KIVI(ČU) par visu. BEZTĒMA

 
Reitings 22
Reģ: 11.07.2020
Izdomāju kad vajadzētu izveidot tēmu par KIVI SĀGU.
18.07.2021 14:48 |
 
Reitings 2045
Reģ: 25.06.2023
Kerkiras lielais pirkums, tak ir sadarbība no PēPē punkts Elvē. Veco egli domā kaut kam atdod.. Ka tik pēkšņi kivičiem neuzrodas jauna eglīte. 😂
12.12.2023 12:19 |
 
Reitings 2709
Reģ: 30.03.2022
EsRedzējuKa @ 12.12.2023 12:19
Kerkiras lielais pirkums, tak ir sadarbība no PēPē punkts Elvē. Veco egli domā kaut kam atdod.. Ka tik pēkšņi kivičiem neuzrodas jauna eglīte. ?

Es pat nebrinitos un tad Liene to egli 100 storijos atraditu ar "cik skaisti"
12.12.2023 12:27 |
 
Reitings 692
Reģ: 31.03.2023
RĪSIŅCĪSIŅŠ 👏🏼👏🏼👏🏼
12.12.2023 12:37 |
 
Reitings 7358
Reģ: 14.04.2023
Katzenfamilie @ 12.12.2023 12:27

Es pat nebrinitos un tad Liene to egli 100 storijos atraditu ar "cik skaisti"
Un , pat nebrīnītos, ka atkal slinkajai sušķei paveicies , ka visu pienes uz paplātes jau gatavu. Ka tik nebrauks arī uz Ziemassvētkiem pie Graudiņiem noēsties un pēc dāvanām Miai.
12.12.2023 12:38 |
 
10 gadi
Reitings 2502
Reģ: 20.06.2013
Aizkraukles Pārdevēja @ 12.12.2023 12:38
Un , pat nebrīnītos, ka atkal slinkajai sušķei paveicies , ka visu pienes uz paplātes jau gatavu. Ka tik nebrauks arī uz Ziemassvētkiem pie Graudiņiem noēsties un pēc dāvanām Miai.
redzēsim vai Edgars laidis mājās abus parazītus, pagaidām durvis šiem slēgtas 😏
12.12.2023 12:42 |
 
10 gadi
Reitings 2502
Reģ: 20.06.2013
Aizkraukles Pārdevēja @ 12.12.2023 10:18
Tur jau ir nodzertas pēdējās saprāta paliekas. Viņa pati sevi publiski apkauno un padara par apsmieklu.
pohuj par to mauku,bet kādu kaunu viņa taisa meitām 🤢tur tām meitenēm jāmaina vārds un uzvārds, lai neviens viņas neasociētu ar šo slimo kuci
12.12.2023 12:43 |
 
Reitings 2045
Reģ: 25.06.2023
Aizkraukles Pārdevēja @ 12.12.2023 12:38
Un , pat nebrīnītos, ka atkal slinkajai sušķei paveicies , ka visu pienes uz paplātes jau gatavu. Ka tik nebrauks arī uz Ziemassvētkiem pie Graudiņiem noēsties un pēc dāvanām Miai.

Man kaut kā liekas, ka Kerkira pati negribēs viņus. Viņai tagad tā chogan darbošanās. Citi cilvēki un citi konekšeni jātaisa. Tas, ka viņa taisīs kaut kādu lielu pasākumu, ir skaidrs, bet nedomāju,ka ar kivičiem. Kivičs gan jau kādu lievenīti spēlēs. Kas ar jauno gadu būs, vot tur gan varētu. Pagājušā gadā, vai kad tas bija, vel nesen Liene no vecā telefona bildes lika storijos, tieši no tā pasākuma pie kerkiras.
12.12.2023 12:45 |
 
Reitings 847
Reģ: 09.08.2020
maijrozīte @ 12.12.2023 11:02
Piereibusies, tā Ļenka ar saviem stulbajiem citātiem. Jau kuru reizi citāti par dvēseles skaistumu un labumu. Es, piemēram tiešam zinu labus cilvēkus ar zelta sirdi, kuri par to nelielās un nebļauj uz katra stūra.
Tas, tikai liecina par to, ka viņai ir problēmas, šai lietā. Un tie ir izmisīgie mēģinājumi pārliecināt sevi, par to, kas nav.

Un atkal pārliecinos, ka Lieņuks ar prātu ir iestrēdzis kaut kur pirms 20 gadiem. 20 gados šķiet, ka dzīvē galvenais ir pārpasaulīgā mīlestība, smukums, tievums un citātu bārstīšana. Atzīstos, man bija citātu kladīte un es arī vietā un nevietā citēju dažādas "gudrības". Un pati biju baigajā starā, cik es gudra un kā man noder viedu cilvēku citāti dažādās dzīves situācijās. Bet. Tad es pieaugu un sapratu, ka dzīve nav citātu un rožu dārzs. Jādzīvo tagadnei un realitātei.
12.12.2023 12:49 |
 
Reitings 2983
Reģ: 29.05.2022
Bet esat ievērojušas,ka pēdējā laikā par Lieni irļoti daudz sliktu komentāru.Ja nesen vēl bija arī labi,tad tagad tiek vispār normāli zākāta.Un secinājumus izdarīt neprot.Tā vietā vēl ieliek storiju ar kāju virināšanu.Un tās nošļukušās kājas,ciskas bez jebkāda muskuļa.Dejotāja? Klauns ne dejotāja.Bet tik izmisīgi cenšas visiem ieklārēt cik šī sportiska .Tā vietā,lai vēdinātu vāveri ej uz sporta zāli.Nav naudas?Pilns internets ar vingrinājumiem,bet tas nav tas.Varbūt kādai IG ir trāpijusies 70 gadīga sieviete,kurai bija liekais svars un dažu gadu laikā savā vecumā ieguva,tādus muskuļus.Nu protams āda,kaut kur ir,bet minimāli.Bet Liene sabliež filtrus,redz cik es tvirta tik kad mēs redzam reālo skatu tur ir čuš!
12.12.2023 12:53 |
 
Reitings 2485
Reģ: 22.02.2023
Nu nevar viņa dabūt nekādu darbu, pat ja gribētu. Pat "pa blatu". Strādāja reiz labos darbos, pat Saeimā Hosamam bija palīdze, bet cik ilgi? Viņa ir totāli stulba un ātri sapsihojas.Pat kādā rotu, smalku apģērbu veikalā, kamēr apgūtu kasi un visus sīkumus...Ja kāds viņai uzbrauktu, sāktu kliegt: ko jūs atļaujaties? un vairs uz to darbu neietu. Es viņai pat standarta veidlapas neuzticētu kopēt, kur nu vēl ko nopietnu.
Brīnos, kā viņa ar mašīnu iemācījusies braukt.
Nav arī izslēgts, ka viņai ir invaliditātes grupa un attiecīgā Dg.
12.12.2023 12:57 |
 
Reitings 2045
Reģ: 25.06.2023
Bet esat ievērojušas,ka pēdējā laikā par Lieni irļoti daudz sliktu komentāru.Ja nesen vēl bija arī labi,tad tagad tiek vispār normāli zākāta.Un secinājumus izdarīt neprot.

Jā, ja agrāk bija daudz skaudīgo, nelaimīgo sieviešu komentāri, tad tagad ļoti daudz vīrieši komentē. Gan par izskatu, gan ko "gudru" atkal izdarījusi.
Joprojām nesaprotu, kur ir tie cilvēki, kuri trīc viņus ieraugot.. Varbūt tie ir pensionāri bez interneta un televīzijas?
12.12.2023 13:01 |
 
Reitings 4288
Reģ: 09.05.2023
LuckyStrike @ 12.12.2023 12:57
Nu nevar viņa dabūt nekādu darbu, pat ja gribētu. Pat "pa blatu". Strādāja reiz labos darbos, pat Saeimā Hosamam bija palīdze, bet cik ilgi? Viņa ir totāli stulba un ātri sapsihojas.Pat kādā rotu, smalku apģērbu veikalā, kamēr apgūtu kasi un visus sīkumus...Ja kāds viņai uzbrauktu, sāktu kliegt: ko jūs atļaujaties? un vairs uz to darbu neietu. Es viņai pat standarta veidlapas neuzticētu kopēt, kur nu vēl ko nopietnu.
Brīnos, kā viņa ar mašīnu iemācījusies braukt.
Nav arī izslēgts, ka viņai ir invaliditātes grupa un attiecīgā Dg.

Viņa mierīgi par taksisti varētu pa dienu strādāt, ja vien promiles ļautu.
12.12.2023 13:06 |
 
10 gadi
Reitings 7019
Reģ: 17.09.2009
Lienei steidzami nepieciešama psihiatra uzraudzība, ja nē, tur var beigties viss ļoti slikti.
12.12.2023 13:18 |
 
10 gadiPatīk
Reitings 4318
Reģ: 31.10.2010
LuckyStrike @ 12.12.2023 12:57
Nu nevar viņa dabūt nekādu darbu, pat ja gribētu. Pat "pa blatu". Strādāja reiz labos darbos, pat Saeimā Hosamam bija palīdze, bet cik ilgi? Viņa ir totāli stulba un ātri sapsihojas.Pat kādā rotu, smalku apģērbu veikalā, kamēr apgūtu kasi un visus sīkumus...Ja kāds viņai uzbrauktu, sāktu kliegt: ko jūs atļaujaties? un vairs uz to darbu neietu. Es viņai pat standarta veidlapas neuzticētu kopēt, kur nu vēl ko nopietnu.
Brīnos, kā viņa ar mašīnu iemācījusies braukt.
Nav arī izslēgts, ka viņai ir invaliditātes grupa un attiecīgā Dg.

Tas vēl ir strīdīgs jautājums, cik nu strādāja. Tam Hosamam viņa drīzāk gultā palīdzēja, nevis veica īstus darba pienākumus.
12.12.2023 13:18 |
 
10 gadi
Reitings 2502
Reģ: 20.06.2013
Jap, es arī esmu ievērojusi, ka starp visiem komentāriem internetā vairs nav neviena laba vārda par mauku.
12.12.2023 13:22 |
 
Reitings 98
Reģ: 22.05.2022
Cita pāra attiecību sarkanā mape jau atvērta - Mārča JUdža bijusī sieva par kopdzīvi un tagadējo situāciju: https://www.facebook.com/ruta.sajuta/posts/pfbid02paMSpD5p5LtNGbBaQ3iDSWmXduPEzGU9DxZHqjEyX6hQxwbWuTHqeSeYJQ7wS84g
12.12.2023 13:38 |
 
Reitings 163
Reģ: 29.07.2023
TikiTaki @ 12.12.2023 08:53
Visi tie biežie q/a, citāti, diplomu vicināšana, rēcoši ģīmīši pie rakstiem par Madaru - liecina, ka Liene aiz bezdarbības reāli psiho. Aiz tā, ka viņai nekā nav. Tikai veci lauri, ar ko pavicināties.
Es i nebrīnītos, ka laiku pa laikam meklē darbu, bet nevar atrast. Visas kompānijas veic Google meklēšanu, kad izskata kandidātus. Neviens neņems viņu nopietnā ofisa darbā. Esošā situācijā viņa tikai par pārdevēju iet var mēģināt.
Nu kurš parakstīsies uz iespējamiem sūdiem, ko ventilēs, kad Lienītei kaut kas nebūs pa prātam? Pa šiem 5 gadiem viņa sevi ir vnk norakusi. Internets ir pilns ar liecībām, ka viņai iztrūkst loģiskās domāšanas un spriestspējas.
Vēl var braukt uz ārzemēm, kur neviens viņu nepazīst.

Var strādāt Centrāltirgū savā mīļajā zivju paviljonā.
12.12.2023 13:52 |
 
Reitings 2709
Reģ: 30.03.2022
LuckyStrike @ 12.12.2023 12:57
Nu nevar viņa dabūt nekādu darbu, pat ja gribētu. Pat "pa blatu". Strādāja reiz labos darbos, pat Saeimā Hosamam bija palīdze, bet cik ilgi? Viņa ir totāli stulba un ātri sapsihojas.Pat kādā rotu, smalku apģērbu veikalā, kamēr apgūtu kasi un visus sīkumus...Ja kāds viņai uzbrauktu, sāktu kliegt: ko jūs atļaujaties? un vairs uz to darbu neietu. Es viņai pat standarta veidlapas neuzticētu kopēt, kur nu vēl ko nopietnu.
Brīnos, kā viņa ar mašīnu iemācījusies braukt.
Nav arī izslēgts, ka viņai ir invaliditātes grupa un attiecīgā Dg.

Vai tad Hosams vinju toreiz del Bulja apaksbiksu vicinasanas nepatrieca? Toreiz bija raksts, ka viens darbs jau tikko bija zaudets, jo Lienite "pardzivojumu" delj vairs neieradas darba un ari tas darbs pie Hosama bija uz jautajuma zimes, ka vins toreiz intervija teica:"Esmu Lienei skaidrojis, ka ir taču jādomā par savu publisko tēlu. Teicu viņai, ka tas kaitē gan man, gan Saeimas tēlam, jo šīs publikācijas bija ļoti zemā līmenī, un cilvēks, kas pārstāv gan mani, gan Saeimu, tā nedrīkst darīt. Nebiju iedomājies, ka cilvēki šķiroties var publiski presē visiem klāstīt detaļās privātas nianses un izrādīt bijušā apakšbikses. Liene gan taisnojās, ka nav vēlējusies publikāciju, kurā izrāda savu dzīvokli un Andra Buļa lietas. Bet kā tad žurnālisti nokļuva pie šādām fotogrāfijām? Viņi taču neielauzās Lienes dzīvoklī, tas viss ir veidots saskaņā ar pašu Lieni. Es esmu kārtīgs ģimenes cilvēks un ar lielu pietāti un atbildību izturos pret savu darbu un Saeimas deputāta pienākumiem, tādēļ nav pieņemami, ka manā komandā strādā cilvēks, kas šādi var rīkoties, publiski atklājot tik neētiskas lietas kā bijušā drauga apakšbikses. Nezinu, ko Liene, šādi rīkojoties, gribēja pierādīt? Neko, tikai sabojāja savu reputāciju, jo strādāt Saeimā un radīt šādas intrigas nedrīkst."
12.12.2023 14:12 |
 
Patīk
Reitings 19579
Reģ: 09.12.2015
Nu, Hosama ex sieva Mūrniece diezgan skaidri lika noprast, ka vīra "palīdze" Lienīte izpalīdzēja ne tikai ar kafijas pienešanu un dokumentu izprintēšanu.. Kad Abu Meri ieraudzīja to apeņu vicināšanu, gan jau sabijās, ka viņējās tūlīt arī plīvos presē. Pēc Buļa Liene bija tik izmisusi, ka pilnīgi visiem kaut cik atpazīstamiem večiem kārās kaklā.
12.12.2023 14:37 |
 
Reitings 28109
Reģ: 06.11.2022
EsRedzējuKa @ 12.12.2023 13:01

Jā, ja agrāk bija daudz skaudīgo, nelaimīgo sieviešu komentāri, tad tagad ļoti daudz vīrieši komentē. Gan par izskatu, gan ko "gudru" atkal izdarījusi.
Joprojām nesaprotu, kur ir tie cilvēki, kuri trīc viņus ieraugot.. Varbūt tie ir pensionāri bez interneta un televīzijas?

Turklāt pensionāri tiešām mēdz trīcēt, arī neredzot tos divus plānprātīgos. No vecuma, pēc insulta vai Pārkinsona.
12.12.2023 14:45 |
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!
   
vairāk  >

Aptauja

 
Vai forumā publiski vajadzētu rādīt arī negatīvos vērtējumus (īkšķis uz leju) komentāriem?
  • Jā, jāredz arī negatīvie vērtējumi
  • Nē, lai paliek redzams tikai pozitīvais vērtējums
  • Nezinu, nav viedokļa
  • Cits