KIVI(ČU) par visu. BEZTĒMA

 
Reitings 22
Reģ: 11.07.2020
Izdomāju kad vajadzētu izveidot tēmu par KIVI SĀGU.
18.07.2021 14:48 |
 
10 gadi
Reitings 5054
Reģ: 29.01.2009
HiacinteBurkaa @ 27.11.2023 19:07
Es ceru, ka Andrim beidzot ir atvērušās acis un viņš redz, ar kādu ķerto ir pakāsis pēdējos dzīves gadus. Žēl vienīgi bērna, jo šķiršanās gadījumā viņa būs nevienam nevajadzīga. Novēlu Miai normālus audžuvecākus, jo viss vēl ir labojams- izaugs kaula zobi, pamperos arī neviens vesels bērns nav palicis...
Iepriekšējās sievas bija klusas, mierīgas, nekur nelīda un skatuves dzīvē nejaucās. Andris arī izskatījās sakarīgi, sevišķi Madaras laikā, kad bija notievējis, sakopies un bez opcijas nonstopā pļēgurot. Vienīgais jēdzīgais risinājums- uz ziemu meklēt normālu darbu un beigt pazemoties. Tik daudzi mūziķi pasniedz privātstundas vai strādā kādā ar mūziku saistītā izglītības iestādē. Ir taču visādi varianti. Domāju, ka viņš vienkārši ir smagi nodzēris smadzenes, līdz ar to vērojama gan debila uzvedība, gan bezjēdzīgas dziesmas, gan agresivitāte utt. Tur abiem ar steigu jāiet katram savs ceļš, jo neticu, ka abi kopā varētu mainīt dzīvesveidu un attieksmi pret pasauli.

Man ir pagrūti iztēloties, ka Andža varētu kādam kaut ko iemācīt, ja pats neattīstās jau 20 gadus. Citi dziedātāji regulāri iet uz vokāla nodarbībām. Andris neiet, jo uzskata, ka ir pati pilnība. Ģitārai akordiņus strinkšķina tādā pat līmenī kā pirms tiem 20 gadiem. Bet tiesa ir - vismaz varētu kaut ko mēģināt, varbūt cita lieta aizietu ar lielāku peļņu nekā neregulāri lievenīši. Bet viņa pacietību Ļenku nedzīt strādāt, ņemot vērā, ka atkal jāsavelk josta - var tikai apbrīnot
27.11.2023 22:16 |
 
Reitings 2216
Reģ: 16.02.2021
Es šodien tā iedomājos abus balodisus pēc 10 gadiem. Andža pēdējiem spēkiem mēģina aizsniegt ģitāras stīgas un elsdams kaut ko ķērc mikrofona. Lienīte 50+ sieviete savā volankleita ar telefonu laimīga filmē savu zaķīti.
27.11.2023 22:39 |
 
Patīk
Reitings 19587
Reģ: 09.12.2015
yay @ 27.11.2023 18:05
Nuu Ļenokss?? Varbūt Q&A? :D
ir jau pilnmeness? Varam gaidīt?

Tak noteikti pārdzēruši jēgu. Tik ilgi cietās, tēloja paraugģimenīti, tagad atslābuši. Gan jau kaut kad modīsies ar Sadhguru citātiem, muldēs, ka bija soctīklu detokss vai kārtējā gripa, un ka ir pilna paskastīte ar fanu vēstulītēm par to, cik lielisks bija koncerts un cik burvīgi uz skatuves izskatījās Lienīte savā strīpainajā ķeskā.
27.11.2023 23:02 |
 
Patīk
Reitings 15915
Reģ: 12.07.2022
Incognito @ 27.11.2023 22:16

Man ir pagrūti iztēloties, ka Andža varētu kādam kaut ko iemācīt, ja pats neattīstās jau 20 gadus. Citi dziedātāji regulāri iet uz vokāla nodarbībām. Andris neiet, jo uzskata, ka ir pati pilnība. Ģitārai akordiņus strinkšķina tādā pat līmenī kā pirms tiem 20 gadiem. Bet tiesa ir - vismaz varētu kaut ko mēģināt, varbūt cita lieta aizietu ar lielāku peļņu nekā neregulāri lievenīši. Bet viņa pacietību Ļenku nedzīt strādāt, ņemot vērā, ka atkal jāsavelk josta - var tikai apbrīnot

Protams, bet citi mūziķi pat Covid laikā atrada veidus, kā nopelnīt, līdz ar to te tikai slinkuma un zvaigžņu slimības jautājums...
27.11.2023 23:07 |
 
Reitings 14815
Reģ: 29.04.2022
Facundo @ 27.11.2023 22:39
Es šodien tā iedomājos abus balodisus pēc 10 gadiem. Andža pēdējiem spēkiem mēģina aizsniegt ģitāras stīgas un elsdams kaut ko ķērc mikrofona. Lienīte 50+ sieviete savā volankleita ar telefonu laimīga filmē savu zaķīti.

Teftelis nenodzīvos vēl 10 gadus. Ja tiešām bijis slimnīcā ar akmeņiem + svars + sirds problēmas. Viņam tās uzpampušās rokas jau arī liecina, ka kkas ar sirdi nav kārtībā. Ieraus par daudz Mežezeru kādā jaukā dienā un vsjo, kaput būs "leģendai". Paliks tikai leģenda par slavenāko LV alkoholiķi, sievu sitēju un bērnu pametēju.
27.11.2023 23:09 |
 
Patīk
Reitings 5041
Reģ: 17.04.2020
HiacinteBurkaa @ 27.11.2023 23:07

Protams, bet citi mūziķi pat Covid laikā atrada veidus, kā nopelnīt, līdz ar to te tikai slinkuma un zvaigžņu slimības jautājums...
šis tak teica, ka pārcovidoja strādājot Norvēģijas mežā. Laikam jau zarus tur tikai lika čupā, jo tajā Slavenības bez filtra ieraugot zāģi pie Magones skatījās kā stulbs teļš, nesaprasdams kas ar to darāms. Nekas jauns jau nav no viņa, 0 vīrišķības- memļas ar aizkrāsotām acīm, domādams, ka ir leģenda.
Buhā jau no piektdienas, sen nav tik ilgi plostojuši. Ļoti laikam cietās, cenšoties nenorauties pirms koncerta, nu tagad visas slūžas vaļā.
27.11.2023 23:13 |
 
10 gadi
Reitings 1098
Reģ: 04.06.2012
Bet kāpēc vispār Liene tur fotogrāfēja, ja pasākumam jau bija fotogrāfs (un iespējams pat vairāki - nezinu, vai tā lauku sētas dalībniece fotogrāfēja)?
27.11.2023 23:17 |
 
Reitings 29857
Reģ: 14.05.2023
Knabsab @ 27.11.2023 23:09

Teftelis nenodzīvos vēl 10 gadus. Ja tiešām bijis slimnīcā ar akmeņiem + svars + sirds problēmas. Viņam tās uzpampušās rokas jau arī liecina, ka kkas ar sirdi nav kārtībā. Ieraus par daudz Mežezeru kādā jaukā dienā un vsjo, kaput būs "leģendai". Paliks tikai leģenda par slavenāko LV alkoholiķi, sievu sitēju un bērnu pametēju.

Zin kā varbūt arī viņš nodzīvos tik ilgi un vēl ilgāk,bet kopā,es domāju viņi būs Max 1-3 gadus
27.11.2023 23:34 |
 
Reitings 2045
Reģ: 25.06.2023
Solong2 @ 27.11.2023 22:14
Tak Andris nemūžam neatzīs, ka soulmeits ir kukū un iespējams nemaz tā nedomā. Visdrīzāk šāda tipa sieviete ir viņa sapnis un viņš ir sajūsmā, ka viskvēlākā fane valkājas pa skatuvi un visus apčubina ?

Paskaties viņu pirmo šovu. Tur, kur centās iestāstīt, cik pasaule netaisna, un cik ļoti viens otru mīl, tik ļoti, ka vemj, esot viens bez otra.
Kivis vairākkārt, tur ieņirdza par savu mīlas dūjiņu. Atkal viņai slikti pa gultu visu dienu, atkal viņai sāp, atkal nav bijusi dušā, atkal tas, atkal šitas. Arī, kad ātrie atbrauca, takā ap nevarīgu bērnu, vai vecu pensionāru. Arī, kad pirkstā iegrieza, kivis klusībā ņirdz, ka viss pasaules gals. Vai, kad bija tik slikti, ka pat ēst negribēja, un antibiotikas vai kādas tur zāles mauca tukšā dūšā.
Un galu galā, kad viņš pateica, es braukšu uz Siguldu, bet nu labāk ieej dušā, nomazgājies beidzot, tevi tāpat Siguldā neviens negaida.
Es nesaprotu, kā var uzskatīt, ka ir ahujennākā mīlestība, ja jau attiecību sākumā šitā ņirgājās. Es saprotu šovs un tā, bet nahuj viņam tādu slimo ( garīgi un fiziski) vajadzēja.
Kāda vispār būtu bijusi kiviča dzīve, ja neietu toreiz tēju dzert. Ar Madaru viss jau bija slikti, būtu šķīrušies. Bet kas cita ņemtu viņu, ja ne staigule Liene.
28.11.2023 00:02 |
 
Reitings 24093
Reģ: 18.08.2022
Tiešām Liene nu tik paredzama…
Ielikusi story,ka gribas offline 😅😂
28.11.2023 00:52 |
 
10 gadi
Reitings 7021
Reģ: 17.09.2009
O, Ļenkai nakts storijs.
Iedomājaties kā viņi nodzērās, ka vēl joprojām jāslimo? 🤣 Andža gan jau vispār atkačalkā 🤣🤣🤣
28.11.2023 00:59 |
 
10 gadi
Reitings 7021
Reģ: 17.09.2009
Es arī saku, ka šis bija trakākais planckas gājiens. Uz skatuves, gandrīz pliku dirsu, nošļukušiem zābakiem, citam vīrietim ap kaklu... Es saprotu, ja tā būtu 15 gadīga meitene uz diskotēkas skatuves, bet te..... Tiešām laikam vēl vairāk sevi nevar pazemot. Kaut kāds cirks. Pat ja es gribētu paklausīties vecās Z-scars dziesmas , es neietu uz koncertu, jo man nav jāskatās ka kaut kāda plikdirse jož ka skatuvi apdzērusies.
28.11.2023 01:07 |
 
Reitings 89
Reģ: 31.10.2023
Ceru, ka nedabūšu sarkanos īkšķus. 😂😂😂
Bet, kad Ļenka filmēja to video, kur Resnais izvelējas kaķi, tur blakus stāvēja ierāmēta Mias fotogrāfija. Tad, lūk tā foto man baigi, atgādināja Baza draudzeni no viens pats mājas 1.daļas.
28.11.2023 03:30 |
 
Reitings 5068
Reģ: 23.08.2022
kur tas vispār mūsdienās redzēts, ka mūziķis pēc sava "lielkoncerta" neievieto nevienu normālu postu/story. vienkārši random bildes ar pa virsu uzrakstītu tekstu "paldies visiem"- tas neskaitās :D menedžeres darbu vispār nav vērts komentēt.
nu jā, tur ir pilnīga, totāla degredācija, un viņi viens otru velk tikai dziļākā bedrē.
bail pat iedomāties kāds plosts iet vaļā jau nezkuro dienu pēc kārtas.
28.11.2023 06:38 |
 
10 gadi
Reitings 7021
Reģ: 17.09.2009
be.beta @ 28.11.2023 06:38
kur tas vispār mūsdienās redzēts, ka mūziķis pēc sava "lielkoncerta" neievieto nevienu normālu postu/story. vienkārši random bildes ar pa virsu uzrakstītu tekstu "paldies visiem"- tas neskaitās :D menedžeres darbu vispār nav vērts komentēt.
nu jā, tur ir pilnīga, totāla degredācija, un viņi viens otru velk tikai dziļākā bedrē.
bail pat iedomāties kāds plosts iet vaļā jau nezkuro dienu pēc kārtas.
Nācu šito rakstīt arī. Ka pat nepateica normālus "paldies" vārdus.
28.11.2023 06:50 |
 
Reitings 2983
Reģ: 29.05.2022
Šo dažu dienu klusums neliecina ne par ko spožu.Varbūt plosto un mēģina sacerēt kaut cik ticamu pasaciņu.Jo nekas spožs,tajā koncertā nebija.Un visu pasliktināja izplūkātā vista, kura valkājās pa skatuvi.Neticu ka no pūļa nebija kādu komentāru. Ja viss būtu kaut cik labi,tad pēc koncerta būtu nofilmējuši storiju.Bet varbūt reāli saplēsušies?Jo tās planckas darbības uz skatuves,bija praktiski ņirgāšanās par Kiviču.It sevišķi tad kad viņa to telefonu,viņam gandrīz uz galvas uzlikusi.Un ja vecim būtu atlikusi kaut viena smadzeņu daliņa,tad to saprastu(kaut gan cerība maza)Ne FB ne IG nav nekādu sajūsmu par to minci,tik cik no tiem dažiem faniem un draugaļām.Pat no Graudiņas nulle.
28.11.2023 07:48 |
 
10 gadi
Reitings 2502
Reģ: 20.06.2013
Brīnums tik,ka pie šī plosta nav jautājumu lodziņš, bet nu mošk kuce tā apdzērusies,ka nav spējīga pat neko drukāt. Kur diez Mia, kā spoks neesi klimst pa māju neēdusi? Vai vēl pie Kirkiras?
28.11.2023 08:04 |
 
Reitings 2504
Reģ: 07.03.2022
kuranavliene @ 28.11.2023 07:48
Šo dažu dienu klusums neliecina ne par ko spožu.Varbūt plosto un mēģina sacerēt kaut cik ticamu pasaciņu.Jo nekas spožs,tajā koncertā nebija.Un visu pasliktināja izplūkātā vista, kura valkājās pa skatuvi.Neticu ka no pūļa nebija kādu komentāru. Ja viss būtu kaut cik labi,tad pēc koncerta būtu nofilmējuši storiju.Bet varbūt reāli saplēsušies?Jo tās planckas darbības uz skatuves,bija praktiski ņirgāšanās par Kiviču.It sevišķi tad kad viņa to telefonu,viņam gandrīz uz galvas uzlikusi.Un ja vecim būtu atlikusi kaut viena smadzeņu daliņa,tad to saprastu(kaut gan cerība maza)Ne FB ne IG nav nekādu sajūsmu par to minci,tik cik no tiem dažiem faniem un draugaļām.Pat no Graudiņas nulle.
Varbūt Andris ar maku pa mordu sadevis pēc koncerta izlēcieniem. Viss var būt tur.
28.11.2023 08:23 |
 
Reitings 11425
Reģ: 10.11.2022
qwe @ 28.11.2023 08:04
Brīnums tik,ka pie šī plosta nav jautājumu lodziņš, bet nu mošk kuce tā apdzērusies,ka nav spējīga pat neko drukāt. Kur diez Mia, kā spoks neesi klimst pa māju neēdusi? Vai vēl pie Kirkiras?
varbut beidzot kauns par sevi palika, paskatoties no malas. Es vispar brinos, ka teftelis koncerta vel tik mierigi uztvera to vinas filmesanu no aizmugures vinam virs galvas. To vins nesapes aizmirst.
28.11.2023 08:47 |
 
Patīk
Reitings 5041
Reģ: 17.04.2020
Nu, nav saplēsušies vai izkāvušies, nu vismaz līdz svētdienai nebija, abi balodīši, alkohola apskurbināti vēl bija pēckoncerta eiforijā. Kamēr nauda ir un buhlo, tikmēr šiem nežēlīgākā mīla.
28.11.2023 09:05 |
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!
   
vairāk  >

Aptauja

 
Vai forumā publiski vajadzētu rādīt arī negatīvos vērtējumus (īkšķis uz leju) komentāriem?
  • Jā, jāredz arī negatīvie vērtējumi
  • Nē, lai paliek redzams tikai pozitīvais vērtējums
  • Nezinu, nav viedokļa
  • Cits