KIVI(ČU) par visu. BEZTĒMA

 
Reitings 22
Reģ: 11.07.2020
Izdomāju kad vajadzētu izveidot tēmu par KIVI SĀGU.
18.07.2021 14:48 |
 
10 gadi
Reitings 1038
Reģ: 11.04.2010
be.beta @ 10.12.2023 15:12
haha, QA turpinās. kāds bezsakars
jautājums: "piekrīti, ka 40 gadi ir sievietes skaistākais vecums?"
atbilde: es domāju, ka mēs dzīvojam skaistāko laiku jebkurā vecumā. To vajadzētu izbaudīt. Mani izbrīna, kā cilvēki izturas pret mani. Apsaukājas. It kā man būtu 100 gadu, bet arī tad - vai tad drīkst smieties un apsaukāties? Izrādīt necieņu? Es domāju, ka labi izskatos savā vecumā, sveru zem 60kg, baudu dzīvi, un man ir skaista mīlestība.
............
kāds tur sakars, vecumam ar to, kā izturās pret viņu vai ka apsaukājas, un kādiem vēl 100 gadiem, un tad vēl svaru. wtf Lenka :D:D

Bet sievietei dzīvē svarīgākais ir būt tievai un svērt zem 60 kg. Tas padara viņu vērtīgu. Arī Didrihsone parstāv šo filozofiju, tikai viņai svara slieksnis ir 50 kg.
10.12.2023 15:15 |
 
Reitings 5065
Reģ: 23.08.2022
un tas pēdējais jautājums- kāpēc necīnās par savām meitām, bet par Andra gan..
redz neesot spēka. tie ir kaut kādi divi dažādi spēku veidi, cīnīties par saviem miesīgiem bērniem, vai par bērniem, kas tevi neskar? jā, par saviem bērniem vajadzētu būt pa visam citai degsmei, bet ne tādām dzeguzēm kā Lenka, vinai 100 gadu nav vajadzīgi tie savi bērni. un arī Andra bērni.
tā visa ņemšānās vienkārši, lai būtu haips, "popularitāte", un būtu ko darīt, kad mežezers ribās.
10.12.2023 15:16 |
 
Reitings 559
Reģ: 02.02.2023
be.beta @ 10.12.2023 15:12
haha, QA turpinās. kāds bezsakars
jautājums: "piekrīti, ka 40 gadi ir sievietes skaistākais vecums?"
atbilde: es domāju, ka mēs dzīvojam skaistāko laiku jebkurā vecumā. To vajadzētu izbaudīt. Mani izbrīna, kā cilvēki izturas pret mani. Apsaukājas. It kā man būtu 100 gadu, bet arī tad - vai tad drīkst smieties un apsaukāties? Izrādīt necieņu? Es domāju, ka labi izskatos savā vecumā, sveru zem 60kg, baudu dzīvi, un man ir skaista mīlestība.
............
kāds tur sakars, vecumam ar to, kā izturās pret viņu vai ka apsaukājas, un kādiem vēl 100 gadiem, un tad vēl svaru. wtf Lenka :D:D

Pāris story atpakaļ rakstīja, ka riņķī esot tikai jaukas sievietes. Tad tikai vīrieši ir pret viņu?
Kivis šitos viņas murgus nemaz nelasa. Vienā viņa Q/A bija jautājums, vai esot lietas kursā par to, ka viņa sieva atkal samazgas lej. Viņš atbildēja, ka neesot redzējis, bet ja jau bija, tad taisnība. Viņa sievai uznākot dienas, kad viņa patiesību saka.
10.12.2023 15:17 |
 
Patīk
Reitings 11244
Reģ: 18.09.2021
TikiTaki @ 10.12.2023 14:44
LV diplomu dabūt nepavisam nav grūti.
Mūsu augstskolās prasības ir ļoti zemas.
Diplomus pakaļ met, ja vien spēj maksāt pats vai paņemt kredītu(ko nav grūti izdarīt).
Ir tikai dažas augstskolas, kurās ir stingras prasības un grūti tikt iekšā.
Pašlaik bakalaurs jau ir tāds standartiņš, kā senāk bija vidusskola.
Katram otrajam, ja ne vairāk, ir augstākā izglītība. Pat maģistra grāds jau mūsdienās sāk kļūt par standartu.
Augstākā izglītība ir tik pieejama, kā nekad agrāk.
Svarīgi ir tas, ko ar to izglītību dara. Kāda jēga, ja cilvēkam ir augstākā izglītība, bet uzsākot darbu, nepieciešamās prasmes ir nulles līmenī.

Man likās par izglītību šoreiz pagriezts tā, ka attaisnojas par to, ka viņai pārmet nestrādāšanu. Mēģina tagad iziet uz to, ka viņu neņem, jo ir overqualified - es nevaru, kā tad! :D
Pamanīju pēc tam, ka te jau tas pateikts, tad man ne vienīgajai tā izklausījās.
Būšana overqualified ir reāla, esmu saskārusies, bet ne jau šajā gadījumā, jo te sieviete pēc vienreizējas kaut kā padarīšanas jau sev piešķir diplomu, te ir cits stāsts
10.12.2023 15:18 |
 
Reitings 559
Reģ: 02.02.2023
be.beta @ 10.12.2023 15:16
un tas pēdējais jautājums- kāpēc necīnās par savām meitām, bet par Andra gan..
redz neesot spēka. tie ir kaut kādi divi dažādi spēku veidi, cīnīties par saviem miesīgiem bērniem, vai par bērniem, kas tevi neskar? jā, par saviem bērniem vajadzētu būt pa visam citai degsmei, bet ne tādām dzeguzēm kā Lenka, vinai 100 gadu nav vajadzīgi tie savi bērni. un arī Andra bērni.
tā visa ņemšānās vienkārši, lai būtu haips, "popularitāte", un būtu ko darīt, kad mežezers ribās.

Vienīgā cīņa, ko viņi māk, ir liet samazgas un ventilēt sūdus.
Lienes bērni pie Ārena - tajā virzienā nedrīkst, jo būs uzreiz pretspēks.
Liene sūdus ventilē tikai un vienīgi, lai izpatiktu Andrim. Nekas cits, izņemot Andri un viņas matus, viņai neinteresē.
Un viņai ir ļooooti daudz brīvā laika, lai kruķītu domas pa galvu. Tāpēc arī naktīs viņa nevar aizmigt.
10.12.2023 15:21 |
 
Reitings 294
Reģ: 17.05.2022
Es citreiz lasu šo diskusiju un daudz ir arī vienkārši žults, visādu nevajadzīgu, neobjektīvu spriedumu. Piemēram, par Miu. Tomēr lai kā es skatītos, ir lietas, kuras nekādi nevar pagriezt A&L labā, lai cik skaļi viņi paši par to nerunātu:
1) visas ex. otrās puses ir sliktas, dara nepareizi, izņemot viņus. Psiholoģijā, kad pusēm ir atšķirīgi viedokļi, skatās uz common denominator - t.i., kurš elements visās aprakstītajās situācijās ir kopīgs. Skaties, kā gribi, visas situācijas vieno Andris.
2) bērni. Lai kam dzīvē viņi iet cauri, primārais uzdevums kā vecākiem ir nedalīta lojalitāte pret bērniem. Un tikko sākas teksti par to, ka bērni ir tikai ciemiņi dzīvēs... Negaidi, ka ar tādu domāšanas veidu Tavā dzīvē būs vieta harmonijai.
3) lai arī kā iet - pieaugušo problēmas ir pieaugušo problēmas. Tajās nedrīkst jaukt iekšā bērnus, jo bērni nevar izdarīt tieši NEKO, lai problēmas starp vecākiem atrisinātu. Viņi ir situācijas ķīlnieki. Un viņiem sāp, ja par otru vecāku runā sliktu. Madara un Arens to saprot. (Sana Timma, starp citu, izcils piemērs).
Šie trīs ir mani lielākie sarkanie karogi.
10.12.2023 15:24 |
 
Reitings 163
Reģ: 29.07.2023
krmmm @ 10.12.2023 14:56
Andris esot labākais, kas viņai dzīvē ir noticis. Parasti jau bērni ir tas labākais, bet ko nu tur daudz, četri miesīgie bērni tāds nieks viens ir, ja salīdzina ar Andrīti.

Tāpēc, ka Andris ir vismiesīgākais bērns, jo liels miesās un bebis
10.12.2023 15:27 |
 
Reitings 2983
Reģ: 29.05.2022
Vepris baigais varonis,5 minūtes padricilējis ziceli un plātās ar intelektu.Neaizmirsti ka bez Madaras tev arī nebūtu Keitijas.Tu pašļakstijies,bet Madara 9 mēnešus to bērnu nēsāja zem sirds.Loloja,mocījās ar nelabumiem tad dzemdību sāpes utt.,un tā joprojām.Liktu veprim izjust mazāko daļu no tā visa,sen būtu beigts.Bet tādu varoni tēlo!🤢Bez manis,bez manis....Nez kādēļ Madara neko tādu neatļaujas,tieši otrādi,viņa saka paldies Andrim par burvīgajām meitām.
10.12.2023 15:31 |
 
Reitings 559
Reģ: 02.02.2023
Apple of my eye @ 10.12.2023 15:18

Man likās par izglītību šoreiz pagriezts tā, ka attaisnojas par to, ka viņai pārmet nestrādāšanu. Mēģina tagad iziet uz to, ka viņu neņem, jo ir overqualified - es nevaru, kā tad! :D
Pamanīju pēc tam, ka te jau tas pateikts, tad man ne vienīgajai tā izklausījās.
Būšana overqualified ir reāla, esmu saskārusies, bet ne jau šajā gadījumā, jo te sieviete pēc vienreizējas kaut kā padarīšanas jau sev piešķir diplomu, te ir cits stāsts

Es par to, ka viņa nenormāli uzsver to diplomu nozīmīgumu.
Lai būtu pārāk kvalificēts, jābūt attiecīgai pieredzei un sfērā, ne jebkurā nozarē. Ja ir plika izglītība bez pieredzes nepieciešamajā sfērā, tad parasti sāk ar zemāko līmeni.
Ja cilvēkam nav vispār pieredzes, tad iespēja, ka nepieņems dēļ izglītības, jo pārāk kvalificēts, ir ļoti niecīga. Arī, ja pieredze ir niecīga.
Lieni nepieņems ne tikai pieredzes trūkuma dēļ. Neviens negribētu uzņemties risku, saņemt sūdus savā virzienā gadījumā, ja Liene pat pārbaudes laiku neizturēs. Šiem diviem patīk arī parastus cilvekus izvazāt pa internetu. Domāju, ka arī neviena normāla aukle ar šadiem diviem nesapītos. Risks nokļūt sūdu ventilatorā ir ļoti liels.
10.12.2023 15:37 |
 
Reitings 4964
Reģ: 01.04.2023
krmmm @ 10.12.2023 15:11

Mhm, "tikai vienu labu vārdu", nu luuudzu, bērni, raud krokodila asaras un vaimanā, ka bērni neuztur kontaktu... kāds sakars, ja viņa toreiz priecājās, ka meitas izvācās no viņas un Andra vienistabnieka, lai viņi varētu netraucēti dzīvot, atzina, ka labāk Andris nekā bērni, un turpina līdz šai dienai vervelēt, ka Andrītis ir labākais viņas dzīvē. Klīnisks gadījums.

Tas videoklips, un tad atbild, ka Andris ir labākais, kas viņas dzīvē noticis un neko nedarītu citādāk. Nu, tad ko lej tās krokodila asaras savā negludinātajā halātā?
10.12.2023 15:40 |
 
Reitings 1199
Reģ: 27.09.2023
10.12.2023 15:42 |
 
Reitings 4964
Reģ: 01.04.2023
Ragana @ 10.12.2023 15:42
Kronis visam!
https://failiem.lv/u/6hxq5cadue

“Viņas mani nemeklē”, vislabākais attaisnojums, Ļenka pārspēja pati sevi.
Pat kaķis pat vairs nedodoties rokās pēc pavadīta 1 mēneša (?) viņu mājās, izskatās neapmierināts un izmisis, ar varu iespiests Kivja ķetnās. Bet Ļenka tik ķiķina un fočē, izdevās noķert hi hi, kaut gan pilnīgi žēl to kaķīti sametās.
10.12.2023 15:44 |
 
Reitings 1199
Reģ: 27.09.2023
Ļenka mums ir gada māte nr. 1 un Andrītis ir labākais tēvs. No šīs liekulības rīstīties gribas.
10.12.2023 15:46 |
 
10 gadi
Reitings 4136
Reģ: 02.01.2011
Tas teikuma noformulējums... VIŅAS NEMEKLĒ...
Nabaga bērni, kam pa pasauli sava māte jāmeklē, kas cīsiņam pakaļ aizskrējusi.
Reiz kaut kur lasīju, ka nevar no bērniem prasīt attiecību veidošanu ar pieaugušo, tā VIENMĒR ir pieaugušā atbildība- veidot, uzturēt šīs attiecības. Kad šie divi to sapratīs?
10.12.2023 15:53 |
 
10 gadi
Reitings 2502
Reģ: 20.06.2013
Tuana @ 10.12.2023 15:44

“Viņas mani nemeklē”, vislabākais attaisnojums, Ļenka pārspēja pati sevi.
Pat kaķis pat vairs nedodoties rokās pēc pavadīta 1 mēneša (?) viņu mājās, izskatās neapmierināts un izmisis, ar varu iespiests Kivja ķetnās. Bet Ļenka tik ķiķina un fočē, izdevās noķert hi hi, kaut gan pilnīgi žēl to kaķīti sametās.
jā, arī ievēroju, cik tas kaķis nelaimīgs izskatās.
10.12.2023 15:56 |
 
10 gadi
Reitings 5050
Reģ: 29.01.2009
Ragana @ 10.12.2023 15:42
Kronis visam!
https://failiem.lv/u/6hxq5cadue

Tā nugan ir viena pī*da, klausieties.. Ir izdomājusi sev attaisnojumu, lai neliktos par meitām ne zinis, redz bērni viņu nemeklējot. Nejau bērniem ir jāskrien pakaļ savai mātei dzeguzei, p*peles karalienei. Andra bērni gan VIŅU meklē, ka var vienā laidā smirdēt pa internetu tēlojot lielo taisnības cīnītāju?
200% viņa priekā berzē rokas, ka ir izdevies tikt vaļā arī no Keitijas.
10.12.2023 16:03 |
 
Reitings 517
Reģ: 02.03.2023
Ņaud, ka Keitiju Ziemassvētkos nesatiks, bet ne ar vārdu nepiemin, ka nesatiks, jo meitenes ar mammu brauks ceļojumā skolēnu brīvlaikā. Pasniedz to, ka Madara vienkārši nelaiž.
Tāpat arī , var jau daudz ko teikt par lielo mīlu, super vīru utt., bet ķermeņa valodu notēlot nevar. To visu ļoti var redzēt viņu savstarpējās attiecībās. Un tas kā tas lops tur kaķi aiz rīkles🤦‍♀️ pretīgi.
10.12.2023 16:15 |
 
Reitings 22695
Reģ: 07.06.2022
kuranavliene @ 10.12.2023 15:31
Vepris baigais varonis,5 minūtes padricilējis ziceli un plātās ar intelektu.Neaizmirsti ka bez Madaras tev arī nebūtu Keitijas.Tu pašļakstijies,bet Madara 9 mēnešus to bērnu nēsāja zem sirds.Loloja,mocījās ar nelabumiem tad dzemdību sāpes utt.,un tā joprojām.Liktu veprim izjust mazāko daļu no tā visa,sen būtu beigts.Bet tādu varoni tēlo!?Bez manis,bez manis....Nez kādēļ Madara neko tādu neatļaujas,tieši otrādi,viņa saka paldies Andrim par burvīgajām meitām.
qwe @ 10.12.2023 15:56
jā, arī ievēroju, cik tas kaķis nelaimīgs izskatās.
tiem kaķiem tāds feiss, bet nu sagrābis tiešām aiz kakla tā, ka man pat neomulīgi palika 😖 interesanti, kāpēc dzīvnieciņš nedodas rokās 😉
10.12.2023 16:57 |
 
Patīk
Reitings 11244
Reģ: 18.09.2021
TikiTaki @ 10.12.2023 15:37

Es par to, ka viņa nenormāli uzsver to diplomu nozīmīgumu.
Lai būtu pārāk kvalificēts, jābūt attiecīgai pieredzei un sfērā, ne jebkurā nozarē. Ja ir plika izglītība bez pieredzes nepieciešamajā sfērā, tad parasti sāk ar zemāko līmeni.
Ja cilvēkam nav vispār pieredzes, tad iespēja, ka nepieņems dēļ izglītības, jo pārāk kvalificēts, ir ļoti niecīga. Arī, ja pieredze ir niecīga.
Lieni nepieņems ne tikai pieredzes trūkuma dēļ. Neviens negribētu uzņemties risku, saņemt sūdus savā virzienā gadījumā, ja Liene pat pārbaudes laiku neizturēs. Šiem diviem patīk arī parastus cilvekus izvazāt pa internetu. Domāju, ka arī neviena normāla aukle ar šadiem diviem nesapītos. Risks nokļūt sūdu ventilatorā ir ļoti liels.

100%!
Un pat, ja ir tā plikā izglītība, tad kāpēc 43gadīgai mātītei nav pieredzes? Nav jau tā, ka izaudzināja 15 bērnus pa šo laiku :D
10.12.2023 17:16 |
 
Reitings 89
Reģ: 31.10.2023
Man vienai ir intresnati no kurienes stulbai pakulgalvai, tāda pārliecinātība sevī??? Nu, reāli no kurienies viņa, viņu rauj??? Nestrādā – jo ir pārāk laba izglītība un augsts intelekts. Es piemēram, nu vispār viņu nespēju iztēloties normāla darbavietā. Visticamāk savārītu sūdus jau pirmā dienā, ka arī bieži tiktu aprunāta. Līdz ar to būtu nevis tikai foruma gnīdas, bet arī darba kolektīvs, kurā tiktu apspriesta un apsmieta.
10.12.2023 17:20 |
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!
   
vairāk  >

Aptauja

 
Vai forumā publiski vajadzētu rādīt arī negatīvos vērtējumus (īkšķis uz leju) komentāriem?
  • Jā, jāredz arī negatīvie vērtējumi
  • Nē, lai paliek redzams tikai pozitīvais vērtējums
  • Nezinu, nav viedokļa
  • Cits
vairāk  >

Lietotāji online (1)