KIVI(ČU) par visu. BEZTĒMA

 
Reitings 22
Reģ: 11.07.2020
Izdomāju kad vajadzētu izveidot tēmu par KIVI SĀGU.
18.07.2021 14:48 |
 
Reitings 2485
Reģ: 22.02.2023
Rozāforums @ 28.11.2023 19:14

Paskaties pirmo šovu,kad vēl nebija Mia, kivis pālī rej uz suni, sauc ātros jo leņkim "slikti" un vai tik pakulgalva tur nebija aizmigusi kāpņu telpā
Pa pjaņiem bija atslēgusies un piemīzusi trepes.
28.11.2023 19:24 |
 
Reitings 2983
Reģ: 29.05.2022
terabitija @ 28.11.2023 18:31

Diez vai tam var ticēt.. Jebkurš var tā ierakstīt, ticamība maza,diemžēl. Ik pa brīdim tāda info parādās, bet pierādījumu īsti nav. Ja regulāri tiktu saukta policija, tad diez vai Mia tur joprojām dzīvotu. Bet dzīvo un ntos gadus nekas īsti nemainās.?
Sauc policiju visdrīzāk kaimiņi,atbrauc policija šie neko nezin.Kaimiņi ļauni, viņiem skauž.Un kaimiņi diez vai iesniegumus raksta.Un bērnu,dēļ skandāliem neņem laukā no ģimenes.Tur abiem jābūt lopā.
28.11.2023 19:26 |
 
Reitings 517
Reģ: 02.03.2023
terabitija @ 28.11.2023 18:31

Diez vai tam var ticēt.. Jebkurš var tā ierakstīt, ticamība maza,diemžēl. Ik pa brīdim tāda info parādās, bet pierādījumu īsti nav. Ja regulāri tiktu saukta policija, tad diez vai Mia tur joprojām dzīvotu. Bet dzīvo un ntos gadus nekas īsti nemainās.?

Zinot to cik kivis ir agresīvs un nav noslēpums, ka pacēlis rokas pret visām savām sievām, tad ticamības moments ir. Un vēl tas, ka Liene dzer kopā ar viņu un arī ir kviecoša fūrija, kad grādi smadzenēs.
28.11.2023 19:30 |
 
10 gadiPatīk
Reitings 4318
Reģ: 31.10.2010
Tas ir šausmīgi, ka Miai tas jāpiedzīvo. Kiviča meitas izaugs par normāliem cilvēkiem, jo viņām ir laba māte un Lienes meitas tāpat, jo viņām ir labs tēvs. Bet Mia... skumji paliek, iedomājoties viņas nākotni. Nelabvēlīgu ģimeņu bērniem dzīvē visbiežāk klājas ļoti grūti.
Liene pēc skatuves izgājiena tagad acīmredzami slēpjas un gaida, kamēr norims uzmanība tam rakstam un vispār koncertam. Es viņas vietā arī slēptos, man būtu kauns pa visu seju.
28.11.2023 19:35 |
 
Reitings 52084
Reģ: 20.07.2021
kuranavliene @ 28.11.2023 19:26
Sauc policiju visdrīzāk kaimiņi,atbrauc policija šie neko nezin.Kaimiņi ļauni, viņiem skauž.Un kaimiņi diez vai iesniegumus raksta.Un bērnu,dēļ skandāliem neņem laukā no ģimenes.Tur abiem jābūt lopā.

Reiz abi parazīti bija noorganizējuši tiešraidi, kur varēja redzēt pudeles uz galda, Kivičs apdzēries kaut ko šļupstēja, švabra hihināja, un Mia turpat pa vidu. Kāds bija izsaucis policiju. Kivičs pēc tam nākošajā tiešraidē ņirgājās, ka kopā ar mentiem pasmējies par stukačiem, kuriem neesot personīgās dzīves, tāpēc lūrot, ko Kiviči dara.
28.11.2023 19:58 |
 
Reitings 70
Reģ: 09.08.2022
Tusnelda @ 28.11.2023 19:58

Reiz abi parazīti bija noorganizējuši tiešraidi, kur varēja redzēt pudeles uz galda, Kivičs apdzēries kaut ko šļupstēja, švabra hihināja, un Mia turpat pa vidu. Kāds bija izsaucis policiju. Kivičs pēc tam nākošajā tiešraidē ņirgājās, ka kopā ar mentiem pasmējies par stukačiem, kuriem neesot personīgās dzīves, tāpēc lūrot, ko Kiviči dara.

Forša mentu attieksme🤦🏼‍♀️ Tas tikai pastiprina Kiviča pārliecību, ka viņš ir nenormālākā zvaigzne. Būtu vienreiz atrāvušies kārtīgi no visām iespējamām instancēm. Bet sanāk, ka visi tikai pasmīkņā un debiloīdu pāris tiek sveikā cauri.
28.11.2023 20:08 |
 
Reitings 28138
Reģ: 06.11.2022
ziemeļblāzma @ 28.11.2023 20:08

Forša mentu attieksme??‍♀️ Tas tikai pastiprina Kiviča pārliecību, ka viņš ir nenormālākā zvaigzne. Būtu vienreiz atrāvušies kārtīgi no visām iespējamām instancēm. Bet sanāk, ka visi tikai pasmīkņā un debiloīdu pāris tiek sveikā cauri.

Es gan nebrīnītos, ja Resnais melotu, ka ausis kust... Šis jau izklausās pēc Plukatas fantāzijām par sajūsmā drebošajām sievietēm :D
28.11.2023 20:16 |
 
10 gadiPatīk
Reitings 4960
Reģ: 03.11.2012
ziemeļblāzma @ 28.11.2023 20:08

Forša mentu attieksme??‍♀️ Tas tikai pastiprina Kiviča pārliecību, ka viņš ir nenormālākā zvaigzne. Būtu vienreiz atrāvušies kārtīgi no visām iespējamām instancēm. Bet sanāk, ka visi tikai pasmīkņā un debiloīdu pāris tiek sveikā cauri.

Cik mana pieredze rāda, tad tādos gadījumos mentiem, pa lielam ir po, ja vien kāds netiek sists nost!
Mana Rīgas kaimiņiem tā cīnījās ar diviem brāļiem, dzērājiem, brāļu māti dzērāju un pa vidu vēl mazs bērns.
Sauca tik bieži policiju, ka policisti tos brāļus jau sveicināja saucot vārdā un vienu no reizēm, viens pavecāks ments (reāli nav pelnījis, lai sauktu par policistu), tā klusītiņām pajautāja manai kaimiņienei, ko tev meitenīt tie zēni izdarījuši, nu neiedeva tev, pie citām aizgāja, liecies tak mierā! Vēl man piesējās, ko es te esmu atlīdusi par liecinieci, neesot te ko redzēt 😂
Un ar tiem džekiem arī pigori, atbrauc policija, tie sataisa nopietnas sejas, it kā būtu pilnīgi skaidrā, lai gan pirms tam grīļojās un bļaustījās. Bija pāris reizes, kad viņiem pat nelika pūst trubiņā, lai gan visa trepju telpa smirdēja pēc alko.
Tā arī nekas nemainījās, līdz viens nolika karoti, pēc tam palika mierīgāk…
28.11.2023 20:44 |
 
10 gadi
Reitings 5287
Reģ: 05.08.2013
ziemeļblāzma @ 28.11.2023 20:08

Forša mentu attieksme??‍♀️ Tas tikai pastiprina Kiviča pārliecību, ka viņš ir nenormālākā zvaigzne. Būtu vienreiz atrāvušies kārtīgi no visām iespējamām instancēm. Bet sanāk, ka visi tikai pasmīkņā un debiloīdu pāris tiek sveikā cauri.

Man besī tāds cilvēku tips kā resnais!!! Likumi uz viņiem neattiecās! Tāpat kā brauc bez tiesībām, nodokļus nemaksā, alimentus nemaksā! Ar mentiem "ierēc" par cilvēkiem. Un visi ir muļķi. Bet palielam tā jau arī sanāk.. mēs visi esam muļķi.
Vispār kāda finansiste varētu nokomentēt kā tas ar viņu lielkoncertu un Igauņu firmu izgāja cauri?
28.11.2023 20:51 |
 
10 gadi
Reitings 1813
Reģ: 26.03.2010
tas sizets ar Lieni ir smiekligs. Kerkira izgajusi ka ikdiena, bet Liene saposusies konkreti, pat mati ieveidoti, grims uzlikts kaujas gataviba, jo radisot pa tv so.
Atbildes tiesam loti aizrarujosas no Lienes- ne nu ja, aha, nu ja... ja.
Krekira- es biezi raudu.
Liene- ne nu forsi, vari iet uz teatri stradat.
Nopietni? Krekira ar vinu konsultejas, kad ir kadas problemas attiecibas?
28.11.2023 20:57 |
 
Reitings 2504
Reģ: 07.03.2022
Lieni jau sen trakonams sauc. Tur nav vērts diskutēt. Vecene prātu izkūkojusi līdz pēdējam.
28.11.2023 21:11 |
 
10 gadi
Reitings 5054
Reģ: 29.01.2009
Abi padibenes nekad mūžā neatzīsies, ka viņiem ir kādas nepatikšanas. Neaizmirsīsim, ka viņi ir bāriņtiesas redzeslokā, bet par to nav izskanējis ne pušplēsts vārds no viņu mutes. No Norges muka ko kājas nes, bet mēs tā arī palikām tikai minējumos. Tākā visas ālēšanās, menti utt šeit diezvai kādreiz uzpeldēs, jo neviena no mums nedzīvo viņiem kaimiņos, lai kaut ko apliecinātu. Bet tas, ka viņi abi bujānī, kaujas, Liene mūk no mājām pie Kerkiras - tam es ticu
28.11.2023 21:13 |
 
10 gadi
Reitings 1186
Reģ: 09.11.2009
Lienīte ielīdusi ''burkā'' paspīdēt ar kaujas make-up un stulbiem tekstiem.
''Sievietei vispār nav jāēd tik daudz, nav jāēd pirmo, otro, trešo..'. sievietei jāēd kā putniņam''' - uztura eksperte, kulinārijas pļocku gatavotāja ver vaļā padomu lādi.
Kerkira stāsta savu sirdsāpi. Best friend Lienīte: nē, nu rudens ir tāds depresīvs laiks...
Kerkira stāsta, ka bieži raud un var vnk sākt raudāt. Lienītes pērle: Nu, forši, vari iet uz teātri strādāt.
Kerkirai tas vīrs brauc uz kādu laiku viens strādāt citā valstī. Ģimene paliek te. Liene savukārt sāk kko muldēt par Norvēģiju... kur viņi VISI bija aizbraukuši, so tas nav tas pats...
Viņa vnk ir tik tupa zoss.Tik stulbus tekstus klausoties draudzenes sāpi es nebārstīju pat pamatskolas laikā.
28.11.2023 21:21 |
 
Reitings 1049
Reģ: 14.01.2022
Visi cilvēki reiz iedomājās par faktu - kā būtu, ja būtu citi lēmumi utt. Arī es un noteikti Jūs, nekad jau neiet kā pa diedziņu.
Un 100% esmu pārliecināta, ka Liene kopā ar Ārenu, būtu mentāli vesela vai apmeklētu speciālistus. Andris ar meitām un dēlu aizbrauktu uz kalnu vai papikotos. Bet tur atkal Madarai un Ārenam būtu grūtāk, tāpēc, ka š i m diviem egoisms un narcisms.. un viņi ir tur, kur ir.. tāpēc arī ir tā, kā ir.
Un mēs visi pieļaujam kļūdas. Tikai cik lielas - to var redzēt, ka šeit ir ļoti daudz kļūdu.. un vienīgais, kas atlicis ir tikai kā teicu - i e d o m ā t i e s k ā b ū t u ja b ū t u.
28.11.2023 21:27 |
 
Reitings 11425
Reģ: 10.11.2022
elfa* @ 28.11.2023 21:21
Lienīte ielīdusi ''burkā'' paspīdēt ar kaujas make-up un stulbiem tekstiem.
''Sievietei vispār nav jāēd tik daudz, nav jāēd pirmo, otro, trešo..'. sievietei jāēd kā putniņam''' - uztura eksperte, kulinārijas pļocku gatavotāja ver vaļā padomu lādi.
Kerkira stāsta savu sirdsāpi. Best friend Lienīte: nē, nu rudens ir tāds depresīvs laiks...
Kerkira stāsta, ka bieži raud un var vnk sākt raudāt. Lienītes pērle: Nu, forši, vari iet uz teātri strādāt.
Kerkirai tas vīrs brauc uz kādu laiku viens strādāt citā valstī. Ģimene paliek te. Liene savukārt sāk kko muldēt par Norvēģiju... kur viņi VISI bija aizbraukuši, so tas nav tas pats...
Viņa vnk ir tik tupa zoss.Tik stulbus tekstus klausoties draudzenes sāpi es nebārstīju pat pamatskolas laikā.
nu tapec vinai draudzenu nav.
28.11.2023 21:34 |
 
Reitings 28138
Reģ: 06.11.2022
sidzha @ 28.11.2023 20:57
tas sizets ar Lieni ir smiekligs. Kerkira izgajusi ka ikdiena, bet Liene saposusies konkreti, pat mati ieveidoti, grims uzlikts kaujas gataviba, jo radisot pa tv so.
Atbildes tiesam loti aizrarujosas no Lienes- ne nu ja, aha, nu ja... ja.
Krekira- es biezi raudu.
Liene- ne nu forsi, vari iet uz teatri stradat.
Nopietni? Krekira ar vinu konsultejas, kad ir kadas problemas attiecibas?

Jā, Liene izskatījās konkrēti pārcentusies un runāja neiejūtīgas muļķības, viss kā parasti. Es tikai ceru, ka varbūt Kerkira nāca pie prāta un viņai pārgāja vēlme to trako precēt. :D
28.11.2023 21:36 |
 
Reitings 559
Reģ: 02.02.2023
Paskatījos Burkas raidījumu.
Abām dīvaina izpratne par attiecībām.
Edgars sācis jūtūbi daudz skatīties. Kerkira sevi vaino, jo redz viņa nerīkojot randiņus vairāk.
Ļenka māj tik ar galvu - jā, jā - sieviete atbildīga par to, ja attiecībās kaut kas nav kārtībā.
Un protams, ka lasa forumu. Kā uz mājienu - pietiek kaut ko apspriest, un seko storiji, kas atspēko apspriesto.
Tikko bija diskusija, ka Kerkira ar Lieni distancējušās. Un še ku reku - ne no šā, ne no tā - abas tiekas divatā. Un vēl teica, ka šitā divatā (ar operatoru varzu) vēl neesot tikušās.
28.11.2023 21:37 |
 
10 gadiPatīk
Reitings 4318
Reģ: 31.10.2010
40 gadīga vecene nesajēdz, ka attiecības veido divi cilvēki un pie visām problēmām nevar būt vainīga tikai sieviete.
Atradusi Graudiņa arī īsto, kam kratīt sirdi. Ļenkai tak ir pilnīgi un absolūti vienalga, kā tā Graudiņa jūtas un visi viņas pārdzīvojumi ir pie pakaļas. Vai no ādas ārā līzdama tēlo līdzjūtību un interesi, bet viss, kas Ļenkai reāli interesē, ir ar šīs draudzenes palīdzību lieku reizi TV pagozēties. Un nepazaudēt variantu, kam Miu nogrūst.
28.11.2023 21:49 |
 
10 gadi
Reitings 1601
Reģ: 17.01.2013
TikiTaki @ 28.11.2023 21:37
Paskatījos Burkas raidījumu.
Abām dīvaina izpratne par attiecībām.
Edgars sācis jūtūbi daudz skatīties. Kerkira sevi vaino, jo redz viņa nerīkojot randiņus vairāk.
Ļenka māj tik ar galvu - jā, jā - sieviete atbildīga par to, ja attiecībās kaut kas nav kārtībā.
Un protams, ka lasa forumu. Kā uz mājienu - pietiek kaut ko apspriest, un seko storiji, kas atspēko apspriesto.
Tikko bija diskusija, ka Kerkira ar Lieni distancējušās. Un še ku reku - ne no šā, ne no tā - abas tiekas divatā. Un vēl teica, ka šitā divatā (ar operatoru varzu) vēl neesot tikušās.
Tā nu gan nav taisnība- tā serija ir filmēta, kad ārā vēl nav sniega.
28.11.2023 21:54 |
 
Reitings 11435
Reģ: 21.09.2023
TikiTaki @ 28.11.2023 21:37
Paskatījos Burkas raidījumu.
Abām dīvaina izpratne par attiecībām.
Edgars sācis jūtūbi daudz skatīties. Kerkira sevi vaino, jo redz viņa nerīkojot randiņus vairāk.
Ļenka māj tik ar galvu - jā, jā - sieviete atbildīga par to, ja attiecībās kaut kas nav kārtībā.
Un protams, ka lasa forumu. Kā uz mājienu - pietiek kaut ko apspriest, un seko storiji, kas atspēko apspriesto.
Tikko bija diskusija, ka Kerkira ar Lieni distancējušās. Un še ku reku - ne no šā, ne no tā - abas tiekas divatā. Un vēl teica, ka šitā divatā (ar operatoru varzu) vēl neesot tikušās.
Tas taču viss iestudēts. Kerkirai arī pašvaki ar draudzenēm, ja uz sirds kratīšanu kameru priekšā bija jāaicina Ļenka, kas vispār ir tukša un neiejūtīga uzklausītāja. Tas viss bija tik neveikls iestudējums, ka kauns skatīties. Mani nebeidza šokēt Ļenkas porainais deguns tuvplānā. Tādu es vēl neesmu redzējusi neviensi sievietei. Tad uz to arī koncentrēju uzmanību.
28.11.2023 22:09 |
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!
   
vairāk  >

Aptauja

 
Vai forumā publiski vajadzētu rādīt arī negatīvos vērtējumus (īkšķis uz leju) komentāriem?
  • Jā, jāredz arī negatīvie vērtējumi
  • Nē, lai paliek redzams tikai pozitīvais vērtējums
  • Nezinu, nav viedokļa
  • Cits