KIVI(ČU) par visu. BEZTĒMA

 
Reitings 22
Reģ: 11.07.2020
Izdomāju kad vajadzētu izveidot tēmu par KIVI SĀGU.
18.07.2021 14:48 |
 
Reitings 36767
Reģ: 10.11.2022
Skaistsceļš @ 20.12.2023 09:02
Oi,draudēt sāc?Necenties,līdz vecas pamuļķes līmenim es pati negribu nodzīvot,jo mati ceļas stāvus skatoties uz tavām pērlēm.Tagad mani mācīs kaut kāda pažobeles vārna? Pati nevari nomierināties un atkal vainīgi citi? Paskaties cik tev pašai ir netīra tā mute un tad sprēgā.Kas ar tevi ir? Vecas samazgas esi pārëdusies?
Kas tev draud un kam tu esi vajadzīga? Es izsaku varbūtību, jo apkārt tik daudz jaunu cilvēku mirst, bet nu jācer jau, ka nesiziesi rīt uz pusdienas laiku, kaut gan, ja negribi nodzīvot līdz vecās pamuļķes līmenim, tad kas zin, kas zin? Nomierināties nevari tu, saulstariņ, jo, ja neatceries, kas visu šo uzsāka, pašķir atpakaļ. Es izteicu savu viedokli, apsaukāties sāka viena cita , bet tu vispār savu šņaucekli pa vidu iebāzi. Lai piepildās visas tavas vēlēšanās!😉
20.12.2023 11:15 |
 
Reitings 847
Reģ: 09.08.2020
Knita @ 20.12.2023 10:37

Latvijā pieprasītākais mūziķis Lienes Kivičas vīrs Andris Kivičs ir tā noskrējies pa darba pasākumiem, ka menedžerei pat nav spēka ielikt storijus ar raudošajiem faniem. Labi, ka olu un laboratorijas lapu ielikt tomēr saņēmās pēdējos spēkus...

Cerams, ka ar analīzēm nebūs kā anekdotē - Jūsu alkoholā mēs asinis neatradām. 🙈
20.12.2023 11:27 |
 
Reitings 7357
Reģ: 14.04.2023
Katzenfamilie @ 20.12.2023 11:11

Nu, vai tad nav saprotams majiens - tuvojas kartejais aizbildinajums un atruna atkal kadu laiku neko nedarit un iztaisit no sevis vaajinieci!
Nu jā, vēl jau tikai trešdiena. Līdz šoferēšanai un lievenīšiem var paspēt izveseļoties. Ā, bet nesen jau nepaņēma Ļenoku līdzi. Tad aizvainotai nācās vicināt savu 37.0 termometru un tēlot slimiņo.
20.12.2023 11:38 |
 
Reitings 2056
Reģ: 09.12.2021
Aizkraukles Pārdevēja @ 20.12.2023 09:49
Es toties nesaprotu jēgu likt storijos bildes no slimnīcu/poliklīniku gaiteņiem :D

Labi, ka vēl nav no morga gaiteņiem. 😀😁😁
20.12.2023 12:12 |
 
Reitings 2954
Reģ: 14.02.2023
kapibara @ 20.12.2023 12:12

Labi, ka vēl nav no morga gaiteņiem. ???
No Morga ir ,un kur sekcijas taisa, ari no kapračiem pilns tik tok.Ari insta ir ..es gan visu blokeju ,robežām jābūt
20.12.2023 12:35 |
 
Reitings 29847
Reģ: 14.05.2023
hmm kāpēc šorīt nav brokastis atrādītas bīloved belašam ?hihī
20.12.2023 13:04 |
 
10 gadiPatīk
Reitings 4316
Reģ: 31.10.2010
Nez kurš no viņiem nodos tās analīzes? Mūžam slimojošā Lienīte vai treknais nierakmeņu pīrāgs?
20.12.2023 13:15 |
 
10 gadi
Reitings 2502
Reģ: 20.06.2013
Minelūše @ 20.12.2023 13:15
Nez kurš no viņiem nodos tās analīzes? Mūžam slimojošā Lienīte vai treknais nierakmeņu pīrāgs?
varbūt Mia beidzot pie kāda ārsta aizvesta? Lai gan diez vai, ticamāk ka kāds no orangutāniem pārbauda veselibu
20.12.2023 13:49 |
 
Reitings 2983
Reģ: 29.05.2022
Bet vai nevar būt tā,ka mauķelei ir sācies iekaisums no tās šļuras ko sev laiž sejā? Jo tā uztūkusī seja liecina par alerģisku reakciju.Labi,plus alkohols,bet cik saprotu arī tik bieži nevar skriet špricēties.Es nekad neesmu pat domājusi savā organismā ko tādu laist,kāda esmu kāda būšu,vienalga,bet vispār vai tad tā var?Aizvilkties un bez jebkādām analīzēm vai kā tur vēl un sākt špricēties? Un ja man alerģija uz kādu vielu un es par to nezinu? Tā jau pedāļus var atšaut!
20.12.2023 14:06 |
 
Reitings 2709
Reģ: 30.03.2022
kuranavliene @ 20.12.2023 14:06
Bet vai nevar būt tā,ka mauķelei ir sācies iekaisums no tās šļuras ko sev laiž sejā? Jo tā uztūkusī seja liecina par alerģisku reakciju.Labi,plus alkohols,bet cik saprotu arī tik bieži nevar skriet špricēties.Es nekad neesmu pat domājusi savā organismā ko tādu laist,kāda esmu kāda būšu,vienalga,bet vispār vai tad tā var?Aizvilkties un bez jebkādām analīzēm vai kā tur vēl un sākt špricēties? Un ja man alerģija uz kādu vielu un es par to nezinu? Tā jau pedāļus var atšaut!

Es ari brinos, saprotu, ja pirms gada pirmo reizi eksperimentesanas nolukos to veica, bet vinja jau iet spriceties katru menesi, tur tacu sakuma teica, ka tas efekts turas laikam kadus 6 menesus, vai pat ilgak. Lienite nesaprot, ka ta pelikana pakakle vinjai ir genetiski iedzimta, ar spricesanu to tapat vienkarsi nevares aizspricet prom. Tapat tas muzigi pielimetas skropstas, vai tad tiesam nav bail?
20.12.2023 14:16 |
 
Reitings 3899
Reģ: 27.06.2014
Helga Andersson @ 19.12.2023 04:37
Beibes! Kura no jums uztur šo kontu (i have ideas which one ?) - trekns cepums (šajos svētkos un ikdienā! Šis ir tik labs ? atgādināja, ka Andjrjuha nav tikai tagad aglī bič, bet bija arī tāds pāris gadus atpakaļ, pirms ilgdzīves ar Lienīti ? un Lienīte - nu tāds PAMPIS un NE-Daile ? oi mama ?
https://x.com/karalienezin/status/1736819125333504247?s=46&t=CQ9j8zJMO3SYuEUXHYrY3A

https://failiem.lv/u/6jsbd6d3g7
7. padomi ceļotājiem/tūristiem
8. kā uzrakstīt grāmatu 684687310 dienās
9. “kas Jūs tāda esat?”
10. Desmit dzērāju baušļi
20.12.2023 14:22 |
 
Reitings 28109
Reģ: 06.11.2022
Vēl mani drusku ielīksmo indiešu video rullītis par tukšu vēderu kā labāko lietu pasaulē. It sevišķi, ja pirms tā ir Fetmena milzu šķīvis un uzreiz pēc tā - "labi paēdis runcis". Viss skaidrs - šai mājā ēd tikai vīrieši, un viņi to dara daudz un bieži, kamēr Lupatlase ar meitu netraucēti izbauda tukšā vēdera svētīgos priekus...😖
20.12.2023 15:27 |
 
Reitings 150
Reģ: 04.08.2023
kuranavliene @ 20.12.2023 14:06
Bet vai nevar būt tā,ka mauķelei ir sācies iekaisums no tās šļuras ko sev laiž sejā? Jo tā uztūkusī seja liecina par alerģisku reakciju.Labi,plus alkohols,bet cik saprotu arī tik bieži nevar skriet špricēties.Es nekad neesmu pat domājusi savā organismā ko tādu laist,kāda esmu kāda būšu,vienalga,bet vispār vai tad tā var?Aizvilkties un bez jebkādām analīzēm vai kā tur vēl un sākt špricēties? Un ja man alerģija uz kādu vielu un es par to nezinu? Tā jau pedāļus var atšaut!

Oi, bože moi. Ar šo negribu teikt, ka Liene neuzlabo savas bildes (uzlabo, visiem tak redzams), bet vai kāda no jums ir arī kaut ko dzirdējusi par gaismas, leņķa un kameras lēcas ietekmi uz to, kā izskatās cilvēka seja? Tas viss smagi iespaido to, kā cilvēks izskatās fotogrāfijās. Pirmkārt, gaismas leņķis ietekmē ēnas, kas seju var sašaurināt un paplatināt, noslēpt vai izcelt defektus, kas ar pliku aci nebūtu redzami. Otrs, lēca ar kādu ir fočēts cilvēks, arī var vizuāli paplatināt vai sašaurināt seju (jā, attiecas arī uz telefoniem, kam vairākas lēcas). Visdrīzāk viņa ar selfijiem atrod labos leņķus (kā vairums no mums), bet šīs bildes ir taisītas uz bui dui. Es to zinu pati uz savas ādas - man ir smalka seja, bet pie noteiktiem gaismas apstākļiem varu izskatīties kā ar apaļu seju, kaut dzīvē tā nav. Vajag taču bišķi padomāt, ka ir arī citas lietas, kas ietemē kā cilvēka seja izskatās fotogrāfijās. Pamēģiniet pašas uztaisīt sev pilna auguma bildi dažādos gaismas apstākļos ar dažādām telefona kameras lēcām, un redzēsiet atšķirības no saviem selfijiem.
20.12.2023 15:46 |
 
Patīk
Reitings 23186
Reģ: 27.01.2021
Susurīte @ 20.12.2023 15:46

Oi, bože moi. Ar šo negribu teikt, ka Liene neuzlabo savas bildes (uzlabo, visiem tak redzams), bet vai kāda no jums ir arī kaut ko dzirdējusi par gaismas, leņķa un kameras lēcas ietekmi uz to, kā izskatās cilvēka seja? Tas viss smagi iespaido to, kā cilvēks izskatās fotogrāfijās. Pirmkārt, gaismas leņķis ietekmē ēnas, kas seju var sašaurināt un paplatināt, noslēpt vai izcelt defektus, kas ar pliku aci nebūtu redzami. Otrs, lēca ar kādu ir fočēts cilvēks, arī var vizuāli paplatināt vai sašaurināt seju (jā, attiecas arī uz telefoniem, kam vairākas lēcas). Visdrīzāk viņa ar selfijiem atrod labos leņķus (kā vairums no mums), bet šīs bildes ir taisītas uz bui dui. Es to zinu pati uz savas ādas - man ir smalka seja, bet pie noteiktiem gaismas apstākļiem varu izskatīties kā ar apaļu seju, kaut dzīvē tā nav. Vajag taču bišķi padomāt, ka ir arī citas lietas, kas ietemē kā cilvēka seja izskatās fotogrāfijās. Pamēģiniet pašas uztaisīt sev pilna auguma bildi dažādos gaismas apstākļos ar dažādām telefona kameras lēcām, un redzēsiet atšķirības no saviem selfijiem.
Es, protams, atvainojos, bet vai esi redzējusi Lieni dzīvē? Es esmu. Un tur pilnīgi nav pie vainas neglaimojošs kameras leņķis, apgaismojums vai kas vēl. Piekrītu, ka šīs Tevis nosauktās lietas ir vērā ņemami faktori. Bet Lienes gadījumā pie vainas ir alkohols, sejas (ne)kopšanas paradumi, kaktu špricēšanās un žults, kas sūcas laukā pa visām porām (kas viņai ir gigantiskas).
20.12.2023 16:06 |
 
Reitings 150
Reģ: 04.08.2023
TeaPot @ 20.12.2023 16:06
Es, protams, atvainojos, bet vai esi redzējusi Lieni dzīvē? Es esmu. Un tur pilnīgi nav pie vainas neglaimojošs kameras leņķis, apgaismojums vai kas vēl. Piekrītu, ka šīs Tevis nosauktās lietas ir vērā ņemami faktori. Bet Lienes gadījumā pie vainas ir alkohols, sejas (ne)kopšanas paradumi, kaktu špricēšanās un žults, kas sūcas laukā pa visām porām (kas viņai ir gigantiskas).

Varbūt, neiešu strīdēties, jo Liene pa dzīvi neinteresē, tikai pieminu, ka būtu vērts apdomāt, ka ir dažādi faktori, kas seju var izmainīt bildēs. Bet toties varu ierēkt par mīnusiem, jo, nedod Die's, kāda ieliks citādu komentāru nevis metīsies saukāties. :D Cerams, ka šeit dāmām žults pa seju laukā nenāk, kad saukājas. :D
20.12.2023 16:25 |
 
Patīk
Reitings 23186
Reģ: 27.01.2021
Susurīte @ 20.12.2023 16:25

Varbūt, neiešu strīdēties, jo Liene pa dzīvi neinteresē, tikai pieminu, ka būtu vērts apdomāt, ka ir dažādi faktori, kas seju var izmainīt bildēs. Bet toties varu ierēkt par mīnusiem, jo, nedod Die's, kāda ieliks citādu komentāru nevis metīsies saukāties. :D Cerams, ka šeit dāmām žults pa seju laukā nenāk, kad saukājas. :D
Nu, neko nepareizu jau nepateici, mīnusus gan jau saliek tāpēc, ka nepiekrīt konkrēti par Lienes situāciju, nevis tāpēc, ka doma nepareiza :D bet pārdzīvot par mīnusiem gan galīgi nav vērts 😂 labāk tad nelien Karadžanas diskusijā, tur burtiski katram komentāram pa padsmit mīnusiem, raksti, ko gribi 😂
20.12.2023 16:44 |
 
Reitings 2935
Reģ: 14.09.2023
Domāju, ka mīnusi par to, ka šeit jau nevienai nav svešs koncepts par gaismas un leņķu ietekmi uz fotogrāfijām. Drīzāk tas, ka ir diezgan skaidrs, ka no leņķiem, gaismām utt Lienei nav liela izpratne. Varbūt atrada pozu, kas strādā, bet liela daļa ir filtri un par to nav šaubu, tāpēc komentārs ir informatīvs, bet nav gluži saistīts ar tēmu. Domāju, ka mīnusi par to. Gan jau arī no kādas tikai tāpēc, ka nevar teikt neko pozitīvu par Lieni, to gan esmu pamanījusi, bet šeit ir arī inteliģentas sievietes, kas varbūt ielika mīnusu tīri tāpēc, ka komentārs neiet kopā ar pārējo kontekstu.
Tas, ko es gribēju teikt - 40+ gados tāda seja arī būtu ok, ja dabīgi tāda. Skatoties tikai uz bildi bez filtra, nezinot kāda viņa ir kā cilvēks - nu nav galīgi traki. Ok, viņas gadījumā redzot bildes no dažiem gadiem atpakaļ var redzēt, ka strauji seja mainījusies (arī ar visiem filtriem), bet ja nebūtu ar ko salīdzināt - nu diezgan normāla seja. Ja viņa seit apstātos varbūt vēl izdotos noķert puslīdz dabīgu sajūtu. Lielākā problēma nav tas kā viņa izskatās - gēni, gadi un pie viņas dzīvesveida nav pat tik traki. Skumjākais, ka tas nāk komplektā ar pilnīgu noliegumu un nespēju pieņemt savu ķermeni un gadus. Kāda te teica - sieviete jebkurā vecumā var vilkt, ko grib, krāsot matus kā grib utt, bet tā sevis nemīlēšana laužas pa visām vīlēm. Tā nepieciešamība būt jaunai un smukiņai. Tāpēc arī ir traks skats. Pieņemtu sevi un strādātu ar to, kas ir - būtu normāla sieviete savam vecumam. Ne tad gluži, ja salīdzina ar to kā bija, bet vispārīgi.
20.12.2023 16:53 |
 
Patīk
Reitings 23186
Reģ: 27.01.2021
nutak @ 20.12.2023 16:53
Domāju, ka mīnusi par to, ka šeit jau nevienai nav svešs koncepts par gaismas un leņķu ietekmi uz fotogrāfijām. Drīzāk tas, ka ir diezgan skaidrs, ka no leņķiem, gaismām utt Lienei nav liela izpratne. Varbūt atrada pozu, kas strādā, bet liela daļa ir filtri un par to nav šaubu, tāpēc komentārs ir informatīvs, bet nav gluži saistīts ar tēmu. Domāju, ka mīnusi par to. Gan jau arī no kādas tikai tāpēc, ka nevar teikt neko pozitīvu par Lieni, to gan esmu pamanījusi, bet šeit ir arī inteliģentas sievietes, kas varbūt ielika mīnusu tīri tāpēc, ka komentārs neiet kopā ar pārējo kontekstu.
Tas, ko es gribēju teikt - 40+ gados tāda seja arī būtu ok, ja dabīgi tāda. Skatoties tikai uz bildi bez filtra, nezinot kāda viņa ir kā cilvēks - nu nav galīgi traki. Ok, viņas gadījumā redzot bildes no dažiem gadiem atpakaļ var redzēt, ka strauji seja mainījusies (arī ar visiem filtriem), bet ja nebūtu ar ko salīdzināt - nu diezgan normāla seja. Ja viņa seit apstātos varbūt vēl izdotos noķert puslīdz dabīgu sajūtu. Lielākā problēma nav tas kā viņa izskatās - gēni, gadi un pie viņas dzīvesveida nav pat tik traki. Skumjākais, ka tas nāk komplektā ar pilnīgu noliegumu un nespēju pieņemt savu ķermeni un gadus. Kāda te teica - sieviete jebkurā vecumā var vilkt, ko grib, krāsot matus kā grib utt, bet tā sevis nemīlēšana laužas pa visām vīlēm. Tā nepieciešamība būt jaunai un smukiņai. Tāpēc arī ir traks skats. Pieņemtu sevi un strādātu ar to, kas ir - būtu normāla sieviete savam vecumam. Ne tad gluži, ja salīdzina ar to kā bija, bet vispārīgi.
jaaaa, un vēl tas ļaunums, neapmierinātība, žultainums, kas no viņas spraucas laukā pa visām atverēm, pat visskaistākos sejas pantus padarītu neglītus, pareiza gaisma, leņķis vai nē
20.12.2023 16:57 |
 
Reitings 150
Reģ: 04.08.2023
TeaPot @ 20.12.2023 16:44
Nu, neko nepareizu jau nepateici, mīnusus gan jau saliek tāpēc, ka nepiekrīt konkrēti par Lienes situāciju, nevis tāpēc, ka doma nepareiza :D bet pārdzīvot par mīnusiem gan galīgi nav vērts ? labāk tad nelien Karadžanas diskusijā, tur burtiski katram komentāram pa padsmit mīnusiem, raksti, ko gribi ?

Jā, apskatījos, un tur tiešām negribas līst. :D Es jau nepārdzīvoju, pasmaidu tikai. Nenāku šeit, lai kādu noliktu, bet ir interesanti brīvā brīdī palasīt, ko citas raksta, tas arī viss. :)
20.12.2023 17:10 |
 
Reitings 2709
Reģ: 30.03.2022
Susurīte @ 20.12.2023 15:46

Oi, bože moi. Ar šo negribu teikt, ka Liene neuzlabo savas bildes (uzlabo, visiem tak redzams), bet vai kāda no jums ir arī kaut ko dzirdējusi par gaismas, leņķa un kameras lēcas ietekmi uz to, kā izskatās cilvēka seja? Tas viss smagi iespaido to, kā cilvēks izskatās fotogrāfijās. Pirmkārt, gaismas leņķis ietekmē ēnas, kas seju var sašaurināt un paplatināt, noslēpt vai izcelt defektus, kas ar pliku aci nebūtu redzami. Otrs, lēca ar kādu ir fočēts cilvēks, arī var vizuāli paplatināt vai sašaurināt seju (jā, attiecas arī uz telefoniem, kam vairākas lēcas). Visdrīzāk viņa ar selfijiem atrod labos leņķus (kā vairums no mums), bet šīs bildes ir taisītas uz bui dui. Es to zinu pati uz savas ādas - man ir smalka seja, bet pie noteiktiem gaismas apstākļiem varu izskatīties kā ar apaļu seju, kaut dzīvē tā nav. Vajag taču bišķi padomāt, ka ir arī citas lietas, kas ietemē kā cilvēka seja izskatās fotogrāfijās. Pamēģiniet pašas uztaisīt sev pilna auguma bildi dažādos gaismas apstākļos ar dažādām telefona kameras lēcām, un redzēsiet atšķirības no saviem selfijiem.

Es saprotu, ja fotografejot no dazadiem lenkjiem seja var atskirties, bet mes visi esam redzejusas Slavenibas bez filtra un tur ir pavisam cits skats - nav ne stirninjas acis, ne iekritusie vaigi, ne smalkais zods un ari zidainja sejas ada.
20.12.2023 17:14 |
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!
   
vairāk  >

Aptauja

 
Vai forumā publiski vajadzētu rādīt arī negatīvos vērtējumus (īkšķis uz leju) komentāriem?
  • Jā, jāredz arī negatīvie vērtējumi
  • Nē, lai paliek redzams tikai pozitīvais vērtējums
  • Nezinu, nav viedokļa
  • Cits