KIVI(ČU) par visu. BEZTĒMA

 
Reitings 22
Reģ: 11.07.2020
Izdomāju kad vajadzētu izveidot tēmu par KIVI SĀGU.
18.07.2021 14:48 |
 
Reitings 8122
Reģ: 22.03.2023
Jebaltoskropļuskivičusnahuj. Viņi abi ir pretīgi. Tā bezkaunība, iedomība un nesodāmības sajūta.
Es arī neticu, ka Madara vai kāds jurists kaut ko vāc. Manuprāt nevāc. Bet viens ir skaidrs, agrāk vai vēlāk šī huiņa ko viņi stumj jau vairākus gadus, beigsies ar nelaimi. Kāds nositīsies ar mašīnu pālī, vai bērns izdzers kādu ķīmiju kamēr vecāki pālī guļ, vai piemeram bērns sev daudz asāku nazi iebāzīs rīklē, nu kaut kāda nelaime notiks.
11.01.2024 09:39 |
 
Reitings 262
Reģ: 11.01.2024
https://failiem.lv/u/u44d6auqcx
Madaras atbilde!
11.01.2024 09:43 |
 
Reitings 28009
Reģ: 06.11.2022
Sākumā man ideja, ka Lupatlase kaut ko publisku drukā no vīra telefona, likās šizo. Bet ja tā padomā... Fetmens noteikti nerakstītu, ka uz Aizkraukli brauks tikai tad, kad pūcei aste ziedēs. Fetmens, kā zināms, brauc visur, kur vien sievietes vai alkohols, un Aizkraukle jau nav izņēmums. Par nebraukšanu noteikti ir rakstījusi ragainā laulene.
11.01.2024 09:46 |
 
Reitings 4870
Reģ: 27.03.2023
Abi sēž savā smaku mākonī un rēgojas, ka apkārt visi citi nemazgājas, smird un ir ar netīriem zobiem 😅
P.s. Nedzīvoju Lv un nav pieejami kanāli, lai redzētu 😑
11.01.2024 09:46 |
 
10 gadi
Reitings 1079
Reģ: 25.04.2010
kriksisix @ 11.01.2024 09:29
Degpunkta komandai vajadzētu aizbraukt ar policiju uz to dzīvokli, ieiet iekšā kur Mia uz zemes guļ, vepris krāc atrubījies gultā, Liene halātā ar savām pakulām un telefonu rokās atbildot uz q&a bļauj "kā jums nav kauna!!!"
Hop, aizved Miu no abiem lopiem, un ko tālāk? Arī Madara vainīga?

Protams, ka arī tādā situācijā būtu Madara vainīga - uzpirka televīziju, speciāli, lai ieriebtu, jo viņai skauž abu fantastiskā mīlestība. Tas, ka viņi būtu pieķerti pālī - oj, tas jau nav tā, kā izskatās, viss tikai tēlots un abi bija skaidrā (Kirpičs jau šito sūdu dzina, kad cilvēki komentēja toreiz to viņa šova sēriju, kur viņš pālī staigāja pa rajonu, dirsa kkko Lienei virsū, kliedza uz suni pie viena žoga - tad viņš arī stāstīja, ka neesot dzēris, tas viss tikai šovam notēlots, cilvēki nesaprotot šovu utt.).
Nu, vai kaut kas no šīs sērijas. Tie abi nekad dzīvē neatzīs savu vainu un neredzēs problēmu sevī. Visi citi, īpaši Madara, pie visa vainīgi. Man liekas, pat tad, ja kāds nofilmētu, kā viņš iedod Lienei pa tauri, Kirpičs tāpat pēc tam brēktu, ka tas nav tā kā izskatās, Madara un Jānis visus uzpirkuši, viņiem skauž, visai LV skauž un tāpēc visi tikai grib kancelēt kiviču.
11.01.2024 09:49 |
 
10 gadiPatīk
Reitings 4963
Reģ: 03.11.2012
KurkulisBurbulis @ 11.01.2024 09:39
Jebaltoskropļuskivičusnahuj. Viņi abi ir pretīgi. Tā bezkaunība, iedomība un nesodāmības sajūta.
Es arī neticu, ka Madara vai kāds jurists kaut ko vāc. Manuprāt nevāc. Bet viens ir skaidrs, agrāk vai vēlāk šī huiņa ko viņi stumj jau vairākus gadus, beigsies ar nelaimi. Kāds nositīsies ar mašīnu pālī, vai bērns izdzers kādu ķīmiju kamēr vecāki pālī guļ, vai piemeram bērns sev daudz asāku nazi iebāzīs rīklē, nu kaut kāda nelaime notiks.

Tāpat kā no cāļa foruma, tur ir pāris aptrakušās, kuras jau cik gadus vāc info par Kivičiem un viņām ir visādi, neglaimojoši foto utt. Pāris no viņām bija atvilkušās arī uz forumu un lepni gvelza, ka nu tik būšot, lietas materiāli jau ir savākti utt. Reāli tukša mūldēšana, čiks vien tur ir!
Pie tam, es pati pazīstu vienu no cālenēm, tā vispār bija aptrakusi ar visādu stāstu izdomāšanu par Kivičiem, viņai jau sāka jukt patiesība ar iedomām un viņa cālī nav tāda vienīgā.
11.01.2024 09:49 |
 
Reitings 2039
Reģ: 25.06.2023
Liene varbūt labi, ja mēnesī reizi atceras apenes nomainīt

Vasarā vispār staigāja peldkostīmā. Skaistā "Viktora noslēpuma" apenītes laikam nebija izmazgātas. 😀
11.01.2024 09:51 |
 
Reitings 51990
Reģ: 20.07.2021
TuunEs @ 11.01.2024 09:46
Abi sēž savā smaku mākonī un rēgojas, ka apkārt visi citi nemazgājas, smird un ir ar netīriem zobiem ?
P.s. Nedzīvoju Lv un nav pieejami kanāli, lai redzētu ?

Vai tad šito Tev nerāda?
https://insanony.com/profile/lienekivica
11.01.2024 09:52 |
 
Reitings 25268
Reģ: 21.10.2022
Laura1998 @ 11.01.2024 09:43
https://failiem.lv/u/u44d6auqcx
Madaras atbilde!

Urrāāā , uz priekšu rozā lezbes un cālenes !!
Madara gaida visus skreenus , lai iesniegtu dienestiem . VISUS pēdējos !!
Viņai nav pieeja deģenerātiem !!
11.01.2024 09:57 |
 
Reitings 262
Reģ: 11.01.2024
Ambulance @ 11.01.2024 09:57

Urrāāā , uz priekšu rozā lezbes un cālenes !!
Madara gaida visus skreenus , lai iesniegtu dienestiem . VISUS pēdējos !!
Viņai nav pieeja deģenerātiem !!

Screenus par bērniem! Domāju, ka nevajag tagad visām pārsūtīt visus q&a murgojumus, pārsūtīju tos, kas ir par viņiem un bērniem.
Cerams, ka lopi aizvērs mutes.
11.01.2024 10:00 |
 
Reitings 4870
Reģ: 27.03.2023
Tusnelda @ 11.01.2024 09:52

Vai tad šito Tev nerāda?
https://insanony.com/profile/lienekivica

Ne ne, es par “Zilonis studijā”, iepriekš jautāju un man pateica, ka var skatīties pa TV3.
11.01.2024 10:07 |
 
Reitings 618
Reģ: 13.12.2021
Uzreiz var saprast, ka Andra profilā atbild Liene, tur pat sakrita vienam jautājumam precīzi atbildes. Un to ka Madara smird, ticamākais raksta Liene, pieļauju, ka viņa ir atkal piedzērusies. Šis viss ir drausmīgi. Bet tas tikai pierāda, ka Andris nav ticis pāri šķiršanās sāpēm, jo ko tādu var pateikt tikai un vienīgi aizvainots vīrietis, nevis tāds, kuram viss ir vienalga. Piemēram, Ārenam uzspļaut uz Lieni, tur klusums un nevienu neaiztiek, lai gan māte nerūpējas, bet Andris aiztiek, viņš laikam uzskata ka Madarai visu mūžu jābūt pateicīgai ka viņi apprecējās :D
11.01.2024 10:20 |
 
Reitings 4288
Reģ: 09.05.2023
MeltedCheese @ 11.01.2024 09:26
Valis mētājas ar bērnudārznieku apvainojumiem "Madara smirdēja". Neticu, ka viņa smirdēja vienkārši speķa bumba jau vairs nezina kā iedzelt, tad nu jānolaižas zemāk par zāli.
Lai iet paosta skaistumkaralieni pēc nedēļu ilga kodiena... tāda smaržu buķete nāks. Liene varbūt labi, ja mēnesī reizi atceras apenes nomainīt.

Par smirdēšanu. Jebkurš cilvēks kaut kādā brīdī ir bijis vairāk iesvīdis, piemēram. Tad arī smako. Vīrietim tas godu nedara gadiem par smirdēšanu runāt. Tas ir tik nožēlojami. Kā jau rakstīju, visu, kas notiek ar pašiem, viņi ventilē uz otru un pagriež uz otru.
Kādi ir kivičam pašam zobi? Kāds sasvīdis un smirdīgs savos koncertos, ar peregaru? Kādi jaunākajam bērnam zobi? Cik ļoti nesaķemmējusies viņa mīļotā liene pirmajā realitātes šovā TV gozējās, izspūrusi, netīra? Un joprojām tāda ik pa laikam. Piemēram, bilde no Vīnes lidostas, kur arbi pārpālī bij gulējuši kā bomži. Te varētu turpināt vēl un vēl. Pēdējais salmiņš, pie kā ķeras klāt ir Keitija. Un tas jau ir nožēlojami. Tik ļoti žēl meiteņu. Bet karma IR. Un šiem abiem tā neguļ. Viss jau nāk un nāks dubultā atpakaļ. Bērnus aiztikt nedrīkst.
11.01.2024 10:22 |
 
Reitings 3733
Reģ: 13.12.2022
Te bija komentāri par to, kāpēc rakstīt Graudiņai. Nu vispār jau viņi tomēr ir krustvecāki, kuri ir uzņēmušies atbildību pret bērnu. Tāpēc jautājums vietā. Ja ir skaidri redzams, ka vecāki par bērnu nerūpējas (ja kādai tiešām šķiet, ka 2 dienu plosts ar bērnu mājās ir atbalstāms, pat nerunājot par to, ka uz dārziņu bērns netiek vests, jo vecākiem poha, oi, atvainojos, temperatūra, man nav, ko teikt), man šķiet, ka krustvecāki varētu būt vieni no tiem, kuriem tam bērnam tā kā būtu jārūp un jāved sarunas ar vecākiem.
Ja jūs pašas esat krustmātes tikai smuku bilžu baznīcā un tusiņa pēc, es jūs nesaprotu. Būšanai krustvecākiem nozīmē atbildību, ka būsiet gatavi uzņemties bērnu tad, kad vecāki saiet sviestā.
11.01.2024 10:26 |
 
Reitings 846
Reģ: 09.08.2020
Nožēlojamais tusnis. Tās atbildes ir vienkārši 🤯
Un par smirdēšanu, fiziski - to var nomazgāt. Bet tos sūdus, ko tusnis ar savu kvankšķi liek soctīklos, viņi tik viegli nomazgāt nevarēs.
Un tusnim nav kaut kas kārtībā ar paškritiku. No viņa visi baidās, par viņiem neviens nesmejās, sociopāti ir citi, tikai ne viņi. Kā tad! Viss, ko viņš gvelž atbildēs par citiem ir tieši par viņiem. Vienkārši resns lūzeris ar lielu ego, pustraku sievišķi blakus un bez grama paškritikas. 🤬
11.01.2024 10:34 |
 
Reitings 517
Reģ: 02.03.2023
Arabesq @ 11.01.2024 10:26
Te bija komentāri par to, kāpēc rakstīt Graudiņai. Nu vispār jau viņi tomēr ir krustvecāki, kuri ir uzņēmušies atbildību pret bērnu. Tāpēc jautājums vietā. Ja ir skaidri redzams, ka vecāki par bērnu nerūpējas (ja kādai tiešām šķiet, ka 2 dienu plosts ar bērnu mājās ir atbalstāms, pat nerunājot par to, ka uz dārziņu bērns netiek vests, jo vecākiem poha, oi, atvainojos, temperatūra, man nav, ko teikt), man šķiet, ka krustvecāki varētu būt vieni no tiem, kuriem tam bērnam tā kā būtu jārūp un jāved sarunas ar vecākiem.
Ja jūs pašas esat krustmātes tikai smuku bilžu baznīcā un tusiņa pēc, es jūs nesaprotu. Būšanai krustvecākiem nozīmē atbildību, ka būsiet gatavi uzņemties bērnu tad, kad vecāki saiet sviestā.

Piekrītu katram vārdam.
Noskatīties un labi zināt, kas notiek ar to bērnu un neaizstāvēt viņu, ir zemiski.
Jo tieši Graudiņi ir tie, kas varētu iejaukties un ziņot iestādēm ,jo 100% zina, kas notiek kad abi dzer.
Un, ja aizvestu Miu pie psihologa, tad atzinums būtu šokējošs. Tas bērns pa dzīvi izskatās pārbijies.
11.01.2024 10:38 |
 
10 gadiPatīk
Reitings 4311
Reģ: 31.10.2010
Par smirdēšanu vispār ir wtf. Ko tad tu satikies, precējies un gultā likies ar cilvēku, kurš tā smird? Neatkarīgi no tā, vai tā ir taisnība, vīrietis, kurš šādi runā par sievieti, kura viņam divus bērnus dzemdējusi, ir zemāks par sūdu.
11.01.2024 10:38 |
 
10 gadi
Reitings 318
Reģ: 22.05.2010
Es domāju, ka šoreiz mums ir jāpacenšas un jācancelo Kiviči. Ja kāds viņu aicina kkur vēl spēlēt, sūtam šos skrīnus (ar mobingu pret Madaru un bērniem) organizatoriem un aicinam pārtraukt jebkādu sadarbību ar Kivičiem.
11.01.2024 10:46 |
 
Reitings 2980
Reģ: 29.05.2022
Pat ja tusnīs nerakstīja šīs atbildes,tas tika atbildēts no viņa profila,un viņš nevarēs vaidēt ka neko nezin.Bet ļoti iespējams ka kvieks ka Madara uzlauza viņa kontu un sadrukāja.Meitenes kas sūtīs Madarai skrīnšotus arī par Jāņa bērnu aizsūtiet,gan par smirdēšanu,visu,lai abiem nejēgām tiek kārtīgi.Jo es jau tā domāju,ka Madara viņus visur atslēgusi no savas dzīves un maz ko zina.Un tā daudzi domājams nezina par mēslu pārīti.Jo atbalstītāju viņiem ir ļoti maz un paliek aizvien mazāk.
11.01.2024 10:50 |
 
Reitings 2256
Reģ: 19.05.2022
meitenes, vai kāda noskaidroja precīzu adresi? Būs jāuzraksta Degpunktam vai BT. Šaubos vai kodiens beidzies, bērns jau cik
dienas ir neēdis, cik nu tur Jūrmalā paspēja tās fiškas ieēst, kamēr fāters neatņēma porciju
11.01.2024 10:53 |
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!
   
vairāk  >

Aptauja

 
Vai forumā publiski vajadzētu rādīt arī negatīvos vērtējumus (īkšķis uz leju) komentāriem?
  • Jā, jāredz arī negatīvie vērtējumi
  • Nē, lai paliek redzams tikai pozitīvais vērtējums
  • Nezinu, nav viedokļa
  • Cits