Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

Neaiziet epasti :D

 
Reitings 315
Reģ: 14.08.2020
Hey!
Jā, es esmu vēl tik vecmodīga un izmantoju inbox(lai gan gmail man arī ir, vienkārši visur - gan uni, gan darbā norādīju inbox epastu) un pēdējā laikā tas mani pieviļ. Sākumā universitātes epasts pasniedzējam ar darbu neaizgāja, teica, ka nesaņēma un tad man vajadzēja pierādīt, ka es nosūtīju... tad vakar uzzināju, ka sūtīto darba epastu cilvēks nesaņēma... kas notiek?
Un epasta adrese kam sūtu ierakstīta pareizi, pārbaudīju, epasts, ka ziņu nevarēja nosūtīt NAV atnācis un abus epastus rādīja pie aizsūtītajiem, bet cilvēki nesaņēma... nezinu, varbūt viņiem epasts pārmet uz sociālajiem vai vēl kādā mapē, bet no savas puses es visu nosūtīju, bet beigās jau tāpat saka, ka nesaņēma.
Man vienīgajai tā ir bijis? varbūt tur ir kaut kāds limits cik dienā epastus var rakstīt? :D Vai tiešām jāpāriet pilnībā uz gmail..
09.06.2021 08:12 |
 
Reitings 1927
Reģ: 28.04.2019
Labāk gmail
09.06.2021 08:14 |
 
Reitings 10621
Reģ: 18.08.2014
Zinu, ka es no darba ēpasta nevaru nosūtīt epastus uz yahoo epasta. Vrb šeit kas līdzīgs. Gmail labāks liekas
09.06.2021 09:32 |
 
Reitings 4759
Reģ: 22.10.2020
Inbox.lv jau pats par sevi ir viena liela "miskaste", kura sastāv no vienām reklāmām. Inbox.lv epasti ļoti bieži aiziet uz Spam, Junk, utt., jāmeklē tur tavi epasti.
Noteikti iesaku izmantot Gmail.
09.06.2021 10:23 |
 
Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!
   
vairāk  >

Aptauja

 
Vai forumā publiski vajadzētu rādīt arī negatīvos vērtējumus (īkšķis uz leju) komentāriem?
  • Jā, jāredz arī negatīvie vērtējumi
  • Nē, lai paliek redzams tikai pozitīvais vērtējums
  • Nezinu, nav viedokļa
  • Cits