Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

Matu fēni

 
Reitings 91
Reģ: 22.02.2019
Sveikas.
Vai, Jūsuprāt, ja man mati ir ķīmiski taisnoti, ir nozīme vai tie tiek žāvēti ar parasto philips matu fēnu (aplūkojams šeit:), vai ar profesionālo, kāds nopērkams frizieru servisā? Līdztekus vēlējos noskaidrot, vai matu fēna vēsā gaisa funkcija bojā matus? Kā zināms, matu cool air setting neizpūš pilnīgi aukstu ventilatora gaisu, tam vēsajam gaisam ir lāt nedaudz siltuma.
16.05.2021 16:50 |
 
Reitings 940
Reģ: 06.01.2021
Nav svarīgi kādu fēnu lieto. Pašai ir fēns kurš līdz galam auksto gaisu nepūš, ir nedaudz tāds silts/remdens , bet nu tas jebkurā gadījumā matus nebojā, ja bojā tad ļooooti minimāli.
16.05.2021 17:18 |
 
10 gadiPatīk
Reitings 3784
Reģ: 31.10.2010
Kāpēc lai vēsais gaiss bojātu matus? Parasti visi vairāk uztraucas par karsto plūsmu, nevis vēso.
16.05.2021 17:46 |
 
Reitings 91
Reģ: 22.02.2019
Tāpēc prasu par to vēso gaisu, vai nebojā galus, ja tie nav ļoti veselīgi kā mati pie saknēm. Zināms, ka karstums, varbūt arī remdens gaiss ko bojā. Man mērķis ataudzēt garus matus. Tā es parasti dabiski atļauju izžūt, bet bija situācija, kur jukusi īrniece ienāca istabā un uz gultas veļas purināja savu putekļaino lupatu, tad nu nākamajā rītā gribējās nopūst putekļus, lai nav jāizjauc iztaisnotais matu sakārtojums. :D
16.05.2021 18:35 |
 
Reitings 91
Reģ: 22.02.2019
Bet frizētavā, veicot ķīmisko matu žāvēšanu, frizieri gan izžāvē, citādi nemaz nevar, tādēļ jautāju, vai ko izsaka matu veselībai, ja fēns ir profesionālais nevis parastajai patērētāju auditorijai pieejams.
16.05.2021 18:37 |
 
Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!
   
vairāk  >

Aptauja

 
Vai forumā publiski vajadzētu rādīt arī negatīvos vērtējumus (īkšķis uz leju) komentāriem?
  • Jā, jāredz arī negatīvie vērtējumi
  • Nē, lai paliek redzams tikai pozitīvais vērtējums
  • Nezinu, nav viedokļa
  • Cits
vairāk  >

Lietotāji online (3)