KIVI(ČU) par visu. BEZTĒMA

 
Reitings 22
Reģ: 11.07.2020
Izdomāju kad vajadzētu izveidot tēmu par KIVI SĀGU.
18.07.2021 14:48 |
 
Reitings 2987
Reģ: 29.05.2022
gribuiemestkapeiku @ 15.09.2023 14:34
https://failiem.lv/u/fv9gcqa86
Cik smuki 14.gadā dzīvoja ģimene un cik jauka,kopta meitenīte. Nekas neliecina par nelaimi pēc pāris gadiem. Nelaime ir tas it kā normālais vīrietis,tēvs,kuram sagriezīsies galva ar kaut kādu blondu samazgu, uztaisīs bērnu,visdrīzāk pielakušies un nejauši un līdz ar to sekos visas izrietošās sekas. Kādas? Paskatoties uz to bērnu,kas viņam ir tagad,sekas ir acīmredzamas.
Atšķirība ir tā,ka šai meitenītei ir mīloša un rūpīga mamma,lai arī vēl ļoti jauna.
15.09.2023 14:55 |
 
Reitings 52158
Reģ: 20.07.2021
Minelūše @ 15.09.2023 14:15
Man gan izskatās, ka Keitija vienmēr ir priecīga kopā ar Jāni, atšķirībā no sapņu ceļojuma kopā ar supertēti, kad bēdīgu sejiņu sēdēja pie baseina. Pats meklēt negribu - kas tas ir? Negribi meklēt, kur it kā neiecietīgi izturas pret tavu bērnu? Citiem konkrētais moments uz paplātītes jāpasniedz? Kas tas, ellē, par tēvu?
Un jau atkal pretrunas. Pats ļoti iecietīgi izturējās pret Lienes meitām, izēdot no mājas, lai nemaisa māmuli kniebt.

Viņš arī sava mūža mīlestību -Ģintermuižā noslēpto poda birsti pats nemeklēja. Pirda dīvānā, dzēra un šļupstēja internetā "mīļie draugi, palīdziet!"
15.09.2023 15:01 |
 
Reitings 575
Reģ: 28.05.2015
Kivičs kārtējo reizi izrāda debīlismu.Neiecietīgi Sniedzāns izturoties.Es domāju ka runa ir par situāciju,kur kur viņi brokastoja un Keitija īsti laikam negribēja iet staigāt ar suni.Jānis ar humoru viņai pastāstija,ka ja negrib vienu,var nesaņemt citu lietu ko grib.Bet viņš to izdarija tik forši,ka man pat sanāca smiekli un Keitijai arī.Bērniem ir jāiemāca atbildība,jo domāju ka to suni gribēja ne tikai Madara.Tāpat arī jāsavāc aiz dzīvnieka.Lai nesanāk kā alkāni,paņēma sunīti paspēlējăs un izmeta.
15.09.2023 15:07 |
 
Reitings 559
Reģ: 02.02.2023
Esmu gar zemi.
Kivičam ienākušas ziņas, ka kāds slikti izturas pret viņa meitu kameru priekšā.
Tā vietā, lai ar pārtīšanu atrastu tos kadrus, paziņo, ka negrib meklēt.
Tāpat toreiz arī Lieni meklēja. Sēdēja uz dīvāna un lūdz visiem sūtīt info.
Tādam tak bērnus nevar vispār uzticēt. Kaut kas notiks, tā vietā nevis ies, darīs un meklēs, vnk ieliks IG postu - palīdziet, atsutiet info.
Izskatās, ka viņiem ir iestājusies melnā strīpa.
Par izmešanu no SFB ar tās versijas mainījās. Pirmā - esam pārāk inteliģenti. Pēc tam jau - uzaicināja vadīt šovu. Tam ar pāris sērijas iznāca un viss.
Jau kad šķita, ka Kivis sāk daudzmaz savākties, atkal iekritis absolūtā bedrē. Viņiem abiem vajadzētu beidzot saprast, ka nevajag plānus pa visu pasauli stāstīt tā, ka tie jau būtu notikuši.
Man nav nekas pret to, ka cilvēki bieži maina hobijus, nepabeidz iesākto. Tas viss ok. Bet nevajag katru reizi publiski ļurkšķet par pašdiciplīnu, regularitāti, par to, kā nu viss notiksies.
Klusām būtu to grāmatu rakstījusi. Klusām būtu tās bungas mācījusies. Nevis - vēl nav pabeigts un jau - iznāks grāmata un tik būs, notiks lielkoncerts un nu tik būs. Nu tik trenēsies tenisā - nu tik būs.
Vnk vajag 10tajā reizē saprast - iespējams, ka man uz šo interese pazudīs un nebazūnīt 100 storijos par to, kā nu viss būs.
Man pašai hobiji mainās pa mēnešiem. Un tas ir ok. Bet nevajag publiski bazūnēt katru sākumu ar tekstiem par pašdisciplīnu un regularitāti, kamēr tā regularitāte nav reāli ilgtermiņā bijus. Bubliski bazūnēt protams ir tiesības, bet tad jārēķinās, ka tas 10tajā reizē jau kļūst par anekdoti.
15.09.2023 15:14 |
 
Reitings 20083
Reģ: 27.11.2018
Skaistsceļš @ 15.09.2023 15:07
Kivičs kārtējo reizi izrāda debīlismu.Neiecietīgi Sniedzāns izturoties.Es domāju ka runa ir par situāciju,kur kur viņi brokastoja un Keitija īsti laikam negribēja iet staigāt ar suni.Jānis ar humoru viņai pastāstija,ka ja negrib vienu,var nesaņemt citu lietu ko grib.Bet viņš to izdarija tik forši,ka man pat sanāca smiekli un Keitijai arī.Bērniem ir jāiemāca atbildība,jo domāju ka to suni gribēja ne tikai Madara.Tāpat arī jāsavāc aiz dzīvnieka.Lai nesanāk kā alkāni,paņēma sunīti paspēlējăs un izmeta.
paši savu suni izmeta patversmē un par Madaru gānījās, ka māca meitenēm atbildību un sakopt pēc suņa.
15.09.2023 15:15 |
 
Reitings 5039
Reģ: 26.04.2023
SantaClub @ 15.09.2023 14:01
Ko tas vepris tur muld par SBF? Jānis Sniedzāns neiecietīgi izturās pret Keitiju. Viņam ienākot ziņas, bet pats neskatās un neko nezin.?
Lai nedirš, ka neskatās! Gan jau savu minideseli rausta uz Madaras tvirto augumu, kamēr mājās pašam jāskatās uz nošļukušo blozgu.

https://play.1188.lv/pasmaju-tv-sovi/slavenibas-bez-filtra-6/ka_janis_sniedzans_un_madara_raabe_organize_savas_gimenes_ikdienas_darbus-618971/
Ketrīna, re parādi savam belowed overfedam un pati arī noskaties😜
15.09.2023 15:33 |
 
Reitings 11439
Reģ: 10.11.2022
Otiiilija @ 15.09.2023 14:29
Berna audzinasana ikdiena ir ne tikai saldejums un batuts, bet ari kads stingraks vards, atmosfera Madaras gimene izsktas laba, berni pienemusi Jani un vins meitenes. Atskiriba no Kivica, kurs pats izeda no majam Lienes meitas, no saviem 4 berniem Keitija vieniga ar ko speja svedienas uzturet kontaktus un ari izkstas, ka bus sadiris to. Pasa berns aug neaprupeta alkasu vide , bet jasmird, jo skauz ai ka skauz ka Madara sova no kura vinus izmeta???skatisies abi katru seriju un juks prata?
celojums gan meitinai bija forss, vispar bez jebkadam iespejam pargerbt drebites. Mazā ar vienas un tajas pasas drebes dzivo, ta nav augstaka mera nolaidiba. Teftelis neredz cik vins ir nejauks attieciba pret berniem? Ka vinam mute veras ko iepirst par citiem.
15.09.2023 15:35 |
 
Reitings 36982
Reģ: 10.11.2022
SantaClub @ 15.09.2023 14:01
Ko tas vepris tur muld par SBF? Jānis Sniedzāns neiecietīgi izturās pret Keitiju. Viņam ienākot ziņas, bet pats neskatās un neko nezin.?
Lai nedirš, ka neskatās! Gan jau savu minideseli rausta uz Madaras tvirto augumu, kamēr mājās pašam jāskatās uz nošļukušo blozgu.
Oi, pļūtīzers tūlīt sāks pļūtīt. Sūdi atkal ies pa gaisu. Tu, dalbojob, Sniedzāns audzina un nodarbojas ar tavām meitām, bet tu esi mīkstais, jo nespēj audzināt pat savu, tā saucamo, mīlestības bērnu, par pakulgalvas meitām pat nerunājot.
15.09.2023 16:32 |
 
Reitings 2241
Reģ: 06.07.2021
ZapeNape @ 15.09.2023 16:32
Oi, pļūtīzers tūlīt sāks pļūtīt. Sūdi atkal ies pa gaisu. Tu, dalbojob, Sniedzāns audzina un nodarbojas ar tavām meitām, bet tu esi mīkstais, jo nespēj audzināt pat savu, tā saucamo, mīlestības bērnu, par pakulgalvas meitām pat nerunājot.

Uij gribēju likt īksķi uz augšu,piespiedās uz leju🙄
Būtu labi opcija,ka var mainīt,ja nospiežas nejauši nepareizais.
15.09.2023 16:41 |
 
10 gadiPatīk
Reitings 4324
Reģ: 31.10.2010
Bet viņam tiešām ir tik dīvaina pieeja šīm lietām. Ja patiešām būtu aizdomas, ka pret viņa bērnu neizturas tā, kā jāizturas, normāls tēvs piezvanītu vai pats aizbrauktu un noskaidrotu, kas par problēmām. Kas tas par prikolu meklēt atbildes soctīklos, jautājot kaut ko cilvēkiem, kuri par tavu bērnu vispār neko nezina? Pahazuha "re, kāds es gādīgs tētis, raizējos", bet reāli tupēt dīvānā un pašam nedarīt neko? Kurš vecāks vēl tā dara?
15.09.2023 16:49 |
 
10 gadi
Reitings 2506
Reģ: 20.06.2013
Minelūše @ 15.09.2023 16:49
Bet viņam tiešām ir tik dīvaina pieeja šīm lietām. Ja patiešām būtu aizdomas, ka pret viņa bērnu neizturas tā, kā jāizturas, normāls tēvs piezvanītu vai pats aizbrauktu un noskaidrotu, kas par problēmām. Kas tas par prikolu meklēt atbildes soctīklos, jautājot kaut ko cilvēkiem, kuri par tavu bērnu vispār neko nezina? Pahazuha "re, kāds es gādīgs tētis, raizējos", bet reāli tupēt dīvānā un pašam nedarīt neko? Kurš vecāks vēl tā dara?
ai nu resnis jau nav ne pisējs ne karognesējs. Nav viņš darītājs, tik vaukšķētājs. Mīzals pēdējais.
15.09.2023 16:58 |
 
Reitings 1825
Reģ: 13.09.2021
Esmu 100% pārliecināta, ka viņš ir katru sēriju ar Madaru redzējis , arī šo!😀
Es redzēju to sēriju un tieši nodomāju, ka Kivičam
būs kur piesieties. Kautgan realitātē Jānis, protams, visu pareizi pateica.
15.09.2023 17:02 |
 
10 gadi
Reitings 2506
Reģ: 20.06.2013
Satiktu Jāni uz ielas, pinkšķedams un memmi saukdams pārskrietu otrā ielas pusē, ne pieietu klāt aprunāties par savām pretenzijām
15.09.2023 17:05 |
 
Reitings 2987
Reģ: 29.05.2022
qwe @ 15.09.2023 17:05
Satiktu Jāni uz ielas, pinkšķedams un memmi saukdams pārskrietu otrā ielas pusē, ne pieietu klāt aprunāties par savām pretenzijām
😂😂😂👍
15.09.2023 17:10 |
 
Reitings 4288
Reģ: 09.05.2023
Skaistsceļš @ 15.09.2023 15:07
Kivičs kārtējo reizi izrāda debīlismu.Neiecietīgi Sniedzāns izturoties.Es domāju ka runa ir par situāciju,kur kur viņi brokastoja un Keitija īsti laikam negribēja iet staigāt ar suni.Jānis ar humoru viņai pastāstija,ka ja negrib vienu,var nesaņemt citu lietu ko grib.Bet viņš to izdarija tik forši,ka man pat sanāca smiekli un Keitijai arī.Bērniem ir jāiemāca atbildība,jo domāju ka to suni gribēja ne tikai Madara.Tāpat arī jāsavāc aiz dzīvnieka.Lai nesanāk kā alkāni,paņēma sunīti paspēlējăs un izmeta.

Ir tikai jābrīnās, kur var būt TIK ĻOTI skaudīgs cilvēks? Tas taču skaidrs, ka to uzrakstīja, lai novērstu uzmanību no sevis par aploksni skolā. Ķer haipu. Apzināti maisa gaisu un domā, ka atriebjas Madarai un ieriebj raidījumam, jo viņi no turienes ir izmesti. Tagad visu rudeni neliksies mierā. Nu kā var būt tik skaudīgs vecis? Savas sievas meitas izdzīvoja no viņu mājas, vispār nerūpējās un nodarīja morālu traumu. Bet te, viņa meitas tiek audzinātas, uzturētas ar cita vīrieša finansēm, bet viņš pat to nenovērtē. Ai, pretīgi paliek viņiem sekot līdzi. Pieaudzis cilvēks, bet nevar nomierināties un risināt savas personīgās lietas ne publiski. Kā tām meitenēm justies? Nu kā?
15.09.2023 17:15 |
 
Reitings 575
Reģ: 28.05.2015
qwe @ 15.09.2023 17:05
Satiktu Jāni uz ielas, pinkšķedams un memmi saukdams pārskrietu otrā ielas pusē, ne pieietu klāt aprunāties par savām pretenzijām
Tāpat kā toreiz pinkšķēdams un atpakaļ lūrēdams ar velosipēdu muka,kad spiczodis nāsī iedeva.Un pēc gada--da es,ja es nebūtu uz riteņa tad es viņam!!!Varētu tas spiczodis viņu atkal kādā krūmā pagaidīt,lai Kivis parādītu savu da es!
15.09.2023 17:23 |
 
Reitings 3216
Reģ: 29.12.2022
aauuu @ 15.09.2023 17:15

Ir tikai jābrīnās, kur var būt TIK ĻOTI skaudīgs cilvēks? Tas taču skaidrs, ka to uzrakstīja, lai novērstu uzmanību no sevis par aploksni skolā. Ķer haipu. Apzināti maisa gaisu un domā, ka atriebjas Madarai un ieriebj raidījumam, jo viņi no turienes ir izmesti. Tagad visu rudeni neliksies mierā. Nu kā var būt tik skaudīgs vecis? Savas sievas meitas izdzīvoja no viņu mājas, vispār nerūpējās un nodarīja morālu traumu. Bet te, viņa meitas tiek audzinātas, uzturētas ar cita vīrieša finansēm, bet viņš pat to nenovērtē. Ai, pretīgi paliek viņiem sekot līdzi. Pieaudzis cilvēks, bet nevar nomierināties un risināt savas personīgās lietas ne publiski. Kā tām meitenēm justies? Nu kā?

Ne tikai skaudīgs, bet bezkaunīgs. Visai pasaulei lielās, ka uzturlīdzekļus maksāt neesot motivācijas, nodokļus arī nemaksā, automašīna esot uz kāda drauga vārda noformēta, Latvijas bankās konti esot bloķēti un naudu, ja to nemaksā skaidrā, viņš saņem uz Revolut konta. Nu un kā tas viss izskatās? Visi to zin, bet viņam kā pīlei ūdens, instancēm arī.
15.09.2023 17:28 |
 
Reitings 2673
Reģ: 05.07.2022
Noskatījos to fragmentu. Ja katrs tēvs, patēvs tik forši prastu runāt ar saviem bērniem. Ar humoru! Nevis ar neiecietību! Resnais mauka jau vairs nespēj izdomāt par ko piesieties. Cik ļoti kremt Madaras dalība šovā. Tajā gimenē tiešām var just labu auru un saturīgas sarunas. Nevis orgasmi, sekss un renğu rīšana pie poda. Pilnīgi dusmas.
15.09.2023 17:54 |
 
Reitings 28221
Reģ: 06.11.2022
Ja mans bērns filmētos kādā realitātes šovā, es katru kadru pati ar lupu izpētītu pirmā - vēl pirms jelkādām "runām" un viedokļiem no malas. Bet te sanāk, ka Fetmens pat tam ir par slinku. "Mīļie draugi, uzrakstiet, atsūtiet, sakošļājiet un izdirsiet manā vietā, jo pat to es - gada tēvs, dibenu mazgātājs - nevaru izdarīt".
Es jau saprotu, ka patiesībā viņš vienkārši cenšas sakūdīt cilvēkus, bet tāds tas viņa melu stāstiņš ir sanācis - pat stulbāks nekā parasti.
15.09.2023 18:17 |
 
Reitings 2940
Reģ: 14.09.2023
qwe @ 15.09.2023 17:05
Satiktu Jāni uz ielas, pinkšķedams un memmi saukdams pārskrietu otrā ielas pusē, ne pieietu klāt aprunāties par savām pretenzijām

Manējais arī bija šitāds tītars. Skrēja patēva mašīnai pakaļ un meta ar akmeņiem, kad viņš mani pie tā “tēva” ciemoties veda. Tā bija viena no pēdējam reizēm kad pie sava spermas donora braucu. Gadus vēlāk runājām par to un tam cilvēkam arī pilna pārliecība, ka mamma un patēvs man visu ko bija sastāstījuši, kā no viņa pa gabalu turējuši, bet kad oponēju, ka viņam bija visas iespējas un norādīju ar konkrētiem piemēriem, kur tā bija vien viņa paša vaina, tad bija “sīkais sprukstiņ, Tu te nepalaid muti”.
Ar tādiem cilvēkiem nav jēgas runāt, ielaisties. Vēl aizvien mēdza zvanīties un terorizēt, jauno numuru tā ari viņam nepateicu. Šādi tipi arī nodzeras līdz šizofrēnijai (nezinu vai pareizais termins, bet kad liekas, ka visi ir pret viņu, mazo nabadziņu) un, ja vēl memmes dzīvas, kas piebalso “jā, dēliņ” tur vispār nav izredžu.
Drausmīgi skatīties, redzu savu tēvu tik ļoti tajā lupatā. Žēl Madaras un bērnu. Tēvu neizvēlas un jauna meitene vīru ari varēja nenolasīt, bet kā redzams - kolīdz tiek no tās nastas vaļā, vini visi uzplaukst.
15.09.2023 18:21 |
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!