KIVI(ČU) par visu. BEZTĒMA

 
Reitings 22
Reģ: 11.07.2020
Izdomāju kad vajadzētu izveidot tēmu par KIVI SĀGU.
18.07.2021 14:48 |
 
Reitings 22322
Reģ: 16.04.2023
Hihihii, tiš raganas🧙‍♀️😂
22.09.2023 11:05 |
 
Patīk
Reitings 19621
Reģ: 09.12.2015
kapibara @ 22.09.2023 11:04

Viņai tak normālas pohas tajā lidostā. ?
Šausmas tie mati. Tak uztaisi copi vai asti. Ak, ne, tad visi redzēs viņas pretīgās ausis. ???

Ne tikai ausis, bet arī visus 17 dubultzodus.😅
22.09.2023 11:06 |
 
Reitings 4156
Reģ: 01.03.2022
Nez... pēc 40 palikt pa nakti lidostā, jo ir agrais reiss? Man šķiet, ka netālu no lidostas vajadzētu būt kādai viesnīcai.
Kas tas par vīrieti, kurš nerūpējas par savu sievieti un liek palikt pa nakti lidostā?

Es nezinu cik daudz viņiem ir naudas, nav tā ka mani tas arī baigi uztrauc, bet viņi ļoti uzskatāmi un publiski atstāj iespaidu, ka visu laiku ubagojas, it kā viņiem nebūtu naudas.
Mēģina radīt baigo iespaidu, ka viss ir tik kruti un grandiozi, bet beigās izskatās kā kaut kādi dziļāko lauku nabagi, kuri neko nav redzējuši.
Vai kur viņi brauktu - nevar atļauties normāli paēst, palikt normālā vietā, kur nu vēl lielie ceļotāji aizbraukt normālā ekskursijā utt.
Izskatās, ka viņiem nav arī normālu drēbju. Andris visu laiku staigā vienās un tajās pašās un Lieņuks kā kaut kāds gopņiks ar grabuļiem apkārusies. Briesmīgs skats.
Kas ar viņiem vispār notiek šajā Londonas braucienā? Kā tādi pāķi vazājas. Izskatās ka uz ielas guļ. Ne dušas, ne ķemmes, tās pašas drēbes. Un cik dienas tur palika? Nerādīja ko ēd? Varu derēt maķīti katru dienu Andrītis lopsēja un Lieņuks tikai pārpalikumus dabūja.
22.09.2023 11:11 |
 
10 gadi
Reitings 5300
Reģ: 05.08.2013
LilyLady @ 22.09.2023 11:06

Ne tikai ausis, bet arī visus 17 dubultzodus.?

ok, bet tieši cik grūti ir izķemmēt matus :D
Jaunībā pec ballītes bija reizes, kad iekritu gultā ar visu kosmētiku :D bet šī savos 40+ vazājas apkārt kā spoks :D iedomajaties kā kivis smird :D
22.09.2023 11:12 |
 
Reitings 20083
Reģ: 27.11.2018
SantaClub @ 22.09.2023 11:05
Hihihii, tiš raganas?‍♀️?
filtrus nelietoju😂😂😂 neee nu taa aita tiesam uzskata, ka var likt sejas maskas, kas pipniba maina seju, vai pasus smagakos filtrus, kur visa seja ta noblurota, ka deguns un ausis pazud un kada tam tices🤣🤣 stulbeni, tik nozelojama dzive , kura sastav no vienas dirsnas, dura sl😂😂
22.09.2023 11:13 |
 
Reitings 20083
Reģ: 27.11.2018
Matus sakemnet nevar? Keme tapat ka lietusargs netiek nemti lidzi. Celot ir gruti? Runa it ka lidotu uz otru pasaules galu. Mazak jadzer, tad varbut celot bus vieglak un bus nauda kur palikt.
22.09.2023 11:22 |
 
Patīk
Reitings 19621
Reģ: 09.12.2015
Skopais belašs savu suņuku pat Primarkā nav ielaidis? Neviena jauna klozīte. Novazājās cik dienas vienās un tajās pašās lupatās, kas vēl turklāt kapitāli salija. Es neticu, ka šāds apģēbs nesmird. Bet Lienītei elementāra higiēna absolūti nav prioritāte.
22.09.2023 11:27 |
 
10 gadi
Reitings 5300
Reģ: 05.08.2013
LilyLady @ 22.09.2023 11:27
Skopais belašs savu suņuku pat Primarkā nav ielaidis? Neviena jauna klozīte. Novazājās cik dienas vienās un tajās pašās lupatās, kas vēl turklāt kapitāli salija. Es neticu, ka šāds apģēbs nesmird. Bet Lienītei elementāra higiēna absolūti nav prioritāte.

tak nopirka versače brilles un šanel tarbu
22.09.2023 11:54 |
 
Reitings 575
Reģ: 28.05.2015
Dalia @ 22.09.2023 11:11

Es nezinu cik daudz viņiem ir naudas, nav tā ka mani tas arī baigi uztrauc, bet viņi ļoti uzskatāmi un publiski atstāj iespaidu, ka visu laiku ubagojas, it kā viņiem nebūtu naudas.
Mēģina radīt baigo iespaidu, ka viss ir tik kruti un grandiozi, bet beigās izskatās kā kaut kādi dziļāko lauku nabagi, kuri neko nav redzējuši.
Vai kur viņi brauktu - nevar atļauties normāli paēst, palikt normālā vietā, kur nu vēl lielie ceļotāji aizbraukt normālā ekskursijā utt.
Izskatās, ka viņiem nav arī normālu drēbju. Andris visu laiku staigā vienās un tajās pašās un Lieņuks kā kaut kāds gopņiks ar grabuļiem apkārusies. Briesmīgs skats.
Kas ar viņiem vispār notiek šajā Londonas braucienā? Kā tādi pāķi vazājas. Izskatās ka uz ielas guļ. Ne dušas, ne ķemmes, tās pašas drēbes. Un cik dienas tur palika? Nerādīja ko ēd? Varu derēt maķīti katru dienu Andrītis lopsēja un Lieņuks tikai pārpalikumus dabūja.
Es kārtējo reizi atkārtošos,pietiek visur piesaukt laukus,dziļus vai ne dziļus.Latvijā nav tādas vietas kur nav televīzijas,sakaru.Ja atrastos Krievijas tundrā,taigā tad vēl saprastu.Es arī dzīvoju tā saucamos dziļos laukos,strādāju fermā.Un nejūtos apdalīta.Es arī atļāvos aizbraukt uz Angliju,bet kā švabra neuzvedos.Nestenēju pie katra staba,neraudāju statujas ieraugot,bet izbaudiju.Matus lidostā pratu saķemmēt un seju nomazgāt.Lūgums nepīt visur laukus klāt.Un ticiet man,daudzi pārlaiž naktis lidostās.Bet te uzreiz trağëdija,lūk viesnīcu nevar atļauties.Tas ka skaidrs ka Kivičiem nav naudas jau ir cits stāsts.Un tas ka Liene izskatās pēc putnubiedēkļa nav lauku vaina.Kā to dabūt gatavu? Varbūt gulēja ar galvu miskastē,vai tualetes podā,kur ir viņas īstā vieta.Bet laukiem ar poda birsti nav nekāda sakara.
22.09.2023 12:05 |
 
Reitings 3122
Reģ: 29.12.2022
Skaistsceļš @ 22.09.2023 12:05
Es kārtējo reizi atkārtošos,pietiek visur piesaukt laukus,dziļus vai ne dziļus.Latvijā nav tādas vietas kur nav televīzijas,sakaru.Ja atrastos Krievijas tundrā,taigā tad vēl saprastu.Es arī dzīvoju tā saucamos dziļos laukos,strādāju fermā.Un nejūtos apdalīta.Es arī atļāvos aizbraukt uz Angliju,bet kā švabra neuzvedos.Nestenēju pie katra staba,neraudāju statujas ieraugot,bet izbaudiju.Matus lidostā pratu saķemmēt un seju nomazgāt.Lūgums nepīt visur laukus klāt.Un ticiet man,daudzi pārlaiž naktis lidostās.Bet te uzreiz trağëdija,lūk viesnīcu nevar atļauties.Tas ka skaidrs ka Kivičiem nav naudas jau ir cits stāsts.Un tas ka Liene izskatās pēc putnubiedēkļa nav lauku vaina.Kā to dabūt gatavu? Varbūt gulēja ar galvu miskastē,vai tualetes podā,kur ir viņas īstā vieta.Bet laukiem ar poda birsti nav nekāda sakara.
es pat varu piebilst,ka ļoooooti daudzas meitenes tagad no “laukiem” kā saka ir simts reizes koptākas nekā tās lielās pilsētnieces. Nu to nevar noliegt. Nav lieta laukos vai pilsētā,bet ja pašā cilvēkā ir lauki,tur dzīve nevienā mega lielpilsētā nelīdzēs😅
22.09.2023 12:32 |
 
10 gadi
Reitings 5300
Reģ: 05.08.2013
Skaistsceļš @ 22.09.2023 12:05
Es kārtējo reizi atkārtošos,pietiek visur piesaukt laukus,dziļus vai ne dziļus.Latvijā nav tādas vietas kur nav televīzijas,sakaru.Ja atrastos Krievijas tundrā,taigā tad vēl saprastu.Es arī dzīvoju tā saucamos dziļos laukos,strādāju fermā.Un nejūtos apdalīta.Es arī atļāvos aizbraukt uz Angliju,bet kā švabra neuzvedos.Nestenēju pie katra staba,neraudāju statujas ieraugot,bet izbaudiju.Matus lidostā pratu saķemmēt un seju nomazgāt.Lūgums nepīt visur laukus klāt.Un ticiet man,daudzi pārlaiž naktis lidostās.Bet te uzreiz trağëdija,lūk viesnīcu nevar atļauties.Tas ka skaidrs ka Kivičiem nav naudas jau ir cits stāsts.Un tas ka Liene izskatās pēc putnubiedēkļa nav lauku vaina.Kā to dabūt gatavu? Varbūt gulēja ar galvu miskastē,vai tualetes podā,kur ir viņas īstā vieta.Bet laukiem ar poda birsti nav nekāda sakara.

es kad saku "no laukiem, pāķene, ģerevņa"
nevienā brīdī nevēlos aizvainot laukus.
nu jūs saprotiet.
22.09.2023 12:39 |
 
10 gadi
Reitings 10005
Reģ: 21.03.2014
Nafig bija uz Londonu jābrauc? Dzert un bombzot tacu var arī stacijas/ tirgus rajončikā!
22.09.2023 12:57 |
 
Reitings 575
Reģ: 28.05.2015
yay @ 22.09.2023 12:39

es kad saku "no laukiem, pāķene, ģerevņa"
nevienā brīdī nevēlos aizvainot laukus.
nu jūs saprotiet.
Tiešām,es saprotu ka nevēlies aizvainot.Bet mums,tie kas reāli dzīvo laukos un reāli dziļos.Kur fitnesa zāle ir ferma,kūts un ravējamais dārs.Kur nav piejamas ekstras uz katra soļa,nu iegriež, ka mūs salīdzina ar Lieni,pasaules sliņķi un ķēmu.
22.09.2023 12:57 |
 
10 gadi
Reitings 2506
Reģ: 20.06.2013
kapibara @ 22.09.2023 11:04

Viņai tak normālas pohas tajā lidostā. ?
Šausmas tie mati. Tak uztaisi copi vai asti. Ak, ne, tad visi redzēs viņas pretīgās ausis. ???
un ar sasietiem matiek grūtāk noslēpt arī krupja pazodi...
22.09.2023 12:58 |
 
10 gadi
Reitings 11041
Reģ: 15.03.2012
LilyLady @ 22.09.2023 11:27
Skopais belašs savu suņuku pat Primarkā nav ielaidis? Neviena jauna klozīte. Novazājās cik dienas vienās un tajās pašās lupatās, kas vēl turklāt kapitāli salija. Es neticu, ka šāds apģēbs nesmird. Bet Lienītei elementāra higiēna absolūti nav prioritāte.

Pareizi, viņi taču pamatīgi salija, nu fui, sabiedrības dāma un estēte, slapjās, smakojošās drēbēs, pinkainiem matiem 🤮
22.09.2023 13:02 |
 
Reitings 11439
Reģ: 10.11.2022
Skaistsceļš @ 22.09.2023 12:05
Es kārtējo reizi atkārtošos,pietiek visur piesaukt laukus,dziļus vai ne dziļus.Latvijā nav tādas vietas kur nav televīzijas,sakaru.Ja atrastos Krievijas tundrā,taigā tad vēl saprastu.Es arī dzīvoju tā saucamos dziļos laukos,strādāju fermā.Un nejūtos apdalīta.Es arī atļāvos aizbraukt uz Angliju,bet kā švabra neuzvedos.Nestenēju pie katra staba,neraudāju statujas ieraugot,bet izbaudiju.Matus lidostā pratu saķemmēt un seju nomazgāt.Lūgums nepīt visur laukus klāt.Un ticiet man,daudzi pārlaiž naktis lidostās.Bet te uzreiz trağëdija,lūk viesnīcu nevar atļauties.Tas ka skaidrs ka Kivičiem nav naudas jau ir cits stāsts.Un tas ka Liene izskatās pēc putnubiedēkļa nav lauku vaina.Kā to dabūt gatavu? Varbūt gulēja ar galvu miskastē,vai tualetes podā,kur ir viņas īstā vieta.Bet laukiem ar poda birsti nav nekāda sakara.
es saprotu, kapec citas par to nakti lidosta - lenkuce garam braucot lieliskajiem 5*zinamajiem hoteliem vaideja un fotografeja. Tad, ja nevar palikt tur, tad vismaz janofotografe nakotnei, un, jaizskatas ka putnubiedeklim pec nakts lidosta. Vina laukos butu deriga tikai vienai lietai, ko vina lieliski mak - baidit putnus lauka vidu.
22.09.2023 13:05 |
 
Reitings 2939
Reģ: 14.09.2023
Skaistsceļš @ 22.09.2023 12:05
Es kārtējo reizi atkārtošos,pietiek visur piesaukt laukus,dziļus vai ne dziļus.Latvijā nav tādas vietas kur nav televīzijas,sakaru.Ja atrastos Krievijas tundrā,taigā tad vēl saprastu.Es arī dzīvoju tā saucamos dziļos laukos,strādāju fermā.Un nejūtos apdalīta.Es arī atļāvos aizbraukt uz Angliju,bet kā švabra neuzvedos.Nestenēju pie katra staba,neraudāju statujas ieraugot,bet izbaudiju.Matus lidostā pratu saķemmēt un seju nomazgāt.Lūgums nepīt visur laukus klāt.Un ticiet man,daudzi pārlaiž naktis lidostās.Bet te uzreiz trağëdija,lūk viesnīcu nevar atļauties.Tas ka skaidrs ka Kivičiem nav naudas jau ir cits stāsts.Un tas ka Liene izskatās pēc putnubiedēkļa nav lauku vaina.Kā to dabūt gatavu? Varbūt gulēja ar galvu miskastē,vai tualetes podā,kur ir viņas īstā vieta.Bet laukiem ar poda birsti nav nekāda sakara.

Katru reizi nu! Es arī nāku no laukiem (jā, jā ar vannu “melnajā virtuvē”, govīm, cūkām) un mani neapvaino šis salīdzinājums, jo es zinu kas ar to ir domāts. Ar to domāta ģerevņa nevis zemnieku saimniecība vai ģimenes dzīvoklis bijušajā kolhoza pilsētā, kur tagad sakopts gaumīgāk par dažu labu pilsētu.
Liene pati lielas kāda rīdziniece viņa ir, dzimusi un augusi. Nu pietiks taču ar šīm ik pa pārdesmit lapām, kur kādai vēl nav aizgājis ko tas teiciens nozīmē. Tā pati Madara visu laiku no Kiviča zākāta kā meitene, kas no laukiem izvilkta, tā it kā autobusi uz Rīgu neietu. Nav Latvijā lauki. Bet! Tas, ko Rīgas švītiņi Kiviči te sauc par lauķiem gan ir skaidrs un ironiskā kārtā tieši viņi patiesībā ir tie “lauķi”.
Tas ir tāpat, kā kad te saka, ka Kivis ir resns un knapi elso un es teiktu, ka Hey, ne visi resni cilvēki elso vai Hey, cik var elsosanu ar resnumu saistīt, jo es elsoju uzkāpjot pa trepēm, bet esmu tieva, man vienkārši ir astma.
Ir pilnīgi skaidrs ko cilvēki domā, kad saka šīs lietas un man ir apnicis katru dienu šķirt pāri kādam kas ir apvainojies par to kāds apzīmējums šodien sensitīvajām dvēselēm nav pa prātam. Varbūt nākotnei vienkārši pieņemsim, ka viss kas ir teikts par kiviciem ir ar tādu skatījumu kā kad vini lieto šos vārdus (resns, lauķis utt). Nav taču arī visi rokstāri padibenes un visas bijušās (ievieto profesiju) tādas kā Liene.
22.09.2023 13:10 |
 
10 gadi
Reitings 10005
Reģ: 21.03.2014
Un ja ir tiesa kā te raksta - airbaltic uzsauca kuponu 1 personai, tad tas ir gaužām necienīgi no airbaltic puses.
Vai tad nezin, ka kivim visur piekabe līdz un viņa mīlotā sieviņa ir arī mendžere un viņi ikdienā ir nešķirami un vienmēr kopā 24/7?😀
22.09.2023 13:11 |
 
Reitings 2987
Reģ: 29.05.2022
nutak @ 22.09.2023 13:10

Katru reizi nu! Es arī nāku no laukiem (jā, jā ar vannu “melnajā virtuvē”, govīm, cūkām) un mani neapvaino šis salīdzinājums, jo es zinu kas ar to ir domāts. Ar to domāta ģerevņa nevis zemnieku saimniecība vai ģimenes dzīvoklis bijušajā kolhoza pilsētā, kur tagad sakopts gaumīgāk par dažu labu pilsētu.
Liene pati lielas kāda rīdziniece viņa ir, dzimusi un augusi. Nu pietiks taču ar šīm ik pa pārdesmit lapām, kur kādai vēl nav aizgājis ko tas teiciens nozīmē. Tā pati Madara visu laiku no Kiviča zākāta kā meitene, kas no laukiem izvilkta, tā it kā autobusi uz Rīgu neietu. Nav Latvijā lauki. Bet! Tas, ko Rīgas švītiņi Kiviči te sauc par lauķiem gan ir skaidrs un ironiskā kārtā tieši viņi patiesībā ir tie “lauķi”.
Tas ir tāpat, kā kad te saka, ka Kivis ir resns un knapi elso un es teiktu, ka Hey, ne visi resni cilvēki elso vai Hey, cik var elsosanu ar resnumu saistīt, jo es elsoju uzkāpjot pa trepēm, bet esmu tieva, man vienkārši ir astma.
Ir pilnīgi skaidrs ko cilvēki domā, kad saka šīs lietas un man ir apnicis katru dienu šķirt pāri kādam kas ir apvainojies par to kāds apzīmējums šodien sensitīvajām dvēselēm nav pa prātam. Varbūt nākotnei vienkārši pieņemsim, ka viss kas ir teikts par kiviciem ir ar tādu skatījumu kā kad vini lieto šos vārdus (resns, lauķis utt). Nav taču arī visi rokstāri padibenes un visas bijušās (ievieto profesiju) tādas kā Liene.
Arī ģerevņās dzīvo koptas sievietes,un Latvijā nav ģerevņu.
22.09.2023 13:17 |
 
Reitings 11439
Reģ: 10.11.2022
yay @ 22.09.2023 11:54

tak nopirka versače brilles un šanel tarbu
tiesi gribeju teikt, vinai kas ar Versace utt brendiem peksni Primarks. Kas tas tads?
22.09.2023 13:18 |
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!
   
vairāk  >

Aptauja

 
Vai forumā publiski vajadzētu rādīt arī negatīvos vērtējumus (īkšķis uz leju) komentāriem?
  • Jā, jāredz arī negatīvie vērtējumi
  • Nē, lai paliek redzams tikai pozitīvais vērtējums
  • Nezinu, nav viedokļa
  • Cits