Labvakar!
Ļoti vēlētos dzirdēt, kā jūs tiekat galā ar šo problēmu.
Starptautiskā Veselības organizācija (WHO) norāda, ka caurmērā cilvēks 24h laikā veic 14 gāzes izplūdes. Cilvēki, kuri sirgst ar meteorismu (vēdera pūšanās), krietni vairāk.
Ikvienai sievietei šie procesi ir jāvada ikdienā. Bieži novērota pieeja ir, ka sieviete darbā, citās publiskās vietās un arī mājās ģimenes klātbūtnē gāzes apzinīgi aiztur. Taču ir blakne- tas nozīmē, kā gāzes uzkrājas, un dabiskā veidā tās pastiprināti pamet organismu naktsmiera laikā. Attiecīgi, mīļotais vīrietis tās var saklausīt un sajust. Naktī tās uzkrājas zem segas, no rīta radot spēcīgu koncentrētu apjomu paceļot segu.
Delikātas, nepatīkamas lietas.
Mediķi rekomendē gāzes neaizturēt. Organismam ir jāļauj veikt savus dabiskos procesus. Taču kā to sabalansēt skaņas, aromāta un līdzcilvēku klātesamības kontekstā?
Kādi ir risinājumi?
Manā pieredzē sekojoši:
Lai nebūtu skaņas, sabiedrībā esot var minimāli ieplēst kājas, un ar plaukstu neuzkrītoši pastiept dibena vaigu un lēni, kontrolēti izlaist uzkrājumu.
Ideāla vide ir skaļi koncerti, naktsklubi, skaļa, intensīva vide, daudz cilvēku (ne pandēmijas laikā). Šādā vidē var atļauties brīvi. Skaņa nav dzirdama, vainīgais vienmēr tiks meklēts vīriešu vidū.
Kontrolēta, fāzēta pakapēniska izlaišana. Kopējo apjomu sadala nelielās dozās, un pakāpeniski izlaiž. Ir riski sievietēm, kurām nav pieredze ar šādu metodi, jo tā prasa prasmes apjomu un skaņas kontrolē.
Sabiedriskos tusiņos var aicinat cilvēkus uz skaļu, aktīvu deju vai dziesmu, radot haosu, troksni un kustību telpā, kuras laikā var droši atbrīvot vēderu- skaņa nebūs dzirdama, gāzes masa izsēsies telpā un vainīgā identifikācija kļūs praktiski neiespējama. Aizdomas sadalīsies uz visiem kopienas ļaudīm.
Vai ir vēl kādi paņēmieni? Kāda ir pieredze?