Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

Vai krāpj?

 
Reitings 3
Reģ: 08.03.2021
Sveikas! Iespējams tikai pavasara stulbums manā galvā, bet tomēr sievietes intuīcijai gribas uzticēties...
Man ir aizdomas, ka draugs mani krāpj. Esam jau ļoti ilgi kopā, attiecībās iestājusies jau tāda rutīna, bieži visādi kašķi, bet nu man šobrīd ir sajūta, ka viņam ir cita.
Es nedomāju, ka viņš ar viņu tiekas, guļ, jo tas reāli nav iespējams, vakaros vnmr ir mājās, ja nu vienīgi darba laikā kaut kur aizbrauc.
Bet gandrīz katru vakaru ar kādu sarakstās, smaida, skatoties uz sms, pa dienu arī esmu ievērojusi, ka daudz biežāk parādās sociālajos tīklos un whatsapp.
Protams, ja paprasu, ar ko viņš sarakstās - atbild, ka ar draugu. Neraušu jau telefonu ārā, lai pārbaudītu.
Ir bijuši brīži, kad eju garām un sarakste uzreiz tiek aizvērta, varbūt sagadīšanās, varbūt speciāli.
Vai kādai ir izcilie detektīva padomi, lai noskaidrotu, vai manas aizdomas ir patiesas? Telefona apskatīšana atkrīt - viens otra paroles nezinam.
Šobdrīd esmu tik tizlā situācijā, pārmest viņam neko negribu, izskatīšos tikai traka, ja nu tā nemaz nav taisnība un manas iedomas. Bet ja arī ir taisnība, man nav nekādi pierādījumi.
08.03.2021 08:48 |
 
Reitings 10663
Reģ: 18.08.2014
Vai viņš izmanto datoru, varbūt tur palikuši atvērti soc.tīkli, whatsapp, neredzu neko sliktu, ja šajā situācijā tu paskatītos - kliedēsi savas bažas un turpināsi mierīgi dzīvot vai uzzināsi ko citu.
Turklāt ja vērsīsies pie viņa ar atklātu sarunu, gadījumā, ja viņš kaut ko slēpj, tad pēc tam slēps vēl vairāk.
08.03.2021 09:02 |
 
Reitings 11
Reģ: 17.04.2020
Varbūt tik tiešām sarakstās ar draugu/ draugiem!
Jo es zinu ,ka mans draugs daudz sarakstās, un zinu ar ko un tie ir vienkārši draugi! Viņiem kaut kādas savas lietas. Patiesībā arī zinu par ko sarakstās!
08.03.2021 09:03 |
 
Reitings 3
Reģ: 08.03.2021
Dola @ 08.03.2021 09:02
Vai viņš izmanto datoru, varbūt tur palikuši atvērti soc.tīkli, whatsapp, neredzu neko sliktu, ja šajā situācijā tu paskatītos - kliedēsi savas bažas un turpināsi mierīgi dzīvot vai uzzināsi ko citu.
Turklāt ja vērsīsies pie viņa ar atklātu sarunu, gadījumā, ja viņš kaut ko slēpj, tad pēc tam slēps vēl vairāk.

Nav nekur nekas palicis atvērts, ja tiktu klāt kādam viņa kontam, jau noteikt būtu apskatījusies.
-Misanthropy- @ 08.03.2021 09:03
Varbūt tik tiešām sarakstās ar draugu/ draugiem!
Jo es zinu ,ka mans draugs daudz sarakstās, un zinu ar ko un tie ir vienkārši draugi! Viņiem kaut kādas savas lietas. Patiesībā arī zinu par ko sarakstās!

Nu tāda iespēja arī pastāv, bet man ir sajūta, ka kaut kas tomēr nav kārtībā. Jautāt viņam, protams, varu, bet atbilde vienmēr būs, ka sarakstās ar kādu draugu un viss. Neies jau viņš man teikt, ka tur cita sieviete
08.03.2021 09:07 |
 
Reitings 10663
Reģ: 18.08.2014
Vai viņam vienmēr ir paticis sarakstīties ar draugiem un ir to darījis tik bieži?
Jo ja mans draugs šadi pēķšņi sāktu vairāk sarakstīties, man arī būtu aizdomīgi, jo viņš nav šāda veida komunikāciju cilvēks tieši ar draugiem - viņam patīk satikties vai sazvanīties.
08.03.2021 09:14 |
 
Patīk
Reitings 3319
Reģ: 10.08.2019
Vai viņš izmanto datoru, varbūt tur palikuši atvērti soc.tīkli, whatsapp, neredzu neko sliktu, ja šajā situācijā tu paskatītos - kliedēsi savas bažas un turpināsi mierīgi dzīvot vai uzzināsi ko citu.

Ja arī cilvēks ir atstājis datorā whatsappa profilu, tad tiklīdz kāds atvērs datorā, tā viņam telefonā tas parādīsies, ka ir aktīvs web whatsapp, neiesaku :D
08.03.2021 09:33 |
 
Reitings 1844
Reģ: 02.03.2020
Un ko tu gaidi? Forumā neviens neizzīlēs neko.
Tā arī pasaki stingrāku vārdu, ka turi viņu aizdomās, ja viņam nav ko slēpt, lai rāda telefonu. Tikai jūs abi izrunājoties par šo sapratīsies kas ir kas.
08.03.2021 09:34 |
 
Reitings 215
Reģ: 04.12.2014
Jā pastāv tāda iespēja. Bet nu izskatās, ka patiesību uzzināsi tikai tad, ja pati redzēsi sarakstes. Un nejauši, negaidīti, jo tās jau var izdzēst regulāri itkā nekas nebūtu bijis.
08.03.2021 09:34 |
 
Reitings 1934
Reģ: 28.04.2019
Brīvā brīdī, kad viņš ir dušā, apskaties viņa telefonu, datoru u.c ierīces. Es neticu, ka var tik ļoti patikt sarakstīties ar draugiem. Vīrieši parasti nesarakstās tik daudz ar draugiem. Tā kā... otrais variants, pašai paprasīt 'Tu man uzticies? Iedod telefonu.' Ja viņš nedod, tad viss skaidrs. Bet viņam jāiedod telefons uzreiz, nevis vēlāk, kad viņš var visu izdzēst. Tas ir pilnīgi normāli pajautāt, īpaši, kad tev ir aizdomas. Sievietes intuīcija parasti nemelo.
08.03.2021 09:48 |
 
Reitings 10663
Reģ: 18.08.2014
Varbūt tev ir iespēja kaut kā 'nolūrēt' paroli?
vai arī brīdī, kad redzi, ka sarakstās lien klāt mīļoties un vrb pamanīsi ko un varēsi uzsākt sarunu par to kas tas bija, ko redzēji.
Vrb muļķīgi risinājumi,bet nezinu kā savādāk, ja nezini pieeju telefonam.
08.03.2021 10:16 |
 
Patīk
Reitings 677
Reģ: 11.04.2019
Man draudzene vienreiz "ielīda" manā telefonā, nezinot atbloķēšanas kombināciju (kad neredzēju, paņēma manu telefonu un pret gaismu paskatījās pirkstu nospiedumus, kā tie vilkti, atbloķējot telefonu).
Es Tavā vietā arī labāk palūrētu telefonā un saprastu, kā īsti ir, nekā kluptu jau jo sākuma virsū ar pārmetumiem.
Nezinu, kā citām, bet man nebūtu problēmas uzzināt atbloķēšanas kodu, uzreiz nāk prātā, ka paņemtu viņa telefonu, mīļi pieskrietu klāt un teiktu, ka gribu paskatīties kaut kādas kopīgās bildes (nenovērstu acis un nolūrētu kodu) vai, ja uztic telefonu, tad izložņātu, blakus vēl demonstratīvi rādītu, ka man nav bail, ka uzzina manu telefona kombināciju. Kaut kur ejot var "netīšām" aizmirst mājās savu telefonu, prasīt, lai atļauj ieiet internetā vai kaut kam uzrakstīt, kaut ko nofotografēt, pagaidīt lai aizbloķējas un atkal iet prasīt kodu - tad apniks un varbūt pateiks.
Mēs abi zinām viens otra kodus un man šķistu aizdomīgi, ja man to neteiktu, jāatzīst, ka tiešām nekad no otra nav bijis nekas slēpjams un es viņa telefonā/datorā līdusi neesmu, viņš gan manā ir, pēctam atzinās, bet tas bija pamatoti.
08.03.2021 10:40 |
 
Reitings 901
Reģ: 09.05.2020
To ir grūti uzzināt, ja netiec pie telefona. Paskaties vai fb nav nākusi kāda jauna sieviete klāt, varbūt ar to čato? Ja sakrīt messnegeri active , tad būs. Piereģistrējies tinder caur fake profilu, uzliec mazāko attālumu un drauga gadus- redzēsi vai viņš tur ir vai nav. Whatsappā netiksi, tikai vari ielādēt aplikāciju, kas dod signālu, kad tavs draugs ir online. Fb lai kāda tava draudzene bet viņam nezināma uzaicina draudzēties, ja apstiprina nezināmu sievietei uzreiz var noprast ka kaut kas nav ok. 😁 izklausos crazy, bet šis viss ir tas kā atklāju, ka mani čakarē/ tieši uzzināju ar ko un kad čato.
08.03.2021 10:43 |
 
Reitings 901
Reģ: 09.05.2020
Un patiešām vari drauga telefonu vakarā notīrīt (ekrānu) un tad kad viņš atbloķēs paliks nospiedumi, viegli uzminēt būs.
Bet diezgan riskanti, ka tevi neierauga bakstoties viņa telefonā. Man rokas trīcētu :D
08.03.2021 10:45 |
 
Reitings 4759
Reģ: 22.10.2020
Un, ja draugam telefons atbloķējas ar pirkstu nospiedumu, nocērt pirkstu, paķer telefonu un mūc prom uz mežu lasīt īsziņas viņas telefonā.
Tāda spiegošana otra telefonā jau liecina par problēmām attiecībās. Ja nespējat divatā tādas lietas izrunāt aci pret aci, tad kam jums abiem tādas attiecības, kuras balstās uz aizdomu pamata?
08.03.2021 11:09 |
 
Reitings 901
Reģ: 09.05.2020
Ne vienmēr visu var izrunāt, ja otrs cilvēks ir ierāvies sevī. Meitene minēja ka ir jautājusi un atbilde viena un tā pati. Kāda jēga runāt un jautāt?
- ar ko saraksties visu laiku?!
-draugiem
Un ko var uzzināt? Neko. 😀
08.03.2021 11:12 |
 
Reitings 1445
Reģ: 26.09.2017
C00L Dzipsy @ 08.03.2021 11:09
Un, ja draugam telefons atbloķējas ar pirkstu nospiedumu, nocērt pirkstu, paķer telefonu un mūc prom uz mežu lasīt īsziņas viņas telefonā.
Tāda spiegošana otra telefonā jau liecina par problēmām attiecībās. Ja nespējat divatā tādas lietas izrunāt aci pret aci, tad kam jums abiem tādas attiecības, kuras balstās uz aizdomu pamata?

Akd, kā es smējos par to pirkstu. 🤣
08.03.2021 11:13 |
 
Reitings 901
Reģ: 09.05.2020
Tāpat jau atklāti neteiks, ka čato ar citām :D labāk pašai pārliecināties nekā ļaut sev melot.
08.03.2021 11:13 |
 
Patīk
Reitings 3319
Reģ: 10.08.2019
C00L Dzipsy @ 08.03.2021 11:09
Un, ja draugam telefons atbloķējas ar pirkstu nospiedumu, nocērt pirkstu, paķer telefonu un mūc prom uz mežu lasīt īsziņas viņas telefonā.
Tāda spiegošana otra telefonā jau liecina par problēmām attiecībās. Ja nespējat divatā tādas lietas izrunāt aci pret aci, tad kam jums abiem tādas attiecības, kuras balstās uz aizdomu pamata?

diemžēl zinu gadījumu no dzīves,kur otrs cilvēks šāda pirkstu nospiedum gadījumā, sagaida,kad otrs aizmieg un tad lēnām paņem pirkstu un atbloķē telefonu.
08.03.2021 11:21 |
 
Reitings 146
Reģ: 29.07.2020
Kāpec tieši skatoties acīs nevari viņam pajautāt vai viņam ir cita? Loģisks jautājums tieši acīs, nepadara Tevi par traku.
08.03.2021 11:24 |
 
Reitings 901
Reģ: 09.05.2020
qwerty123 @ 08.03.2021 11:24
Kāpec tieši skatoties acīs nevari viņam pajautāt vai viņam ir cita? Loģisks jautājums tieši acīs, nepadara Tevi par traku.

Tev ir cita?!
- nē, tikai ar draugiem sarakstos
Ko viņa uzzinās neko? Vīrieši pat māk melot labak neka sievietes
08.03.2021 11:45 |
 
Reitings 1844
Reģ: 02.03.2020
Laylla @ 08.03.2021 11:45

Tev ir cita?!
- nē, tikai ar draugiem sarakstos
Ko viņa uzzinās neko? Vīrieši pat māk melot labak neka sievietes

Omg, tas pat nav dialogs, iespējams, pati nemāki komunicēt ar vīriešiem.
08.03.2021 11:53 |
 
Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!
   
vairāk  >

Aptauja

 
Vai forumā publiski vajadzētu rādīt arī negatīvos vērtējumus (īkšķis uz leju) komentāriem?
  • Jā, jāredz arī negatīvie vērtējumi
  • Nē, lai paliek redzams tikai pozitīvais vērtējums
  • Nezinu, nav viedokļa
  • Cits