KIVI(ČU) par visu. BEZTĒMA

 
Reitings 22
Reģ: 11.07.2020
Izdomāju kad vajadzētu izveidot tēmu par KIVI SĀGU.
18.07.2021 14:48 |
 
10 gadi
Reitings 5305
Reģ: 05.08.2013
Pidarņaudis @ 29.08.2023 22:54
#nofilter lieņukam jau standartā uz paša telefona ir uzlikts uzlabotais filtrs. It sevišķi, ja neko nemaini uzstādījumos tad jau defoltā kamerā ir tip izgludinātais filtriņš! Bet mēs raganas, gnīdas ar nokaltušām vagīnām tak neko nesaprotam.
Tak viņa ir tāda narcise, tas viņas ārprāta debīlisms spiežas pa visām vīlēm ārā...brrr...skaties un domā, kur tādu purva plukatu zeme nes, drausmas...tak puse no storijiem jau rīt būs izdzēsti... tajā paurī no salmiem nekas vairs nav palicis ..

hmm, iphoniem nav tādas fīčas. Nu tik varēs feistūnot.. man arī ir iphone 14pro... nuu kamera iespaidigi laba.
30.08.2023 00:04 |
 
10 gadi
Reitings 5305
Reģ: 05.08.2013
un varam pievienot kolāžai ļenku apenēs. Un mani arī mulsina, ka uz jautājumu par ofisa darbu, viņa apenēs gultā.. watafak Ļenka.
30.08.2023 00:06 |
 
Reitings 8172
Reģ: 16.02.2021
43 gadīga sieviete dzīvo kaut kādā vienradžu pasaulē. Tev ir atņemti 3 bērni, Tavs darbs ir šoferēt vīriņu un bildēties ar piedzērušiem cilvēkiem. Pat, ja tie cilvēki pālī saka Tev labas lietas, jo Tu tikai hihini un visiem smaidi, tad kurā vietā Tava dzīve ir izdevusies? Tev ir atņemti bērni, ar reālu pamatu, Tev nav darbs, sociālās garantijas, Tu esi 100% atkarīga no pilnīgi nenobriedoša un atbildību uzņemties negatava vīrieša izstrādājumu. Kur tieši Tava dzīve rullē pret mums gnīdām? Jo Tu esi kārna no dabas? Jo vari neiet uz darbu un jūs kkādā mistiskā veidā savelkat galus bez iešanas uz 8-17 darbu? Really? Šitādas te kultivēs kaut kādu murgu sabiedrībā, ka ir laimīgas un apgarotas un citām skauž. Man toč neskauž, man trigero, ka tāda īres dzīvokļa sinsay bomze vispār uzdrošinas kaut ko tādu iedomāties pret visiem normālajiem cilvēkiem, kuri iztērē vairākus simtus mēnesī uz katru savu atvasi, kuri pērk īpašumus un maksā nodokļus un neapdirš citus instagramā. Tāda švabra izdomā kaut ko vēl smirdēt, ka visiem skauž, īpaši bijušajiem, kuri vieni paši uztur viņu bērnu baru.
30.08.2023 00:10 |
 
Reitings 8172
Reģ: 16.02.2021
Viņa tak ir konkrēti apdzērusies atkal.
30.08.2023 00:10 |
 
10 gadi
Reitings 5305
Reģ: 05.08.2013
Mercury6 @ 30.08.2023 00:10
43 gadīga sieviete dzīvo kaut kādā vienradžu pasaulē. Tev ir atņemti 3 bērni, Tavs darbs ir šoferēt vīriņu un bildēties ar piedzērušiem cilvēkiem. Pat, ja tie cilvēki pālī saka Tev labas lietas, jo Tu tikai hihini un visiem smaidi, tad kurā vietā Tava dzīve ir izdevusies? Tev ir atņemti bērni, ar reālu pamatu, Tev nav darbs, sociālās garantijas, Tu esi 100% atkarīga no pilnīgi nenobriedoša un atbildību uzņemties negatava vīrieša izstrādājumu. Kur tieši Tava dzīve rullē pret mums gnīdām? Jo Tu esi kārna no dabas? Jo vari neiet uz darbu un jūs kkādā mistiskā veidā savelkat galus bez iešanas uz 8-17 darbu? Really? Šitādas te kultivēs kaut kādu murgu sabiedrībā, ka ir laimīgas un apgarotas un citām skauž. Man toč neskauž, man trigero, ka tāda īres dzīvokļa sinsay bomze vispār uzdrošinas kaut ko tādu iedomāties pret visiem normālajiem cilvēkiem, kuri iztērē vairākus simtus mēnesī uz katru savu atvasi, kuri pērk īpašumus un maksā nodokļus un neapdirš citus instagramā. Tāda švabra izdomā kaut ko vēl smirdēt, ka visiem skauž, īpaši bijušajiem, kuri vieni paši uztur viņu bērnu baru.

Parakstos zem katra tava teikuma!!!
30.08.2023 00:13 |
 
Patīk
Reitings 19623
Reģ: 09.12.2015
Pēc šādas virtuālās diarejas ir skaidrs, ka Lienei tiešām neviens psihologs nevar palīdzēt un arī neviens psihoterapeits ne. Tas ir darbiņš tikai Ģintermuižas profiņiem - psihiatriem un narkologiem.
30.08.2023 00:28 |
 
Reitings 11439
Reģ: 10.11.2022
yay @ 30.08.2023 00:13

Parakstos zem katra tava teikuma!!!
plusa , kas notiks ar svabru, ja paliks viena, bez sava plakstera teftela, jo vins ir un paliks tikai plaksteris. Tapec jau piesauc savu milo viramati, jo citur nebus kur iet.
30.08.2023 00:41 |
 
Patīk
Reitings 19623
Reģ: 09.12.2015
Marfa @ 30.08.2023 00:41
plusa , kas notiks ar svabru, ja paliks viena, bez sava plakstera teftela, jo vins ir un paliks tikai plaksteris. Tapec jau piesauc savu milo viramati, jo citur nebus kur iet.

Vīramāte šļušku nelaidīs pār slieksni, kad tuncis būs paņēmis vagu. Dainas ome zina, ka dēluka sievas nāk un iet, bet māmiņa paliek. Lienīte varēs steberēt pie savas mammas durvīm, kaut gan ticu, ka sākumā viņa uzbāztos Graudiņai, un pie reizes censtos viņas vīru nocopēt. Tīri tāds Liene style.
30.08.2023 00:56 |
 
Reitings 6002
Reģ: 17.03.2023
Labi, lezbas atzīšos, uzdevu 7.jautājumus, es biju tā, kas uzdeva šo:
(tika atbildēts uz 5.jautājumiem un uz 2. netika atbildēts)
-kā būt tik pat gudrai, skaistai un veiksmīgai?
-Kāds ir tavs un Andra ideālās laulības noslēpums?
-Kā rūpēties tikpat labi par bērniem, ka tu ar Andri? Vari dot, kādus padomus idejas utt.
-Tu esi iedvesma daudzām sievietem, kā tev tas izdodas un ko ieteiktu tām, kuras grib būt ka tu?
-Esi lasījusi dievietes forumu, tur tev visu laiku aprunā?
---
2. neatbildētie:
-Kā tev izdodas būt tik čaklai bitītei, un sveinot vienlaikus tik daudz hobiju un profesijas?
- Madara laikam lej asaras, ka ir zaudējusi Latvijas seksīgāko vīrieti, ko starpcitu domā par viņas jaunām attiecibām?
Uzreiz, var redzēt, ka novērtējat manu humoru, es pati šo visu lasīju ar asarām acīs 😂😂😂😂😂😂😂
30.08.2023 01:37 |
 
Reitings 4698
Reģ: 13.01.2023
sakuraszarins @ 30.08.2023 01:37
Labi, lezbas atzīšos, uzdevu 7.jautājumus, es biju tā, kas uzdeva šo:
(tika atbildēts uz 5.jautājumiem un uz 2. netika atbildēts)
-kā būt tik pat gudrai, skaistai un veiksmīgai?
-Kāds ir tavs un Andra ideālās laulības noslēpums?
-Kā rūpēties tikpat labi par bērniem, ka tu ar Andri? Vari dot, kādus padomus idejas utt.
-Tu esi iedvesma daudzām sievietem, kā tev tas izdodas un ko ieteiktu tām, kuras grib būt ka tu?
-Esi lasījusi dievietes forumu, tur tev visu laiku aprunā?
---
2. neatbildētie:
-Kā tev izdodas būt tik čaklai bitītei, un sveinot vienlaikus tik daudz hobiju un profesijas?
- Madara laikam lej asaras, ka ir zaudējusi Latvijas seksīgāko vīrieti, ko starpcitu domā par viņas jaunām attiecibām?
Uzreiz, var redzēt, ka novērtējat manu humoru, es pati šo visu lasīju ar asarām acīs ???????

Poda birste apdzērusies gandrīz līdz baltajām pelītēm. Noticēja, ka ir daiļa, gudra apskaužama un iedvesmas avots. 😀😀
30.08.2023 01:49 |
 
Reitings 7369
Reģ: 14.04.2023
LilyLady @ 30.08.2023 00:28
Pēc šādas virtuālās diarejas ir skaidrs, ka Lienei tiešām neviens psihologs nevar palīdzēt un arī neviens psihoterapeits ne. Tas ir darbiņš tikai Ģintermuižas profiņiem - psihiatriem un narkologiem.
Jā, palasot tos Q&A (pašslavinošajiem tekstiem tinu garām) ,rodas pretīga un neomulīga sajūta . 😖 Ļoti ceru, ka tā iedomīgā bārbija reiz piezemēsies ,kad teftelis šo pametīs. Bet tur jau tad dzīve Ģintermuižā tik atliek. Pietam, alkohols ļoti pastiprina visas garīgās kaites. Varbūt , viņa tiešām arī pati sevi spogulī redz tādu jaunu un nofiltrētu? Viņa pati tam visam tic ko raksta.
30.08.2023 06:59 |
 
10 gadi
Reitings 1092
Reģ: 20.05.2013
sakuraszarins @ 30.08.2023 01:37
Labi, lezbas atzīšos, uzdevu 7.jautājumus, es biju tā, kas uzdeva šo:
(tika atbildēts uz 5.jautājumiem un uz 2. netika atbildēts)
-kā būt tik pat gudrai, skaistai un veiksmīgai?
-Kāds ir tavs un Andra ideālās laulības noslēpums?
-Kā rūpēties tikpat labi par bērniem, ka tu ar Andri? Vari dot, kādus padomus idejas utt.
-Tu esi iedvesma daudzām sievietem, kā tev tas izdodas un ko ieteiktu tām, kuras grib būt ka tu?
-Esi lasījusi dievietes forumu, tur tev visu laiku aprunā?
---
2. neatbildētie:
-Kā tev izdodas būt tik čaklai bitītei, un sveinot vienlaikus tik daudz hobiju un profesijas?
- Madara laikam lej asaras, ka ir zaudējusi Latvijas seksīgāko vīrieti, ko starpcitu domā par viņas jaunām attiecibām?
Uzreiz, var redzēt, ka novērtējat manu humoru, es pati šo visu lasīju ar asarām acīs ???????
vēl vajadzēja pajautāt, vai joprojām sekss pāris reizes dienas un vai joprojām vemj ja kāds nav mājas 😄
30.08.2023 07:22 |
 
Reitings 5479
Reģ: 10.01.2023
sakuraszarins @ 30.08.2023 01:37
Labi, lezbas atzīšos, uzdevu 7.jautājumus, es biju tā, kas uzdeva šo:
(tika atbildēts uz 5.jautājumiem un uz 2. netika atbildēts)
-kā būt tik pat gudrai, skaistai un veiksmīgai?
-Kāds ir tavs un Andra ideālās laulības noslēpums?
-Kā rūpēties tikpat labi par bērniem, ka tu ar Andri? Vari dot, kādus padomus idejas utt.
-Tu esi iedvesma daudzām sievietem, kā tev tas izdodas un ko ieteiktu tām, kuras grib būt ka tu?
-Esi lasījusi dievietes forumu, tur tev visu laiku aprunā?
---
2. neatbildētie:
-Kā tev izdodas būt tik čaklai bitītei, un sveinot vienlaikus tik daudz hobiju un profesijas?
- Madara laikam lej asaras, ka ir zaudējusi Latvijas seksīgāko vīrieti, ko starpcitu domā par viņas jaunām attiecibām?
Uzreiz, var redzēt, ka novērtējat manu humoru, es pati šo visu lasīju ar asarām acīs ???????
tā sasmējos, bet viņas atbilde par to celi- pilnīgs vāks! Es ceru, ka viņas piemēram nesekos vēl kāda sieviete ar ceļa sāpēm😬
30.08.2023 08:54 |
 
Reitings 14837
Reģ: 29.04.2022
Ļenka savā tupumā padomāja, ka baigi aizvainos forumu, nosaucot mūs par gnīdu pūzni? 😅 un ak tad nelasa te neko... ok, ok... A tad nafig gribas aizdedzināt?
30.08.2023 09:16 |
 
Reitings 14837
Reģ: 29.04.2022
Vēl man patika, ka hipotekārais kredīts esot verdzība... nu jā, ja iekrāj alimentu parādus, nemaksā komunālos rēķinus, tad hipotēka noteikti ir papildus slogs, bet normāliem cilvēkiem tā nu gan nav. Man ar visu EURIBOR pieaugumu kreditmaksājums vēl aizvien ir mazāks, kā līdzvērtīga dzīvokļa īres cena.
30.08.2023 09:18 |
 
10 gadi
Reitings 1079
Reģ: 25.04.2010
Mia6 @ 30.08.2023 07:22
vēl vajadzēja pajautāt, vai joprojām sekss pāris reizes dienas un vai joprojām vemj ja kāds nav mājas ?

To nākošajā Q&A :D. Šajā jau bija tik daudz zelta jautājumu :D.
p.s. Labrīt, gnīdas :D
30.08.2023 09:25 |
 
10 gadiPatīk
Reitings 4324
Reģ: 31.10.2010
Šodien plence droši vien pamps līdz pusdienlaikam. Un modusies steigs dzēst savus žultainos storijus.
30.08.2023 09:59 |
 
Patīk
Reitings 19623
Reģ: 09.12.2015
🍿 Popkorns vakar cepās visas dienas garumā.🍿Paldies šļuškai, sen nebiju tā smējusies:
* par operējamiem pasludināti ceļgali brīnumaini izdziedinās, neejot pie ārsta
* psiholoģija ir mārketings, Liene ir labāks psihologs par jebkuru skolotu profesionāli (vai kāds par to vēl šaubījās)
* Ārens ir jurists, kas pārkāpj likumu un ar to lepojas
* Ārens nevar beigt domāt par savu ex, tas ir, protams, par Lienīti
* Ārenam sieva un Madarai Jānis ir tikai plāksteri, jo īsta mīlestība ir tikai Kivičiem
* Lienītei nepatika iznēsāt savus bērnus, jo tad bija resna
* viltīgās sievietes paliek stāvoklī tikai tāpēc, lai noturētu vīrieti. Lienīte nav viltīga..
* Lienīte ir kautrīga (🤣)
* Miai ir vislabākie ārsti (tikai ne zobārsts)
* Hipotekārais kredīts ir slogs un verdzība, labāk, ja cilvēkam pieder tieši nekas (te nu tuncis ir labi apstrādājis muļķa šuneli)
* Sašpricētā slieka sapņo par Mrs World titulu (vnk maksimālā dzēruma stadija)
* Sievietes trīc un dreb, ieraugot Kivičus (kāds tepiķis jāpīpē, lai ko tādu murgotu)
* Lienīte filtrus nelieto, dzīvē ir vēl daiļāka kā ekrānos, to viņai saka sajūsmināti vīrieši (Kivič, saprati? Visi grib tavu Lienīti.)
* iedomīgā šļuška vispār neuztver ironiju lielākajā daļā jautājumu un notic katram feik komplimentam
* dievietes nelasa, neinteresē, bet apsaukā, velta tām vairākus postus un grib pielaist uguni..
🤣
30.08.2023 10:09 |
 
Reitings 24100
Reģ: 18.08.2022
Kur Lienįti pazudusi ar labas dienas vēlējumiem?
Drīz jau pusdienalaiks,laikam baigā poga šodien !
Būs vien jāpaliek gultā šodien 😂😅😂
30.08.2023 10:24 |
 
Reitings 7369
Reģ: 14.04.2023
Viss izdzēsts , izņemot to mugaināko ierakstu. Kāds vīrietis ,kuram ir sieva un meita , regulāri domā par bijušo? Lasu to šizofrēniju un nespēju iebraukt.
30.08.2023 10:26 |
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!
   
vairāk  >

Aptauja

 
Vai forumā publiski vajadzētu rādīt arī negatīvos vērtējumus (īkšķis uz leju) komentāriem?
  • Jā, jāredz arī negatīvie vērtējumi
  • Nē, lai paliek redzams tikai pozitīvais vērtējums
  • Nezinu, nav viedokļa
  • Cits