Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

DPD paku bodes

 
Reitings 361
Reģ: 07.07.2020
Sveiki!
Esmu laikam par blondu, lai saprastu, bet ko nozīmē - paku bode? 😁
Parasti sūtījumi pienaca pick up terminālos, tur kur pats kodu ievadi un izņem. Šoreiz uz paku bodi degvielas uzpildes stacijā. Esmu bijusi taja degvielas stacijā, tur nekas tads, kur izņemt dpd sūtījumus nav.
Varbūt kādai ir pienācis kādreiz sūtījums uz PAKU BODI(nevis pick up punktu terminālos) un var pateikt, kā es varu dabūt paciņu? Griežoties pie degvielas uzpildes stacijas pārdevējas? Vai ko nozīme tā paku bode?
Paldies!
14.03.2021 15:54 |
 
Reitings 1445
Reģ: 26.09.2017
Es nevaru vienkārši. 🤦‍♀️
14.03.2021 15:56 |
 
Reitings 361
Reģ: 07.07.2020
Eksperte @ 14.03.2021 15:56
Es nevaru vienkārši. ?‍♀️

Prasīju padomu. :)
Nevajag uzreiz tā reaģēt. Jā, ir cilvēki, kas nesaprot šādas elementāras lietas. Parasti sūtījumi pienāca uz paku skapi, kur ievadi kodu un izņem. Šoreiz uz paku bodi.
Zinu, ka paris dienas atpakal, kad biju degvielas uzpildes stacijā, nekadu paku bodi nemanīju un apkārt arī ne, tāpēc pajautāju.
14.03.2021 16:01 |
 
Reitings 1445
Reģ: 26.09.2017
Meitenex @ 14.03.2021 16:01

Prasīju padomu. :)
Nevajag uzreiz tā reaģēt. Jā, ir cilvēki, kas nesaprot šādas elementāras lietas. Parasti sūtījumi pienāca uz paku skapi, kur ievadi kodu un izņem. Šoreiz uz paku bodi.
Zinu, ka paris dienas atpakal, kad biju degvielas uzpildes stacijā, nekadu paku bodi nemanīju un apkārt arī ne, tāpēc pajautāju.

Aizbrauc uz to staciju un ej pie pārdevēja ar visu kas tev ir uz rokas. Nezinu ko tev tur sūta, kodu visticamāk.
14.03.2021 16:03 |
 
10 gadi
Reitings 2151
Reģ: 02.04.2011
Nezinu kā tas ir Latvijā, bet pēc analoğijas, visticamāk, jā - ņem līdzi personu apliecinošu dokumentu un jautā pārdevējai, Tava paciņa droši vien tup pie viņiem.
14.03.2021 16:03 |
 
10 gadi
Reitings 2151
Reģ: 02.04.2011
Un neņem galvā apvainojošus izlēcienus, tas, ka to nezināji, nav nekas apkaunojošs vai ārkārtējs.
14.03.2021 16:05 |
 
Autorizēts lietotājs10 gadiPatīkModerators
Reitings 10482
Reģ: 29.01.2009
Jā, paciņu var izņemt, jautājot degvielas uzpildes stacijas pārdevējai pie kases. Nosauksi vārdu, uzvārdu un pēc tam jau, kad paciņa būs atrasta, arī kodu, kas Tev, visticamāk, ir atsūtīts īsziņā.
14.03.2021 16:28 |
 
Reitings 1844
Reģ: 02.03.2020
Paku bodes var būt jebkur, esmu izņēmusi sūtijumu pamperu veikalā, kopētavā un bērnu rotaļlietu veikalā. Foršāk tomēr ir izņemt pašam terminālā, reizēm liekas, ka tiem darbiniekiem besī cilvēki, kas katru dienu staigā pie viņiem pakaļ sūtijumiem.
14.03.2021 18:37 |
 
Reitings 10595
Reģ: 18.08.2014
Foršāk tomēr ir izņemt pašam terminālā, reizēm liekas, ka tiem darbiniekiem besī cilvēki, kas katru dienu staigā pie viņiem pakaļ sūtijumiem

Apstiprināšu, strādāju agrāk benzīntankā, un tas nebija jautri, kad tev no 100 atvestām pakām jaatrod istā un rinda stāv, jo kolēģis, protams, tajā brīdī ktkur izgājis 😅
14.03.2021 19:20 |
 
Reitings 361
Reģ: 07.07.2020
Paldies, meitenes!
14.03.2021 23:35 |
 
Reitings 1310
Reģ: 19.07.2019
Jā, meitenes visu pateica pareizi. Neredzu neko ārkārtēju, ka meitene kaut ko nezina, jo, piemēram, man arī bija līdzīgi, jo pirmo reizi dzīvē izmantoju Omniva pakomātu. :D Neviens nepiedzimst ar visām zināšanām, tāpēc arī jātaujā citiem pēc pieredzes.
15.03.2021 13:37 |
 
Reitings 1844
Reģ: 02.03.2020
Dola @ 14.03.2021 19:20

Apstiprināšu, strādāju agrāk benzīntankā, un tas nebija jautri, kad tev no 100 atvestām pakām jaatrod istā un rinda stāv, jo kolēģis, protams, tajā brīdī ktkur izgājis ?

Klau, vai esi saskārusies ar tādu situāciju, ka ir atnākusi paciņa, ar pareizi ievadītiem numuriem utt., bet saņēmējam īsziņa nav atnākusi? Var vienkārši paņemt dokumentu un paciņu izniegs? Vai lielākām peripētijām jāiet cauri?
15.03.2021 13:51 |
 
Reitings 1445
Reģ: 26.09.2017
Es nekad neesmu izmantojusi šādu pakalpojumu, pat DPD skapi neesmu izmantojusi, nekad neesmu dzirdējusi, ka kāds šādu bodes opciju manā paziņu loka būtu izmantojis. Kā es izsecināju, ka jādodas pie pārdevēja ar visu kas nepieciešams un īsziņu? Jo tas prasa tieši divas pelēkās šūnas smadzeņu rievās. Ir ok, ja cilvēki nezina lietas, taču man daudz ērtāk liekas aizbraukt uz staciju, uzprasīt kur un kā tas darāms, ja jau norādīta adrese, un paka ir pie tevis, nevis taisīt diskusiju un gaidīt uz atbildi. Es necenšos tīši būt aizskaroša, taču brīžiem brīnos kā cilvēki nespēj elementārām lietām rast paši risinājumu, turklāt vel šajā interneta laikmetā, kur tu iegūglē un viss jau ir priekšā.
15.03.2021 13:55 |
 
Reitings 10595
Reģ: 18.08.2014
Klau, vai esi saskārusies ar tādu situāciju, ka ir atnākusi paciņa, ar pareizi ievadītiem numuriem utt., bet saņēmējam īsziņa nav atnākusi? Var vienkārši paņemt dokumentu un paciņu izniegs? Vai lielākām peripētijām jāiet cauri?

Es vienmēr izsniedzu ja ID vai pases vārds un uzvārds sakrita uz paciņas rakstītā, jo bieži vien mūsu lietošanā pieejamais DPD terminālis nestrādāja, čakarējās vai svītrakodu vnk nelasīja, jo tas kods principā mums bija vajadzīgs, lai noņemtu paku no uzskaites.
Ir nākuši cilvēki, kam atnāk uz ēpastu paziņojums bez koda un uz telefonu arī neko nesaņem, īstenībā diezgan bieži tā bija, izsniedzām pēc dokomentiem. Bet nevaru apgalvot ka tā ir visur un gan jau atkarīgs arī no pārdevēja.
15.03.2021 14:12 |
 
Reitings 4759
Reģ: 22.10.2020
Katz @ 15.03.2021 13:51

Klau, vai esi saskārusies ar tādu situāciju, ka ir atnākusi paciņa, ar pareizi ievadītiem numuriem utt., bet saņēmējam īsziņa nav atnākusi? Var vienkārši paņemt dokumentu un paciņu izniegs? Vai lielākām peripētijām jāiet cauri?

Baigi atkarīgs no pārdevēja kurš izsniedz šīs pakas. Esmu izņēmusi gan Circle K, gan Adrenaline Tan, gan Virši, gan Copy Expert, utt. Citreiz pietiek, ja uzrāda pasi vai ID karti, citreiz pietiek ar kodu no sms. Circle K man viena pārdevēja kategoriski nedeva paciņu tikai ar ID karti, gāju uz mašīnu pēc telefona, lai nosauktu viņai kodu un vēl atzīmēja terminālā manas ID kartes numuru.
Bet tas nav tikai DPD, tas pats attiecas uz kurjeriem Itella, DHL, utt., laikam atkarīgs no kurjera noskaņojuma. 😂 Ir tādi kurjeri kuri neprasa ne dokumentu, neko, ir tādi kuri atzīmē visus datus.
15.03.2021 14:23 |
 
Reitings 4759
Reģ: 22.10.2020
Eksperte @ 15.03.2021 13:55
Es nekad neesmu izmantojusi šādu pakalpojumu, pat DPD skapi neesmu izmantojusi, nekad neesmu dzirdējusi, ka kāds šādu bodes opciju manā paziņu loka būtu izmantojis. Kā es izsecināju, ka jādodas pie pārdevēja ar visu kas nepieciešams un īsziņu? Jo tas prasa tieši divas pelēkās šūnas smadzeņu rievās. Ir ok, ja cilvēki nezina lietas, taču man daudz ērtāk liekas aizbraukt uz staciju, uzprasīt kur un kā tas darāms, ja jau norādīta adrese, un paka ir pie tevis, nevis taisīt diskusiju un gaidīt uz atbildi. Es necenšos tīši būt aizskaroša, taču brīžiem brīnos kā cilvēki nespēj elementārām lietām rast paši risinājumu, turklāt vel šajā interneta laikmetā, kur tu iegūglē un viss jau ir priekšā.

Nevaru nepiekrist! Ļoti daudzi nepielieto loģisko domāšanu, kad visi atslēgas vārdi ir acu priekšā (paku BODE nevis pick-up termināls, kurš atrodas DUS).
Autore pati jau ir atbildējusi uz savu jautājumu sakot, ka aicinājums ir uz paku bodi degvielas uzpildes stacijā. Un, ja vēl papildus tam, viņam ir bijusi tajā degvielas uzpildes stacijā, kāpēc nepieiet pie pārdevēja un nepajautāt!? 😐
Kad es pirmo reiz izņēmu sūtījumu paku BODĒ, sapratu ar pirmo piegājienu, ka jāiet iekšā attiecīgi norādītajā BODĒ un jāprasa pārdevējam.
Ehh..
15.03.2021 14:53 |
 
Reitings 9596
Reģ: 06.03.2012
Saņemt sūtījumu paku bodē vienkārši. Sūtīt atpakaļ gan var būt īsts piedzīvojums :D Rinda. Nokaitināts noskrējies darbinieks, kas nezina kā pareizi pieņemt paciņu un ko dot pretī. Es nevienu nevainoju un saprotu, ka tiem darbiniekiem nav salda dzīve, bet man vajag nosūtīt to paku.
15.03.2021 15:33 |
 
Reitings 361
Reģ: 07.07.2020
Eksperte @ 15.03.2021 13:55
Es nekad neesmu izmantojusi šādu pakalpojumu, pat DPD skapi neesmu izmantojusi, nekad neesmu dzirdējusi, ka kāds šādu bodes opciju manā paziņu loka būtu izmantojis. Kā es izsecināju, ka jādodas pie pārdevēja ar visu kas nepieciešams un īsziņu? Jo tas prasa tieši divas pelēkās šūnas smadzeņu rievās. Ir ok, ja cilvēki nezina lietas, taču man daudz ērtāk liekas aizbraukt uz staciju, uzprasīt kur un kā tas darāms, ja jau norādīta adrese, un paka ir pie tevis, nevis taisīt diskusiju un gaidīt uz atbildi. Es necenšos tīši būt aizskaroša, taču brīžiem brīnos kā cilvēki nespēj elementārām lietām rast paši risinājumu, turklāt vel šajā interneta laikmetā, kur tu iegūglē un viss jau ir priekšā.

Degvielas uzpildes stacijā biju vēl tad, kad nebija atnakusi paciņa, tāpēc samulsu, kad atnaca sms, ka tieši stacijā, paku bodē jāsaņem, kur to nemanīju.
Un kāpēc nevar pajautāt te?
Atceros, ka tu pati man pārmeti, kad jautāju par kājas sāpēm....
Dazbrīd tāda sajūta, ka forumam ir nerakstītie noteikumi - jautāt kur atrast paku bodi nedrīkst, jo var aiziet taču pa taisno uz degvielas uzpildes staciju un noskaidrot.
Painteresēties, vai kādai ir bijušas konkrētā lokalizācijā sāpes un par ko tas varetu liecināt arī nevar, jo tam ir domāti ārsti.
Bet forums noteikti ir domāts lai uzsistu klačiņu par kārtējo Didrihsones soli, aprunātu influenceres un smeltos padomu ko darīt, ja puisi mīli, bet viņš tevi klapē. :) Vitāli svarīgas lietas.
Nav uzbraucieni tev un nav tēmēts uz tevi, vienkārši novērojums, ka pēdējā laikā jebkura nopietnāka vai mazāk nopietna diskusija tiek izsmieta, jo visu taču var uzzināt piezvanot, aizejot utml, bet tukšas pļāpas par Didrihsoni un citiem štruntiem tiek celtas godā. Tur var aizrakstīt vairākas lapas par to, cik attieksme sūdīga, cik neizdevies fotošops, cik daudz mākslīgā skaistuma utml.
Cilvēki, esiet jaukāki. :) Neviens neliek iesaistīties, ia diskusija sķiet stulba.
15.03.2021 15:51 |
 
Reitings 4759
Reģ: 22.10.2020
Mani vairāk pārsteidz fakts, ka cilvēki ātri atrisināmas lietas -piezvanot DPD pakapojumu sniedzējam, raksta forumā, kur atbildi var nākties gaidīt dienu vai nesagaidīt vispār.
15.03.2021 16:05 |
 
Reitings 10595
Reģ: 18.08.2014
Nokaitināts noskrējies darbinieks, kas nezina kā pareizi pieņemt paciņu un ko dot pretī. Es nevienu nevainoju un saprotu, ka tiem darbiniekiem nav salda dzīve, bet man vajag nosūtīt to paku.
Jā,tā tas ir, iemesls tam ir, ka bieži nenāk uz benzīnkiem vai līdzīgām vietām nosūtīt paciņas, līdz ar to darbiniekam nav atstrādājusies tā sistēma un katru reizi kā pa jaunam. ;d
15.03.2021 16:59 |
 
Reitings 940
Reģ: 06.01.2021
Meitenes, pirms cepiet jaunu tēmu, lūdzu ,nu lūdzu, pārliecinieties vai atbilde nav atrodama google, savādāk redz’ kā, izrādīsies, ka nemākat pielietot loģisko domāšanu.
15.03.2021 19:16 |
 
Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!
   
vairāk  >

Aptauja

 
Vai forumā publiski vajadzētu rādīt arī negatīvos vērtējumus (īkšķis uz leju) komentāriem?
  • Jā, jāredz arī negatīvie vērtējumi
  • Nē, lai paliek redzams tikai pozitīvais vērtējums
  • Nezinu, nav viedokļa
  • Cits