Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

Organizācijas drošība vs tiesību zinātne

 
Reitings 35
Reģ: 13.08.2019
Kāda ir studējusi šīs studiju programmas turībā?
Drīz būšu dekrētā, gribu mācīties neklātienē. Pēc dekrēta vēlos strādāt Valsts policijā.
Kura studiju programma būtu visspiemērotākā, ja vēlos pēc tam strādāt policijā?
Pašlaik vilinošāk šķiet un interesantāk studēt būtu organizāciju drošību.
27.06.2021 22:15 |
 
Reitings 4759
Reģ: 22.10.2020
Kādēļ tāda vēlme strādāt Valsts policijā?
Algas zemas, darbam nepieciešams noturīgs psiholoģiskais un emocionālais stāvoklis.
27.06.2021 22:48 |
 
Reitings 930
Reģ: 14.10.2017
Labāk jau tiesību zinātne, bet tā nav programma ko vajadzētu apgūt neklātienē. Kā arī piekrītu COOL Dzipsy komentāram. Darbs valsts policijā nav nekas spīdošs.
27.06.2021 23:08 |
 
Reitings 242
Reģ: 13.05.2021
Ar ievirzi uz policiju, izmeklēšanu un vispār kriminslistiku ir RSU tiedību zinātnes, bet piekrītu, ka Valsts policijā algas mazas, vajag labu psiholoģisko noyurību uc., tomēr nav kā filmās...
Tiesību zinātnes var jau mācīties neklātienē, uzskatu, ka viss atkarīgs no cilvēka. Es esmu cilvēks, kuri vajag pabakstīt un vajag rutīnu, lai rs kaut ko darītu kvalitatīvi, citādi palaidīšis slinkumā. Nevaru iedomāties sevi studējam neklātienē, noteikti pabeigtu, bet zināšanas būtu ar lieliem robiem. Ja esi cilvēks, kurš spēj pats sevi disciplinēt un ir gatavs daudz laka ieguldīt, pretī no pasniedzējiem saņemot mazāk kā klātienes studenti, ej studē tiesību zinātni.
Es studēju tiesību zinātni LU, pabeidzu baklaurus, jāmācās bija daudz un pašai patstāvīgi jālasa, bet ja esi gatava - ej studè
27.06.2021 23:29 |
 
Reitings 242
Reģ: 13.05.2021
Rogozaso @ 27.06.2021 22:15
Kāda ir studējusi šīs studiju programmas turībā?
Drīz būšu dekrētā, gribu mācīties neklātienē. Pēc dekrēta vēlos strādāt Valsts policijā.
Kura studiju programma būtu visspiemērotākā, ja vēlos pēc tam strādāt policijā?
Pašlaik vilinošāk šķiet un interesantāk studēt būtu organizāciju drošību.

Aaa un ja gribi strādāt VP, tad no šīm divām noteikti tiesību zinstne. Vienksrsi iesaku pačekot RSU, viņiem ir vairāk ar šo ievirzi
27.06.2021 23:30 |
 
Patīk
Reitings 5042
Reģ: 17.04.2020
Vismaz senāk VP ņēma visādus, ka tik augstākā izglītība, līdz ar to kriminālprocesu varēja izmeklēt mākslinieks, pedagogs vai ITešņiks. Var mācīties Policijas koledžā, saņem kaut kādu naudu, pēc tam iestājies pa taisno, jau strādājot VP, 2.kursā tiesību zinātnē RSU. Man liekas, ka pat budžeta vietas tam paredzētas. Kārtīgi izpēti kandidātu kritērijus, kas šobrīd aktuāli. Man pašai slinkums meklēt.
28.06.2021 07:50 |
 
Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!
   
vairāk  >

Aptauja

 
Vai forumā publiski vajadzētu rādīt arī negatīvos vērtējumus (īkšķis uz leju) komentāriem?
  • Jā, jāredz arī negatīvie vērtējumi
  • Nē, lai paliek redzams tikai pozitīvais vērtējums
  • Nezinu, nav viedokļa
  • Cits