KIVI(ČU) par visu. BEZTĒMA

 
Reitings 22
Reģ: 11.07.2020
Izdomāju kad vajadzētu izveidot tēmu par KIVI SĀGU.
18.07.2021 14:48 |
 
Reitings 228
Reģ: 28.02.2023
Gan jau, ka viņi riktīgi dzer uz stresa pamata. Tagad septebrī nav bijis neviens “koncerts”, visticamāk lauž galvu ko darīt, uz kurieni braukt strādāt. Nav jau arī SBF un tas raidījums kivim. Rudenī/ziemā ienākumu viņiem nav.
14.09.2023 02:34 |
 
10 gadi
Reitings 2506
Reģ: 20.06.2013
Abi bezdeli joprojām nav bijuši mājās, tik tok joprojām stāv ...
14.09.2023 07:16 |
 
Reitings 692
Reģ: 31.03.2023
qwe @ 14.09.2023 07:16
Abi bezdeli joprojām nav bijuši mājās, tik tok joprojām stāv ...

Ko? Ko nozīmē nav bijuši mājas? Kur tad viņi ir? Megini drāmu uztaisīt? 😀 Sliktākajā gadījumā turpat mājas neliekas ne zinis par bērnu.
14.09.2023 07:27 |
 
Reitings 10736
Reģ: 22.12.2022
Tonya @ 14.09.2023 07:27

Ko? Ko nozīmē nav bijuši mājas? Kur tad viņi ir? Megini drāmu uztaisīt? ? Sliktākajā gadījumā turpat mājas neliekas ne zinis par bērnu.

Man arī liekas, ka Mia ir viena. Bez drāmas. Domāju, ka viņai viss būs ok. Ne jau pirmo reizi bez pieskatīšanas, kamēr vecie nodzērušies. Nu Andris točna tur nav, viņš taču skaļi krāc. Domāju, ka viņa regulāri ir viena mājās. Bet vai labāk būtu viņu vazāt pa bāru? Labāk būtu, ka skaļi dzer turpat? Liene nemainīsies un dzers. Labāk, ka Mia tad paliek mierīgi savā gultiņā, paskatās to pašu telefonu, kamēr šie kaut kur ālējas un kaujas.
14.09.2023 08:02 |
 
Reitings 4881
Reģ: 19.09.2016
Man liekas,ka šoreiz ir nodzērušies līdz tādai bezfilmai,ka pat soc.tīklos nav spējīgi ieiet.Jautājums ir,kas notiek ar bērnu.
14.09.2023 08:04 |
 
Reitings 2044
Reģ: 21.11.2017
Vai redzējāt Lienes tiktoka Mia dzied? Vai es dzirdu to pašu ko jūs? 🥲
14.09.2023 08:33 |
 
Reitings 692
Reģ: 31.03.2023
Berry5 @ 14.09.2023 08:02

Man arī liekas, ka Mia ir viena. Bez drāmas. Domāju, ka viņai viss būs ok. Ne jau pirmo reizi bez pieskatīšanas, kamēr vecie nodzērušies. Nu Andris točna tur nav, viņš taču skaļi krāc. Domāju, ka viņa regulāri ir viena mājās. Bet vai labāk būtu viņu vazāt pa bāru? Labāk būtu, ka skaļi dzer turpat? Liene nemainīsies un dzers. Labāk, ka Mia tad paliek mierīgi savā gultiņā, paskatās to pašu telefonu, kamēr šie kaut kur ālējas un kaujas.

Nu beidzat lūdzu. Lai kādi bezsmadzeņu radījumi šie ir, viņi tak velk līdzi visur to bērnu. Nedomāju, ka vienkārši atstāj nakts vidu bērnu mājas un telefonu ??? arī.
Ok, ja tā arī ir, tad tiešām labāk mājas viens nekā bārā, kur kāds redz to bērnu? Šajā vecumā tur ātri viens bērns pats sevi var savainot.
14.09.2023 08:37 |
 
Reitings 20090
Reģ: 27.11.2018
Berry5 @ 14.09.2023 08:02

Man arī liekas, ka Mia ir viena. Bez drāmas. Domāju, ka viņai viss būs ok. Ne jau pirmo reizi bez pieskatīšanas, kamēr vecie nodzērušies. Nu Andris točna tur nav, viņš taču skaļi krāc. Domāju, ka viņa regulāri ir viena mājās. Bet vai labāk būtu viņu vazāt pa bāru? Labāk būtu, ka skaļi dzer turpat? Liene nemainīsies un dzers. Labāk, ka Mia tad paliek mierīgi savā gultiņā, paskatās to pašu telefonu, kamēr šie kaut kur ālējas un kaujas.
bet vini tacu ta dirsa kad Madara naktis STRADAJA atstata viena ar 2 berniem, kad vinai bija japelna nauda. Un meitnem bija 6+ lieli cilveki, beet 3 gadigu bernu vienu majas tas ir psc, parak maza vel, izskatas, ka vin ir tiesam viena- nakamreiz jazvana policijai lai brauc parbauda, bet ieks jau netiks. Stulbis alKsi
14.09.2023 08:38 |
 
Reitings 692
Reģ: 31.03.2023
Tonya @ 14.09.2023 08:37

Nu beidzat lūdzu. Lai kādi bezsmadzeņu radījumi šie ir, viņi tak velk līdzi visur to bērnu. Nedomāju, ka vienkārši atstāj nakts vidu bērnu mājas un telefonu ??? arī.
Ok, ja tā arī ir, tad tiešām labāk mājas viens nekā bārā, kur kāds redz to bērnu? Šajā vecumā tur ātri viens bērns pats sevi var savainot.

Ar beidzat lūdzu, es domāju, beigt izdomāt šausmīgākās lietas, ja nav konkrēta info.
14.09.2023 08:38 |
 
Reitings 20090
Reģ: 27.11.2018
Tonya @ 14.09.2023 08:38

Ar beidzat lūdzu, es domāju, beigt izdomāt šausmīgākās lietas, ja nav konkrēta info.
konketa info- regulari nakti tumsa vina lien tiktok un apkart KLUSMUMS, tas tauku blakis to visu vienistabnieku butu aizkracis. Liekas loti ticami nemot vera cik sausmigas lietas te redzam aprupe
14.09.2023 08:40 |
 
10 gadi
Reitings 2506
Reģ: 20.06.2013
Tonya @ 14.09.2023 07:27

Ko? Ko nozīmē nav bijuši mājas? Kur tad viņi ir? Megini drāmu uztaisīt? ? Sliktākajā gadījumā turpat mājas neliekas ne zinis par bērnu.
šļuškai telefons taču regulāri pie rokas pielipis,turklāt viņa pa naktīm nekad neguļ, tā kā nu neliekas, ka tik ilgā brīdī, ja viņa būtu kkur turpat, nepamanītu...un neba pirmā reize,kad mauķele atstāj vienu bērnu. Iespējams, aizskrēja kkur resnim pakaļ .... kas Lienei svarīgāks - resnis vai bērns? Domāju atbildi te zina visas.
14.09.2023 08:48 |
 
10 gadi
Reitings 5303
Reģ: 05.08.2013
Jopcik. Eu cālenes.. kāda izsauca mentus? Jūs taču zinat adresi!!! kas tas pa sviestu!!!!! dirsa dirsa dirsaa!!!! tiktoks joprojam nav iznemts!!! bernam bd bija jaabuut!!!
14.09.2023 08:49 |
 
Reitings 692
Reģ: 31.03.2023
qwe @ 14.09.2023 08:48
šļuškai telefons taču regulāri pie rokas pielipis,turklāt viņa pa naktīm nekad neguļ, tā kā nu neliekas, ka tik ilgā brīdī, ja viņa būtu kkur turpat, nepamanītu...un neba pirmā reize,kad mauķele atstāj vienu bērnu. Iespējams, aizskrēja kkur resnim pakaļ .... kas Lienei svarīgāks - resnis vai bērns? Domāju atbildi te zina visas.

Nu tad ir tas telefons pie rokas vai nav? 😀 tjip ja mājas ir, tad telefonu uzmanītu, bet ja nebūtu mājas, tas to atstatu bērnam? 😄
Jūs varat beigt izdomāt lietas? Vieniga redzama lieta, ir tas, ka bērns ir atstāts bez uzraudzības. Pēc viņu iepriekšējās pieredzes, visticamāk, ka piedzērušies un ir pamats uztraukumam, logiski. Bet nevajag tagad jau stāstu izdomāt no zila gaisa
14.09.2023 08:55 |
 
Reitings 549
Reģ: 13.01.2023
Neaizstāvu Kivičus,bet kāpēc Jūs te domājat,ka bērns pats uzfilmēja un ievietoja tiktoka,jo atstāta viena mājas? Ganjau vecs video,kur Kiviki kādreiz bij ķēruši 13to orgasmu un atstājusi Miai telefonu un šī uzfilmēja video un Liene izdomāja to vēlāk ievietot ne? Es uz TikTok esmu uz Jūs kvadrātā,tāpēc apgaismojar,kāpēc Jums visam liekas tieši šausmīgākie varianti
14.09.2023 09:00 |
 
Reitings 24093
Reģ: 18.08.2022
Tonya @ 14.09.2023 08:55

Nu tad ir tas telefons pie rokas vai nav? ? tjip ja mājas ir, tad telefonu uzmanītu, bet ja nebūtu mājas, tas to atstatu bērnam? ?
Jūs varat beigt izdomāt lietas? Vieniga redzama lieta, ir tas, ka bērns ir atstāts bez uzraudzības. Pēc viņu iepriekšējās pieredzes, visticamāk, ka piedzērušies un ir pamats uztraukumam, logiski. Bet nevajag tagad jau stāstu izdomāt no zila gaisa

Tik pat labi Liene aizbrauca pakalj Andrim uz kaut kurieni un atstāja Mia majas gultinā ar telefonu!
Bija jau vēls iespejams resnim bija kads pasakums un parasti jau ap 10-11 vakara tadi pasakumu beidzas,Liene gan jau negribeja Mia nemt lidzi ,iedeva tel lai mierigi spēlejas un skatas savas anglu multenes un neraud!
Tā nu Mia tur viena sedeja savā gultinā un performēja tik tok!
14.09.2023 09:00 |
 
10 gadi
Reitings 2506
Reģ: 20.06.2013
Tonya @ 14.09.2023 08:55

Nu tad ir tas telefons pie rokas vai nav? ? tjip ja mājas ir, tad telefonu uzmanītu, bet ja nebūtu mājas, tas to atstatu bērnam? ?
Jūs varat beigt izdomāt lietas? Vieniga redzama lieta, ir tas, ka bērns ir atstāts bez uzraudzības. Pēc viņu iepriekšējās pieredzes, visticamāk, ka piedzērušies un ir pamats uztraukumam, logiski. Bet nevajag tagad jau stāstu izdomāt no zila gaisa
ja torpēdas ātrumā ir jāskrien resnim pakal, tad nē, nav laika paņemt to telefonu 🤣
mazliet nomierinies, redzams,ka neesi lietas kursā par iepriekšējām kiveļu izdarībam, ielīdusi te tik kko iesmirdēt 🤣
14.09.2023 09:00 |
 
10 gadiPatīk
Reitings 4324
Reģ: 31.10.2010
Pie pieņēmuma, ka dzērāji kaut kur aizvilkušies. Ja kādam liekas, ka tas ir labāk, ka Kiviči nav Miu ņēmuši līdzi - nav tas labāk. Mia ir daudz par mazu, lai tiktu atstāta mājās viena. Viņai ir tikai 3 gadi un tas nekādā ziņā nav droši. Trīsgadīgs bērns vēl nav spējīgs adekvāti novērtēt to, kas ir droši un kas bīstami. Mazi bērni ir kā ūdenszāles, no viņiem ne mirkli nedrīkst nolaist acis. Bet es vispār nebrīnos, ka Liene spētu atstāt bērnu mājās vienu. Atceramies, ka viņai nebija nekādu problēmu atstāt savas meitas mājās vienas, jaunākā no kurām arī toreiz bija pavisam maza, lai nakts vidū vilktos uz bāru tefteli meklēt.
14.09.2023 09:11 |
 
Reitings 2940
Reģ: 14.09.2023
Sveikas lezbes. Pirmo reizi rakstu, klusībā lezbēju jau sen, bet šoreiz nevarēju atturēties. Vai tiešām kāda var pamēģināt piekļančīties kādai cālenei?
Netaisu drāmu, esmu maza bērna mamma, bijusi bērnudārza audzinātāja, noraizejusies mietpilsone un man nav miera. Kāda te teica skatīties uz faktiem, tad lūk - fakts ir tāds, ka ne pirmo reizi bērns ir nepieskatīts. Protams, var būt, ka bērnam viss ir Ok, tiešām iesprostots gultiņā ar telefonu (bet klau, kā mēs esam nonākušas līdz tam, ka tas pat skaitās Ok?), bet nedod Dievs tas bērns izlīdīs no gultiņas, uzgazis sev ledusskapi, uzkāps uz plaukta vai ko tādu?
Vienu gan es teikšu - stresā (aiz būšanas pamestai, neēdušai) meitenīte nešķiet, smuki dzied, balstiņa nav noraudāta vai ar slāpju pazīmēm, bet nē, bērnam *šajā vecumā* nav labāk būt vienam mājās kā ar vecākiem bārā. Un nav arī labi būt vidē, kur tās vai kā trešā - ar vecākiem atrubonā - ir vienīgās opcijas. Ne jau nu Liene aizmiga pasaciņu lasot, ne arī pēc aktivitāšu piesātinātas dienas atpūšas un iedod bērnam uz brīdi to telefonu. Tur ir auzas!
Un jā, gandrīz vienmēr bērnam ir labāk palikt ģimenē, BET ne absolūti vienmēr un vismaz uzraudzību tur prasās. Nezinu vai ir jēga rakstīt iesniegumu bez adreses utt, bet te ir tik daudz materiāla. Nabaga mazā sirsniņa pie tiem pašiem Graudiņiem iespējams nonāktu, kur “vecāki” var satikt, bet rūpēties nedrīkst. Ir tādas shēmas, kur bioloģiskajiem ir tiesības satikt, bet vismaz to bērnu kāds tomēr pabaro, apģērbj.
Es netaisu drāmu, tieši otrādi, vienu reizi es atmetu popcīti un uzvelku godīga pilsoņa cepuri un domāju, ko mēs, kas šeit viņu cirku esam baudījušas, ko mēs varam darīt? Jo pat ja viņi blakus klusi guļ, nu nav tas normāli, ka šis notiek regulāri.
14.09.2023 09:13 |
 
Reitings 2940
Reģ: 14.09.2023
Minelūše @ 14.09.2023 09:11
Pie pieņēmuma, ka dzērāji kaut kur aizvilkušies. Ja kādam liekas, ka tas ir labāk, ka Kiviči nav Miu ņēmuši līdzi - nav tas labāk. Mia ir daudz par mazu, lai tiktu atstāta mājās viena. Viņai ir tikai 3 gadi un tas nekādā ziņā nav droši. Trīsgadīgs bērns vēl nav spējīgs adekvāti novērtēt to, kas ir droši un kas bīstami. Mazi bērni ir kā ūdenszāles, no viņiem ne mirkli nedrīkst nolaist acis. Bet es vispār nebrīnos, ka Liene spētu atstāt bērnu mājās vienu. Atceramies, ka viņai nebija nekādu problēmu atstāt savas meitas mājās vienas, jaunākā no kurām arī toreiz bija pavisam maza, lai nakts vidū vilktos uz bāru tefteli meklēt.

Tieši tā, ir iemesls kāpēc mazus bērnus nedrīkst pat pēc likuma atstāt vienus!
14.09.2023 09:15 |
 
Reitings 20090
Reģ: 27.11.2018
Hermesmel @ 14.09.2023 02:34
Gan jau, ka viņi riktīgi dzer uz stresa pamata. Tagad septebrī nav bijis neviens “koncerts”, visticamāk lauž galvu ko darīt, uz kurieni braukt strādāt. Nav jau arī SBF un tas raidījums kivim. Rudenī/ziemā ienākumu viņiem nav.
lai iet stradat lohi
14.09.2023 09:16 |
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!