Randiņi

 
Reitings 297
Reģ: 15.09.2015
Nu sveiki.
Ir puisis ar kuru sapazinos paris gadus atpakaļ. Tikamies sad tad just 4 fun, tad es aizlidoju prom, ari vins bija prom. Kad vins atlidoja, viņam bija attiecibas jau kadu gadu lidz pafajusa gada sakuma izskiras. Saka man okt. rakstit, tikamies un ta randinojam jau pusgadu. Man vins patik nenormaaaaaali. Esmu viņam teikusi, ka esmu sakerusies utt. Ari es viņam loti patīku, bet tgd grib pieversties sev utt. Atrast sevi (laikam veikalā). Ha ha. Bet. Nu blin, man apnika jau šitā randinot tikai tapec ka mums kopa ir labi, bet es gribu ko nopietnaku jau. Together forever and always😁 ka lai lieku saprast, ka es ilgi negaidisu un lai sak beidzot kko domat?
15.03.2021 09:38 |
 
Reitings 297
Reģ: 15.09.2015
Njā... Laikam jāsaka sev tas skaļi, lai man pielec... Idiots esmu...
15.03.2021 16:43 |
 
Reitings 297
Reģ: 15.09.2015
Asaras skrien, kā es vareju pieļaut ko tādu. Tik stulba govs, ņēmu un saķēros zinādama, ka tapat nekas nopietns nebūs.
15.03.2021 16:46 |
 
Reitings 1445
Reģ: 26.09.2017
annele72 @ 15.03.2021 16:26
Nav vinam citu, paralēli. To es jūtu. Vrb kada ir bijusi pa siem 6men. Nezinu. Bet pēdējā laikā nē. Nu to var ari gultā just, ka sen nav bijis?
Vins man ir teicis, ka ar mani kopā nebūs. Jo velas atrast sevi un pieversties sev vispirms. Nu lol, kur vins sevi mekles? Es ari esmu pieversusies sev, daudz ko daru sevis dēļ. Bet tai oat laika es loti gribu, lai ir man blakam. Nesarakstamies ikdienā un tādēļ nerakstu ka iet, ko dari un lieki neuzbažos. Lai zina, ka pakaļ neskriesu. Bet kā uzraksta, man sirds lec pa muti ārā. Un reali lidz koamosam jau piegriezies. Katru reizi domaju saņemties un pateikt kā jūtos, bet bail, ka atbaidīšu.

Atbilde ir šeit.
15.03.2021 16:50 |
 
Reitings 1318
Reģ: 19.07.2019
Vins man ir teicis, ka ar mani kopā nebūs. Jo velas atrast sevi un pieversties sev vispirms. Nu lol, kur vins sevi mekles? Es ari esmu pieversusies sev, daudz ko daru sevis dēļ. Bet tai oat laika es loti gribu, lai ir man blakam.

Ko tu vēl gaidi? Pateica, ka negrib būt ar tevi kopā un viss. Pārdzīvosi šķiršanos, daudzi tam iet cauri.
15.03.2021 16:52 |
 
Reitings 1844
Reģ: 02.03.2020
annele72 @ 15.03.2021 16:28
Man vins reali smadzenēs sez jau 4 gadus!!! Un vel tagad, ka tiekamies jau pusgadu. Lol.

Tu neesi atklāta un tā ir tava vislielākā problēma šajā,
attiecības nepastāv bez atklātības, nepatīkamām patiesībām, emociju vētrām, bet kā reizi tās būs -
tukšas, ar gaidām, kuras nekur neaizvedīs.
es zinu, ka katram ir jāaiziet cauri tukšām un bezjēdzīgām attiecībām, kuras balstās uz ''brīvdienās satiksimies,'' bet centies būt stiprāka par to. piedot emocijas un izpaust savas patiesās jūtas.
jo vairāk baidīsies, jo vairāk neizdosies
15.03.2021 20:10 |
 
Patīk
Reitings 2067
Reģ: 22.05.2019
Katz @ 15.03.2021 20:10

Tu neesi atklāta un tā ir tava vislielākā problēma šajā,
attiecības nepastāv bez atklātības, nepatīkamām patiesībām, emociju vētrām, bet kā reizi tās būs -
tukšas, ar gaidām, kuras nekur neaizvedīs.
es zinu, ka katram ir jāaiziet cauri tukšām un bezjēdzīgām attiecībām, kuras balstās uz ''brīvdienās satiksimies,'' bet centies būt stiprāka par to. piedot emocijas un izpaust savas patiesās jūtas.
jo vairāk baidīsies, jo vairāk neizdosies

Teikt par savām jūtām un emocijām otram, kurš nejūt ko līdzīgu....un zinot, ka viņš negrib neko vairāk, kā "šad tad"....
Nav to vērts.
15.03.2021 21:21 |
 
Patīk
Reitings 2067
Reģ: 22.05.2019
annele72 @ 15.03.2021 16:46
Asaras skrien, kā es vareju pieļaut ko tādu. Tik stulba govs, ņēmu un saķēros zinādama, ka tapat nekas nopietns nebūs.

Sevi nav vajadzības vainot, mācību esi guvusi.
Reizēm tās rozā brilles ir tiiik stipri pielipušas,ka grūti redzēt realitāti.
Nemāni sevi.
15.03.2021 21:28 |
 
Reitings 1844
Reģ: 02.03.2020
Annija35 @ 15.03.2021 21:21

Teikt par savām jūtām un emocijām otram, kurš nejūt ko līdzīgu....un zinot, ka viņš negrib neko vairāk, kā "šad tad"....
Nav to vērts.

Neteikt? neko neizrunāt?
labāk pateikt kā jūties pa īstam un pretī saņemt atraidijumu, nekā spēlēt kaķa un peles spēles.
es riktīgi nezinu kā tur viss ir apakšā, bet izskatās pēc neizrunātām attiecībām, kuras karājas uz mata gala.
15.03.2021 21:28 |
 
Reitings 1847
Reģ: 26.03.2020
Ari es viņam loti patīku, bet tgd grib pieversties sev utt.

Tu viņam tik ļoti nepatīc, un viņš nedomā, ka esi pietiekami laba priekš viņa, lai viņš gribētu tevi par savu draudzeni. Sorry, bet nav tādas lietas kā - pievērsties sev, negrib neko nopietnu, vajag atrast sevi, neesmu gatavs attiecībām utt. Tās ir tikai atrunas, tikko uzrodas kāda/s, kura/š iekrīt sirdī, tā visas šis atrunas momentāli izlido pa logu laukā. Ieteiktu netērēt savu laiku un pārtraukt kontaktu ar viņu.
15.03.2021 21:44 |
 
Patīk
Reitings 2067
Reģ: 22.05.2019
Katz @ 15.03.2021 21:28

Neteikt? neko neizrunāt?
labāk pateikt kā jūties pa īstam un pretī saņemt atraidijumu, nekā spēlēt kaķa un peles spēles.
es riktīgi nezinu kā tur viss ir apakšā, bet izskatās pēc neizrunātām attiecībām, kuras karājas uz mata gala.

Vīrietis jau izteica, ka kopā nebūs....
Sievietei cer, ka vrb kkas mainīsies un turpina tikties, bet nekas nemainīsies arī tad, ja viņa mēģinās ko runāt.
15.03.2021 21:46 |
 
Reitings 1318
Reģ: 19.07.2019
Katz @ 15.03.2021 21:28

Neteikt? neko neizrunāt?
labāk pateikt kā jūties pa īstam un pretī saņemt atraidijumu, nekā spēlēt kaķa un peles spēles.
es riktīgi nezinu kā tur viss ir apakšā, bet izskatās pēc neizrunātām attiecībām, kuras karājas uz mata gala.
Vīrietis jau pateica, ka nevēlas būt kopā. Ar varu mīļš nekļūsi. Jo vairāk viņa skries pakaļ viņam, jo vairāk tiks atgrūsta.
15.03.2021 22:09 |
 
Reitings 388
Reģ: 22.02.2021
GhostGG @ 15.03.2021 21:44

Tu viņam tik ļoti nepatīc, un viņš nedomā, ka esi pietiekami laba priekš viņa, lai viņš gribētu tevi par savu draudzeni. Sorry, bet nav tādas lietas kā - pievērsties sev, negrib neko nopietnu, vajag atrast sevi, neesmu gatavs attiecībām utt. Tās ir tikai atrunas, tikko uzrodas kāda/s, kura/š iekrīt sirdī, tā visas šis atrunas momentāli izlido pa logu laukā. Ieteiktu netērēt savu laiku un pārtraukt kontaktu ar viņu.

Exactly!
Lai ,ari kā autore negrib sev to atzit vienkarshi he’s just not that into you!protams ir forši pavadīt laiku utt ,bet attiecibas ar Tevi vinjs neveidos!
Ir bijusi lidziga pieredze,laiks ko pavadijam kopa bija fantastisks,perfekti randini utt,bet taja paša laika nebija gatavs attiecibam!
Pēc kada laika satika isto un momentali izveidoja attiecibas!
Mums sievietem tak arī reizem ir liela love un dazreiz vienkarshi satiekamies ar dzekiem ar kuriem zinam,ka tapat nebus nopietni!
Es tik vairak domaju par to,kā būt tai “īstajai”
Ir kada special tehnika,kā savalidzinat arī tos,kas itka nav gatavi attiecibam?😅
15.03.2021 22:55 |
 
Patīk
Reitings 726
Reģ: 17.01.2021
annele72 @ 15.03.2021 12:47
Nu ne. Kad ieraudziju pirmo reizi, domaju ludzi ej prom. Nav mana gaume, bet kad sakam runat... Bija klikšķis. Cits domasanas veids, brivdomatajs, vrb bohemists. Tas viss pakera un aizrāva. Un netieku no ta vaļā. Vins ir savadaks.

Nu, šī arī var būt atbilde uz tavu jautājumu. Cilvēkiem-brīvdomātājiem, cilvēkiem-bohēmistiem, cilvēkiem, kuri ir savādāki, mēdz būs pilnīgi citāds skatījums uz dzīvi. Zinu, jo esmu viens no tādiem cilvēkiem. Un no pašas pieredzes varu teikt, ka tas "satiksi savu īsto - mainīsi savas domas" tā nestrādā. To ir grūti izskaidrot tiem, kuri domā, kas tas ir tik vienkārši - satiec savu īsto un pilnībā maini savas domas, pasaules redzējumu, iekšējo pasauli. Tā nav. Pat satiekot cilvēku, kurš, kā liekas ir īstais, iekšā tik un tā paliek tas brīvais gars, tik un tā ir vajadzīga tā brīvība, neatkarība, tik un tā paliek alkas pēc bohēmas. Manā gadījumā problēma atrisinājās pati no sevis, jo to radniecīgo dvēseli atradu otrā tādā pašā, pēc brīvības alkstošā brīvdomātājā. Tādā gadījumā attiecības, ja tās par tādām var saukt šī vārda klasiskajā izpratnē, var izdoties. Bet, ja viens vēlas ko vairāk, tad nekas tur nesanāks. Nevajag mēģināt pie sevis piesiet cilvēku, kurš pēc savas būtības ir brīvs un nepieradināms. Beigās no tā nekas labs nesanāks un nelaimīgi būsiet jūs abi. Ir vai nu jābūt ar tādu pašu skatījumu uz dzīvi un attiecībām vai nu jāatlaiž tas cilvēks un jāmeklē kāds ar kuru šajā ziņā domas saskanēs. Tik vienkārši. Nav starpība var izšķirsieties vai panāksi savu un ar viltu iemānīsi attiecībās cilvēku, kurš tādās nevēlas būt. Sirds sāpēs jebkurā gadījumā.
15.03.2021 23:25 |
 
Reitings 1844
Reģ: 02.03.2020
Annija, timetodream, jā, negrib būt attiecībās, bet tas nemaina faktu, ka par to ir jāizrunājās. Viņu attiecībās ir plaisa komunikācijā, kas arī noved pie šīm diskusijām. Manuprāt, ir jānonāk vismaz pie kāda kopsaucēja, lai pati autore izjūt vairāk skaidrību, ar "nevēlos būt kopā," arī ar to nebija gana. Piekrītu Ghostam, ir jāmet mieru šādām brīvdienu attiecībām, bet reālajā dzīvē tas nav tik viegli_ jūtas ņem virsroku. Mēs visas esam bijušas šādā situācijā un no malas ir ļoti viegli to pateikt, tai skaitā arī man.
16.03.2021 00:19 |
 
Patīk
Reitings 2067
Reģ: 22.05.2019
Katz @ 16.03.2021 00:19
Annija, timetodream, jā, negrib būt attiecībās, bet tas nemaina faktu, ka par to ir jāizrunājās. Viņu attiecībās ir plaisa komunikācijā, kas arī noved pie šīm diskusijām. Manuprāt, ir jānonāk vismaz pie kāda kopsaucēja, lai pati autore izjūt vairāk skaidrību, ar "nevēlos būt kopā," arī ar to nebija gana. Piekrītu Ghostam, ir jāmet mieru šādām brīvdienu attiecībām, bet reālajā dzīvē tas nav tik viegli_ jūtas ņem virsroku. Mēs visas esam bijušas šādā situācijā un no malas ir ļoti viegli to pateikt, tai skaitā arī man.

Jāpārtrauc komunikāciju un tikšanās.
Ja vīrietis uzraksta-paldies par visu un atteikties tikties,citādi autore sāpinās sevi ar vien vairāk un vairāk.
16.03.2021 07:53 |
 
Reitings 297
Reģ: 15.09.2015
Miaa - paldies!
* tik un tā ir vajadzīga tā brīvība, neatkarība. tam es piekrītu un es netaisītos cilvēku ierobežot, man ir bijušas 13 gadus ilgas attiecības, no kuram esmu daudz ko mācījusies un nekad nedarītu lietas, ko darīju. ta man ir bijusi laba skola. un ar viņu es jūtos savādāka, cita pasaule, cits redzējums, kas mani vilina, jo vienmēr zināju, ka manī sēž kāds Devil, jo parasti esmu tā klusā.
16.03.2021 10:41 |
 
Reitings 1847
Reģ: 26.03.2020
Es tik vairak domaju par to,kā būt tai “īstajai”
Ir kada special tehnika,kā savalidzinat arī tos,kas itka nav gatavi attiecibam?

Te arī ir tā skarbā patiesība, ka nav tādas "burvju" metodes, darbības ar kurām tu cilvēkam, kas tev ļoti piesaista, būsi īstā. Ja tādas metodes būtu, tad visi sen būtu atraduši, ko meklē. To ir grūti pieņemt un saprast, jo zemapziņā mēs visi domājam, ka katrai problēmai ir kāds noteikts risinājums, tikai tas diemžēl neattiecas uz savstarpējo pievilkšanos. To nevar izskaidrot. Ne velti ir tāds teiciens - attraction is not a choice.
Man pašam arī ir bijis tā, ka ar citām sievietēm neko nopietnu negribās veidot, jo es tak gribu "pievērsties sev", bet ar citām tādas domas vispār neparādās prātā. Vai šīs citas, ar kurām gribētu veidot kaut ko nopietnu uzvedās, dara kaut ko savādāk? Es tiešam nezinu, nevaru to izskaidrot kāpēc tieši ar citām gribētos kaut ko veidot. Nav vērts pa to lauzīt galvu, jo tā pat beigās jautājumi "kāpēc es nevaru būt īstā" būs vairāk nekā atbildes. Šādos gadījumos labāk ir mest mieru un nečakarēt sev nervus, laiku un meklēt citu, kuram, varbūt, tu būsi īstā.
16.03.2021 12:55 |
 
Reitings 297
Reģ: 15.09.2015
GhostGG. Paldies.
Zinu, ka jabeidz tas viss, bet nevaru. Stulbene nu.
16.03.2021 13:22 |
 
Reitings 326
Reģ: 25.01.2021
annele72 @ 16.03.2021 10:41
Miaa - paldies!
* tik un tā ir vajadzīga tā brīvība, neatkarība. tam es piekrītu un es netaisītos cilvēku ierobežot, man ir bijušas 13 gadus ilgas attiecības, no kuram esmu daudz ko mācījusies un nekad nedarītu lietas, ko darīju. ta man ir bijusi laba skola. un ar viņu es jūtos savādāka, cita pasaule, cits redzējums, kas mani vilina, jo vienmēr zināju, ka manī sēž kāds Devil, jo parasti esmu tā klusā.

Tiešām tu esi stulba. Devil tevī sēž iekšā 😂😂😂 tu to prasto veci bohēmistu esi pārāk idealizējusi - vińš ir parasts cilvēks, kas ēd, gul, kakā utt. Gan jau naudas arī maz, ja bohēmists, randińos neved, tikai izdrāž, zelta dzīve. Beidz šos mazās meitenes izgājienus. Vecim vajag drāzienu un viss, a tu ar savu - vińš ir īpašs, pataisa mani par devil un kaut kādas stulbības, laiks izaugt.
16.03.2021 13:36 |
 
Reitings 352
Reģ: 03.05.2019
Tā arī uztver, pagaidu randiņošana. Baudi dzīvi, baudi satikšanos ar viņu. Nu nebūs tur ģimenes un viss. Citreiz vienkārši jāpieņem ka jūtas ir vienpusējas. Vai nu baudi savus taureņus vai arī pasaki stop un esi viena. Ir visādas attiecības un dažādi cilvēki. Saprotams ka sirsniņa sāp, un gribas kā viesiem laimīgi kopā, precējušies, varbūt arī bērni. Bet viņš negrib. Tā var visu dzīvi nodzīvot ar mīļoto kas negrib. Bet kamēr tava sirds aizņemta arī nevienam citam tur nav vietas.
16.03.2021 13:37 |
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!
   
vairāk  >

Aptauja

 
Vai forumā publiski vajadzētu rādīt arī negatīvos vērtējumus (īkšķis uz leju) komentāriem?
  • Jā, jāredz arī negatīvie vērtējumi
  • Nē, lai paliek redzams tikai pozitīvais vērtējums
  • Nezinu, nav viedokļa
  • Cits