KIVI(ČU) par visu. BEZTĒMA

 
Reitings 22
Reģ: 11.07.2020
Izdomāju kad vajadzētu izveidot tēmu par KIVI SĀGU.
18.07.2021 14:48 |
 
Reitings 2954
Reģ: 14.02.2023
Tas ka abi vecāki ir bezdarbnieki ari ir ok?
14.07.2023 08:26 |
 
Reitings 10736
Reģ: 22.12.2022
Kalnos @ 14.07.2023 08:26
Tas ka abi vecāki ir bezdarbnieki ari ir ok?

Dēļ tā taču bērnus nevienam neatņem. Vienīgi, ja tajā brīdī kad abi taisa skandālu 3 naktī un staipa sadzērušies to bērnu apkārt. Tas vēl varētu kādam interesēt.
14.07.2023 08:28 |
 
Reitings 10736
Reģ: 22.12.2022
Es vispār domāju, ka tam mazajam uzliks kādu diagnozi un tad abiem būs vēl lielāks apstiprinājums, ka viss kārtībā.
Viņi jau nevedīs ne pie logopēdiem, ne papildus attīstošajās nodarbībās. Bēbis tak.
14.07.2023 08:33 |
 
10 gadiPatīk
Reitings 4927
Reģ: 03.11.2012
cmykk @ 14.07.2023 08:20

cilvēki noteikti ir rakstījuši. tikai te varbūt grūtāk to nolaidību pret bērnu saskatīt, Didras gadījuma tur bija smagi pārkāpumi pret zīdaini, patiesībā, kurus viņa pati publicēja. nu aizies pie Kivjiem-nav zobu? nu nekas, izsugs tak kaula. nav mati? nu drusku izkrita, ataugs. pamperos staigā-vēl neiet uz podiņa-a kas? maisījumu ēd? nu garšo, jā, pērkam. nav jau tādas vadlīnijas normatīvos kurās teikts līdz kādam vecumam būtu jāpārtrauc dzert maisījums, dzer kaut 25 gados. ar pamperiem tas pats

No foruma, vairākas ir rakstījušas. Es arī, divas reizes un domāju, ka tajā reizēs, kad pati rakstīju, arī citas tieši rakstīja. Viena reize bija par auto krēslu un otra reize bija, kad bērnu vazāja līdzi uz vecrīgas klubiem.
14.07.2023 08:37 |
 
10 gadiPatīk
Reitings 4927
Reģ: 03.11.2012
Berry5 @ 14.07.2023 08:28

Dēļ tā taču bērnus nevienam neatņem. Vienīgi, ja tajā brīdī kad abi taisa skandālu 3 naktī un staipa sadzērušies to bērnu apkārt. Tas vēl varētu kādam interesēt.

Nu tur ir jābūt situācijai, ka tiek izsaukta policija, tad viņiem(policijai) ir jākonstatē, ka abi vecāki ir alko reibumā un tālāk noziņo soc.dienestam.
Ja kāds no vecākiem būs uz izsaukuma brīdi skaidrā, tad viss, sveiki, nekādiem dienestiem neziņos.
14.07.2023 08:41 |
 
Reitings 2954
Reģ: 14.02.2023
Viņi ir mainījuši vairākas dzivesvietas.Liene brauc katru dienu ar auto .Skandālē, dzer ,bet policija nekad nav bijusi izsaukta ,un tiesības ari nav atņemtas .Kā tas iespējams ?
14.07.2023 09:04 |
 
Reitings 274
Reģ: 13.01.2023
MiniMe33 @ 13.07.2023 13:33
Par zobiem runājot, nu nav tā ka nevar tikt pie valsts zobārsta rīgā, mārupē ir privātklīnika kur pieņem ari par valsts naudu, un ik pa laikam fb kāda klīnika ieliek ka uzradušās šīs brīvās vietas, pusstunda jāpazvanās un mēneša laikā mierīgi var tikt. Es gan pārsvarā savus mazos vedu pie Apines vai uz jau minēto smile clinic, un mums bija tā ka pie pirmās apskates secināja ka vienu zobiņu vajag izraut, tad laikam bija 4 gadi bērnam, uzteiz tajā pat dienā izrāva un beigās bija tikai jāmaksā par raušanu un visu pārejo ko izdarija, bet to vizites cenu neierēķināja, domāju ja aizvestu mazo Miu arī uzreiz sāktu rīkoties un sastādītu plānu un būtu ok. Turklāt vecākiem auto ir tad jau var kaut tuvāk esošās mazpilsētas apzvanīt , ja nu negribas galīgi maksāt tos 50 € par katru reizi…

Tieši tā, es meitu vedu Mārupe, pa valsts apmaksāto. Gaidišanas laiks laikam ir bijis ilgākais 3nedeļas. Pie higienista var tikt pavisam ātri. Un tādas klīnikas īstenībā ir daudz, kur ir valsts apmaksātais, tikai jāapmeklē.
Man meitai ņema ārā nervu, lai saglabātu pašu zobu mutē, jo izraut zobus nav pratigakais. Un vispār tā klinika ir vienīgā, kur man meita piekrīt tagad iet. Iepriekš sanāca Šarlotes poliklīnika labi pabojat viņai priekštatu par zobārstu. Parastaja labošana viņai pat nevajag atsapinat, viss bez liekām špricem. Un neviena pikstiena.
14.07.2023 09:11 |
 
10 gadi
Reitings 5076
Reģ: 29.01.2009
Un vispār kur tik ilgi palikušās “gada seksīgākās” fotosesijas bildes? Varianti-
1) fotogrāfs joprojām nesteidzas apstrādāt, jo sadarbības (bezmaksas) bildes sataisīt nav prioritāte;
2) Kerkiras vīrs ieraudzījis bildes un pateicis, ka tādu eskortu publicēt nedrīkst,
3) Pašām nepatīk kā izskatās;
4) Andža ielicis pa tāfeli Ļenai, ka ar viņu šis pasākums nebija līdz galam saskaņots
Jūsu varianti?
14.07.2023 09:23 |
 
Reitings 753
Reģ: 14.12.2019
Ensha @ 14.07.2023 09:11

Tieši tā, es meitu vedu Mārupe, pa valsts apmaksāto. Gaidišanas laiks laikam ir bijis ilgākais 3nedeļas. Pie higienista var tikt pavisam ātri. Un tādas klīnikas īstenībā ir daudz, kur ir valsts apmaksātais, tikai jāapmeklē.
Man meitai ņema ārā nervu, lai saglabātu pašu zobu mutē, jo izraut zobus nav pratigakais. Un vispār tā klinika ir vienīgā, kur man meita piekrīt tagad iet. Iepriekš sanāca Šarlotes poliklīnika labi pabojat viņai priekštatu par zobārstu. Parastaja labošana viņai pat nevajag atsapinat, viss bez liekām špricem. Un neviena pikstiena.

Kā zobu vispār var nolaist līdz izraušanai? Tiešām nevar bērnu aizvest pie ārsta, kad ir mazs caurums? Rindas nav attaisnojums, par maksu ejiet tūlīt. A ja nav naudas cauruma salabošanai, tad nav jāvairojas. Te daža laba plātās ar zobu raušanu bērniem, kā vispār var piełaut, ka zobs tiktāl sabojājas? Sīkais ar caurumainiem zobiem, mamaša vēsi gaida rindā? Nu tādas bērnu mīles kā kivičene.
14.07.2023 09:29 |
 
Reitings 2987
Reģ: 29.05.2022
Miuce @ 14.07.2023 09:29

Kā zobu vispār var nolaist līdz izraušanai? Tiešām nevar bērnu aizvest pie ārsta, kad ir mazs caurums? Rindas nav attaisnojums, par maksu ejiet tūlīt. A ja nav naudas cauruma salabošanai, tad nav jāvairojas. Te daža laba plātās ar zobu raušanu bērniem, kā vispār var piełaut, ka zobs tiktāl sabojājas? Sīkais ar caurumainiem zobiem, mamaša vēsi gaida rindā? Nu tādas bērnu mīles kā kivičene.
Varbūt atslābsti jažmatj! Pietiek tēlot no sevis,ja nezini situācijas.Zobi var būt veseli,bet bojāta sakne.Un kura te lielījās,ka bērnam cauri zobi un viņa lepni gaida rindā? Lūdzu konkrēti!Un ja tu vairojies tad tā ir tava vaina,ne citu! Un tagad spiežat man mīnusus.
14.07.2023 09:38 |
 
Reitings 10736
Reģ: 22.12.2022
Miuce @ 14.07.2023 09:29

Kā zobu vispār var nolaist līdz izraušanai? Tiešām nevar bērnu aizvest pie ārsta, kad ir mazs caurums? Rindas nav attaisnojums, par maksu ejiet tūlīt. A ja nav naudas cauruma salabošanai, tad nav jāvairojas. Te daža laba plātās ar zobu raušanu bērniem, kā vispār var piełaut, ka zobs tiktāl sabojājas? Sīkais ar caurumainiem zobiem, mamaša vēsi gaida rindā? Nu tādas bērnu mīles kā kivičene.

Mums bērnam, piemēram, bija jārauj salabots zobs. Un tā plombe nebija liela. Teica, ka sāp, bet tā kā visi balti zobiņi bez caurumiem tik tas viens labotais. Tad sanāca, ka ielaidām līdz uzpampušam vaigam ar raušanu vakarā tajā Iļģuciema diennakts klīnikā. (un arī par valsts naudu tiktu nākošajā dienā jau-vienkārši tik strauji sapampa+slikti jutās, negaidijām) Tādu smuku salabotu zobiņu izrāva un apakšā nekomentēšu kas darījās, labi ka tikai 1 zobs sačakarējās.
14.07.2023 09:40 |
 
Reitings 177
Reģ: 26.05.2023
Incognito @ 14.07.2023 09:23
Un vispār kur tik ilgi palikušās “gada seksīgākās” fotosesijas bildes? Varianti-
1) fotogrāfs joprojām nesteidzas apstrādāt, jo sadarbības (bezmaksas) bildes sataisīt nav prioritāte;
2) Kerkiras vīrs ieraudzījis bildes un pateicis, ka tādu eskortu publicēt nedrīkst,
3) Pašām nepatīk kā izskatās;
4) Andža ielicis pa tāfeli Ļenai, ka ar viņu šis pasākums nebija līdz galam saskaņots
Jūsu varianti?

Es apvienotu visus kā kopumu 😄
14.07.2023 09:42 |
 
Reitings 10736
Reģ: 22.12.2022
Berry5 @ 14.07.2023 09:40

Mums bērnam, piemēram, bija jārauj salabots zobs. Un tā plombe nebija liela. Teica, ka sāp, bet tā kā visi balti zobiņi bez caurumiem tik tas viens labotais. Tad sanāca, ka ielaidām līdz uzpampušam vaigam ar raušanu vakarā tajā Iļģuciema diennakts klīnikā. (un arī par valsts naudu tiktu nākošajā dienā jau-vienkārši tik strauji sapampa+slikti jutās, negaidijām) Tādu smuku salabotu zobiņu izrāva un apakšā nekomentēšu kas darījās, labi ka tikai 1 zobs sačakarējās.

Mjā. Tur aiz mums gaidīja puika, kurš bija iekrampējies durvīs un bļāva. Jo mamma atved līdz zobārstam tikai uz izraušanu. ☹
14.07.2023 09:44 |
 
Reitings 274
Reģ: 13.01.2023
Miuce @ 14.07.2023 09:29

Kā zobu vispār var nolaist līdz izraušanai? Tiešām nevar bērnu aizvest pie ārsta, kad ir mazs caurums? Rindas nav attaisnojums, par maksu ejiet tūlīt. A ja nav naudas cauruma salabošanai, tad nav jāvairojas. Te daža laba plātās ar zobu raušanu bērniem, kā vispār var piełaut, ka zobs tiktāl sabojājas? Sīkais ar caurumainiem zobiem, mamaša vēsi gaida rindā? Nu tādas bērnu mīles kā kivičene.

Covid laikā viena brīdī pateica, ka nekur neko nepieņem. Tieši, kad bija sākts ar maziem caurumiņiem un pēc tam tad meklēju privāto klīniku,kuru arī atradu. piena zobiem nevajag ilgu laiku.
Man nevar pārmest, ka es bērnam par zobiem neesmu rupejusies, vienmēr higiena ir taisita regulāri, tiriti zobi utt, vienkārši piena zobi manām bērnam nav tie labakie un process ātri attīstījies. Ārsts varēja labot, tā arī teica, bet uztaisot rentgenu tomēr nolēma,ka izņems nervu un būs garantija, ka zobs tiešām nesapēs vairs un problēmas neradīs,bet tajā pašā laikā būs sava vieta! .
Es bērnībā arī nevarēju lepoties ar super labiem zobiem, Toties kaula zobi man ir spēcīgi, 10-15 gados kāds mazs caurums :)
14.07.2023 09:48 |
 
Reitings 7378
Reģ: 14.04.2023
Incognito @ 14.07.2023 09:23
Un vispār kur tik ilgi palikušās “gada seksīgākās” fotosesijas bildes? Varianti-
1) fotogrāfs joprojām nesteidzas apstrādāt, jo sadarbības (bezmaksas) bildes sataisīt nav prioritāte;
2) Kerkiras vīrs ieraudzījis bildes un pateicis, ka tādu eskortu publicēt nedrīkst,
3) Pašām nepatīk kā izskatās;
4) Andža ielicis pa tāfeli Ļenai, ka ar viņu šis pasākums nebija līdz galam saskaņots
Jūsu varianti?

-Par bilžu apstrādi daudz jāmaksā.
-Kivis pālī sacēla traci, ka tādas mauku bildes nekur nepublicēs.
14.07.2023 09:50 |
 
Patīk
Reitings 19636
Reģ: 09.12.2015
Incognito @ 14.07.2023 09:23
Un vispār kur tik ilgi palikušās “gada seksīgākās” fotosesijas bildes? Varianti-
1) fotogrāfs joprojām nesteidzas apstrādāt, jo sadarbības (bezmaksas) bildes sataisīt nav prioritāte;
2) Kerkiras vīrs ieraudzījis bildes un pateicis, ka tādu eskortu publicēt nedrīkst,
3) Pašām nepatīk kā izskatās;
4) Andža ielicis pa tāfeli Ļenai, ka ar viņu šis pasākums nebija līdz galam saskaņots
Jūsu varianti?

Es domāju, ka fotosesijas dēļ Andža nav pa tāfeli devis. Manuprāt, resnim ir dziļi vienalga, kādā paskatā un kādās pozās plekste fočējas. Ticamākais, ka pašām "modelēm" nepatīk rezultāts, plus gan jau palasīja FB komentārus un nolēma netracināt publiku ar savām savītušajām miesām.
14.07.2023 09:57 |
 
10 gadi
Reitings 2506
Reģ: 20.06.2013
oioioi @ 14.07.2023 09:54
https://tautaruna.nra.lv/slavenibas/421257-vina-ir-piekauta-tvitertauta-soka-par-lienes-kivicas-skaistumproceduru/?utm_source=inboxlv&utm_campaign=inboxlvNews&utm_medium=button
Par lienes "skaistuma" procedūrām šodien medijos. liene visā savā spožumā.
ak dievs, Katerinai šodien būs sabrukums 🤣
14.07.2023 10:04 |
 
10 gadi
Reitings 2506
Reģ: 20.06.2013
Vēl jautājums kas bērnam ar redzi, ja no dzimšanas visu laiku telefonā tup? Tur nevar būt kādi traucējumi?
14.07.2023 10:05 |
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!