Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

Apģērbs uz eksāmenu

 
Reitings 113
Reģ: 07.05.2020
Sveikas, mīļās 12-klasnieces!
Nu ko, parīt jau pirmais eksāmens - ko vilksiet? 😚💞
10.05.2021 00:37 |
 
Reitings 106
Reģ: 12.02.2017
Pabeidzu 12. klasi pagāšgad, bet gāju uz eksāmenu ikdienas apģērbā(džinsi, džemperis). Nedomāju, ka baigi jāiespringst. Varbūt gan nevajag treniņbikses, bikses ar caurumiem vai ko tādu, bet nedomāju, ka jāvelk kaut kas baigi šiks, to var izlaidumā.
10.05.2021 01:11 |
 
Reitings 113
Reģ: 07.05.2020
lielabeta @ 10.05.2021 01:11
Pabeidzu 12. klasi pagāšgad, bet gāju uz eksāmenu ikdienas apģērbā(džinsi, džemperis). Nedomāju, ka baigi jāiespringst. Varbūt gan nevajag treniņbikses, bikses ar caurumiem vai ko tādu, bet nedomāju, ka jāvelk kaut kas baigi šiks, to var izlaidumā.
Bik nomierināji, paldies. vnk būs baigi karsts, 24 grādi un negribētos noģībt kkādā apspīlētā, sintētiskā blūzē😅 es vilkšu tādu classy outfitu, bet kājās vnk melnus converse var? vai obligāti jābūt kaut kādām laiviņām/papēžiem?
10.05.2021 01:22 |
 
Reitings 206
Reģ: 18.08.2015
Lai vai cik jocīgi tas neizklausītos.. galvenais velc apavus un apğērbu, kuros jūties komforti un 7Tev "strādā galva", lai nav jādomā "oj, kaut kur kaut kas spiež, kurpes spiež/berž vai tamlīdzīgi". Un noteikti pielāgojies laikapstākļiem, jā, jo rēķinies, ka Tev būs jāvelk vēl maska un telpā droši vien nebūs gaisa.
10.05.2021 07:46 |
 
Patīk
Reitings 677
Reģ: 11.04.2019
Neaizmirstot par svinīgo noskaņu, arī pievienojos tām, kuras kā galveno uzsver ērtumu. Viegla kleitiņa, ērtas kurpes, varbūt jaciņa, ko vajadzības gadījumā var novilkt vai uzvilkt. Obligāti ņem līdzi ūdeni, jo rīt tiešām sola karstumu. Lai veicas! 🙂
10.05.2021 08:18 |
 
Reitings 55
Reģ: 13.02.2021
Piekrītu, ka galvenais ērtums. Ne gluži treniņbikses, bet tā, lai pašai ērti.
Pirms 2 gadiem, kad bija eksāmeni es ģērbos dažādi - vienu dienu svārkos, citu biksēs utml, bet tad nebija jāsēž maskās.
Skaties, lai tev ērti :)
Veiksmi!
10.05.2021 08:28 |
 
Reitings 1022
Reģ: 04.11.2017
Domāju, ka galvenais lai nav karsti. Es savulaik vilku melnas džinsas un vieglu blūzi.
Manā klasē bija kadri kas nāca arī treniņbiksēs un vispār lielākā daļa bija ikdienišķa
10.05.2021 10:11 |
 
Reitings 83
Reģ: 01.05.2021
Varu tikai rīt novēlēt veiksmi, jo eksamēna laika vienmēr ir stress, kurš pāriet līdz pirmajiem uzdevumiem, bet tagad vēl jāraksta maskas, kas liekas tik ļoti absurdi. Man jau rakstot bez maskas pirms pāris gadiem telpa nebija svaiga gaisa, tad maskas domāju būs vēl sūdīgāk. Un par apģērbu runājot velc, ko tu vēlies, jo nevienam neinterese, ka tu saģērbsies, bet galvenais, lai pašai ir ērti. :)
10.05.2021 10:15 |
 
Reitings 361
Reģ: 07.07.2020
Uz eksāmenu gāju biksēs un blūzītē. Kājās neatceros kas bija.
Galvenais neiespringt uz to cik zolīdi, tu raksti, lai labi nokārtot, nevis smuki izskstīries
Lai veicas !
10.05.2021 11:29 |
 
Reitings 113
Reģ: 07.05.2020
Paldiesss par labajiem vēlējumiem un ieteikumiem! Esmu ļoti patīkami satraukta 😍
10.05.2021 13:39 |
 
Reitings 1316
Reģ: 19.07.2019
Arī gāju baltā blūzē un melnās biksēs, kājās laiviņas. Uz izskatu neiespringu, jo galvenais ir zināšanas. Velc viegla auduma apģērbu, piemēram, kokvilnu, lai nav karsti. Neizvēlies pārāk biezu, bet paķer līdzi kādu jaciņu, jo no rīta ir pavēsi.
Veiksmi!
10.05.2021 13:57 |
 
Reitings 77
Reģ: 02.10.2015
Galvenais tieši nevilkt ikdienas apģērbu - džinsus un t kreklu vai džemperi. Eksāmens tomēr nav ikdiena, ikvienam uz eksāmeniem tomēr ir jāģērbjas zolīdi, svinīgi - nu, piemēram, melni svārki ar blūzīti.
Es pirms gada pirmo reizi gāju kā novērotājs uz eksāmeniem, nu briezmigs paskats, kad atnāk parastās drēbēs, it īpaši vēl ar cauriem ceļgaliem džinsos, un kur nu vēl botās.
Nezinu, kur tu mācies, bet man skolas laikos mācīja, ka jāģērbjas uz eksāmeniem kā uz svētkiem.
10.05.2021 16:02 |
 
Reitings 55
Reģ: 13.02.2021
Madrione @ 10.05.2021 16:02
Galvenais tieši nevilkt ikdienas apģērbu - džinsus un t kreklu vai džemperi. Eksāmens tomēr nav ikdiena, ikvienam uz eksāmeniem tomēr ir jāģērbjas zolīdi, svinīgi - nu, piemēram, melni svārki ar blūzīti.
Es pirms gada pirmo reizi gāju kā novērotājs uz eksāmeniem, nu briezmigs paskats, kad atnāk parastās drēbēs, it īpaši vēl ar cauriem ceļgaliem džinsos, un kur nu vēl botās.
Nezinu, kur tu mācies, bet man skolas laikos mācīja, ka jāģērbjas uz eksāmeniem kā uz svētkiem.

Mācīja arī man skolā ģērbties kā uz svētkiem, taču uzskatu, ka zolīdi nenozīmē vienmēr svārki, blūzīte un viss pēc etiķetes. Daudzi, kad es kārtoju eksāmenus ģērba botas kājās, parasti melni džinsi, kāds zolīdāks krekliņš(ne jau izzīmēts ar mūzikas grupu logo vai kas tāds) vai blūzīte. Arī meitenes.
Protams, bija kadri dažādi. Viens klasesbiedrs tiešām atnāca saplēstās džinsās, saburzītā kreklā :D, piekrītu, ka nezolīdi.
+ autorei šogad jākārto eksāmens maskā, kas man radītu diskomfortu... tad jau labāk ne tik svinīgi, bet ērti, lai domas labāk raisās, nekā iespīlētam svētku drānās, necaurlaidīgā viskozees blūzītē un vēl ar masku, ka jāsmakst nost
10.05.2021 16:27 |
 
Reitings 1071
Reģ: 22.07.2014
Vai tiešām svētku tērps ir tikai svārki un blūze, turklāt melni vai balti? 😆 vai nav vecmodīgi?
Domāju, ka arī zolīdas kleitas der vai bikses, tikpat labi arī tumšas džinsas ar kādu svinīgāku augšiņu! Ģērbies ērti, lai nav jāuztraucas par apģērbu, kā te meitenes raksta. :)
Lai veicas eksāmenos!
10.05.2021 17:03 |
 
Patīk
Reitings 3954
Reģ: 23.07.2020
Ujj, mani vairāk biedē nevis tas ko vilkšu, bet paši eksāmeni 😁 ļoti satraukusies esmu par matemātiku, jo tur tiešām vārda tiešākajā nozīmē - neko NESAPROTU 😓 vēl par angļu valodas runāšanu maza bailīte , kaut ātrāk viss beigtos! Lai vai kā - lai Tev veicas eksāmenā ❤️
10.05.2021 18:28 |
 
Reitings 1399
Reģ: 19.05.2016
Pabeidzu skolu 2005. gadā, nekad ne uz vienu eksāmenu neesmu īpaši ģērbusies, Ne pamatskolā, ne vidusskolā, ne universitātē, ne tehnikumā, NEKAD. Izņēmums ir kursadarbu aizstāvēšana.
10.05.2021 19:33 |
 
Patīk
Reitings 1743
Reģ: 24.05.2019
Tāda sajūta, ka es lasu pagājušā gadsimta diskusiju 😄
Eksāmens nav svētki, svētki ir izlaidums. Jau vairākus gadus ir modē vilkt botas ar lietišķu apģērbu pat formālos ofisos un sanāksmēs. Lietišķs apģērbs nenozīmē obligāti melni svārki un balta blūze 😄 blūzes mēdz būt ne tikai no sintētikas, bet arī no kokvilnas. Bet vari ģērbties arī ne lietišķi, vari svinīgi, pats galvenais, lai pati jūties ērti un pārliecināta par sevi!
10.05.2021 20:00 |
 
Reitings 113
Reģ: 07.05.2020
Silla @ 10.05.2021 18:28
Ujj, mani vairāk biedē nevis tas ko vilkšu, bet paši eksāmeni ? ļoti satraukusies esmu par matemātiku, jo tur tiešām vārda tiešākajā nozīmē - neko NESAPROTU ? vēl par angļu valodas runāšanu maza bailīte , kaut ātrāk viss beigtos! Lai vai kā - lai Tev veicas eksāmenā ❤️
Nesatraucies, līdz matemātikai vēl bišķīt laiciņš. Kā mums matemātikas skolotāja teica, ,,Tāpat vislabāk atmiņā paliks tas, ko iemācīsieties pāris dienas pirms eksāmena.'' Pacheko fb privātskolotāju grupu, sarunā vairākas privātstundas tgd pa šitām dienām. Viss sanāks! :)
10.05.2021 20:36 |
 
Reitings 113
Reģ: 07.05.2020
Motherofdragons @ 10.05.2021 20:00
Tāda sajūta, ka es lasu pagājušā gadsimta diskusiju ?
Eksāmens nav svētki, svētki ir izlaidums. Jau vairākus gadus ir modē vilkt botas ar lietišķu apģērbu pat formālos ofisos un sanāksmēs. Lietišķs apģērbs nenozīmē obligāti melni svārki un balta blūze ? blūzes mēdz būt ne tikai no sintētikas, bet arī no kokvilnas. Bet vari ģērbties arī ne lietišķi, vari svinīgi, pats galvenais, lai pati jūties ērti un pārliecināta par sevi!
Nu tāpēc arī uztaisīju diskusiju, jo cilvēku viedokļi par šo vienmēr dalās. Mums Latvijā tomēr ir salīdzinoši izkopta etiķetes un apģērba kultūra, ja salīdzina ar kaut kādu Ameriku, kur tiešām jaunieši eksāmenus bez maz vai pidžamās liek. :D Mēs vismaz kaut cik cenšamies saposties.
10.05.2021 20:38 |
 
Reitings 206
Reģ: 18.08.2015
Nu, es pamatskolā tā, ka vispār neatceros, ko vilku uz eksāmeniem, jo beidzu gan mūzikas skolu, gan 9.klasi vienā gadā un vienkārši nebija laika domāt par apğērbu. Mūzikas skolas ieskaitēs vienmēr bija jāvelk kas zolīdāks, tāpēc man bija ierasts eksāmenu tērps- balta blūze ar melniem svārkiem un melnām kurpēm. Droši vien to arī vilku, bet pamatskolā skolas vadība lika uz eksāmenu ierasties solīdā apğērbā ar skolas formas vesti- parasti tā bija balta blūze un bikses vai melni svārki. Pieļauju, ka es tam pakļāvos, jo biju centīga skolniece. Atceros, ka 3 dienas pirms eksāmeniem mamma baroja ar daudz svaigiem dārzeņiem un augļiem, jo bija lasījusi rakstu, ka neko treknu un taukainu ēst nevajag, svaigums palīdzot strādāt galvai. 😁 vidusskolā gan biju radusi vilkt svārkus arī ikdienā, šķiet, ka tos pašus melnos svārkus ar kādu blūzi arī vilku, matemātikas eksāmens bija mans gaidītākais, jo es nereāli mīlēju matemātiku, tāpēc uz to vilku skaistu, vasarīgu kleitiņu ar laiviņām (laikapstākļi to atļāva). Galvenais iesaku paēst kārtīgas brokastis un protams, kā meitenes minēja- paņem ūdeni! Vēl viena māņticība... es visos eksāmenos kurpē liku vienu un to pašu 10 centu monētu 😁 100% nebija, bet nevienā nebija mazāk par 65% 😎
10.05.2021 21:01 |
 
Patīk
Reitings 3954
Reģ: 23.07.2020
unicorngirl @ 10.05.2021 21:01
Nu, es pamatskolā tā, ka vispār neatceros, ko vilku uz eksāmeniem, jo beidzu gan mūzikas skolu, gan 9.klasi vienā gadā un vienkārši nebija laika domāt par apğērbu. Mūzikas skolas ieskaitēs vienmēr bija jāvelk kas zolīdāks, tāpēc man bija ierasts eksāmenu tērps- balta blūze ar melniem svārkiem un melnām kurpēm. Droši vien to arī vilku, bet pamatskolā skolas vadība lika uz eksāmenu ierasties solīdā apğērbā ar skolas formas vesti- parasti tā bija balta blūze un bikses vai melni svārki. Pieļauju, ka es tam pakļāvos, jo biju centīga skolniece. Atceros, ka 3 dienas pirms eksāmeniem mamma baroja ar daudz svaigiem dārzeņiem un augļiem, jo bija lasījusi rakstu, ka neko treknu un taukainu ēst nevajag, svaigums palīdzot strādāt galvai. ? vidusskolā gan biju radusi vilkt svārkus arī ikdienā, šķiet, ka tos pašus melnos svārkus ar kādu blūzi arī vilku, matemātikas eksāmens bija mans gaidītākais, jo es nereāli mīlēju matemātiku, tāpēc uz to vilku skaistu, vasarīgu kleitiņu ar laiviņām (laikapstākļi to atļāva). Galvenais iesaku paēst kārtīgas brokastis un protams, kā meitenes minēja- paņem ūdeni! Vēl viena māņticība... es visos eksāmenos kurpē liku vienu un to pašu 10 centu monētu ? 100% nebija, bet nevienā nebija mazāk par 65% ?
par 10 centiem pirmo reizi dzirdu kaut ko tādu 😁 nu nekas būs jāizmēģina 👍🏼
10.05.2021 23:05 |
 
Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!
   
vairāk  >

Aptauja

 
Vai forumā publiski vajadzētu rādīt arī negatīvos vērtējumus (īkšķis uz leju) komentāriem?
  • Jā, jāredz arī negatīvie vērtējumi
  • Nē, lai paliek redzams tikai pozitīvais vērtējums
  • Nezinu, nav viedokļa
  • Cits