KIVI(ČU) par visu. BEZTĒMA

 
Reitings 22
Reģ: 11.07.2020
Izdomāju kad vajadzētu izveidot tēmu par KIVI SĀGU.
18.07.2021 14:48 |
 
Reitings 22047
Reģ: 06.11.2022
Kā man patika tas pāršērotais citāts par vīru kā labāko draugu! Bildē redzams tāds slaids, sirsnīgs pāris, kas dzer tēju. Tēju, johaidī! Vai Fetmens sācis dzert alu no tējas krūzes? Un kopš kura laika Resnais var apsēsties jogas pozā?
21.06.2024 10:35 |
 
Reitings 824
Reģ: 21.04.2024
sidzha @ 21.06.2024 09:32
Es arī domāju, ka nenopirka. 129€ tas ir krietni par daudz prieks piviča. 50€ ziemas jakai žēl bērnam, šeit šunelim pa 129€ botas. Nav jau feikās Versače brilles vai tarba.

Tak, ja būtu nopirktas, jau visos rakursos vairākos storijos būtu atrādītas.
Sievietei tas ir īpaši nepatīkami, kad kaut ko pielaikojot tik ļoti patīk, der kā uzliets, negrib vairs vilkt nost, bet nevar atļauties nopirkt.Tas ir liels kritiens atpakaļ Lienei, ja tiešām nenopirka. Skopais vīrs tikai sev jaunas šmotkas un apavus pērk, izskatās. Tikmēr Liene no pakaļas iet pakaļ un slavina viņa šmotku izvēles sev. Kas ta šoferis ir, priekš kam jaunas skaistas, mūsdienīgas un modernas drēbes. Vot viņam kā mūziķim gan nav vajag. Nu tā no malas tas izskatās.
21.06.2024 11:16 |
 
Patīk
Reitings 16238
Reģ: 09.12.2015
sidzha @ 21.06.2024 09:32
Es arī domāju, ka nenopirka. 129€ tas ir krietni par daudz prieks piviča. 50€ ziemas jakai žēl bērnam, šeit šunelim pa 129€ botas. Nav jau feikās Versače brilles vai tarba.

Gan jau skopais vepris lupatlasei apsolīja, ka UK uz ielas nopirks kādas feik Chanel botiņas par 10 eur. Arī neticu, ka 129 eur iztērēja Lienes apaviem, padomājiet, cik aliņi sanāk par tādu piķi.
21.06.2024 11:37 |
 
Patīk
Reitings 16238
Reģ: 09.12.2015
Tas vispār ir tiik rēcīgi kā ubadze lepojas - "radi no ārzemēm!" ŠizoLiene nav pamanījusi, ka dzelzs priekškars sen kritis? Dzīvo joprojam savā čekista meitas realitātē, kur radi ārzemēs ir kas kruts un iespaidīgs. 😂
21.06.2024 11:44 |
 
10 gadi
Reitings 1062
Reģ: 26.03.2010
susla @ 21.06.2024 11:16

Tak, ja būtu nopirktas, jau visos rakursos vairākos storijos būtu atrādītas.
Sievietei tas ir īpaši nepatīkami, kad kaut ko pielaikojot tik ļoti patīk, der kā uzliets, negrib vairs vilkt nost, bet nevar atļauties nopirkt.Tas ir liels kritiens atpakaļ Lienei, ja tiešām nenopirka. Skopais vīrs tikai sev jaunas šmotkas un apavus pērk, izskatās. Tikmēr Liene no pakaļas iet pakaļ un slavina viņa šmotku izvēles sev. Kas ta šoferis ir, priekš kam jaunas skaistas, mūsdienīgas un modernas drēbes. Vot viņam kā mūziķim gan nav vajag. Nu tā no malas tas izskatās.
pilnībā piekrītu, būtu tās botes atrādītas goroties pie spoguļa peldkostīmā, ejot pastaigā un pat dīvānā sēžot. Tāpat bija ar brillēm un tašu. Visās fočenēs un storijos.
Un Lienīt, nu kas par tavu sasniegumu 44 gados, "patiesības teicēja". Meloja, ka Maiami ēda restorānā, atrādot tikai sienu (noejot gar sienu un labākajā gadījumā pasmaržojot sienā ievilkušos ēdienu smaku un pasakot "te mēs garšīgi paēdām." Atcerēsimies, ka viņa Jūrmalas zupu pat no plastmasas trauka izrāda piecpadsmit rakursos un tā restorāna parādīja kaut kādu vienu sienu, pat ne tualeti 😁), tāpat veikalā pielaiko apavus un stāsta, ka vīriņš nopirks. Wow, nu gan sasniegumi, melot par tik smieklīgām lietām, kuras caurmērā visi var atļauties, ja ļoti gribas, bet viņa kaut kam izrādās. Reāli dievietei? Mums melot? Priekš kam, nu gribi izrādīties? Nu, neskauž briesmīgas botas vai plastamas zupas šķīvis vai viņu vardarbīgās attiecības.
Kas skaustu? Atrodi un pavadi kvalitatīvi laiku ar bērnu, lai mums skauž, ka mums jāiet uz darbu, nav tik daudz laika veltīt savam bērnam/bērniem un dot tik daudz kā tev Miai.
Brīvā laika gana, atrodi lētas un gaumīgas drēbes un apavus, atrodi pērles, lai skauž mums, ka pa budžeta līdzekļiem spēj eleganti apģērbties nevis apkrāmējoties kā putnubiedēklim. Un mēs skaustu, nu jā, šai jau tik daudz brīvā laika, tāpēc var atrast humpaļos pērles un paspēt uz atlaidēm ieķert labas un skaistas drēbes sev un Miai.
21.06.2024 11:48 |
 
Reitings 2723
Reģ: 29.05.2022
Sūds par Ļenkas maukas grimmu un klauna kostīmu,bet paskatieties uz Mias sejiņu.Baiļu,izmisuma grimase? Vai arī noraudājusies? Nu labi,varbūt mazajai nepatīk fotogrāfēties,tad varbūt nevajag spiest.
21.06.2024 11:49 |
 
Reitings 5650
Reģ: 14.04.2023
Bet parādīja storijà, lai mēs resnās skauģes domājam,ka nopirka 😄 Pilnīgi iedomājos kā vepris ,ieraudzījis cenu, sak : “Zaķīt, aizbrauksim uz Annngliju, tur būs divreiz lētāk, nopirkšu Tev pat divus pārus kādus gribēsi, zaķīt, nevajag uzreiz grābt visu, kas patīk. Ak, jūs sievietes.”
21.06.2024 11:50 |
 
10 gadi
Reitings 1062
Reģ: 26.03.2010
LilyLady @ 21.06.2024 11:44
Tas vispār ir tiik rēcīgi kā ubadze lepojas - "radi no ārzemēm!" ŠizoLiene nav pamanījusi, ka dzelzs priekškars sen kritis? Dzīvo joprojam savā čekista meitas realitātē, kur radi ārzemēs ir kas kruts un iespaidīgs. ?

#Latvia #Usa #NewZealand 😁😁😁😁
Moš viņai atveda jaunas džīnes un Wrigley's kožļenes. Tur vairs nav 2000.gads, tur prātiņā 1990.gads 😁
21.06.2024 11:53 |
 
10 gadi
Reitings 3657
Reģ: 29.01.2009
Kāpēc ir jāliek storijs iekšā, ka “davai - ok davai” nu tik pirkšot un beigās noliek tās botes atpakaļ plauktā? Tiešām domā, ka mēs nepamanīsim, ka kājās būs tās pašas vissezonas melnās kerzas? Kāpēc visu laiku vajag blamēties, es nesaprotu.. un Kivič, fui, kauns tev. Es obviously neesmu Ļenkas fane, bet man kā sievietei sāpētu sirds, ka man tā jau neko nepērk un vēl tās vienas botes, kas tik dikti patīk, vnk liek nolikt plauktā, jo redziet UK taču outletā vai uz ielas tādas būs par puscenu. Tfu ar šitādu sīkstuli dzīvot.
21.06.2024 12:17 |
 
Reitings 22047
Reģ: 06.11.2022
Incognito @ 21.06.2024 12:17
Kāpēc ir jāliek storijs iekšā, ka “davai - ok davai” nu tik pirkšot un beigās noliek tās botes atpakaļ plauktā? Tiešām domā, ka mēs nepamanīsim, ka kājās būs tās pašas vissezonas melnās kerzas? Kāpēc visu laiku vajag blamēties, es nesaprotu.. un Kivič, fui, kauns tev. Es obviously neesmu Ļenkas fane, bet man kā sievietei sāpētu sirds, ka man tā jau neko nepērk un vēl tās vienas botes, kas tik dikti patīk, vnk liek nolikt plauktā, jo redziet UK taču outletā vai uz ielas tādas būs par puscenu. Tfu ar šitādu sīkstuli dzīvot.

Te nu Tev bija "es trīskāršošu viņa ienākumus".
Bet vispār Lupatlasei tas ir super raksturīgi - viņa vispār nedomā pat 1 soli uz priekšu. Viņas vienšūņu-viendienīšu smadzenēs vienkārši nav tādas opcijas. Ja viņa padomātu uz priekšu, tad nebūtu skaļu paziņojumu par dejām, grāmatām, bungām, batutiem un visu pārējo izgāšanos. Bet viņai tā gribās paplātīties!
21.06.2024 12:28 |
 
Patīk
Reitings 16238
Reģ: 09.12.2015
Ja plancka nebūtu pletusi kājas Bulim, un joprojām būtu kopā ar turīgo Ārenu, tad varētu plātīties gan ar Manolo kurpītēm, gan labiem frizieriem un citiem kvalitatīviem skaistumkopšanas pasākumiem. Bet ar skopo vepri - deguns kraupains, mati dzelteni un tupeles vienas uz visām sezonām..
21.06.2024 13:05 |
 
10 gadiPatīk
Reitings 3924
Reģ: 31.10.2010
Jā, Kivis ir skops pēc velna, bet Ļenkai no window shopping sirdssāpēm ir vienkārši izvairīties - iet strādāt. Kaut vai grīdas kaut kur mazgāt. Visu algu jau alimenti nenovilks, kaut kas paliks arī pāri. Būs skanošais, nebūs jāliek botes atpakaļ plauktā ar grūšu nopūtu.
21.06.2024 13:14 |
 
Patīk
Reitings 16238
Reģ: 09.12.2015
Tā ārzemju radu dāma salikusi FB tiešām skaistas bildes no ceļojuma pa Latviju, to skaitā ir redzams, ka tikušies kuplā pulkā ar visiem Lienes radiem, mammu, māsu, māsasmeitu utml. Kiviči uz šo burziņu nav bijuši aicināti. Nez, kāda lupatlasei sajūta, ka dēļ resnās alusmucas ir izslēgta no radu loka.
Tikmēr veprelis jau ir ticis ārzemju rada draugu lokā. Parazīti noteikti piešļupstēja pilnas ausis, ka Andrītis ir ze moust popjular singer in jurop un kādi abi travelleri un kā sapņo nokļūt Ņū Zīland.😂 Noteikti saņēmās un notēloja paraugģimenīti uz pāris stundām.
21.06.2024 13:23 |
 
Reitings 8416
Reģ: 21.09.2023
Incognito @ 21.06.2024 12:17
Kāpēc ir jāliek storijs iekšā, ka “davai - ok davai” nu tik pirkšot un beigās noliek tās botes atpakaļ plauktā? Tiešām domā, ka mēs nepamanīsim, ka kājās būs tās pašas vissezonas melnās kerzas? Kāpēc visu laiku vajag blamēties, es nesaprotu.. un Kivič, fui, kauns tev. Es obviously neesmu Ļenkas fane, bet man kā sievietei sāpētu sirds, ka man tā jau neko nepērk un vēl tās vienas botes, kas tik dikti patīk, vnk liek nolikt plauktā, jo redziet UK taču outletā vai uz ielas tādas būs par puscenu. Tfu ar šitādu sīkstuli dzīvot.
Es domāju, ka bija tā. Aizgāja skopais teftelis pie pārdevējiem un sāka kļančīt sadarbību vai mega atlaidi. Neiedeva superstāram, tad nu botes palika veikalā.
21.06.2024 14:03 |
 
10 gadi
Reitings 3657
Reģ: 29.01.2009
Varbūt šādi Kivis spīdzina un motivē Ļenu iet strādāt un nopelnīt sev pāris simtus, lai var pati sev tamponus, apenes un botes nopirkt.
Es domāju viņš pat ko viņas negaida nekādu finansiālu iesaisti maksājumos un pārtikā. Tīri, savām vajadzībām. Skops viņš ir ļoti, bet nu no otras puses viņam pašam tas peso nenāk kā no pārpilnības raga un vēl viena slinka ķeska principiāli neiet strādāt. 90% sieviešu strādā un pelna naudu Ļen, ar visu to, ka bērna kopšanas atvaļinājumi ir sen beigušies
21.06.2024 14:21 |
 
Reitings 3997
Reģ: 05.03.2024
LilyLady @ 21.06.2024 11:44
Tas vispār ir tiik rēcīgi kā ubadze lepojas - "radi no ārzemēm!" ŠizoLiene nav pamanījusi, ka dzelzs priekškars sen kritis? Dzīvo joprojam savā čekista meitas realitātē, kur radi ārzemēs ir kas kruts un iespaidīgs. ?

Man arī šis acīs iekrita 😁 Radi no ārzemēm, saprotiet, ārzemēm!! ļenka, ir jau 2024.gads, tās tavas “ārzemes” nav vairs nekas īpašs 😂 Kuram mūsdienās nav radi vai draugi, kas dzīvo ārpus LV?
Pāris klikšķi jebkuras avio kompānijas lapā un lido, kur acis rāda. Ak jā… ja esi nobanots vai nav kontā naudas.. tad neko🤣
21.06.2024 14:28 |
 
Reitings 2228
Reģ: 20.06.2013
Aizkraukles Pārdevēja @ 21.06.2024 11:50
Bet parādīja storijà, lai mēs resnās skauģes domājam,ka nopirka ? Pilnīgi iedomājos kā vepris ,ieraudzījis cenu, sak : “Zaķīt, aizbrauksim uz Annngliju, tur būs divreiz lētāk, nopirkšu Tev pat divus pārus kādus gribēsi, zaķīt, nevajag uzreiz grābt visu, kas patīk. Ak, jūs sievietes.”
un šo pateicos vepris iegāja blakus veikalā un nopirka sev jaunas laķenes 🤣
21.06.2024 14:34 |
 
Reitings 5650
Reģ: 14.04.2023
Incognito @ 21.06.2024 14:21
Varbūt šādi Kivis spīdzina un motivē Ļenu iet strādāt un nopelnīt sev pāris simtus, lai var pati sev tamponus, apenes un botes nopirkt.
Es domāju viņš pat ko viņas negaida nekādu finansiālu iesaisti maksājumos un pārtikā. Tīri, savām vajadzībām. Skops viņš ir ļoti, bet nu no otras puses viņam pašam tas peso nenāk kā no pārpilnības raga un vēl viena slinka ķeska principiāli neiet strādāt. 90% sieviešu strādā un pelna naudu Ļen, ar visu to, ka bērna kopšanas atvaļinājumi ir sen beigušies
Ļoti labi, apsveicami, ja viņš ir izdomājis tādu paņēmienu, bet kā izskatās, vecā piepe ne par ko neies stradāt, vai nu arī , neaiziet viņai līdz smadzenei? Tak, Kivis pats ir sudzējies par vienu bijušo,kas ar neko nenodarbojās un vilkās visur līdzi pakaļ, nesen intervijā sadzēries kaut ko žēlojās,ka jādod nauda viņas hobijiem.
21.06.2024 14:46 |
 
10 gadi
Reitings 1062
Reģ: 26.03.2010
Oij, tad jau Lienīte nevis tur copēja veco onkuli, bet izrādās, ka cer, ka šis labais radu, ārzemju onkulis uzņemsies gādību par šiem paklīdeņiem, bārenīšiem un paņems uz ārzemēm. Gan jau piečīkstēja, cik slikta dzīve šiem Latvijā, ehhh..ja tik ārzemēs būtu, kas palīdzēt iedzīvoties tādiem profesionāļiem, jo Latvijā neviens viņus nenovērtē.
21.06.2024 14:51 |
 
Patīk
Reitings 16238
Reģ: 09.12.2015
sidzha @ 21.06.2024 14:51
Oij, tad jau Lienīte nevis tur copēja veco onkuli, bet izrādās, ka cer, ka šis labais radu, ārzemju onkulis uzņemsies gādību par šiem paklīdeņiem, bārenīšiem un paņems uz ārzemēm. Gan jau piečīkstēja, cik slikta dzīve šiem Latvijā, ehhh..ja tik ārzemēs būtu, kas palīdzēt iedzīvoties tādiem profesionāļiem, jo Latvijā neviens viņus nenovērtē.

Gan jau onkulis zina, kas ir Kivičs. Radiem pat bildes ir pieejamas, kur redzams, kā Andrītis apstrādājis Lieņuku ar Gucci maku.. Vienkārši pieklājības pēc satikās uz pāris stundām, jo diezgan ticams, ka šī pati uzbāzās kā ute. Viņa tak katrā dzēruma delīrijā noziņo, ka šai ir radi Amēēērikā. Skaidrs, ka parazītiem acis uzreiz sāka spīdēt, kā padzirdēja, ka atbrauks uz LV.
21.06.2024 15:11 |
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!
   
vairāk  >

Aptauja

 
Vai forumā publiski vajadzētu rādīt arī negatīvos vērtējumus (īkšķis uz leju) komentāriem?
  • Jā, jāredz arī negatīvie vērtējumi
  • Nē, lai paliek redzams tikai pozitīvais vērtējums
  • Nezinu, nav viedokļa
  • Cits
vairāk  >

Lietotāji online (2)