KIVI(ČU) par visu. BEZTĒMA

 
Reitings 22
Reģ: 11.07.2020
Izdomāju kad vajadzētu izveidot tēmu par KIVI SĀGU.
18.07.2021 14:48 |
 
Reitings 25298
Reģ: 21.10.2022
Plakanģīmes šmaras pusnakts delīrija sākums :
- pl.23 ,, Nevaru aizmigt , šizofrēniķe saķērusi emocijas esot - sākums Q&A,,
- pēc 30.min ,, Kas atrodas tavā kosmētikas maciņā ? Parādīšu kad būšu mājās !!!!!
( galaktikas sajukušas , laikā un vidē neorientējas )
- ,, Doma , ka piedalīšos klipā , nebija mana . Ideja man pazibēja pašai ZINOT scenāriju , par ZILO tērpu ,,
( Rīgas prostitūte aizkardrā nepaliek . Lētmaucisku fantāziju vadīta , šī pārraksta scenāriju , atbilstoši savai profesijai )
Rezumē , tikai pirmajiem 3 storijiem .
17.11.2023 09:01 |
 
Reitings 2046
Reģ: 25.06.2023
Ariete @ 17.11.2023 08:20
Ooo- nu jau majestāstisks "Labrīt no Vecrīgas" ? Gan jau karaliskajos apartamentos sūc alus bundžas.
Tā vecene ir vienkārši prātā sajukusi ? Nu ja šis nav cirks par brīvu, tad nezinu kas tas ir ? whahahahahaha

A kur Mia pa nakti palika? Kas no dārziņa izņēma? Kas nolika gulēt? Kas aizveda šodien uz bd? 🤔
17.11.2023 09:02 |
 
Reitings 4965
Reģ: 01.04.2023
Tajos laikos, kad Liene mācījās 3.vsk, tā bija parasta videne, nasing spešal. Krutie centra bērni toreiz mācījās Rīgas 50.vidusskolā, tagadējā Centra Humanitārajā. Šobrīd 3.vsk ir diezgan spēcīga ģimnāzija, bet ne pirs 30 gadiem

Vai arī pirmajā vai otrajā (kā Andris, starpcitu). Trešā nasing spešal, tikai tas vien, ka atrodas Vecrīgā, un tas liek Lienei domāt, ka uzreiz šausmīgi ekskluzīvi un #richlifestyle, tipiska ”lauķes” domāšana.
17.11.2023 09:15 |
 
10 gadi
Reitings 7036
Reģ: 17.09.2009
Es nesaprotu kā tāda majestāte Liene var but kopā ar tādu rokstāru kā Pivis?
17.11.2023 09:16 |
 
Reitings 3660
Reģ: 25.09.2023
TikiTaki @ 17.11.2023 07:14
Kā nu bez izglītību uzskaitīšanas. Ir kāds Q/A, kur tas jav bijis? Man šķiet, ka viņas sekotāji to jau no galvas zin. Tagad gan iegāja nākamajā līmenī - atzīmes uzskaita.
Tā atbilde par novecošanu. "novecot ir sinonīms dzīvot", "nogrieznis, ārpus kura mūs nav un nekad nav bijis". Loģika - pēc nomiršanas mēs vairs neskaitāmies. Bildes, citu domas izkūp gaisā. Mūsu nav bijis.
Un fakts, ka 2 naktī liek storijus... Nu veselīgam cilvēkam nevajadzētu būt tādām problēmām ar miegu.

Es īsti nesaprotu, kas viņai ar to izglītību uzsvēršanu visu laiku?
Tev var būt n-tās izglītības, bet tas nenozīmē, ka vienkārši neesi idiots pa dzīvi!
Es tādus mūžīgos studentus un vairāku augstāko izglītību ieguvējus pazīstu un ņemot vērā, ka strādāju HR, tad šie “super pārizglītotie” noteikti nav darba tirgus augšgalā (šeit nav stāsts par specifisku izglītību). Nepārprotiet- izglītība ir svarīga, bet ne jau tā, ka pa katrām durvīm ejot iekšā, pirmais diploms parādās un tad cilvēks! Svarīgi ir kā pēc tam šo izglītību pielieto un vai vispār pielieto.
Es vēl saprastu, ja viņa kaut reizi dzīvē būtu kādu vērā ņemamu karjeru izveidojusi, bet kas viņa ir- Kiviča palaistuve un viss! Kas šobrīd viņai liedz strādāt? Bērnam b/d ir- kur problēma?
Zeme atveries! 🤦‍♀️
17.11.2023 10:05 |
 
Patīk
Reitings 19589
Reģ: 09.12.2015
Norēcos pie tā Lienes prātuļojuma, ka filmēties Kiviča klipā esot katras meitenes sapnis. Tas lieliski ilustrē, cik ļoti šī infantilā būtne neķer laukumu. Viņas galvā uzblīdušais alkoholiķis Kivičs ar savu lūzergrupu, kas vairāku nedēļu laikā nespēj savākt pilnu zāli, ir pasaulslaveni rokmūziķi, par kuriem sapņo visas planētas sievietes.😂
17.11.2023 10:12 |
 
Reitings 848
Reģ: 09.08.2020
RozīneE @ 17.11.2023 10:05

Es īsti nesaprotu, kas viņai ar to izglītību uzsvēršanu visu laiku?
Tev var būt n-tās izglītības, bet tas nenozīmē, ka vienkārši neesi idiots pa dzīvi!
Es tādus mūžīgos studentus un vairāku augstāko izglītību ieguvējus pazīstu un ņemot vērā, ka strādāju HR, tad šie “super pārizglītotie” noteikti nav darba tirgus augšgalā (šeit nav stāsts par specifisku izglītību). Nepārprotiet- izglītība ir svarīga, bet ne jau tā, ka pa katrām durvīm ejot iekšā, pirmais diploms parādās un tad cilvēks! Svarīgi ir kā pēc tam šo izglītību pielieto un vai vispār pielieto.
Es vēl saprastu, ja viņa kaut reizi dzīvē būtu kādu vērā ņemamu karjeru izveidojusi, bet kas viņa ir- Kiviča palaistuve un viss! Kas šobrīd viņai liedz strādāt? Bērnam b/d ir- kur problēma?
Zeme atveries! ?‍♀️

Piekrītu katram vārdam!
Kā teica mana filozofijas lektore - būt izglītotam nenozīmē būt gudram.
17.11.2023 10:17 |
 
10 gadiPatīk
Reitings 4320
Reģ: 31.10.2010
Madara vispār ne dienu nepamet viņas prātu. Tas teksts par tiem, kuri neko neprot un atpazīstami uz Kiviču rēķina... Ko tieši tu zini un proti, Ļenka? Tik vien kā plest kājas katram precētajam vecim. Izglītotas sievietes iet strādāt, attīstītās un veido karjeru, nevis plucina matus IG. Necik viņa nav izglītota. Pilnīga muļķe, tas ir nepārprotami, tiklīdz atver muti.
Tas vēl ir jautājums, kā viņa tos diplomus dabūja. Ka tik ne caur papiņu, jo nevaru iedomāties slinko Ļenku sēžot, studējot un kārtojot sesiju.
17.11.2023 10:20 |
 
Reitings 3380
Reģ: 05.12.2021
Minelūše @ 17.11.2023 10:20
Madara vispār ne dienu nepamet viņas prātu. Tas teksts par tiem, kuri neko neprot un atpazīstami uz Kiviču rēķina... Ko tieši tu zini un proti, Ļenka? Tik vien kā plest kājas katram precētajam vecim. Izglītotas sievietes iet strādāt, attīstītās un veido karjeru, nevis plucina matus IG. Necik viņa nav izglītota. Pilnīga muļķe, tas ir nepārprotami, tiklīdz atver muti.
Tas vēl ir jautājums, kā viņa tos diplomus dabūja. Ka tik ne caur papiņu, jo nevaru iedomāties slinko Ļenku sēžot, studējot un kārtojot sesiju.
Bet tur jau tas sāls.... Viņa taču domā, ka affigenna strādā. Un vēl filmēšanās un IG kontents. Viņa taču ir super aizņemta.
17.11.2023 10:25 |
 
Patīk
Reitings 19589
Reģ: 09.12.2015
Ja Kivičs viņu pamestu, šai "augsti izglītotajai" rīdziniecei nāktos pievienoties stacijas bomžu bariņam. Lienei nav savu ienākumu, viņa ir pilnībā atkarīga no muzikanta. Ja nebūs Kivičs - nebūs arī visi iedomu darbi - grupas menedžēšana un skraidīšana pa filmēšanām. Viņai pat nav savas dzīvesvietas, nav attiecības ar ģimeni, bērniem. Īstenībā sievietei 40+ tas ir drausmīgi nožēlojams stāvoklis, bet šī tik murgo par skolas laika atzīmēm.🤦‍♀️
17.11.2023 10:34 |
 
Reitings 28155
Reģ: 06.11.2022
Skatos uz Lupatlasi un skaidri redzu, ka klauns nekļūst par karali vai karalieni tikai tāpēc, ka ievācies pilī. Drīzāk pils kļūst par cirku.
Lenox taču jau agrāk ir filmējusies Fetmena klipos. Kaut vai tai Saldābolu kabrioleta kičā. Ko viņa te murgo par sapni, kas beidzot piepildījies? Sapnis naktskreklā plivināties ap bundzinieku, vai?
17.11.2023 10:56 |
 
Reitings 11436
Reģ: 21.09.2023
LilyLady @ 17.11.2023 10:34
Ja Kivičs viņu pamestu, šai "augsti izglītotajai" rīdziniecei nāktos pievienoties stacijas bomžu bariņam. Lienei nav savu ienākumu, viņa ir pilnībā atkarīga no muzikanta. Ja nebūs Kivičs - nebūs arī visi iedomu darbi - grupas menedžēšana un skraidīšana pa filmēšanām. Viņai pat nav savas dzīvesvietas, nav attiecības ar ģimeni, bērniem. Īstenībā sievietei 40+ tas ir drausmīgi nožēlojams stāvoklis, bet šī tik murgo par skolas laika atzīmēm.?‍♀️
Resno Kivi ar aizdusu neviena cita vairs negrib, ja nu vienīgi trīcošās, raudošās provinciāles, bet tās atkal Kivis negrib. Tad nu šļušku pamest nav iemesla, jo šī jau kā izdresēts suņuks hihina savam saimniekam vietā un nevietā. Ja Kivis saņemtos, nodzītu vismaz 30 kg un ieliktu smukus zobus, iespējams vēl sanāktu kāda tējas dzeršana ar jauno mūzu, bet tā jāpacieš Ļenoksa apdauzītās personības kopdzīve.
17.11.2023 11:01 |
 
Reitings 11436
Reģ: 21.09.2023
LabaDabaDa @ 17.11.2023 10:56
Skatos uz Lupatlasi un skaidri redzu, ka klauns nekļūst par karali vai karalieni tikai tāpēc, ka ievācies pilī. Drīzāk pils kļūst par cirku.
Lenox taču jau agrāk ir filmējusies Fetmena klipos. Kaut vai tai Saldābolu kabrioleta kičā. Ko viņa te murgo par sapni, kas beidzot piepildījies? Sapnis naktskreklā plivināties ap bundzinieku, vai?
Nu kaisle un patikšana uz bundzinieku iespējams laupa Ļenkai naktsmieru, bet nu tas čalis viņai nespīd, lai kā arī censtos zibināties viņa priekšā.
17.11.2023 11:04 |
 
10 gadi
Reitings 7036
Reģ: 17.09.2009
Viņa filmē visparastākās viesnīcas brokastis 🤦🏻‍♀️ Es nesaprotu, viņa mucā augusi un dzīvojusi?
17.11.2023 11:06 |
 
Reitings 11436
Reģ: 21.09.2023
Ariete @ 17.11.2023 11:06
Viņa filmē visparastākās viesnīcas brokastis ??‍♀️ Es nesaprotu, viņa mucā augusi un dzīvojusi?
Viņai tas ir īpašs notikums. Kopdzīvē ar Kivi bieži tā negadās. Mazie svētki, tā teikt.
17.11.2023 11:12 |
 
10 gadi
Reitings 7036
Reģ: 17.09.2009
Hermiine89 @ 17.11.2023 11:12
Viņai tas ir īpašs notikums. Kopdzīvē ar Kivi bieži tā negadās. Mazie svētki, tā teikt.
Jā, sagrieztas desas, dārzeņi, cīsiņi un omelete. Ekskluzīvi.
17.11.2023 11:17 |
 
Reitings 52097
Reģ: 20.07.2021
Hermiine89 @ 17.11.2023 11:01
Resno Kivi ar aizdusu neviena cita vairs negrib, ja nu vienīgi trīcošās, raudošās provinciāles, bet tās atkal Kivis negrib. Tad nu šļušku pamest nav iemesla, jo šī jau kā izdresēts suņuks hihina savam saimniekam vietā un nevietā. Ja Kivis saņemtos, nodzītu vismaz 30 kg un ieliktu smukus zobus, iespējams vēl sanāktu kāda tējas dzeršana ar jauno mūzu, bet tā jāpacieš Ļenoksa apdauzītās personības kopdzīve.

Priekš kam iespringt uz vājēšanu un zobu likšanu? Ko tad šis darīs ar to jauno mūzu, ja visu vīrišķību sen nodzēris? Būtu kā ļoti senā spāņu multenē, kur vecs sakārnis salaulājās ar jaunu skuķi, un kāzu naktī, kamēr līgava ķemmēja matus, vecūksnis gulēja gultā un stenēja: Oi, ko es ar tevi tūlīt izdarīšu, ai, kā tūlīt izdarīšu! Nu tāā izdarīšu!!
Kad jaunā sieva bija sagatavojusies šim likties blakus, vecais jau bija azmidzis.
17.11.2023 11:18 |
 
Reitings 3660
Reģ: 25.09.2023
Minelūše @ 17.11.2023 10:20
Madara vispār ne dienu nepamet viņas prātu. Tas teksts par tiem, kuri neko neprot un atpazīstami uz Kiviču rēķina... Ko tieši tu zini un proti, Ļenka? Tik vien kā plest kājas katram precētajam vecim. Izglītotas sievietes iet strādāt, attīstītās un veido karjeru, nevis plucina matus IG. Necik viņa nav izglītota. Pilnīga muļķe, tas ir nepārprotami, tiklīdz atver muti.
Tas vēl ir jautājums, kā viņa tos diplomus dabūja. Ka tik ne caur papiņu, jo nevaru iedomāties slinko Ļenku sēžot, studējot un kārtojot sesiju.

Tā atpazīstamība uz Kiviča rēķina- tas man pamatīgi lika aizdomāties- nu tā pa nopietno, ka ar viņu viss patiešām nav labi.
Madarai ir bijis viens Kivičs un par laimi/nelaimi uz viņu uzvedības fona Madara tiešām ieguva atpazīstamību- fakts!
Bet Lieņuks pats? Cik tur tie Andri (atmiņā nāk bilde ar nāvi un izkapti) viņai pāri pārgājuši, sabiedrības dāma bija, jo atpazīstama jurista sieva.
Ko viņa pīpē, kad spogulī uz sevi skatās? 🤣😂
17.11.2023 11:23 |
 
Reitings 518
Reģ: 02.03.2023
Ariete @ 17.11.2023 11:06
Viņa filmē visparastākās viesnīcas brokastis ??‍♀️ Es nesaprotu, viņa mucā augusi un dzīvojusi?

Arī to pašu padomāju.
Produkti, kas ir parasti mājās. Vienkāršas brokastis.
17.11.2023 11:23 |
 
10 gadi
Reitings 370
Reģ: 21.01.2013
RozīneE @ 17.11.2023 10:05

Es īsti nesaprotu, kas viņai ar to izglītību uzsvēršanu visu laiku?
Tev var būt n-tās izglītības, bet tas nenozīmē, ka vienkārši neesi idiots pa dzīvi!
Es tādus mūžīgos studentus un vairāku augstāko izglītību ieguvējus pazīstu un ņemot vērā, ka strādāju HR, tad šie “super pārizglītotie” noteikti nav darba tirgus augšgalā (šeit nav stāsts par specifisku izglītību). Nepārprotiet- izglītība ir svarīga, bet ne jau tā, ka pa katrām durvīm ejot iekšā, pirmais diploms parādās un tad cilvēks! Svarīgi ir kā pēc tam šo izglītību pielieto un vai vispār pielieto.
Es vēl saprastu, ja viņa kaut reizi dzīvē būtu kādu vērā ņemamu karjeru izveidojusi, bet kas viņa ir- Kiviča palaistuve un viss! Kas šobrīd viņai liedz strādāt? Bērnam b/d ir- kur problēma?
Zeme atveries! ?‍♀️
ka es tev piekrītu par visiem 100%, jo, tas ir absurdi, ko viņa stāsta. Par tām atzīmēm vispār, nu man ar bija labas atzīmes pat ļoti labas, bet nu neviens darba devējs man nav prasījis kāda man atzīmes diploma. Ei bet viņai švaki ar pašvērtējumu, jo visu laiku tak tiek uzsvērts es tak esmu no Rīgas, es mācījos Vecrīga. Es Lienes vecuma, bet man nav kauns pateikt es no laukiem😀, bet es kā Liene varu teikt, ka mācījos gan Rīgā 😂, bet protams Vecrīga tā nebija.
17.11.2023 11:24 |
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!
   
vairāk  >

Aptauja

 
Vai forumā publiski vajadzētu rādīt arī negatīvos vērtējumus (īkšķis uz leju) komentāriem?
  • Jā, jāredz arī negatīvie vērtējumi
  • Nē, lai paliek redzams tikai pozitīvais vērtējums
  • Nezinu, nav viedokļa
  • Cits