KIVI(ČU) par visu. BEZTĒMA

 
Reitings 22
Reģ: 11.07.2020
Izdomāju kad vajadzētu izveidot tēmu par KIVI SĀGU.
18.07.2021 14:48 |
 
Reitings 2202
Reģ: 20.06.2013
kichinja @ 27.05.2024 07:34

JŪROP IZ MĀ FAMILĪ ???
starp citu, kad resnais smirdēja, ka viss meitenēm no viņa, man arī galvā ieskanējās, jurop iz mai hoe🤣
27.05.2024 08:01 |
 
Reitings 3965
Reģ: 10.01.2023
kichinja @ 27.05.2024 07:11

Ieraugot to jautājumu un izlasot pirmo teikumu, naivi cerēju, ka arī viss teksts sastāvēs par Kimu. Bet jau otrajā teikumā Kivis visus laurus plūc sev, trešajā un ceturtajā teikumā paspējis nodirst visu to ģimeni.
Kas ir, VISLABĀKAIS tēti? Par savu meitu nevari uzrakstīt vairāk par diviem vārdiem??? “Es lepojos” a zini par ko es lepojos Kivi? Lēnām bet tomēr karma dodas uz Tavu pusi, resni. Tad paskatīsimies uz +200kg smago tēviņu, kuram apenes dirsā pazudušas jau pāris gadus. Nožēlojams lohs Tu esi, lai neteiktu vairāk!??
Un ja jau Kimai angļu valoda no Tevis, Keitijai klavierspēle, Kristoferam narkotisko vielu lietošana iedzimta no Tevis??? Un kas Miai būs no Tevis???
viņš laikam domā, ka ja tēvs ir ķurgs, tad bērni arī būs tik pat labi ķirurgi.. 😁
Nja, tā pati Lieņukša domāšana. Mācīties jau nevajag. Viņi abi ir tik talantīgi, ka nezina, kā to visu izrādīt.
27.05.2024 08:12 |
 
10 gadi
Reitings 5568
Reģ: 17.09.2009
Pēdējā viņa atbilde parāda cik viņš ir psihiski nestabils.
Jā, valoda iedzimusi.
Šausmas.
Narciss...
27.05.2024 08:15 |
 
10 gadi
Reitings 5568
Reģ: 17.09.2009
MeltedCheese @ 27.05.2024 07:35
Un tad šitādu pidarasu aicina uzstāties, kurš gadiem gāna savu bērnu māti. Pftu... ?
Viņš jau gandrīz takā Rusiņš vajā to Madaru. Trūkst vārdu.
27.05.2024 08:16 |
 
Reitings 776
Reģ: 09.01.2024
Ej tu nost, nu kā var šitā uzrakstīt? Jautājums bija par Kimas sasniegumiem, nevis tiem murgiem, ko viņš izspļāva par Madaru un Jāni. Būtu uzrakstījis atbalstošus vārdus, bet, protams, sāka slavēt sevi pašu. Tipiska narcisa rīcība, vienkārši textbook narcissist 🤯
27.05.2024 08:19 |
 
Reitings 776
Reģ: 09.01.2024
Ariete @ 27.05.2024 08:16
Viņš jau gandrīz takā Rusiņš vajā to Madaru. Trūkst vārdu.

Starpcitu, tieši šo pašu nodomāju! Nedod dievs tādu ex vīru, vienkārši šermuļi jau skrien no tām negācijām, ko viņš raksta!
27.05.2024 08:20 |
 
Reitings 72
Reģ: 19.06.2022
Kad un kur tas resnais priduraks uzstāsies Liepājā? Mēs ar draudzenēm braucam atpūsties uz Liepāju nākošajā weekendā, es domāju es varētu viņas pierunāt iet paņirgt par to tauku blāķi. Tiešām, iefilmēsim resno, iefilmēsim ļenkas kraupaino degunu tuvplānā. Es galīgi neesmu kautrīgs cilvēks, es varu arī droši pieeiet iefilmēt tuvplānā 😁 Ja viņai nav kauna tā darīt, kāpēc lai man tāds būtu. Te jau viena secināja, ka mēs resnās lezbes neesam ne ar ko labākas par kiviem. Gaidiet reportāžu! Un dāmas, kas no foruma, ja redzat kādu, kas ļenku filmē tuvplānā, come say hi!
27.05.2024 08:29 |
 
Reitings 377
Reģ: 02.03.2023
Viņš tak stalko Madaru. Kad posts bija ielikts, tur viens no komentāriem bija apmēram tāds-malacis Kima, tas talants no Andra😁😁😁😁
Tieši ar tādiem smaidiņiem.
Pēc tam jau Madara bija izdzēsusi.
27.05.2024 08:29 |
 
Reitings 377
Reģ: 02.03.2023
Jukuukukuu @ 27.05.2024 08:29
Kad un kur tas resnais priduraks uzstāsies Liepājā? Mēs ar draudzenēm braucam atpūsties uz Liepāju nākošajā weekendā, es domāju es varētu viņas pierunāt iet paņirgt par to tauku blāķi. Tiešām, iefilmēsim resno, iefilmēsim ļenkas kraupaino degunu tuvplānā. Es galīgi neesmu kautrīgs cilvēks, es varu arī droši pieeiet iefilmēt tuvplānā ? Ja viņai nav kauna tā darīt, kāpēc lai man tāds būtu. Te jau viena secināja, ka mēs resnās lezbes neesam ne ar ko labākas par kiviem. Gaidiet reportāžu! Un dāmas, kas no foruma, ja redzat kādu, kas ļenku filmē tuvplānā, come say hi!

Vienā no jūrmalas kafenēm. Precīzāk tajā, kas ir Jūrmalas ielas galā, Liepājas beach cafe.
27.05.2024 08:31 |
 
Reitings 157
Reģ: 12.01.2024
Kurš tad sunim asti cels, ja ne pats? 😄 Tas ir vienīgais, kas viņam atlicis-nodirst, jo nekadu citu, labāku pienesumu nav spējīgs dot. Oficiālos ceļus satikt un būt ar meitām pats ir nogriezis. Lai gan nav jau viņam viņas vajadzīgas. Bet pašapziņas viņam netrūkst😄. Kivis ir smieklīgs un ar šo viņš sevi tik pataisa par vēl smieklīgāku. Lai tik turpina tādā pašā garā😄 Madara ar meitām turpina ziedēt🤩
27.05.2024 08:31 |
 
10 gadi
Reitings 837
Reģ: 26.03.2010
Tikko 900 sekundēs stāstīja par 3.lielkoncertu, kur uzstāsies A klases mākslinieki, mega koncerts utt., un "leģendārās" grupas tur nebūs 😂
Visas lezbes dosies uz Liepāju, iedomājaties kādu stresu jūs radīsiet lienītei. Ka visi mati neizbirst šai. 😃 Jo kirpiči šeit jau tik pat regulāri viesi kā Madaras profilā. 🤡
27.05.2024 08:39 |
 
Reitings 819
Reģ: 06.05.2024
Jukuukukuu @ 27.05.2024 08:29
Kad un kur tas resnais priduraks uzstāsies Liepājā? Mēs ar draudzenēm braucam atpūsties uz Liepāju nākošajā weekendā, es domāju es varētu viņas pierunāt iet paņirgt par to tauku blāķi. Tiešām, iefilmēsim resno, iefilmēsim ļenkas kraupaino degunu tuvplānā. Es galīgi neesmu kautrīgs cilvēks, es varu arī droši pieeiet iefilmēt tuvplānā ? Ja viņai nav kauna tā darīt, kāpēc lai man tāds būtu. Te jau viena secināja, ka mēs resnās lezbes neesam ne ar ko labākas par kiviem. Gaidiet reportāžu! Un dāmas, kas no foruma, ja redzat kādu, kas ļenku filmē tuvplānā, come say hi!

Aizķer ''netīšām'' to Lieņuka dzelteno pakulu lai beidzot mums skauģēm būtu skaidrs viņas dabīgo matu noslēpums. :) Paldies!
27.05.2024 08:46 |
 
Reitings 4284
Reģ: 06.08.2014
Nē, smirdîgais lops, meitenēm intelekts iedzimis un ir gēnos no mammas!No mammas Tu pridurak!
Resnā pienesums šim visam ir nulle, tieši necik. Un paldies Dievam, ka meitenēm nav viņa gēni..Tā vietā, lai uzrakstītu lielu paldies Madarai par ieguldīto darbu tajā, lai Kima tik tālu tiktu, viņš vnk uzraksta maximālu pretīgus vārdus un iedirš, ka Kimai bezmazvai pirmā vieta, jo anglene iedzimusi no smirdīgā tēta 😂😂😂 Un tad viņš brīnās, kāpēc meitas negrib ar viņu tikties. Madara bļin noskaņojot viņas pret tēti 😂 Nē taukainaias - Tavas meitas māk jau lasīt un izlasot šitos pretīgos postus, ko raksti par Madaru, neviens normāls bērns ar tādu tēvaini neko kopīgu negribētu, pat ne uzvārdu vairs grib tavu, smerdeli!
27.05.2024 08:50 |
 
10 gadiPatīk
Reitings 3898
Reģ: 31.10.2010
Ļoti cerams, ka no viņa meitenēm nav iedzimis absolūti nekas. Nu nevar resnais dirižablis vienkārši papriecāties par meitas sasniegumu. Obligāti vajag grābstīties ar Madaru un Jāni ar saviem glumajiem, taukajiem pirksteļiem. Kima ir liels malacis, bet gandrīz 50 gadīgais tētuks gan nav iemācījies pat savu pipeli savākt tā, lai bikses nebūtu piemīztas🤮Neticu, ka viņš kaut vienu dienu ir ar meitām sēdējis kopā un palīdzējis mācīties, pildīt mājasdarbus. Tajā laikā viņš bija aizņemts ar ielenes klitora meklēšanu. Klimpas uzskatā iebāzt bērnam mutē cukurvati un uzmest uz batuta arī ir visa vajadzīgā audzināšana.
Un neviena prasme bērnam neiedzimst no vecākiem. No vecākiem var iedzimt acu krāsa vai sejas panti, bet ne zināšanas. Arī tu, treknais lops, nepiedzimi ar prasmi spēlēt savu sūda ģitāru. Tu to mācījies!
27.05.2024 09:34 |
 
Reitings 4284
Reģ: 06.08.2014
Viņi tur reāli kož???Kivja atbildes viena par otru trakākas 🫣🫣
27.05.2024 09:55 |
 
Reitings 27128
Reģ: 10.11.2022
Ha, ha, ha.... kivis esot salauzis pirkstu sitot vienu deģenerātu. Sevi, vai sita? Ko nu muldi! Visi tak atceras, ka tev pa muti sadeva kaut kādi puišeļi, jo tu es gļēvs. Visu ko tu vari, ir pļurka biksēs un IG. Jānis tev sadotu pa to šnobeli ar vienu sitienu. Par kādu karmu, tu pretekli, runā? Paskaties spogulī! Tur ir karma! Un vēl blakus- slinka, uzpumpēta, nodzerta dzeguze. Vari kaut kreklu dibenā raut, bet meitām tu esi un paliec tukša vieta! Smerdelis!
27.05.2024 10:12 |
 
Reitings 72
Reģ: 19.06.2022
EsPati @ 27.05.2024 08:50
Nē, smirdîgais lops, meitenēm intelekts iedzimis un ir gēnos no mammas!No mammas Tu pridurak!
Resnā pienesums šim visam ir nulle, tieši necik. Un paldies Dievam, ka meitenēm nav viņa gēni..Tā vietā, lai uzrakstītu lielu paldies Madarai par ieguldīto darbu tajā, lai Kima tik tālu tiktu, viņš vnk uzraksta maximālu pretīgus vārdus un iedirš, ka Kimai bezmazvai pirmā vieta, jo anglene iedzimusi no smirdīgā tēta ??? Un tad viņš brīnās, kāpēc meitas negrib ar viņu tikties. Madara bļin noskaņojot viņas pret tēti ? Nē taukainaias - Tavas meitas māk jau lasīt un izlasot šitos pretīgos postus, ko raksti par Madaru, neviens normāls bērns ar tādu tēvaini neko kopīgu negribētu, pat ne uzvārdu vairs grib tavu, smerdeli!

Man ir jautājums, pati nesekoju ne meitenēm, ne resnajam, bet vai nav tā, ka meitenes resnim seko instagram un visu šo caureju redz?
Bet ak vai, kā resnim sāp tā Madara, ai kā sāp. Diez kā plancaki ir dzīvot labi apzinoties, ka viņas resnis vienkārši mirst pēc bijušās un par viņu vien domā caurām dienām. Nav brīnums, ka vecajai vispār ir aizgājis pa fāzēm, tā jau psihe nestabila, bet ja vēl ikdienā jāklausās kā mīļais vīrs raud par bijušo... ai, ai, smagi.
27.05.2024 10:16 |
 
Reitings 12044
Reģ: 29.04.2022
Faaaaak! Mīziķis ar savu ierakstu par Kimu!!! Nu tāds toxic narciss! Faking #worstdadever!
Kaaa, nu kaaa iespējams, ka brīdī, kad ir iespēja lepoties un izrādīt cieņu par sava miesīga bērna sasniegumiem, tas tupais orangutāns piedēvē sev viņas sasniegumus un noliek viņas māti?!?!?! Kāds iedzimts talants? Kimas gaišā galva un panākumi visticamāk ir tāpēc, ka viņa dzīvo veselīgā un laimīgā ģimenē, kur bērnam ir iespēja attīstīties. Nevis regulāri jāskatās uz piedzērušos tēvaini, kad nevar vienu teikumu salikt kopā, neizmantojot lamu vārdus.
27.05.2024 10:19 |
 
Reitings 666
Reģ: 11.08.2022
Acis sàp lasot pelmeņa tekstus..Bože moi, anglene un klavierspèle iedzimusi no tèva. Var redzèt, ka bèrnu audzinàšanà nepiedalàs un nav ne mazàkàs saprašanas. Nè, resnais, tava nopelna tur nav vispàr, nulle! Tas ir pašu meiteņu, Madaras un Jàņa nopelns. Tev tak sajègas nemaz nav, ko nozīmè, vest bèrnus uz pulciņiem, sekot līdzi màcībàm,motivèt, uzslavèt,komunicèg ar pasniedzèjiem utt, lai sansniegtu to, kas ir sasniegts. Mīlošs tèvs būtu uzrakstījis - Malacis, lepojos, paldies M un J! Bet resnajam intelekts tik augstu nesniedzas, apstàjas atkal pie publiskiem vèmekļiem Siguldas virziená. Fui,
27.05.2024 10:21 |
 
Reitings 12044
Reģ: 29.04.2022
Tak viņš vēl turpina! Būs dokumentālā filma pat! Pēc 30.maija beidzas aizliegums par tuvošanos?
Tas nav kkas pēc pagājušā gada izgājiena, kad viņš izzaga Keitiju, lai paņemtu līdzi "sapņu ceļojumā"? Viņš brīnās, ka viņam ir aizliegums tuvoties bērniem, ja pats bļaustījās FB aicinot Siguldā dzīvojošos, lai iet pie Madaras un liek viņai laist Keitiju ceļojumā?!?!
Viņš toch ir Rusiņš Nr 2!!!! Vai tiešām mūsu valstī nav nekādu iespēju to paihopātu nolikt pie vietas?!?!
27.05.2024 10:26 |
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!
   
vairāk  >

Aptauja

 
Vai forumā publiski vajadzētu rādīt arī negatīvos vērtējumus (īkšķis uz leju) komentāriem?
  • Jā, jāredz arī negatīvie vērtējumi
  • Nē, lai paliek redzams tikai pozitīvais vērtējums
  • Nezinu, nav viedokļa
  • Cits