KIVI(ČU) par visu. BEZTĒMA

 
Reitings 22
Reģ: 11.07.2020
Izdomāju kad vajadzētu izveidot tēmu par KIVI SĀGU.
18.07.2021 14:48 |
 
Reitings 855
Reģ: 09.08.2020
Bet tusnis feisbukā labi padzēsis - nav vairs apaļīgo sportistu, nav apraksta par vecmeitu ballītes uzaicinājumu. Nevarēja samierināties ar nedaudzajiem īkšķīšiem un dažiem neglaimojošiem komentāriem? 🤔
Un vēl šī cepšanās par Madaru izskatās pēc lēta haipa celšanas un slavas taisīšanas uz citu rēķina. Jo, kā redzam, bez Dzelzs vilka vai Madaras, par tusni vairs neviens neinteresējās un ziņu portālos neliek.
11.09.2023 09:34 |
 
10 gadi
Reitings 1079
Reģ: 25.04.2010
Helga Andersson @ 11.09.2023 08:06
jau izdzēsis, memļaks ? bet rekur ir ?
https://failiem.lv/u/hkh7dt6ef tādu palagu piedrukājis, dabūju vairākos piegājienos likt ?

Ak, dievs, resnais cietējs. Cry me a river.
Visi redzēja, cik ''laimīga'' Keitija bija tajā ''sapņu ceļojumā'' nedēļu sēžot pie viena baseina.
Madara ir mana varone par to, ka spēj gadiem izturēt šitās samazgas netā un neatbildēt, nenolaisties līdz tam līmenim. Es nezinu, vai es spētu un vai man vienā brīdī nelūztu vadzis. Jo cik var????
Drausmīgākais ir tas, ka viņš kūda tādus pašus lohus kā pats, lai tie Madarai kko prasa utt.
Vispār, no šodienas tak teftelis diētu ievērošot :D:D:D
11.09.2023 09:35 |
 
Reitings 4288
Reģ: 09.05.2023
Smilla @ 11.09.2023 08:49
Pretīgais teftelis.. Loģiski, ka viņa mērķis būtu Madaru iesēdināt.. Un vienalga par meitām...Mērkaķis, ko viņš skraida pa policijām ar iesniegumiem un vēl žēlojas, ka bērnu psihologs vainīgs, ka neizdodas procesu virzīt.

Jebkura normāla, savu bērnu mīloša mamma nelaistu savus bērnus pie tēva alkoholiķa uz nakts dzerstiņu pasākumiem pa nakti vazāties kopā. Viņš var nemeklēt attaisnojumus un nomelnot mammu. Tiešām apbrīnoju Madaru par viņas klusēšanu. Bet te arī atšķiras tas, kuram rūp bērni. Madarai, kura klusē visās viņu vājprātu murgu apdiršanās, lai pasaudzētu meitas, nevis publiski mazgā netīro veļu ar diviem slimiem cilvēkiem, kuri uzskata, ka pārējie ir slimi. Da kivis ir lielākais sociopāts un narciss kāds vispār redzēts un dzirdēts. Bet apsaukā to otru pusi par tādu. Bet tas ir standarts šādiem cilvēkiem. Visas samazgas ventilē uz otru, sevi no malas necik neredz. Bet atšķirība ir tāda, ka pārējie no malas ta visu redz!
11.09.2023 09:35 |
 
Reitings 1407
Reģ: 05.12.2021
Minelūše @ 11.09.2023 09:22
Labi gan, ka jūs esat, dāmas. Citādi tādi kā es, kuri naktīs parasti guļ, visu palaistu garām?
Nabaga resnajam prjaņikam atkal sirdssāpes. Ja cilvēks nakts vidū drukā tādu palagu, tas nozīmē, ka viņu patiešām kaut kas grauž. Un ne jau nesatiktās meitas, bet Madaras jaukā dzīve. Viņš tiešām domā, ka Keitija un Kima raud un lūdzas pie tēta, bet ļaunā Madara ieslēdz mājā un nelaiž. Viņš nepieļauj pat tādu domu, ka meitenes varētu pašas negribēt viņu satikt. Jā, viņam taisnība, ka bērni pieaug un saprot, kurš vecāks īsti bija problēma. Bet tā nav Madara.
Ne vienmēr bioloģiskais vecāks (asinis, kā prjaņikam patīk teikt) ir labākais, ko bērnam vajag. Un nevienam, patiešām nevienam bērnam nevajag tēvu alkoholiķi.
Tas, ka viņš savus rakstu darbus izdzēsis, arī par kaut ko liecina. Ja būtu tik pārliecināts par savu taisnību, tad neko nedzēstu. Tātad gan jau iekšēji drusku saprot, ka murgo.

Jap, ir daudz lasīti pieaugušu bērnu stāsti par dzīvi līdzās alkoholiķiem. Nekad neesmu lasījusi tekstus aļa "kā man patika mana bērnība", ļoti bieži cauri vijas tieši pretējais - pārmetumi mātēm, kuras ātrāk neaizgāja prom, lielākā daļa šo pieaugušo bērnu savas dzīves vada psihologa kabinetos, jo tas, ar ko būs jātiek galā dzīvē šiem bērniem, to nenovelēt nevienam. Un tas arī diemžēl ir tas, kur to abu amēbas līmeņa smadzeņu nevelk. viņi ir tik mežonīgi egoisti - man, man, visi man dara pāri, mani abižo, slēpjās tikai aiz bērnu mugurām, uzdodoties par baigi labdari, kas tagad vērs vaļā acis visiem tādiem pašiem cūkām un alimentu nemaksātājiem. Fu, pretīgi
11.09.2023 09:36 |
 
Reitings 14837
Reģ: 29.04.2022
Vēl tajā tekstā ir neticami daudz komati, Resnais Prjaņiks reti sevi apgrūtina ar komatu izmantošanu.
Bet vienu es nesaprotu - viņiem tiešām liekas, ka publiskas samazgas otru vecāku virzienā kaut cik viņiem palīdzès? Taču tieši otrādi. Gan Madara, gan Ārens to pieseivo mapītè un tas ir kā pierādījums, ka tie abi alkāni ir reāli slimi.
Es neesmu nekāda Madaras fane, bet šobrīd kārtējo reizi apbrīnoju viņu par spēju saglabāt publisku mieru un neitralitāti.
11.09.2023 09:37 |
 
Reitings 853
Reģ: 11.08.2022
Omg tā resnuļa bilde 😁 Tas nav fotošops? Ja šitā turpinās, jānomet būs nevis 10kg, bet 110😁
11.09.2023 09:47 |
 
Reitings 22758
Reģ: 07.06.2022
Knabsab @ 11.09.2023 09:37
Vēl tajā tekstā ir neticami daudz komati, Resnais Prjaņiks reti sevi apgrūtina ar komatu izmantošanu.
Bet vienu es nesaprotu - viņiem tiešām liekas, ka publiskas samazgas otru vecāku virzienā kaut cik viņiem palīdzès? Taču tieši otrādi. Gan Madara, gan Ārens to pieseivo mapītè un tas ir kā pierādījums, ka tie abi alkāni ir reāli slimi.
Es neesmu nekāda Madaras fane, bet šobrīd kārtējo reizi apbrīnoju viņu par spēju saglabāt publisku mieru un neitralitāti.
neviens nav ideāls, gan jau arī ne Madara, bet, redzot, kādam murgam viņa stāv pretī - tiešām var apbrīnot, vispār viņa jau šo cīņu ir uzvarējusi. Viņai vispār pat būtu vajadzējis netīrāk pret šiem abiem spēlēt - kā Lienīte teiktu - MANUPRĀT 🤣
11.09.2023 09:51 |
 
Reitings 36982
Reģ: 10.11.2022
Helga Andersson @ 11.09.2023 08:06
jau izdzēsis, memļaks ? bet rekur ir ?
https://failiem.lv/u/hkh7dt6ef tādu palagu piedrukājis, dabūju vairākos piegājienos likt ?
Paldies! Pilnīgs sociopāts! Vainīgi citi, tikai ne pats un šļuška. Viņš drīkst visu, aizjāties uz Spāniju, Norvēģiju, nemaksāt uzturlīdzekļus, apspriest savus bērnus soctīklos, ventilēt sūdus, jo viņš kaut kad ir kasījis muguru un lasījis Sarkangalvīti. Sniedzāns, redz, riteni nepiepumpē. Aizbrauc, idiot, un piepumpē! Nemīz, varbūt Smiedzāns tev to šņukuru nesašķaidīs, bet , ai, kā vajadzētu! Un sāc, ar savu šļušku, rūpēties par to gaidīto, mīlēto bērnu! Ko tu te centies apmānīt? Sevi? Tak visi visu redz! Un ieņirdz par tevi, bet pat to tu nefiltrē, jo esi sevī iemīlējies sociopāts. To nemīlēto bērniņu gan žēl!
11.09.2023 09:52 |
 
Reitings 3391
Reģ: 05.12.2021
Neviens cilvēks nav ideāls. Madara arī nē un Jānis arī nē. Bet, liekot roku uz sirds, es reāli apbrīnoju Madaras nervu sistēmu un pacietību. Katru reizi, kad domā, ka varbūt šie liks viņu mierā..... Jauna sūdu šalts. Es ja sen būtu aizgājusi pa gaisu un laikam novāktu tādu veci. Un par bērniem..... Lai cik kruti un labi būtu pie tā sencīša brīvdienās, tad pāriet, kad bērni sāk saprast reālo situāciju. Manam bērnam 10 gadi un var teikt, ar mietu nav dabūjama pie tēva braukt.
11.09.2023 09:55 |
 
Reitings 816
Reģ: 29.05.2023
Jo Madaras meitenes ir skaistas, sakoptas, labi mācās, bet Mia - nuuuu.... Kurus bērnus "vieglāk" mīlēt?
11.09.2023 09:57 |
 
Reitings 14837
Reģ: 29.04.2022
Un vēl es nepaspēju nokomentēt to Prjaņika tekstu, ka pirmsskolas vecuma bērnus esot visgrūtāk audzināt!!!! Like WTF?!?!?!?!
Lienes vecākās meitas taču jau bija skolnieces, kad šie abi drāzàs viņu klātbūtnē. Tad kā tād lielās meitenes tieši viņiem traucēja, ja jau ir tik easy?
Varbūt tomēr tāpēc, ka jo lielāki ir bērni, jo vairāk vecākiem ir jaiespringst tieši emocionālajā ziņā? Bērniem pieaugot ir tik daudz pàrmaiņu, tas ne tuvu nav tas pats, kas vienkārši pamperi nomainīt. Abi stulbie alkāni - jūs nevienu bērnu neesat izaudzinājuši, jums nebūtu nekādu tiesību ne cik vispār izteikt viedokli.
11.09.2023 09:57 |
 
Patīk
Reitings 19621
Reģ: 09.12.2015
Sapuvušais tuncis, kā vienmēr, neizstāsta visu. Tikai to, ciktāl pats izskatās balts un pūkains. Bet notikumu attīstība līdz "nelaimei" bija tomēr drusku cita. Ne velti dzērājs dabūja tuvošanās aizliegumu Madarai, tāpat vien tos nevienam nedāļā. Turklāt abi ar šmaru regulāri pretīgi izteicās par Madaru un Jāni bērnu klātbūtnē, pat šņakarēja pa dzīvokli, kad vēl Madara dzīvoja Rīgā. Arī tagad Keitija visu laiku tiekot izprašņāta par visu, cik Jānis pelna, ko Jānis dara, ko Jānis saka, kas mājās jauns, kur bijuši, kur braukuši, ko ēd un cikos iet gulēt.. Kivičam tā ir pilnīgi slima apsēstība ar ex sievu. Un šmara visu laiku vaukšķ līdzi.
11.09.2023 09:58 |
 
Reitings 22758
Reģ: 07.06.2022
ZapeNape @ 11.09.2023 09:52
Paldies! Pilnīgs sociopāts! Vainīgi citi, tikai ne pats un šļuška. Viņš drīkst visu, aizjāties uz Spāniju, Norvēģiju, nemaksāt uzturlīdzekļus, apspriest savus bērnus soctīklos, ventilēt sūdus, jo viņš kaut kad ir kasījis muguru un lasījis Sarkangalvīti. Sniedzāns, redz, riteni nepiepumpē. Aizbrauc, idiot, un piepumpē! Nemīz, varbūt Smiedzāns tev to šņukuru nesašķaidīs, bet , ai, kā vajadzētu! Un sāc, ar savu šļušku, rūpēties par to gaidīto, mīlēto bērnu! Ko tu te centies apmānīt? Sevi? Tak visi visu redz! Un ieņirdz par tevi, bet pat to tu nefiltrē, jo esi sevī iemīlējies sociopāts. To nemīlēto bērniņu gan žēl!
par to riteni vispār baigi rēcīgi 🤣
11.09.2023 10:00 |
 
Reitings 11439
Reģ: 10.11.2022
Knabsab @ 11.09.2023 09:57
Un vēl es nepaspēju nokomentēt to Prjaņika tekstu, ka pirmsskolas vecuma bērnus esot visgrūtāk audzināt!!!! Like WTF?!?!?!?!
Lienes vecākās meitas taču jau bija skolnieces, kad šie abi drāzàs viņu klātbūtnē. Tad kā tād lielās meitenes tieši viņiem traucēja, ja jau ir tik easy?
Varbūt tomēr tāpēc, ka jo lielāki ir bērni, jo vairāk vecākiem ir jaiespringst tieši emocionālajā ziņā? Bērniem pieaugot ir tik daudz pàrmaiņu, tas ne tuvu nav tas pats, kas vienkārši pamperi nomainīt. Abi stulbie alkāni - jūs nevienu bērnu neesat izaudzinājuši, jums nebūtu nekādu tiesību ne cik vispār izteikt viedokli.
tapec, ka Lienes meitas nebija nekas, tiesi 0 supertetim, tikai trauceklis apmierinat mazo. Pasa vardi, interneta nekas nepazud.
11.09.2023 10:14 |
 
Reitings 11439
Reģ: 10.11.2022
Rumblerx @ 11.09.2023 09:47
Omg tā resnuļa bilde ? Tas nav fotošops? Ja šitā turpinās, jānomet būs nevis 10kg, bet 110?
nu piedodiet, bet jau tagad ir nevis 10, bet vismaz 60.
11.09.2023 10:17 |
 
Reitings 58
Reģ: 06.03.2023
Oho, speķa rausis atkal uzdarbojies.. nuuu baigi jauc prātu tā bijusī, nu baigi. Pa visam vīlēm spiežas laukā, un Lienīte tik shēro. Man būtu kauns, ja mans vecis publiski zākātu savu bijušo - vispār pie pirmās reizes vairs nebūtu mans!
Apkaunojoši, kārtējo reizi no Andra puses, bet es apbrīnoju centību - atbildes no Madaras nav jau kā divus gadus 😅
11.09.2023 10:22 |
 
Reitings 14837
Reģ: 29.04.2022
Nu ar interesi sekosim līdzi Tefteļa tievèšanai. Kā viņš tur izteicās - skrupulozs plāns esot? 😂😂😂 es ticu, ka ja nometīs alko, tad jau pēc mēneša būs rezultāts. BET! To viņš nedarīs. Viņš aizvilksies uz gym pāris reizes, tad jutīsies labi pastrādājis un apbalvos sevi ar piebaldziņu 😄
11.09.2023 10:23 |
 
Reitings 4288
Reģ: 09.05.2023
Marfa @ 11.09.2023 10:14
tapec, ka Lienes meitas nebija nekas, tiesi 0 supertetim, tikai trauceklis apmierinat mazo. Pasa vardi, interneta nekas nepazud.

Par lienes meitām kivis publiski ļoti neglīti pateica. Tikmēr liene tikai hihiha un kukūkina skriedama pakaļ alkoholiķim.
11.09.2023 10:31 |
 
Reitings 28232
Reģ: 06.11.2022
Lenox šito noteikti nav rakstījis. Nav arī neko "rediģējis". Labākajā gadījumā viņai tika atļauts paturēt sveci, kamēr saimnieks drukā. Noslaucīt sviedrus no titāniskā darbā nosvīdušās pieres. Forumā jau pirms laika tika apspriests, ka tieši Fetmens katru sūdu pārlabo pa 100 reizēm. Un grāmatu arī sarakstījis un izdevis, kamēr Lenox tikai pozē pie datora jau kuro gadu. Viņa savus padomus var uzkārt tur, kur ķeizars kājām staigā. Fetmens pats visu zina vislabāk!
Un šajā gadījumā es pat teiktu, ka pareizi dara - Lenoxam ar gramatiku mēdz būt daudz lielākas auzas.
Bet vispār šis ir baisi. Paldies Dievam, pirmdiena ir klāt. Lai tie divi beidzot ķeras pie savām noļukušajām miesām, es jau nevaru sagaidīt. Tikai baidos, ka prieki nebūs sevišķi gari.
Dāmas, liekam likmes. Cik ilgi tiem abiem pietiks pacietības realizēt gigantisko 2 mēnešu plānu? Nedotu vairāk par 5 dienām.
11.09.2023 10:31 |
 
Reitings 3122
Reģ: 29.12.2022
Knabsab @ 11.09.2023 10:23
Nu ar interesi sekosim līdzi Tefteļa tievèšanai. Kā viņš tur izteicās - skrupulozs plāns esot? ??? es ticu, ka ja nometīs alko, tad jau pēc mēneša būs rezultāts. BET! To viņš nedarīs. Viņš aizvilksies uz gym pāris reizes, tad jutīsies labi pastrādājis un apbalvos sevi ar piebaldziņu ?
tur būs ņaurika didrika līmenis. Ies uz gymu, bildes sataisīs,ka viņš tur ir,bet platumā turpinās augt
11.09.2023 10:35 |
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!