KIVI(ČU) par visu. BEZTĒMA

 
Reitings 22
Reģ: 11.07.2020
Izdomāju kad vajadzētu izveidot tēmu par KIVI SĀGU.
18.07.2021 14:48 |
 
10 gadi
Reitings 5284
Reģ: 05.08.2013
kuranavliene @ 07.12.2023 09:40
STV izmeta reklāmu,ka gaidāms šokējošs noslēgums ka gaidāmas kāzas un jautājums kurai.Komentāros pārsvarā minēja ka Madarai.Es ar būtu priecīga,ka viņai.Un ka to parādīs divtik,lai vepris ar savu šmaru paskatās un papsiho.Jo reāli viņi gaida,lai Jānis pamet Madaru un varētu pacūkoties tā kārtīgi.

Es tik iedomājos, ka gatavošanās kāzām arī ir diezgan plašs saturs.. tā kā kāzas visticamāk varam gaidīt tikai nākošās sezonas beigās..
domāju, ka labākajā gadījumā būs bildinājums (vai tāds jau ir bijis?)
Ar gatavošanos es domāju nu tā, kā normāli cilvēki gatavojas.. ne kā ļenkas svadjba
07.12.2023 11:20 |
 
Patīk
Reitings 19579
Reģ: 09.12.2015
Minelūše @ 07.12.2023 10:52
Var jau būt, ka Kivis reāli ir tik truls, ka neuztver Ļenkas mājienus par to, ko viņa vēlētos, bet drīzāk vienkārši nevēlas tērēt ne centa uz savu šuneli. Viņš vienmēr atrunājis Ļenku no lietām, ko viņa piemēra un gribētu nopirkt. Īstenībā tas ir traki, ja ģimenē ir tāds sīkstulis, bet ne Ļenkas dēļ. Viņa galu galā ir pieaudzis cilvēks un ja vien nodzītu slinkumu, varētu pati sagādāt sev vajadzīgo. Bet no tefteļa skopuma cieš arī Mia. Šajā gadījumā, kad Ļenka ir plika kā baznīcas žurka, Kivis ir galvenais, kurš var materiāli apgādāt bērnu. Bet viņa staigā pagājušā gada kombinezonā, no kā jau izaugusi un ar pilnu muti labojamiem zobiem. Ko tētis? - Neko. Ok, esi egoists, bet vismaz ne pats pret savu bērnu.

Skopais vepris Miai pat ratiņus nenopirka, kad viņa piedzima. Lienei kā bomzei ar ex sievas vecajiem ratiem bija jāstaigā. Un par lielajām meitām šis tēva izstrādājums vispār pateica, lai Madara meklē veci, kas nodrošinās viņas.. Un dēlam normālu ziemas jaku nevarēja nopirkt reizi 10 gados. Bet šļuškai viņš, redz, esot "best dad ever".🤢
07.12.2023 11:23 |
 
Reitings 4288
Reģ: 09.05.2023
LilyLady @ 07.12.2023 11:23

Skopais vepris Miai pat ratiņus nenopirka, kad viņa piedzima. Lienei kā bomzei ar ex sievas vecajiem ratiem bija jāstaigā. Un par lielajām meitām šis tēva izstrādājums vispār pateica, lai Madara meklē veci, kas nodrošinās viņas.. Un dēlam normālu ziemas jaku nevarēja nopirkt reizi 10 gados. Bet šļuškai viņš, redz, esot "best dad ever".?

Tā ir, ka savu pakaļu kopā izvelk tik reti , tad tas ir liels notikums un uzreiz best dad. Normāliem cilvēkiem tā ir normāla ikdiena ar savu bērnu kopā iziet pastaigā, ar ragaviņām izbraukt, rociņas sasildīt un gardumus nopirkt. No "labākajiem tētiem" bērni neatsakās. Tāpat no mātēm.
07.12.2023 11:30 |
 
Reitings 4288
Reģ: 09.05.2023
yay @ 07.12.2023 11:20

Es tik iedomājos, ka gatavošanās kāzām arī ir diezgan plašs saturs.. tā kā kāzas visticamāk varam gaidīt tikai nākošās sezonas beigās..
domāju, ka labākajā gadījumā būs bildinājums (vai tāds jau ir bijis?)
Ar gatavošanos es domāju nu tā, kā normāli cilvēki gatavojas.. ne kā ļenkas svadjba

Tak Janiševi precēsies otrreiz. Viss par to liecina.
07.12.2023 11:32 |
 
Reitings 2709
Reģ: 30.03.2022
yay @ 07.12.2023 11:20

Es tik iedomājos, ka gatavošanās kāzām arī ir diezgan plašs saturs.. tā kā kāzas visticamāk varam gaidīt tikai nākošās sezonas beigās..
domāju, ka labākajā gadījumā būs bildinājums (vai tāds jau ir bijis?)
Ar gatavošanos es domāju nu tā, kā normāli cilvēki gatavojas.. ne kā ļenkas svadjba

Nu par to, ka kazam obligati jabut lielam un pompozam gan nepiekritisu, galvenais jau tacu ir, ka viens otru mil. Cilveki jau riko kazas neviss prieks citiem, bet gan pasi prieks sevis. Gandriz visas draugu un pazinju kazas, kuras esmu bijusi, bija lielas, ar princesveida ligavas kleitam, daudziem viesiem, pat triju dienu svinibam un nu jau gandriz visi ir skirusies. Viens paris, kurs ar tadu pompu precejas katolu baznica, ja nemaldos, jau pec diviem gadiem bija skirusies. Mana masica nu bija tik lepna, tik lepna, precejas baznica, musu gimeni nemaz uz kazam neieludza, visu laiku bija ka paraugsieviete un paraugmamma, nu jau vairakus gadus palikusi viena ar tris berniem, jo virs asti pacelis aizskreja un dzivo kopa ar citu sievieti. Ta ka ne vienmer lielas kazas automatiski nodrosina ari gimenes laimi.
07.12.2023 12:42 |
 
10 gadi
Reitings 1601
Reģ: 17.01.2013
aauuu @ 07.12.2023 11:32

Tak Janiševi precēsies otrreiz. Viss par to liecina.

Viņus taču nerada ne STV1 kanālā, ne “Slavenības bez filtra”.
07.12.2023 12:48 |
 
Reitings 29857
Reģ: 14.05.2023
yay @ 07.12.2023 11:20

Es tik iedomājos, ka gatavošanās kāzām arī ir diezgan plašs saturs.. tā kā kāzas visticamāk varam gaidīt tikai nākošās sezonas beigās..
domāju, ka labākajā gadījumā būs bildinājums (vai tāds jau ir bijis?)
Ar gatavošanos es domāju nu tā, kā normāli cilvēki gatavojas.. ne kā ļenkas svadjba

Lenķas gatavošānas bija,kad kivis pālī ,krita uz ceļiem un teica-kādiem sūdiem mēs zaķīt,esam gājuši cauri (vai kaut kā tā tur bija) ,ļoti romantisks bildinājums :D
Aaa nu kāzās bija apelsīnu vīrietis hihī
07.12.2023 13:04 |
 
10 gadi
Reitings 5284
Reģ: 05.08.2013
Katzenfamilie @ 07.12.2023 12:42

Nu par to, ka kazam obligati jabut lielam un pompozam gan nepiekritisu, galvenais jau tacu ir, ka viens otru mil. Cilveki jau riko kazas neviss prieks citiem, bet gan pasi prieks sevis. Gandriz visas draugu un pazinju kazas, kuras esmu bijusi, bija lielas, ar princesveida ligavas kleitam, daudziem viesiem, pat triju dienu svinibam un nu jau gandriz visi ir skirusies. Viens paris, kurs ar tadu pompu precejas katolu baznica, ja nemaldos, jau pec diviem gadiem bija skirusies. Mana masica nu bija tik lepna, tik lepna, precejas baznica, musu gimeni nemaz uz kazam neieludza, visu laiku bija ka paraugsieviete un paraugmamma, nu jau vairakus gadus palikusi viena ar tris berniem, jo virs asti pacelis aizskreja un dzivo kopa ar citu sievieti. Ta ka ne vienmer lielas kazas automatiski nodrosina ari gimenes laimi.

Es par māti, bet tu par kleitu..salīdzinoši
Es tak nesaku, ka lielas kāzas garantē labu kopdzīvi :D
Es par to, ka raidijumam tas ir vesels saturs, par gatavosanos kāzām.. nu tur iet kleitu izveleties, braukaa pa muižām, gatavo ielugumus..tiripiri
Tak visas piekritis, ka sitiem aborigeniem bija max briesmigas kazas un diezvai kada te vinjus par to apskauz :D Tak labak tad prosta sarakstities bez taas princesu kleitas random restoranaa :D
07.12.2023 13:18 |
 
Reitings 2983
Reģ: 29.05.2022
Katzenfamilie @ 07.12.2023 12:42

Nu par to, ka kazam obligati jabut lielam un pompozam gan nepiekritisu, galvenais jau tacu ir, ka viens otru mil. Cilveki jau riko kazas neviss prieks citiem, bet gan pasi prieks sevis. Gandriz visas draugu un pazinju kazas, kuras esmu bijusi, bija lielas, ar princesveida ligavas kleitam, daudziem viesiem, pat triju dienu svinibam un nu jau gandriz visi ir skirusies. Viens paris, kurs ar tadu pompu precejas katolu baznica, ja nemaldos, jau pec diviem gadiem bija skirusies. Mana masica nu bija tik lepna, tik lepna, precejas baznica, musu gimeni nemaz uz kazam neieludza, visu laiku bija ka paraugsieviete un paraugmamma, nu jau vairakus gadus palikusi viena ar tris berniem, jo virs asti pacelis aizskreja un dzivo kopa ar citu sievieti. Ta ka ne vienmer lielas kazas automatiski nodrosina ari gimenes laimi.
Lielām un pompozām nav jābūt un domājams ka nebūs.Bet Jānis vienā intervijā teica ka grib precēties vienreiz mūžā un līdz ar to grib skaistas kāzas.Pompozs un skaists ir atšķirīgs vārds.Un šķiras ne jau pompozu kāzu dēļ,bet gan tādēļ ka vērtības zudušas.Bet ja arī būs pompozas,viņi ir to pelnījuši jo patiešām ir gājuši un joprojām iet cauri sūdiem ko nepārtraukti lej un ventilē vepris un mauķele.Madara ir pelnijusi princeškleitu.
07.12.2023 13:18 |
 
10 gadi
Reitings 2502
Reģ: 20.06.2013
Minelūše @ 07.12.2023 10:52
Var jau būt, ka Kivis reāli ir tik truls, ka neuztver Ļenkas mājienus par to, ko viņa vēlētos, bet drīzāk vienkārši nevēlas tērēt ne centa uz savu šuneli. Viņš vienmēr atrunājis Ļenku no lietām, ko viņa piemēra un gribētu nopirkt. Īstenībā tas ir traki, ja ģimenē ir tāds sīkstulis, bet ne Ļenkas dēļ. Viņa galu galā ir pieaudzis cilvēks un ja vien nodzītu slinkumu, varētu pati sagādāt sev vajadzīgo. Bet no tefteļa skopuma cieš arī Mia. Šajā gadījumā, kad Ļenka ir plika kā baznīcas žurka, Kivis ir galvenais, kurš var materiāli apgādāt bērnu. Bet viņa staigā pagājušā gada kombinezonā, no kā jau izaugusi un ar pilnu muti labojamiem zobiem. Ko tētis? - Neko. Ok, esi egoists, bet vismaz ne pats pret savu bērnu.
kivis savai šļuskai jau sākumā pateica,ka laime nav lietās un iztirgoja visas viņas mantas, tā kā kaut ko gaidīt un spiegt pie skatlogiem šļuškai sen ir laiks beigt 😛neko viņai neviens nepirks. Viņa ir domāta tikai, lai nomestos četrāpus. viss. vairāk nekam viņa nav derīga. Un lai mestos cetrāpus nevajag ne jaunas drēbes ne pilnu vēderu, vai ne mīzallienīt?😛
07.12.2023 13:43 |
 
10 gadi
Reitings 1079
Reģ: 25.04.2010
Rozāforums @ 07.12.2023 13:04

Lenķas gatavošānas bija,kad kivis pālī ,krita uz ceļiem un teica-kādiem sūdiem mēs zaķīt,esam gājuši cauri (vai kaut kā tā tur bija) ,ļoti romantisks bildinājums :D
Aaa nu kāzās bija apelsīnu vīrietis hihī

Tas bija traģiskākais bildinājums, kas redzēts :D:D:D. Dienu pēc tam, kad pats bija pārdzēries un dirsis kko uz Lieni, ka šī pat aizbrauca prom. Vecā halātā, paģirains vai puspiedzēries (nevarēja saprast), virtuvē uz grīdas un fonā tā jēli apnicīgā Thousand years dziesma :D.
Romantika :D:D:D:D.
Caur sūdiem viņi izgājuši :D.
07.12.2023 14:21 |
 
10 gadi
Reitings 5284
Reģ: 05.08.2013
Man kaut ko te čakarējas forums šodien. Te rādās, te nerādās komentāri...secība sajaukta. wtf
Łenka porču uzlikusi gan jau
Apskatieties lipsofkiss ig lenkas skropstiņas mcmc
07.12.2023 15:02 |
 
10 gadi
Reitings 2502
Reģ: 20.06.2013
yay @ 07.12.2023 15:02
Man kaut ko te čakarējas forums šodien. Te rādās, te nerādās komentāri...secība sajaukta. wtf
Łenka porču uzlikusi gan jau
Apskatieties lipsofkiss ig lenkas skropstiņas mcmc
fuuu un tie pretīgie speķainie mati un izstaipītā auss 🤢
07.12.2023 15:14 |
 
10 gadi
Reitings 2502
Reģ: 20.06.2013
yay @ 07.12.2023 15:02
Man kaut ko te čakarējas forums šodien. Te rādās, te nerādās komentāri...secība sajaukta. wtf
Łenka porču uzlikusi gan jau
Apskatieties lipsofkiss ig lenkas skropstiņas mcmc
nu vot, gaidi, drīz tev caurums izkaltīs! Lāsti sāk iedarboties, mīzalene uguni piešķīlusi 🤣
07.12.2023 15:15 |
 
Reitings 2709
Reģ: 30.03.2022
kuranavliene @ 07.12.2023 13:18
Lielām un pompozām nav jābūt un domājams ka nebūs.Bet Jānis vienā intervijā teica ka grib precēties vienreiz mūžā un līdz ar to grib skaistas kāzas.Pompozs un skaists ir atšķirīgs vārds.Un šķiras ne jau pompozu kāzu dēļ,bet gan tādēļ ka vērtības zudušas.Bet ja arī būs pompozas,viņi ir to pelnījuši jo patiešām ir gājuši un joprojām iet cauri sūdiem ko nepārtraukti lej un ventilē vepris un mauķele.Madara ir pelnijusi princeškleitu.

Piekritu, varbut nepareizi izteicos ar to vardu pompozs, un tas,ka lielas un pompozas kazas negarante gimenes laimi, bija vairak domats retoriski.
07.12.2023 15:22 |
 
Reitings 2709
Reģ: 30.03.2022
yay @ 07.12.2023 13:18

Es par māti, bet tu par kleitu..salīdzinoši
Es tak nesaku, ka lielas kāzas garantē labu kopdzīvi :D
Es par to, ka raidijumam tas ir vesels saturs, par gatavosanos kāzām.. nu tur iet kleitu izveleties, braukaa pa muižām, gatavo ielugumus..tiripiri
Tak visas piekritis, ka sitiem aborigeniem bija max briesmigas kazas un diezvai kada te vinjus par to apskauz :D Tak labak tad prosta sarakstities bez taas princesu kleitas random restoranaa :D

Nu Kivicu kazas jau viss bija par sadarbibam izdiedelets, tas ir, protams, pavisam kas cits. Es visvairak brinijos par to, ka 40 gadiga sieviete, kurai jau ir tris berni puuraa, tos pametusi, ar tadu "slavu", izdomaja uzvilkt baltu princesu kleitu un vel uzlikt plivuru. Plivurs, jau manuprat, ir tikumibas un tiribas simbols.
07.12.2023 15:30 |
 
Reitings 4288
Reģ: 09.05.2023
qwe @ 07.12.2023 13:43
kivis savai šļuskai jau sākumā pateica,ka laime nav lietās un iztirgoja visas viņas mantas, tā kā kaut ko gaidīt un spiegt pie skatlogiem šļuškai sen ir laiks beigt ?neko viņai neviens nepirks. Viņa ir domāta tikai, lai nomestos četrāpus. viss. vairāk nekam viņa nav derīga. Un lai mestos cetrāpus nevajag ne jaunas drēbes ne pilnu vēderu, vai ne mīzallienīt??

Klau, bet kur pazudusi viņas feikā Chanel tarba? Ka tik nav pārdevusi ss.lv
07.12.2023 15:59 |
 
10 gadiPatīk
Reitings 4960
Reģ: 03.11.2012
aauuu @ 07.12.2023 15:59

Klau, bet kur pazudusi viņas feikā Chanel tarba? Ka tik nav pārdevusi ss.lv

Chanel tarba vēl nesen bija uzvilkta gan dodoties uz koncertu, gan sērijā ar Kerkiru 👍🏻
07.12.2023 16:02 |
 
Reitings 2709
Reģ: 30.03.2022
qwe @ 07.12.2023 15:14
fuuu un tie pretīgie speķainie mati un izstaipītā auss ?

Tie mati varbut nemaz nebutu tik briesmigi, man pasai ari mati diezgan atri taukojas. Tikai nesaprotu, kur tad ir palikusi ta rudmate, tajas ataugusajas saknes nu gan nav ne minjas no vinjas izbazunetas konjaka krasas. Tas, atvainojos, gremlina ausis gan ir briesmigas, beidzot var redzet, kadas tas ir patiesiba, jo visos Lienes tantes storijos un foto tas bija no filtriem pazudusas. Nu, ko lai saka, ausis ta ka vecam tantukam! Pat manai viramatei, kurai ir pari 70, tas neizskatas tik briesmigi.
07.12.2023 16:24 |
 
10 gadiPatīk
Reitings 4318
Reģ: 31.10.2010
Fig ar speķainajiem matiem, bet Jēzus tu Marija, tās skropstas😱Pa vidu, nezinu, izkritušas vai salipušas, bet izskatās briesmīgi. Man nekad nav pieaudzētas skropstas bijušas, bet esmu diezgan droša, ka tās jākopj - jāķemmē un jātīra. Kur var viena sieviete būt tik šmucīga🤮Un vēl tik milzīgas. Kas tā par "meistari" kas neiesaka kaut ko dabiskāku? Tās gigantskropstas tak bezmaz pusi redzes nosedz.
07.12.2023 16:57 |
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!
   
vairāk  >

Aptauja

 
Vai forumā publiski vajadzētu rādīt arī negatīvos vērtējumus (īkšķis uz leju) komentāriem?
  • Jā, jāredz arī negatīvie vērtējumi
  • Nē, lai paliek redzams tikai pozitīvais vērtējums
  • Nezinu, nav viedokļa
  • Cits