Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

Drona iegāde

 
Patīk
Reitings 677
Reģ: 11.04.2019
Sveikas! Vēlos ar Jums parunāt par droniem (ne profesiolānos nolūkos)!
Tā kā ikdienā arvien vairāk izjūtu nepieciešamību pēc drona, tad esmu nobriedusi tādu iegādāties (budžets līdz 100 eiro), tādēļ vēlos, lai kāda no Jums dalītos pieredzē par filmēšanu no putna lidojuma un apgaismotu mani par šo tehnoloģiju.
Manas vajadzības: apmēram reizi mēnesī nofilmēt līdz pus minūti, minūti garu video vidēji piecstāvu mājas augstumā vai zemāk.
Ik reizi maksāt cilvēkam, segt ceļa izdevumus, izstāstīt savu ideju niecīgas atgriezeniskās saites dēļ šķiet piņķerīgi, gribu mēģināt pati sadraudzēties ar šo rīku.
Jautājumu ir daudz: kā ir ar saskaņošanām, vai viegli pierast pie vadības, ar 5-6 minūšu darbības laiku ir pietiekami, lai uzņemtu video, vai tik lētam dronam, kurš ietilpst manā budžetā maz būs kaut cik kvalitatīva kamera (internetveikalos uzmetu aci, ka zem 100 eiro tādu ir diezgan plašā piedāvājumā), vispār ir vērts mēģināt vai labāk izvērtēt nepieciešamību pēc video un to nodot prodlfesionāļu pārziņā?
23.03.2021 19:57 |
 
Reitings 749
Reģ: 14.05.2019
Nezini gan vai tu pa 100 eur tu kaut ko daudz maz sakarīgu nopirksi.Pieļauju, ka kamera būs slikta, trūks dažādas drošības fīčas utt. Protams jāskatās, kas pieejams, jāmeklē atsauksmes. Ar to arī sāc. Skaties kas pieejams un meklē paraugus, video ar to kā vada, kas sanāk gala rezultātā. Varbūt vari noskatīto donu paņemt uz nomu un tad izvērtēt, vai tas tev der.
Ja drons būs virs 250 g nāksies apgūt noteikumus, bet to var izdarīt aptuveni 2h laikā izejot apmācības.
23.03.2021 23:31 |
 
Reitings 10663
Reģ: 18.08.2014
Ja tev tik maz nepieciešams tad domāju, ka vari ņemt kas budžetā ap 100e. Tikai rekinies, ka nebūs tas foršākais variants ja jau tirgū ir daudz dārgāki. Ir droni kurus ražo speciāli lidz tiem 250 gramiem un tad nekas nav nepieciešams.
Man draugam ir mavic 2 mini. Sver 249 grami mazs, ērts celojumiem, kamera ir laba, viss forši lietošanai priekš sevis, kāda video veidošanai utt. Maksāja 600e.
Vadība nav grūta, bet japatrenejas ir. Es lidinājos ar shematisko attēlu vadībai priekšā, tā bija vieglāk. 😅
Ja noskati kādu modeli, iemet youtube, apskaties kāda video kvalitāte utt
24.03.2021 11:16 |
 
Reitings 749
Reģ: 14.05.2019
Izvēlējos vienu modeli un papētīju kā piemēru atsauksmes, video utt. Nu kamera tiešām švaka un viņš ir tik viegls, ka pie neliela vēja uzreiz aizpūtīs prom 😀
24.03.2021 20:37 |
 
Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!
   
vairāk  >

Aptauja

 
Vai forumā publiski vajadzētu rādīt arī negatīvos vērtējumus (īkšķis uz leju) komentāriem?
  • Jā, jāredz arī negatīvie vērtējumi
  • Nē, lai paliek redzams tikai pozitīvais vērtējums
  • Nezinu, nav viedokļa
  • Cits