KIVI(ČU) par visu. BEZTĒMA

 
Reitings 22
Reģ: 11.07.2020
Izdomāju kad vajadzētu izveidot tēmu par KIVI SĀGU.
18.07.2021 14:48 |
 
10 gadi
Reitings 1601
Reģ: 17.01.2013
Tusnelda @ 14.01.2024 22:40

Turklāt mamma esot teikusi, ka Andrītim ir masāžista talants! Kā reiz piemērots darbiņš! Un Lienīte teica, ka diplomi un sertifikāti nafig nav vajadzīgi! Jo ir talants! ???
Tad kāpēc, viņa tik regulāri, velk ārā savus diplomus? 😁
14.01.2024 23:08 |
 
Reitings 4870
Reģ: 27.03.2023
Ehh, meitenes. Uzrakstīšu kāpēc man tik ļoti atkal trigerē Kiviču tēma un Es reāli ienīstu alkoholu!
Man uz šodienu bija sarunāts braukt ciemos pie mammas, kura it kā gaida, grib redzēt mazbērnus, jau vairāk kā pusgadu nebiju bijusi kopš piedzima mazais, vēl laicīgi pabrīdināju un teicu, ka ieradīsimies no rīta.
Tad nu šodien aizbraucu un nekāda sagaidīšana nenotika, nē man nevajadzēja cepešus, bet tik vien kā vismaz nepiedzerties, bet to nevarēja izdarīt. Un viņai arī gan dzērumā, gan uz paģirām ir tas pats hihihiii, kas man griež ausis.
Un ziniet ko mana mamma atbildēja? Ka viņa dzēra, jo kaimiņi esot aiz sienas skaļi uzvedušies, ka viņa neesot vainīga, bet viņi ir vainīgi. Tad vēl viņas civilvīrs, kad beidza sutināt pamodās un uzreiz gāja lejā teikdams, ka mamma neesot dzērusi un centās viņu piesegt. Tie kuri dzer nekad paši nebūs vainīgi un ja vēl Tev ir ar ko kopā dzert, tad vienmēr viens otru piesegs un vēl arī melos!
Un te nu ieeju IG, kur Kivičam arī ir vainīga Madara un vēl vesela rinda ar iestādēm un cilvēkiem. Bet viņš pats nav un vispār viņam esot bijusi gripa!
14.01.2024 23:11 |
 
Reitings 2214
Reģ: 16.02.2021
Naomi* @ 14.01.2024 23:08
Tad kāpēc, viņa tik regulāri, velk ārā savus diplomus? ?

Citādi Andzam būs vairāk diplomi un viņa vairs nebūs tik svarīga.
Ir Liene ielikusi bildes, to nu mēs nezinām vai šodienas vai vecās, bet nu ir.
14.01.2024 23:13 |
 
Reitings 51976
Reģ: 20.07.2021
Naomi* @ 14.01.2024 23:08
Tad kāpēc, viņa tik regulāri, velk ārā savus diplomus? ?

Lienīte arī vēstīja, ka diplomus un sertifikātus pieprasa tie, kas paši neko neprot. Tātad - diplomus viņa atrāda, neko neprotošām mums, rozā lezbēm. Lai mums skaustu.😁
14.01.2024 23:14 |
 
Reitings 5466
Reģ: 10.01.2023
SantaBarbara @ 14.01.2024 22:55
Resnais tiešām ir tăds idiots,vienă teikumā saka ,ka tiesāšanās par saskarsmes tiesībām būtu berniem trauma,tādēl nav vērts!
Bet jau nākošajā postā lamājas,ka pret Madaru nekas nav ierosināts!
Nu Lienīt ,ko tagad teiksi ,atceros kā šī blāva ,ka Madarai bũs “krimināllikums”?????
Un vispār ,kad berni tiek aicināti uz sarunu ar tiesu psihologu viss kas tiek pārunāts paliek vinu starpā,nereti neviens no vecākiem nezin psihologa spriedumu,analĩze tiek veikta priekš tiesas nevis vecākiem un vinu pienākumos neietilpst paskaidrot vecākiem kādēl bērns negrib vinu satikt.
Bet nu resnais bēbis nesaprot,ka ne jau vinš ir cietušais ,bet gan bērni.
klīniskie psihologi ir tie, no kuriem patiesībā būtu jābaidās tiek vecākiem, kuri manipulē ar bērniem un emocionāli vardarbīgi izturās. Es nezinu vai tas ir tas pats, kas tiesu psihologs, bet klīnisko psihologu izpētes rezultātus izmanto tiesas un BT. 1-2 stundiņas komunikācija ar bērnu un BASTA.. tur pat komunikāciju īsti nevajagot.
14.01.2024 23:14 |
 
Reitings 239
Reģ: 02.12.2023
TuunEs @ 14.01.2024 23:11
Ehh, meitenes. Uzrakstīšu kāpēc man tik ļoti atkal trigerē Kiviču tēma un Es reāli ienīstu alkoholu!
Man uz šodienu bija sarunāts braukt ciemos pie mammas, kura it kā gaida, grib redzēt mazbērnus, jau vairāk kā pusgadu nebiju bijusi kopš piedzima mazais, vēl laicīgi pabrīdināju un teicu, ka ieradīsimies no rīta.
Tad nu šodien aizbraucu un nekāda sagaidīšana nenotika, nē man nevajadzēja cepešus, bet tik vien kā vismaz nepiedzerties, bet to nevarēja izdarīt. Un viņai arī gan dzērumā, gan uz paģirām ir tas pats hihihiii, kas man griež ausis.
Un ziniet ko mana mamma atbildēja? Ka viņa dzēra, jo kaimiņi esot aiz sienas skaļi uzvedušies, ka viņa neesot vainīga, bet viņi ir vainīgi. Tad vēl viņas civilvīrs, kad beidza sutināt pamodās un uzreiz gāja lejā teikdams, ka mamma neesot dzērusi un centās viņu piesegt. Tie kuri dzer nekad paši nebūs vainīgi un ja vēl Tev ir ar kopā dzert, tad vienmēr viens otru piesegs un vēl arī melos!
Un te nu ieeju IG, kur Kivičam arī ir vainīga Madara un vēl vesela rinda ar iestādēm un cilvēkiem. Bet viņš pats nav un vispār viņam esot bijusi gripa!
Es tevi pilnīgi saprotu. Mana māte tāda pati... Un viņas piegulētājs. Manējā vēl taisa lielus kašķus. Un atceras kaut kādas vecās lietas, tāpat kā Kiviči.
14.01.2024 23:14 |
 
Reitings 5466
Reģ: 10.01.2023
Tefteļa diršana par tiesu un saskarsmes tiesībām…. Ja aiziet uz tiesu un piespriež konkrētus datumus tikšanās reizēm, tad nevar nepildīt. Ja 2x laikam pārkāpj vienošanos nebūtisku iemeslu dēļ, tad pat kkādas baigās problēmas var būt. Pamatīgas.
Tač nav idiots, lai ietu uz tiesu. :D tik savus sekotājus par tādiem uzskata
14.01.2024 23:17 |
 
10 gadi
Reitings 1031
Reģ: 11.04.2010
TuunEs @ 14.01.2024 23:11
Ehh, meitenes. Uzrakstīšu kāpēc man tik ļoti atkal trigerē Kiviču tēma un Es reāli ienīstu alkoholu!
Man uz šodienu bija sarunāts braukt ciemos pie mammas, kura it kā gaida, grib redzēt mazbērnus, jau vairāk kā pusgadu nebiju bijusi kopš piedzima mazais, vēl laicīgi pabrīdināju un teicu, ka ieradīsimies no rīta.
Tad nu šodien aizbraucu un nekāda sagaidīšana nenotika, nē man nevajadzēja cepešus, bet tik vien kā vismaz nepiedzerties, bet to nevarēja izdarīt. Un viņai arī gan dzērumā, gan uz paģirām ir tas pats hihihiii, kas man griež ausis.
Un ziniet ko mana mamma atbildēja? Ka viņa dzēra, jo kaimiņi esot aiz sienas skaļi uzvedušies, ka viņa neesot vainīga, bet viņi ir vainīgi. Tad vēl viņas civilvīrs, kad beidza sutināt pamodās un uzreiz gāja lejā teikdams, ka mamma neesot dzērusi un centās viņu piesegt. Tie kuri dzer nekad paši nebūs vainīgi un ja vēl Tev ir ar kopā dzert, tad vienmēr viens otru piesegs un vēl arī melos!
Un te nu ieeju IG, kur Kivičam arī ir vainīga Madara un vēl vesela rinda ar iestādēm un cilvēkiem. Bet viņš pats nav un vispār viņam esot bijusi gripa!

Jūtu līdz, tas ir baisi. Alkohols ir tāda nelaime.
Mani arī kivi tēma trigerē arī personīgā līmenī, bet no citas puses - trigerē, ka tēva jaunā mīla/piegulētāja kaut ko var sprēgāt un ņemties. Vispār vecāku šķiršanās, lai arī cik "normāli" nenotiktu, bērniem ir ļoti traumatiska, kur nu vēl tik ekstrēmā gadījumā kāds ir šis, un šitās jaunās mūža mīlas, mētāšanās pa simts mājām, jauno mīlu bērni utt., tas viss ir tik...
14.01.2024 23:18 |
 
Reitings 4288
Reģ: 09.05.2023
Vārdotāja @ 14.01.2024 23:14
klīniskie psihologi ir tie, no kuriem patiesībā būtu jābaidās tiek vecākiem, kuri manipulē ar bērniem un emocionāli vardarbīgi izturās. Es nezinu vai tas ir tas pats, kas tiesu psihologs, bet klīnisko psihologu izpētes rezultātus izmanto tiesas un BT. 1-2 stundiņas komunikācija ar bērnu un BASTA.. tur pat komunikāciju īsti nevajagot.

Tā ir!
Un kivičam būs vēl viena lieta par publisku apsaukāšanos, goda un cieņas aizskaršanu un nosaukšanu par pidaru. Tād losis.
Arī pie viņa murgainajiem savārstījumiem nu ļoti mazs tautas atbalsts. Praktiski nekāds, ņemot vērā skatījumus. Tāds lošu losis. Visi, visi, visi citi vainīgi. Pilnīgi visi. Ārprāts kaut kāds. Narcisu narciss, piedevām alkoholiķis - ļoti smags gadījums. Ko liene domā ar savu nākotni iesākt, kad kivič vairs nevarēs un negribēs uzturēt? Kur naudu ņems un no kā dzīvos? Vai cer uz alimentiem Miai, kad viņš aizies pie citas? Jo tas ir tikai laika jautājums.
14.01.2024 23:21 |
 
10 gadi
Reitings 10979
Reģ: 15.03.2012
Bet vienam momentam no Kiviča rakstītā var piekrist un atkal jau kā par sevi rakstītu - "karma neguļ, kosmoss sodīs visus, kas nodarbojas ar apzinātu ļaunumu, un ilgi jāgaida nebūs, jo dzīve ir relatīvi īsa", eh jaaa, jo īpaši alkoholiķiem ar lieko svaru un lielām dusmām sirsniņā
14.01.2024 23:21 |
 
Reitings 4870
Reģ: 27.03.2023
Jā tas ir sāpīgi, vēl jo īpaši kad Tev daudz ko sola, grib redzēt, bet tad kad tiešām aizbrauc, tad no tā pilnīgi nekā nav. Un ja es nebūtu apstājusies un laicīgi paklusējusi arī viss būtu izvērties par lielu kašķi.
14.01.2024 23:30 |
 
Reitings 753
Reģ: 14.12.2019
Minelūše @ 14.01.2024 21:05

To parādu viņiem abiem no pensijām atvilks, ja viņiem tādas vispār būs. Ne par velti tusnis slēpj naudu kreisajos kontos.

Neko tur neatvilks, tās pensijas būs zem iztikas minimuma un šie abi vēl pārtikas paku un apmaksātu zobārstu dabūs vecumdienās kā maznodrošināta mājsaimniecība. Kamēr netiks mainīta likumdošana, visi parādnieki un parazīti var dzīvot cepuri kuldami.
14.01.2024 23:30 |
 
Reitings 323
Reģ: 19.03.2023
Miuce @ 14.01.2024 23:30

Neko tur neatvilks, tās pensijas būs zem iztikas minimuma un šie abi vēl pārtikas paku un apmaksātu zobārstu dabūs vecumdienās kā maznodrošināta mājsaimniecība. Kamēr netiks mainīta likumdošana, visi parādnieki un parazīti var dzīvot cepuri kuldami.
tieši tā, vēl soc dzīvokli un komunālos apmaksāsim
14.01.2024 23:48 |
 
10 gadiPatīk
Reitings 4309
Reģ: 31.10.2010
Nu lūk, Ļenka arī atpakaļ. Groza savu stulbo galviņu un "lai viss forši", it kā nekāda vēmiena nebūtu bijis. Kurš gan būtu šaubījies.
15.01.2024 00:11 |
 
Reitings 1129
Reģ: 25.03.2014
Minelūše @ 15.01.2024 00:11
Nu lūk, Ļenka arī atpakaļ. Groza savu stulbo galviņu un "lai viss forši", it kā nekāda vēmiena nebūtu bijis. Kurš gan būtu šaubījies.

nu viss pēc programmas,
jauns gads un sekla apņemšanās uz pāris dienām - noraušanās - q&a - plosts un sūdu ventilēšana - klusums jeb paģiras - bumerangs vai selfijs haštag goals, haštag mīluvīru
Okok, kiviči
tā turpinat,
līdz reizei. 😉
15.01.2024 01:11 |
 
Reitings 294
Reģ: 17.05.2022
TuunEs @ 14.01.2024 23:11
Ehh, meitenes. Uzrakstīšu kāpēc man tik ļoti atkal trigerē Kiviču tēma un Es reāli ienīstu alkoholu!
Man uz šodienu bija sarunāts braukt ciemos pie mammas, kura it kā gaida, grib redzēt mazbērnus, jau vairāk kā pusgadu nebiju bijusi kopš piedzima mazais, vēl laicīgi pabrīdināju un teicu, ka ieradīsimies no rīta.
Tad nu šodien aizbraucu un nekāda sagaidīšana nenotika, nē man nevajadzēja cepešus, bet tik vien kā vismaz nepiedzerties, bet to nevarēja izdarīt. Un viņai arī gan dzērumā, gan uz paģirām ir tas pats hihihiii, kas man griež ausis.
Un ziniet ko mana mamma atbildēja? Ka viņa dzēra, jo kaimiņi esot aiz sienas skaļi uzvedušies, ka viņa neesot vainīga, bet viņi ir vainīgi. Tad vēl viņas civilvīrs, kad beidza sutināt pamodās un uzreiz gāja lejā teikdams, ka mamma neesot dzērusi un centās viņu piesegt. Tie kuri dzer nekad paši nebūs vainīgi un ja vēl Tev ir ar ko kopā dzert, tad vienmēr viens otru piesegs un vēl arī melos!
Un te nu ieeju IG, kur Kivičam arī ir vainīga Madara un vēl vesela rinda ar iestādēm un cilvēkiem. Bet viņš pats nav un vispār viņam esot bijusi gripa!
Diemžēl cilvēki, kuri regulāri dzer, vairs nespēj domāt saprātīgās kategorijās, tādās, kas veselam cilvēkam šķiet loģiskas. Tas ir tāpēc, ka smadzenes kļūst toksiskas, tās visu laiku tiek pakļautas ietekmei, mainās ķīmija. Un tām nav iespējams sevi attīrīt. Raksturīgi, ka cilvēks top uz sevi ļoti centrēts, egoistisks, ar ārēju kontroles lokusu, kad vaina tiek redzēta citos, bet ne sevī. Un skumjākais, ka ne viņš pats zina, kāds cilvēks viņš ir īstenībā, ne citi. Veseliem cilvēkiem paliek arvien grūtāk sadzīvot ar alkoholiķi, tāpēc no viņiem bieži norobežojas, viņi paliek vieni. Otrs scenārijs - līdzatkarība, kas var būt gan fiziska (lai izturētu, sāk dzert arī apkārtējie, mājinieki), gan psiholoģiska.
15.01.2024 01:20 |
 
Reitings 7847
Reģ: 05.09.2022
Forumiete @ 14.01.2024 22:16

Es arī iztēlojos līdzīgu scenāriju, jo simts proči vepris nonstopā vārās par Madaru, kamēr blozga blakus - Zaķīt, Zaķīt… Bet Zaķītim viņa nafig neinteresē. ? Laimīgā laulība, kurā vīrs domā par savu ex 24/7
😄👌
15.01.2024 01:55 |
 
10 gadi
Reitings 1061
Reģ: 08.05.2014
Kivičš pie postiem atslēdzis komentārus. Patiesība acīs kož
15.01.2024 02:56 |
 
10 gadi
Reitings 5277
Reģ: 05.08.2013
Mercury6 @ 14.01.2024 21:11

Kivim jau tagad atvelk no autortiesībām, par ko viņš pats baigi lepojas visu laiku, ka tas aiziet Madarai. Acīmredzot tās mēneša autortiesības pat nenosedz minimālos alimentus, jo parāds, cik saprotu, turpina augt? Autortiesības Latvijā laikam ir vienīgais, ko viņš īsti nevar no valsts noslēpt. Bet cik zemiski ir slēpt naudu, lai nebūtu saviem bērniem jāmaksā minimālie uzturlīdzekļi. ?

Es ticu karmai. Mans fāters arī slēpa naudu jaunās sievas kontos, īpašumus pārrakstīja, lai bērni neatņem.. bet UPSĪ.. sieva ieķīlāja visu un viss tika padirsts.. :D
15.01.2024 08:08 |
 
10 gadi
Reitings 7013
Reģ: 17.09.2009
https://jauns.lv/raksts/izklaide/91377-sapigas-skirsanas-pardzivojusie-maris-gavars-un-liene-skulme-ir-kopa
Šādu rakstu nebiju lasījusi. Katrā gadījumā kopš viņi abi satikās, abi sāka strauji grimt.
15.01.2024 08:21 |
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!
   
vairāk  >

Aptauja

 
Vai forumā publiski vajadzētu rādīt arī negatīvos vērtējumus (īkšķis uz leju) komentāriem?
  • Jā, jāredz arī negatīvie vērtējumi
  • Nē, lai paliek redzams tikai pozitīvais vērtējums
  • Nezinu, nav viedokļa
  • Cits