Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

Breketes un zobu izraušana

 
Reitings 503
Reģ: 07.03.2016
Jautājums tām, kurām ir tikuši izrauti zobi zobu taisnošanas procesā. Cik ilgā laikā jums aiztaisījās sprauga jeb zobi sabīdījās kopā?
Man izrāva ceturtos zobus abās pusēs, tūlīt gads, vienā pusē ir ideāli sabīdijušies, otrā pusē praktiski milimetrs, tad nu domāju cik ātri pavisam sabīdīsies. Nevaru sagaidīt, jo tad beidzot breketes noņems, bet šobrīd tik ilgi jau liekas :D
26.06.2021 21:30 |
 
Reitings 35
Reģ: 04.04.2020
oi.. bijuši četri zobi izrauti, lai varētu iztaisnot zobus, tad nu staigāju ar breketēm 2,5 gadus tieši šo spraugu dēļ. ja zobi taisnā rindā bija jau pirmajos 3 mēnešos, tad spraugas bīdījās ciet nežēlīgi ilgi 😀😀😀
26.06.2021 23:30 |
 
Patīk
Reitings 11633
Reģ: 27.01.2021
Man arī izrāva abus ceturtos zobus. Neatceros, cik ilgi sabīdījās kopā, bet breketes man bija aptuveni pusotru gadu. Diezgan ātri viss man tur sabīdījās, bet noņēmu drusku ātrāk, kā vajadzēja (jo bija nereāli izbesījis nēsāt :D), tāpēc tagad priekšzobi vēl ļoooooti minimāli šķībi (ar aci neredz, bet es pati jūtu, ka viens acuzobs nav perfekti rindā). Bet kopumā pieredzi citiem īsti nav jēgas prasīt, jo katram tie zobi, žoklis un situācija ir tik individuāla, ka noteikti nevar salīdzināt neko. Vari savam ortodontam pajautāt, cik ilgi aptuveni tas otrs varētu bīdīties klāt, viņš precīzāk zinās.
27.06.2021 10:40 |
 
Patīk
Reitings 677
Reģ: 11.04.2019
Tām, kurām pēc zobu taisnošanas tie tāpat pēc laika "sagāja atpakaļ", ko Jūs darījāt? Taisnojāt vēlreiz, samierinājāties?
27.06.2021 12:36 |
 
Reitings 503
Reģ: 07.03.2016
Jā, man arī zobi ir taisnā rindā un gatavībā noņemt breketes, vien tā milimetrīgā sprauga 😀
Elisa_M
Kāpēc sagāja atpakaļ? Kapes pavirši tika nēsātas?
Man diezgan daudz nauda ielikta visā taisnošanā, ka liekas grēks kapes nelietot kā ortodonts norādījis, jo saiešanu atpakaļ galīgi negribētu.. ja arī tā notiktu, es pie pirmajām izmaiņām vērstos pie ortodonta, lai taisno atpakaļ :)
27.06.2021 14:25 |
 
Reitings 35
Reģ: 04.04.2020
jā, mani arī izbrīna - kāpēc lai zobi nebūtu vietā pēc breketēm, ja liek kapes ? Man vispār liekas diezgan stulbi iztaisnot un tad aizmirst par zobiem, tie taču pēc laika atbīdīsies atpakaļ😀 un tiešām tā arī ir - manā paziņu lokā ir cilvēki, kuri breketes liks jau otru reizi. nu lai jau liek, tikai nesaprotu, kāpēc nevar piedomāt jau pirmajā reizē😀
27.06.2021 23:27 |
 
Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!
   
vairāk  >

Aptauja

 
Vai forumā publiski vajadzētu rādīt arī negatīvos vērtējumus (īkšķis uz leju) komentāriem?
  • Jā, jāredz arī negatīvie vērtējumi
  • Nē, lai paliek redzams tikai pozitīvais vērtējums
  • Nezinu, nav viedokļa
  • Cits