzīgas.
Man netraucē kļūdas tekstā. Kivene taču raksta tik super gramatiski pareizi, bet tur tāpat neko nevar saprast 🤣
04.08.2021 15:41 |
 
10 gadi
Reitings 1378
Reģ: 13.02.2009
Kad liekas, ka Lienei nav kur zemāk krist, tad viņa ieraksta kārtējo savārstījumu un pārmet Madarai, ka tā ir tikai piedzemdējusi 😁 lai nu kura būtu runājusi, viņa tā cenšas savus kompleksus mazināt? (retorisks jautājums)
Vispār atceros, ka tad, kad Madarai piedzima bērni viņa tina bumbuļus (rotas, gaismas virtenes utt), vēl tgd Facebookā var atsrast “Skaistuma mājas”, arī strādāja par aukli. Protams, nav raķešu zinātne, bet jaunai meitenei bez darba pieredzes un izglītības man liekas diezgan ok, lai nopelnītu kaut pienam un maizei. Nu vismaz kaut ko darīja un nebiju manījusi kkādu žēlošanos vai čīkstēšanu soc.tīklos.
P.s. Un ja Liene šo lasa - skaistumkonkursi interesē tikai to dalībniecēm. 😁 un vēl jo vairāk visiem ir dziļi vienalga par tiem konkursiem, kas bijuši n-tos gadus atpakaļ. 🤗
04.08.2021 15:54 |
 
10 gadi
Reitings 232
Reģ: 01.08.2012
Ļenka spridzina😂
Bet par Madaru un Edvardu runājot, viņa ar viņu bija tad, kad vēl šķirtā laulība nebija oficiāli šķirta. Respektīvi tad, kad jau Andra un ļenkas mīlas stāsts uzņēma apgriezienus. Tā kā lai ļenka te neizdomā. Laulības laikā kivič ar tevi” dzēra tēju”, piegulētāja
04.08.2021 15:58 |
 
10 gadi
Reitings 3675
Reģ: 29.01.2009
Woow... Liene ir vienkārši... 😳😳😳😳 Tagad savā skandālā grib ieraut vēl vienu ģimeni! 😳
Bez komentāriem... "Labestīgā" Liene nevar vien beigt spļaut indi! Esmu šokā par viņas uzvedību - katru dienu viņs pārspēj pati sevi. Var redzēt ka nespēj likties mierā un sauc pēc vēl lielākas uzmanības.
Totāls pi**ets, es atvainojos.
04.08.2021 16:01 |
 
10 gadi
Reitings 1378
Reģ: 13.02.2009
Hanah @ 04.08.2021 15:29
Sana izteikusies. Malacis! Es gaidu, kad šo tematu pacels vēl kāds, jo tiešām tas NAV normāli. Liene ir vislielākā kūdītāja, maļās kā sūds pa riņķi un, būsim godīgi, domāju, viņa bija katalizators visam šim, kas tagad notiek. Katrā savā storijā tiešāk vai netiešāk pazemo Madaru, pēc tam raksta, ka Madara laba māte, skaista u.c. Tad atkal liek Andra un Madaras sarakstes, nākamajā storijā - "ir nelietīgi izraut ārā no konteksta sarakstes un tās publicēt". Godīgi, piekrītu versijai, ka cilvēks ir galvā traumēts.. būtu tā stresojusi par savām meitām. Sadirsa dzīvi Buļa ģimenei, tagad nākošā ģimene, domāju, būs vēl.

+++ un piekrītu arī katram Sanas vārdam!
04.08.2021 16:01 |
 
10 gadi
Reitings 3675
Reģ: 29.01.2009
Uzdirš un pēctam paslavē Sanu 🤦‍♀️🤦‍♀️🤦‍♀️ Tāpat kā par Madaru.
Nevaru saprast, tā ir šizofrēnija vai personības dalīšanās. Lai nu kā, bet garīgi vesela viņa 100% nav.
04.08.2021 16:05 |
 
Reitings 4759
Reģ: 22.10.2020
Ļenka ko, vienītī dzer? Andris Ātrās palīdzības mašīnā selfijus taisa? Izskatās, ka Liene vairs nesaprot ir diena vai nakts. Ietagot Sedokovu un Timmu Jāni?! 😁
Nav nekas svarīgāks kā bērnam uzaugt mīlošas mātes un tēva klātbūtnē. Bet Kiviču Mia ir patiesi žēl, es ceru, ka kāds no Lienes radiniekiem uzņemsies par šo mazo dvēseli atbildību.
04.08.2021 16:06 |
 
10 gadi
Reitings 232
Reģ: 01.08.2012
Man šķiet, ka Lienes slimo galvu nevar izārstēt pilnībā nekas, jo viņa pēc būtības ,kā cilvēks ir briesmīgs. Viņas gājieni izskatas ir tādi jau visu mūžu tikai veiksmīgi maskējusies aiz smaida un saldiem vārdiem. Vot tagad visi zina viņas patieso dabu, bail iedomāties, kas vēl no viņas varētu iznākt. Sana pareizi pateica, nebūtu šitā kūdītāja, es domāju, nebūtu viss tik tālu izvērties.
04.08.2021 16:11 |
 
10 gadi
Reitings 232
Reģ: 01.08.2012
Parasti jau saka - vīrietis ir galva, sieviete - kakls , uz kuru pusi griezīsies kakls uz to arī galva. 👆🏼
Ta ka lieņuk, sudigi to kaklu griez savam vecim. Atņemsi iespēju vispār satikt bērnus.
04.08.2021 16:14 |
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!
   
vairāk  >

Aptauja

 
Vai forumā publiski vajadzētu rādīt arī negatīvos vērtējumus (īkšķis uz leju) komentāriem?
  • Jā, jāredz arī negatīvie vērtējumi
  • Nē, lai paliek redzams tikai pozitīvais vērtējums
  • Nezinu, nav viedokļa
  • Cits