KIVI(ČU) par visu. BEZTĒMA

 
Reitings 22
Reģ: 11.07.2020
Izdomāju kad vajadzētu izveidot tēmu par KIVI SĀGU.
18.07.2021 14:48 |
 
Reitings 106
Reģ: 26.04.2024
Nu, redzat pat Londonā visi mūsu Lienītei izsaka komplimentus, grib fotografēties un spiedz no sajūsmas.
Skaudiet, lezbas.
Jūs žultainas skauģes un kasieres ar nokaltušam vaganīgam apkaužat Lieni un viņas dzīvi, tāpēc arī viņu šeit caurām dienām aprunājat. Kā arī Andris jums nespīd.
28.06.2024 01:43 |
 
Reitings 9576
Reģ: 10.11.2022
amoreamore @ 28.06.2024 01:14
Oioioioiiiiii, cik nesmuki sanāk.
Kā blēt un kratīt pakulas latviešu, kas dzīvo Londonā priekšā, tā pirmā. A izrādās, ka visi tie Londonas latvieši stulbi un nabadzīgi :(
redz, ja vinai nav tada limena pazinas, tas tikai nozime, ka nevelas neviens tefteli un lenku sava draugu/pazinu loka. Vina daudz zinot par Londona dzivojosajiem latviesiem.Ha!
28.06.2024 01:47 |
 
Reitings 4832
Reģ: 20.08.2021
amoreamore @ 28.06.2024 01:14
Oioioioiiiiii, cik nesmuki sanāk.
Kā blēt un kratīt pakulas latviešu, kas dzīvo Londonā priekšā, tā pirmā. A izrādās, ka visi tie Londonas latvieši stulbi un nabadzīgi :(

Lai Lieņuks pastāsta par Vīni labak! It īpaši labs stāsts ir par Dionīsa dzīrēm 🤣🤣🤣🤣
28.06.2024 01:52 |
 
Reitings 3441
Reģ: 01.04.2023
Metro eksperte Ļenka:D :D :D
Bet visvairāk šoreiz no tiem šizo murgiem man patīk storijs, kurā mūsu paciente no 234. palātas apgalvo, ka jūtas kā nodziedājusi koncertu. Jā jā, Palladiumā arī nodziedāji, Lienīt, atceramies tavu zvaigžņu stundu! 🤭
28.06.2024 01:57 |
 
Reitings 17924
Reģ: 16.04.2023
amoreamore @ 28.06.2024 01:14
Oioioioiiiiii, cik nesmuki sanāk.
Kā blēt un kratīt pakulas latviešu, kas dzīvo Londonā priekšā, tā pirmā. A izrādās, ka visi tie Londonas latvieši stulbi un nabadzīgi :(

😂😂😂
Jebkuram latvietim kurš dzīvo Londonā ir vairāk naudas nekā bezdarbniecei, ļenkai.
Cik viņa var vārīties par savu bomžu izbraucienu uz Londonu. 🙄 Visi ģībstot no maukas skaistuma. 😂
28.06.2024 02:18 |
 
Reitings 2302
Reģ: 26.10.2023
Nodzertā un trulā nelaime, Ļenka, nezinot nevienu turīgu un zinošu latvieti Londonā! Kakajas šausmas! Viņa būtu kā netīrs pleķis uz viesistabas sienas, ja kāds Londonas latvietis savā prāta apmulsumā būtu dzērājpāri uzaicinājis pie sevis ciemos. Ar plikām dirsām, parādiem, nodirst cilvēkus, kas strādā, pelna, nekļaņčī pudeli alus un sapuvušas zemenes uz sadarbību, tā jau ir augstākā pilotāža. Vecajai pakulai laikam šodien labi grādi iešāvusi pa pauri, ja nespēj pareizi atcerēties, kas tad ir Tiripiri, vecāmāte, jebšu krustmāte. Jā, sesku ģimenei svētki, var pieraut mūli līdz lūkai.
28.06.2024 03:24 |
 
Reitings 2300
Reģ: 07.03.2022
Nekad neticēšu, ka četrgadniekam neko nevajag/ neko negaida. Varbūt ar Miu ir savādāk sen jau meitenītei mute "aizbāzta" un saprot - neko nedabūs. Kaut vai to pašu našķi. Ļoti, ļoti skumji..
28.06.2024 04:06 |
 
Patīk
Reitings 15974
Reģ: 27.01.2021
bāc, nokavēju visu ekšenu, vecvecāki jau izlaboti un šķiet, ka lielākie murgi jau dzēsti 😭 varbūt kāda lezbenīte paspējusi skrīnus sataisīt? 😁🙏
28.06.2024 05:53 |
 
Reitings 1948
Reģ: 25.06.2023
Līdz cik gadiem viņai būs aizbildinājums, ka Mia vēl maziņa un negrib dāvanas vai mantas, pietiek tikai ar vecāku pārmīlestību?
Tikai kādēļ, tad, kad Mia ir pie Graudiņiem tā rociņās dažnedažādas rotaļlietas?
Vienīgais, ko esmu redzējusi viņu bērna rokās mīļo vecāku apgādībā ir nazis (vakariņš ar savējiem Kivja epizodē) un tukšas plastmasas pudeles, kuras atrod mētājamies pa pritona dzīvokli.
28.06.2024 06:28 |
 
10 gadiPatīk
Reitings 3925
Reģ: 31.10.2010
Nevaru iedomāties, ka bērnībā mani vecāki aizbrauktu uz citu valsti un man neko no turienes neatvestu. Kā pateikt, ka nemīlu savu bērnu, to nepasakot🤦Parādiet man vienu bērnu pasaulē, īpaši Mias vecumā, kuram nepatiktu un neinteresētu rotaļlietas. Suņa murgi, Ļenka! Pilnīgs bulšits! Un Kivis ne ar ko nav labāks. Arī viņš varēja bērnam no Londonas kaut ko atvest. Ne vienam, ne otram tā meitene nav vajadzīga. Citi cilvēki pret saviem mājdzīvniekiem izturas daudz labāk nekā šie abi pret miesīgo bērnu.
28.06.2024 06:56 |
 
10 gadi
Reitings 422
Reģ: 10.04.2013
Tas taču ir psc.
Mia ir "ko nopirki" vecumā. Lai nedirš, ka Neinteresē bērnam nekas. Ne, nu gan jau, ja bērniņš pieradis, ka mājās vecākiem nākot, rokās/maisiņā ir tikai pudeles, mangalis, kaķu barība un maize... Tad jau vairs neprasa..
Un nākamais, ko vakar pamanīju tajā "8 naži" šova reklāmā. Tur tak fona mūsu trakais pārītis sēž.! Uz sekundi vēl parādīti tika, ka rij kko.
Kādā sakarā viņi tur vispār kaut blakus stāv 🤣?
28.06.2024 07:02 |
 
Reitings 434
Reģ: 06.11.2021
MeltedCheese @ 28.06.2024 04:06
Nekad neticēšu, ka četrgadniekam neko nevajag/ neko negaida. Varbūt ar Miu ir savādāk sen jau meitenītei mute "aizbāzta" un saprot - neko nedabūs. Kaut vai to pašu našķi. Ļoti, ļoti skumji..
mjā, atruna, ka meitiņai neko nevajag, ir … Un Mia ir tajā vecumā, kad Disney veikaliņš, m&m un citi ir tieši tas, par ko parasti bērni ir sajūsmā. Tiešām bēdīgi. Pirms laiciņa Zeltiņu ģimene bija publicējuši ceļojumu uz Londonu, viņu meita ir tikai nedaudz vecāka par Miu, kā varēja saprast, viss ceļojums bija tāds, lai bērnam prieks, iesaku pasmelties idejas un saņemties aizbraukt visiem kopā uz Londonu! Lai gan diez vai mūsu zvaigznes to darīs, tomēr ģimenei šāds ceļojums radītu pamatīgu robu šķietami neesošajā budžetā.
28.06.2024 07:47 |
 
Reitings 811
Reģ: 09.01.2024
Minelūše @ 28.06.2024 06:56
Nevaru iedomāties, ka bērnībā mani vecāki aizbrauktu uz citu valsti un man neko no turienes neatvestu. Kā pateikt, ka nemīlu savu bērnu, to nepasakot?Parādiet man vienu bērnu pasaulē, īpaši Mias vecumā, kuram nepatiktu un neinteresētu rotaļlietas. Suņa murgi, Ļenka! Pilnīgs bulšits! Un Kivis ne ar ko nav labāks. Arī viņš varēja bērnam no Londonas kaut ko atvest. Ne vienam, ne otram tā meitene nav vajadzīga. Citi cilvēki pret saviem mājdzīvniekiem izturas daudz labāk nekā šie abi pret miesīgo bērnu.

Es krustmeitiņai pat bēbīšvecumā vedu no ceļojumiem visādas kleitiņas, mantiņas. Tas nav par to, ko grib bērns, tā bija mana vēlme atvest kaut ko mazajai princesītei, jo jebkurā vecumā ir prieciņš par to, ka tante atbrauc un kaut ko atved. 4 gados meitenīte jau bija totālā starā par visu, ko vedu un dāvināju. Bet kā var savai meitai neko neatvest?? Es nesaprotu!
28.06.2024 07:54 |
 
Reitings 75
Reģ: 16.11.2022
Tātad - viņa sāka braukt virsū tai dāmai, kas vienkārši uzrakstīja, ka nepiekrīt? uzskata to par aizvainojumu, ka kāds varētu nepiekrist? publicē senāku ziņu, ka iepriekš esot bijusi jauka, bet tagad, nu kā tad tā - nepiekrīt? :D tur taču nebija nekāda aizvainojuma tajā ziņā.
28.06.2024 08:08 |
 
Reitings 434
Reģ: 06.11.2021
amoreamore @ 27.06.2024 23:09
Viņai reāli nav pilna cepumu paka ??‍♀️
Hmm, labi, paanalizēsim šo stilu - sniegbaltas kedas un pienbalta kleita 🙈, kedas sportiskas, drīzāk reivam atbilstošas, bet kleita romantiska. Virsū jaka, kādas bija modē 90.to beigās/2000šo sākumā, bet tikai alternatīvajās un grunge kultūrās, izskatās, ka pirkta kādā indiešu veikaliņā Camden Town - kopā ar kleitu jaka būtu ok. Tad somiņa ar kniedēm no pilnīgi citas operas - soma vairāk atbilstu lielpilsētas šikam, pilnīgi izrauta no konteksta. Un tad spalvu auskari (kā mūsu zvaigzne saka - indiāņu). Un grib, lai kāds notic, ka viņai Londonā izsaka komplimentus par stilu???? 😁😁
Visskumjāk ir tas, ka ir acīmredzams, ka šo “ziņu” Liene pati sev ir uzrakstījusi un tas nozīmē, ka viņa ļoti, ļoti grib, lai kāds viņu paslavē, bet neviens to nedara un pamatoti, jo visu koptēlu pat nevar nosaukt par kiču, kkāds bardaks.
28.06.2024 08:09 |
 
Reitings 75
Reģ: 16.11.2022
breaking news - Liene NAV Anglijas karaliene. Tāda varensakarīga vispār tā atbilde!
28.06.2024 08:12 |
 
Reitings 178
Reģ: 12.01.2024
Es ar visu jautrību laikam esmu nogulējusi…jesssss, atkal jautājumi😂…vajadzēja apstāties, bet nē…nolika latviešus Londonā, pa vidu sevi paslavēja tā kārtīgi, pačīkstēja, kā tiek apbižota…Liene ir atpakaļ savā elementā! Eee, bet Dāmas, Dziedonim gandrīz visas dienas aizņemtas, esat programmu redzējušas? Esot LV pieprasīts, ļoti😂…
28.06.2024 08:15 |
 
Reitings 469
Reģ: 31.01.2023
Anetiite @ 28.06.2024 07:47
mjā, atruna, ka meitiņai neko nevajag, ir … Un Mia ir tajā vecumā, kad Disney veikaliņš, m&m un citi ir tieši tas, par ko parasti bērni ir sajūsmā. Tiešām bēdīgi. Pirms laiciņa Zeltiņu ģimene bija publicējuši ceļojumu uz Londonu, viņu meita ir tikai nedaudz vecāka par Miu, kā varēja saprast, viss ceļojums bija tāds, lai bērnam prieks, iesaku pasmelties idejas un saņemties aizbraukt visiem kopā uz Londonu! Lai gan diez vai mūsu zvaigznes to darīs, tomēr ģimenei šāds ceļojums radītu pamatīgu robu šķietami neesošajā budžetā.
Da kādu robu… Primark ir lēti, feini apģērbi ar visādām princešu apdrukām utml., lēti aksesuāri. One pound veičos lēti saldumi un visādi sūdiņi. Bet kretīniem tas nav primāri. Tai psihiķei nulle empātijas un resnim ka tik pielikt mūli.
28.06.2024 08:16 |
 
Reitings 6
Reģ: 19.10.2015
Kas tad izcilniekam maisiņā? Visticamāk, jaunās versace brilles vai kāda jauna tarbiņa, protams, ŠANEL
28.06.2024 08:27 |
 
Reitings 160
Reģ: 11.01.2024
kivičliene, godavārds, ir manā guilty pleasure augšgalā😀 pārspēj visus ietekmeļus, didrihsonus, vucēnas utt, jo lai cik smieklīgi nebūtu lasīt un skatīties viņas paštīksmināšanos par sevi tādā vecumā (nepārprotiet, tas ir super sievietēm būt pašpārliecinātām un apmierinātām ar sevi, bet nu ne jau lienītei ir par ko priecāties), bet beigu beigās tas ir tik ļoti skumji, jo Mia 😕 Nu kā māte var neko neatvest, neinteresēties, nenodarboties pat minimumu ar bērnu, es to nekad nesapratīšu.
P.s. joprojām smejos, ka nosauca Graudiņus par vecvecākiem un vēlāk izlaboja par krustvecākiem😂
28.06.2024 09:10 |
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!
   
vairāk  >

Aptauja

 
Vai forumā publiski vajadzētu rādīt arī negatīvos vērtējumus (īkšķis uz leju) komentāriem?
  • Jā, jāredz arī negatīvie vērtējumi
  • Nē, lai paliek redzams tikai pozitīvais vērtējums
  • Nezinu, nav viedokļa
  • Cits