KIVI(ČU) par visu. BEZTĒMA

 
Reitings 22
Reģ: 11.07.2020
Izdomāju kad vajadzētu izveidot tēmu par KIVI SĀGU.
18.07.2021 14:48 |
 
Reitings 89
Reģ: 31.10.2022
LabaDabaDa @ 09.06.2024 22:52

Bet jautājums tāpat paliek - kāpēc "saudzētie" un "mazāk balinātie" Lenox mati bildēs izskatās vēl draņķīgāk nekā tie, kas pārbalināti? :D

Taisnojās matiem ir "lāča pakalpojums". Pilnīgi visiem - gan veselīgiem, gan sabojātiem matiem taisnotājs izdarīs brīnumu - tie izskatīsies taisni, gludi un šķietami veselīgi. Bet, ja paņemam kādu dabiskā dzīvesveida piekritēju ar "frizzy" tipa matiem, kura patiesi nekad neko matos nav likusi, tad par tādiem matiem tu un daudzas citas vīpsnās un ļauni rēks, ka briesmīgi nekopti mati.
Te es atkal nerunāju par Ļauno ļudni, bet vispārīgi, jo jūsu bieži vien te rakstītie argumenti par matu stāvokli var tikpat labi atbilst un neatbilst tām, kurām ir gan dabīgi mati, gan krāsoti, gan "frizzy", gan taisni, gan balināti, gan slimi mati vitamīnu un citu veselības problēmu dēļ. Var būt gan - gan. :)
Ja atgriežamies pie Ļaunās ļudnes tēmas, tad es gan drīzāk norādītu, ka viņa it kā slavenība skaitoties, kāpēc vienmēr viss ir kā caur pakaļu un neizdarīts uz visiem 100%?
Labi, mēs pelēkās pakaļas, bet no slavenībām publiskos pasākumos es sagaidu tiešām skaistu bildi! ;) Un te Ļenoks ir viens vienīgs liels FAIL!
09.06.2024 22:59 |
 
Reitings 391
Reģ: 09.06.2024
yay @ 09.06.2024 19:03

kur ir tavi video? ?☀️☀️
kādā bezsakarā Pikačū būtu jāfilmē sveši cilvēki par prieku šim forumsm? Viņa bija aizgājusi atpūsties priekš sevis, ne forums viņu te noalgojis par detektīvu! Padalījās ar info, vajadzētu būt pateicīgām bez uzbraucieniem? Man jau dīvaini likās, ka tajā pašā vakarā te uztraucās kur tad ir info. Tiešām pašas kad atpūšaties telefons Jums priekšā pakaļā? Tāpat noteikti jau nebija viena, bet draugiem. Manu draugu pulkā ja mēs esam kopā nav pieņemami tusēt katram savā telefonā.
09.06.2024 23:06 |
 
10 gadi
Reitings 760
Reģ: 09.11.2012
Vispār jau matu struktūra mēdz atšķirties un esmu satikusi vairākas sievietes, kas apgalvo, ka pakauša daļā mati ir viļņaini, toties pārējie izžūst taisni .. nezinu kādas princeses jūs esat, bet man tie liekas normāli mati. Visām nav jābūt pielaizītām 😂
Par matu krāsu- ja balina, tad dīvaini, ka nav vienā tonī. Atšķirties toņi varētu tādā gadījumā, ja matus krāso ar matu krāsu, jo jau atkal, mati pakauša daļā ir rupjāki un grūtāk krāsojas. Ja dabīgajā matā ir daudz oranzo/dzelteno pigmentu.
09.06.2024 23:19 |
 
Reitings 21798
Reģ: 06.11.2022
cacaolatte @ 09.06.2024 22:59

Taisnojās matiem ir "lāča pakalpojums". Pilnīgi visiem - gan veselīgiem, gan sabojātiem matiem taisnotājs izdarīs brīnumu - tie izskatīsies taisni, gludi un šķietami veselīgi. Bet, ja paņemam kādu dabiskā dzīvesveida piekritēju ar "frizzy" tipa matiem, kura patiesi nekad neko matos nav likusi, tad par tādiem matiem tu un daudzas citas vīpsnās un ļauni rēks, ka briesmīgi nekopti mati.
Te es atkal nerunāju par Ļauno ļudni, bet vispārīgi, jo jūsu bieži vien te rakstītie argumenti par matu stāvokli var tikpat labi atbilst un neatbilst tām, kurām ir gan dabīgi mati, gan krāsoti, gan "frizzy", gan taisni, gan balināti, gan slimi mati vitamīnu un citu veselības problēmu dēļ. Var būt gan - gan. :)
Ja atgriežamies pie Ļaunās ļudnes tēmas, tad es gan drīzāk norādītu, ka viņa it kā slavenība skaitoties, kāpēc vienmēr viss ir kā caur pakaļu un neizdarīts uz visiem 100%?
Labi, mēs pelēkās pakaļas, bet no slavenībām publiskos pasākumos es sagaidu tiešām skaistu bildi! ;) Un te Ļenoks ir viens vienīgs liels FAIL!

"Bet, ja paņemam kādu dabiskā dzīvesveida piekritēju ar "frizzy" tipa matiem, kura patiesi nekad neko matos nav likusi, tad par tādiem matiem tu un daudzas citas vīpsnās un ļauni rēks, ka briesmīgi nekopti mati."
Pilnīgi murgains izdomājums. Es kā reiz 1 komentāru atpakaļ rakstīju, ka bez taisnotāja var mierīgi iztikt.
Klau, tu gadījumā neesi Veiksme? Tieši tāda paši gari, bezsakarīgi palagi, kuros īstenībā nekas nav pateikts un viens teikums ir pilnīgā pretrunā nākamajam?
09.06.2024 23:27 |
 
Reitings 89
Reģ: 31.10.2022
LabaDabaDa @ 09.06.2024 23:27

"Bet, ja paņemam kādu dabiskā dzīvesveida piekritēju ar "frizzy" tipa matiem, kura patiesi nekad neko matos nav likusi, tad par tādiem matiem tu un daudzas citas vīpsnās un ļauni rēks, ka briesmīgi nekopti mati."
Pilnīgi murgains izdomājums. Es kā reiz 1 komentāru atpakaļ rakstīju, ka bez taisnotāja var mierīgi iztikt.
Klau, tu gadījumā neesi Veiksme? Tieši tāda paši gari, bezsakarīgi palagi, kuros īstenībā nekas nav pateikts un viens teikums ir pilnīgā pretrunā nākamajam?

Ja tu saki, ka bez taisnotāja var mierīgi iztikt, tad kāpēc tu tos Ļenkas pakauša daļas matus sauc par šausmīgi briesmīgiem? Neredzu tur neko tādu briesmīgu. Redzu, ka nesakrīt struktūra un tonis ar priekšējiem, bet tas arī viss. Pēc kā tu spried, ka tie ir briesmīgi? Jo atšķiras? Un, ja visi mati viņai būtu tādi, ka tie aizmugurē? Ja tādi mati būtu kādai citai, arī briesmīgi?
Nē, tas tieši tev ir neloģiski un pretrunīgi argumenti. Tā bilde vispār nav kvalitatīva, blurota, kā var pēc tādas saprast kāds ir to viļņaino matu stāvoklis?
Veiksme neesmu.
09.06.2024 23:36 |
 
Reitings 18616
Reģ: 07.06.2022
Pikachio @ 09.06.2024 11:08

Lienei arī neviens nepievērsa nekādu uzmanību.
Ejot uz jūrmalu sanāca viņiem iet tieši aiz muguras, resnulis fiksi dzēra alus bundžu,kamēr Lienīte tipināja aiz muguras. Nonāca tuvāk kafenei un resnulis ātri sadevās rociņās ar Lienīti. Teātrim.
Bet nu visu to ceļu pilnīgi neviens viņiem nepievērsa uzmanību.
Un,jā, Lienei ir ļoti nošļucis dibens?? nu tā, ka izskatījās, ka divas bēdīgas,nokārušās ādiņas?
kā nav kauna šitā melot 🤣🤣🤣🤣 Lienīte pilnīgi uz izķeršanu, Liepāja pilna ar sekotājām, kā arī neskaitāmajiem faniņiem, kas speciāli brauca uz vepra ķērkšanas pasākumu (to storiju gan nenoskrīnoju) 😎
https://failiem.lv/u/kfz39tfjnj
10.06.2024 00:08 |
 
Reitings 1381
Reģ: 13.11.2023
Dovana @ 09.06.2024 23:06
kādā bezsakarā Pikačū būtu jāfilmē sveši cilvēki par prieku šim forumsm? Viņa bija aizgājusi atpūsties priekš sevis, ne forums viņu te noalgojis par detektīvu! Padalījās ar info, vajadzētu būt pateicīgām bez uzbraucieniem? Man jau dīvaini likās, ka tajā pašā vakarā te uztraucās kur tad ir info. Tiešām pašas kad atpūšaties telefons Jums priekšā pakaļā? Tāpat noteikti jau nebija viena, bet draugiem. Manu draugu pulkā ja mēs esam kopā nav pieņemami tusēt katram savā telefonā.

Vai tad tā lietotāja nebija tā pati lietotāja, kas teica, ka visu filmēs, nebūs kauns Lieni filmēt pat tuvplānos? Viņa pati sasolīja ekskluzīvo ieskatu koncertā, tāpēc arī citas jautā. Nu varbūt tā bija kāda cita, kas izteicās par Liepājas koncertu.
10.06.2024 00:24 |
 
Reitings 1381
Reģ: 13.11.2023
Kā to jau pateica meitene, kas bija uz koncertu, arī es, kad esmu bijusi tajā kafejnīcā/bārā vasarā, tur ir pilns, tusiņvieta. Smieklīgi, ka Liene to pasniedza tā, it kā rindā stāvētu uz viņiem, nevis uz dzērienu, ēdienu pasūtīšanu un brīviem galdiņiem.
10.06.2024 00:28 |
 
Reitings 1381
Reģ: 13.11.2023
Manuprāt, nekopti, neglīti izskatās, ja uzkrītoši var redzēt, kur ir dabīgie un kur mākslīgie mati.
10.06.2024 00:30 |
 
Reitings 382
Reģ: 27.10.2021
Nevaru saprast vai viņš pālī ir ielicis, ka būs Jāņos UK Rotherham? 🙈😂
Pēc kartes tas aptuveni 1.5h brauciens no UK Jāņu pasākuma 🙈
10.06.2024 01:03 |
 
10 gadi
Reitings 3599
Reģ: 29.01.2009
Matu struktūras, protams, var izspēlēt dažādus jokus, bet tīri no savas pieredzes, kad man bija tās pielīmētās matu plāksnītes, es pēc katras mazgāšanas taisnoju tikai tās stulbās šķipsnas, kas meta tos vilnīšus, jo mani pašas mati bija taisni. Tākā attiecīgi manas asociācijas ir tieši šādas - ka tie apakšējie viļņainie nav viņas mati.
10.06.2024 01:04 |
 
Reitings 9504
Reģ: 10.11.2022
Love @ 10.06.2024 01:03
Nevaru saprast vai viņš pālī ir ielicis, ka būs Jāņos UK Rotherham? ??
Pēc kartes tas aptuveni 1.5h brauciens no UK Jāņu pasākuma ?
UK tas nav attalums, un, gan jau vinu organizatori savaks un parvedis. Ja bus skaidra, tas mierigi ir iespejams.
10.06.2024 06:40 |
 
Reitings 994
Reģ: 06.05.2024
chihiro @ 10.06.2024 00:24

Vai tad tā lietotāja nebija tā pati lietotāja, kas teica, ka visu filmēs, nebūs kauns Lieni filmēt pat tuvplānos? Viņa pati sasolīja ekskluzīvo ieskatu koncertā, tāpēc arī citas jautā. Nu varbūt tā bija kāda cita, kas izteicās par Liepājas koncertu.

Vai gadījumā šī lietotāja neminēja, JA Liene filmēs viņu, viņai nebūs kauns filmēt pretī tuvplānā?
10.06.2024 08:02 |
 
10 gadi
Reitings 351
Reģ: 15.08.2012
LabaDabaDa @ 09.06.2024 23:27

"Bet, ja paņemam kādu dabiskā dzīvesveida piekritēju ar "frizzy" tipa matiem, kura patiesi nekad neko matos nav likusi, tad par tādiem matiem tu un daudzas citas vīpsnās un ļauni rēks, ka briesmīgi nekopti mati."
Pilnīgi murgains izdomājums. Es kā reiz 1 komentāru atpakaļ rakstīju, ka bez taisnotāja var mierīgi iztikt.
Klau, tu gadījumā neesi Veiksme? Tieši tāda paši gari, bezsakarīgi palagi, kuros īstenībā nekas nav pateikts un viens teikums ir pilnīgā pretrunā nākamajam?
ja kas, es uz situāciju skatos objektivi, nevis tikai no viena skatu punkta- “man viņi nepatīk, tāpēc uzdirsīšu”. Tāpēc mani komentāri var arī nepatikt.
10.06.2024 08:35 |
 
Patīk
Reitings 10758
Reģ: 18.09.2021
VivaD @ 09.06.2024 21:40

Jā, ļoti tipisks uz dienu piespraužamo matu izskats. Es gan baigi nevaru pārmest, jo pašai clip in mati nopirkti, bet kāpēc jāapgalvo, ka 100% savi? ?

Viņai gandrīz katrā storijā ikdienā var redzēt, ka apakšējie mati ir savādāki. No vecākām bildēm var spriest, ka viņa ir visu dzīvi spraudusi vai audzējusi klāt matus. Šitā lieta viņai zināma :D
Domāju, ka viņa tik ļoti uzsver matus, jo caur to viņa var visu laiku sev komplimentēt. Un vēl caur "tievo", "sportisko" augumu. Neteiks taču brutāli "skatieties, es esmu tik skaista kā princese" - tā neviens nedara :D
10.06.2024 08:54 |
 
10 gadi
Reitings 3783
Reģ: 05.08.2013
Dovana @ 09.06.2024 23:06
kādā bezsakarā Pikačū būtu jāfilmē sveši cilvēki par prieku šim forumsm? Viņa bija aizgājusi atpūsties priekš sevis, ne forums viņu te noalgojis par detektīvu! Padalījās ar info, vajadzētu būt pateicīgām bez uzbraucieniem? Man jau dīvaini likās, ka tajā pašā vakarā te uztraucās kur tad ir info. Tiešām pašas kad atpūšaties telefons Jums priekšā pakaļā? Tāpat noteikti jau nebija viena, bet draugiem. Manu draugu pulkā ja mēs esam kopā nav pieņemami tusēt katram savā telefonā.

Biš nomierinies. Tādā sakarā, ka te izteicās safilmēt priekš mums video. Man tak vispār neinteresē tava pieredze un kas notiek tavā draugu kompānijā. wtf
10.06.2024 09:11 |
 
Reitings 377
Reģ: 02.03.2023
Mīļās meitenes,tikai mieru😄
Es neteicu, ka filmēšu Lieni, Andri vai vispār kādu.
To teica cita meitene, kas braukšot uz Liepāju atpūsties un teica, ka varot mierīgi Lienei arī telefonu sejā iebāzt 😉
10.06.2024 09:34 |
 
Reitings 391
Reģ: 09.06.2024
Pikachio @ 10.06.2024 09:34
Mīļās meitenes,tikai mieru?
Es neteicu, ka filmēšu Lieni, Andri vai vispār kādu.
To teica cita meitene, kas braukšot uz Liepāju atpūsties un teica, ka varot mierīgi Lienei arī telefonu sejā iebāzt ?
Tādēļ arī nesapratu tos uzbraucienus🤔
10.06.2024 09:38 |
 
Reitings 2720
Reģ: 29.05.2022
cacaolatte @ 09.06.2024 21:58

Tas, ka daļa matu viņai nav savu, šaubu nav. Bet, man piemēram, arī tā savi mati mēdz izskatīties, kad "paslinkoju" ar taisnojātu un iztaisnoju tikai to augšējo slāni, par aizmugures apakšējo slāni īpaši neiespringstot. Kādai varbūt arī liekas, ka man nesmuki vai ne savi mati, bet nu reāli, ne vienmēr ir laiks un tā skurpolozā ņemšanās, lai pedantiski izstaisnotu. Un arī nav veselīgi, ja visu laiku pedantiski taisnotu. Tā vismaz tikai daļa matu cieš. :D
Nu atvaino,bet ejot cilvēkos matus parasti kārtīgi izķemmē.Nevis pār pleciem pārmet izķemmētus ko raustīt,bet pakausis kā perēklis vārnām.Nu labi lai jau būtu,bet nekladzini katru dienu,cik tev perfekti un skaisti mati.Ja Liene to nedarītu,tad tie viņas mati nevienu pat neuztrauktu.Paskaties uz Madaras matiem,viņa katru dienu neplātās ar viņiem,bet ir smuki izķemmēti un kopts izskats.
10.06.2024 09:56 |
 
Reitings 89
Reģ: 31.10.2022
kuranavliene @ 10.06.2024 09:56
Nu atvaino,bet ejot cilvēkos matus parasti kārtīgi izķemmē.Nevis pār pleciem pārmet izķemmētus ko raustīt,bet pakausis kā perēklis vārnām.Nu labi lai jau būtu,bet nekladzini katru dienu,cik tev perfekti un skaisti mati.Ja Liene to nedarītu,tad tie viņas mati nevienu pat neuztrauktu.Paskaties uz Madaras matiem,viņa katru dienu neplātās ar viņiem,bet ir smuki izķemmēti un kopts izskats.

Nu atvaino, bet izķemmēt un iztaisnot nav viens un tas pats. Un gribi tu to vai nē, bet tajā blurotā bildē mati izskatās ķemmēti gan, bet ne iztaisnoti. Tie ir viļņaini. Viļņaini mati NAV neķemmēti vai kā tu pārspīlē - vārnu perēklis.
Īsts vārnu perēklis viņai bija tajā Londonā un lidostā. Salīdzini un padomā labi, kā un ko tu apsauc.
Nav tālu jāmeklē, tepat Incognito profilā kā reiz redzams perēkļa kušķis. 😁 Ir ko salīdzināt.
10.06.2024 10:42 |
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!
   
vairāk  >

Aptauja

 
Vai forumā publiski vajadzētu rādīt arī negatīvos vērtējumus (īkšķis uz leju) komentāriem?
  • Jā, jāredz arī negatīvie vērtējumi
  • Nē, lai paliek redzams tikai pozitīvais vērtējums
  • Nezinu, nav viedokļa
  • Cits