Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

Autoskolas maiņa.

 
Reitings 221
Reģ: 27.06.2014
Sveikas!
Vai esat mainījušas autoskolu?
Mana situācija – esmu Rīgas autoskolā nobraukusi jau 30x, bet instruktors mani negrib laist uz autoskolas eksāmenu. Pati jau jūtos gatava un gribu mēģināt! Bet nelaiž :D
Kā vispār var risināt šo situāciju, ja instruktors negrib dot parakstu?
Tāpēc tāds jautājums kā notiek autoskolas maiņa?
Paldies :)
26.05.2021 10:04 |
 
Reitings 4759
Reģ: 22.10.2020
Lielākoties instruktoriem ir taisnība, ja nelaiž, tātad neesi gatava. Ja tevi māc šaubas par instruktora kompetenci, piesakies CSDD uz testa braucienu. CSDD testa braucienam vari pieteikties pati, ar nosacījumu, ka esi nokārtojusi teorijas eksāmenu un skola ir izdarījusi no savas puses visas atzīmes CSDD reģistrā. Instruktoru mainīt tu vari kaut katru braukšanas reizi, neviens to neliedz. Nav obligāti jāmaina instruktors citā skolā, pajautā savā autoskolā citu instruktoru. Vai pajautā savai autoskoli, lai tev pieņem braukšanas eksāmenu cits instruktors. Ja esi pārliecināta par savām spējām, aizej uz CSDD izmēģinājuma eksāmenu, tad redzēsi kam taisnība, tev vai instuktoram.
26.05.2021 10:09 |
 
Reitings 106
Reģ: 12.02.2017
Pat nav jāmaina, vienkārši ej pie tā cita(pazvani, piesakies) un kamēr viņš iedod parakstu. Vēlāk, kad būs paraksts, zvanīsi savai autoskolai, ka esi dabūjusi parakstu, un ievadīs sistēmā.
Es gan protams nezinu tavas autoskolas specifiku, jo ir dažas, kas pieprasa papildus maksāt, ja esi ņēmusi no citas autoskolas instruktoru. Bet tas sīkāk līgumā jālasa. Bet man draugs lika Credo, nomainīja uz pilnīgi citu autoskolu un viss bija ok.
Varbūt paskaties, vai tava autoskola vēl kādu nepiedāvā instruktoru?
26.05.2021 10:10 |
 
Reitings 106
Reģ: 12.02.2017
C00L Dzipsy @ 26.05.2021 10:09
Lielākoties instruktoriem ir taisnība, ja nelaiž, tātad neesi gatava. Ja tevi māc šaubas par instruktora kompetenci, piesakies CSDD uz testa braucienu. CSDD testa braucienam vari pieteikties pati, ar nosacījumu, ka esi nokārtojusi teorijas eksāmenu un skola ir izdarījusi no savas puses visas atzīmes CSDD reģistrā. Instruktoru mainīt tu vari kaut katru braukšanas reizi, neviens to neliedz. Nav obligāti jāmaina instruktors citā skolā, pajautā savā autoskolā citu instruktoru. Vai pajautā savai autoskoli, lai tev pieņem braukšanas eksāmenu cits instruktors. Ja esi pārliecināta par savām spējām, aizej uz CSDD izmēģinājuma eksāmenu, tad redzēsi kam taisnība, tev vai instuktoram.

uz CSDD izmēģinājuma bez paraksta netiksi. :( sākumā autoskolas un tikai tad var tikt klāt pie tā CSDD.
26.05.2021 10:11 |
 
Reitings 221
Reģ: 27.06.2014
lielabeta @ 26.05.2021 10:10
Pat nav jāmaina, vienkārši ej pie tā cita(pazvani, piesakies) un kamēr viņš iedod parakstu. Vēlāk, kad būs paraksts, zvanīsi savai autoskolai, ka esi dabūjusi parakstu, un ievadīs sistēmā.
Es gan protams nezinu tavas autoskolas specifiku, jo ir dažas, kas pieprasa papildus maksāt, ja esi ņēmusi no citas autoskolas instruktoru. Bet tas sīkāk līgumā jālasa. Bet man draugs lika Credo, nomainīja uz pilnīgi citu autoskolu un viss bija ok.
Varbūt paskaties, vai tava autoskola vēl kādu nepiedāvā instruktoru?

Paldies!
26.05.2021 10:18 |
 
Reitings 4759
Reģ: 22.10.2020
lielabeta @ 26.05.2021 10:11

uz CSDD izmēģinājuma bez paraksta netiksi. :( sākumā autoskolas un tikai tad var tikt klāt pie tā CSDD.

Tad kopš es liku eksāmenu, kaut kas pamainījies noteikumos.
Katrā ziņā, var mierīgi piezvanīt jebkuram instruktoram, samaksāt skaidrā naudā un, lai notestē cilvēks no malas. Lielākoties instruktoriem tomēr ir taisnība, ka cilvēks vēl nav gatavs. Visiem jau gribas ātrāk dabūt tās tiesības.
Posta autore, tev tak instruktors saka, kādas kļūdas tu pieļauj braukšanas laikā?
26.05.2021 10:18 |
 
Reitings 221
Reģ: 27.06.2014
C00L Dzipsy @ 26.05.2021 10:09
Lielākoties instruktoriem ir taisnība, ja nelaiž, tātad neesi gatava. Ja tevi māc šaubas par instruktora kompetenci, piesakies CSDD uz testa braucienu. CSDD testa braucienam vari pieteikties pati, ar nosacījumu, ka esi nokārtojusi teorijas eksāmenu un skola ir izdarījusi no savas puses visas atzīmes CSDD reģistrā. Instruktoru mainīt tu vari kaut katru braukšanas reizi, neviens to neliedz. Nav obligāti jāmaina instruktors citā skolā, pajautā savā autoskolā citu instruktoru. Vai pajautā savai autoskoli, lai tev pieņem braukšanas eksāmenu cits instruktors. Ja esi pārliecināta par savām spējām, aizej uz CSDD izmēģinājuma eksāmenu, tad redzēsi kam taisnība, tev vai instuktoram.

Uz CSDD izmēģinājuma eksāmenu nevar tā vienkārši aiziet. Vajag to parakstu.
26.05.2021 10:19 |
 
Reitings 4759
Reģ: 22.10.2020
https://burnickis.lv/instruktori/
Ja uzskati, ka Tavs braukšanas instruktors nav kompetents, strāda neefektīvi un braukšanas nodarbību laikā nodarbojas ar blakus lietām, netērē savu laiku un naudu un piesakies uz braukšanas nodarbībām pie manis.
Apmācu jebkuras autoskolas kursantus.
Piezvani šim, lai notestē tevi braukšanā.
26.05.2021 10:22 |
 
Reitings 83
Reģ: 01.05.2021
Tu vari mainīt, cik gribi un pat autoskolu mainīt.
26.05.2021 10:58 |
 
Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!
   
vairāk  >

Aptauja

 
Vai forumā publiski vajadzētu rādīt arī negatīvos vērtējumus (īkšķis uz leju) komentāriem?
  • Jā, jāredz arī negatīvie vērtējumi
  • Nē, lai paliek redzams tikai pozitīvais vērtējums
  • Nezinu, nav viedokļa
  • Cits