Neglīti bērni

 
Reitings 326
Reģ: 25.01.2021
Sveikas,
Vai esmu vienīgā, kam šķiet, ka ir daudz neglītu bērnu?
Parasti visi saka, ka katrs bērns ir skaists, taču es tā neuzskatu.
Smieklīgi liekas, ka ir daudz meiteņu, kam ir ne tie glītākie bērni, taču viņas mēģina kļūt par influencerēm un savu neskaisto bērnu rēķina.
Reāli no Latvijas influencerēm tiešām skaisti bērni ir Santai Nīmanei, pārējo bērni ir vai nu viduvēji vai neglīti (vismaz cik esmu redzējusi)
Kādas ir jūsu domas?
26.02.2021 13:39 |
 
Reitings 45
Reģ: 04.04.2020
Es ceru, ka Laura Penka nelasa šo sasodīto diskusiju, kur viñas bērnu nosauca par neglītu. Pretīgi, lai neteiktu vairāk.
Es tieši viñu uzskatu par lielisku piemēru, cik łoti sevi nežēlo, bērnu integrē sabiedrībā un nekaunās par to runāt! 🙃
Autorei - fuj!!! Nekauña!
26.02.2021 22:09 |
 
Reitings 490
Reģ: 03.04.2020
Fu, tā Gizel ir reti briesmīga. Fotošopa karaliene, visur naba kaut kur aizpeldējusi ? Ja viņam šādas patīk labāk par Jutu, tad man nav ko teikt.?

Nu, bet vai tad mans komentārs nesaskan ar to, ko iepriekš minēju?
Greyworld @ 26.02.2021 21:52
Es vispār neatļaujos cilvēkus saukt par neglītiem, bet dažkārt ir tiešām žēl, ka skaista sieviete/vīrietis čakarē sevi ar visādiem pārspīlējumiem - milzīgas lūpas, piepumpēto dibeni un krūtis utt. Tā jau ir izvēle.
Bet saukt mazus dabīgus bērniņus par neglītiem ir pretīgi.


Lūdzu, lai zini, par kādu ‘DABĪGO’ skaistumu es runāju.
Un baigā stalkere esi, smiekli nāk. Ej labāk pie sava skaistā bērniņa un nerunā sūdu.
26.02.2021 22:13 |
 
Reitings 67
Reģ: 13.02.2018
Pavasaris5 @ 26.02.2021 22:09
Es ceru, ka Laura Penka nelasa šo sasodīto diskusiju, kur viñas bērnu nosauca par neglītu. Pretīgi, lai neteiktu vairāk.
Es tieši viñu uzskatu par lielisku piemēru, cik łoti sevi nežēlo, bērnu integrē sabiedrībā un nekaunās par to runāt! ?
Autorei - fuj!!! Nekauña!

Nu ļoti neglīti ir vērtēt un apsaukāt svešus bērniņus par neglītiem! Tas tikai liecina par autores emocionālo inteliģenci, pareizāk, tās neesamību.
Taču runājot par konkrēto wannabe insta mom Lauru gan.. Te jau sen runāts, cik smieklīgi izkatās kā viņa visiem komentē bildes, cik izmisīgi viņai gribētos būt ietekmelei, un cik nepatīkami no malas izskatās viņas maniere - savas ģimenes nelaimes - meitas operāciju un savu zaudēto grūtniecību izmantot atkal un atkal, sadalīt vairākos postos un atkal un atkal par to runāt. Diemžēl, viņas saturs nav saistošs un vienmēr ir tā piegarša, ka viņa pārāk daudz cenšās, bet nu “nedavelk”
26.02.2021 22:37 |
 
Reitings 326
Reģ: 25.01.2021
AivijaBleka @ 26.02.2021 22:37

Nu ļoti neglīti ir vērtēt un apsaukāt svešus bērniņus par neglītiem! Tas tikai liecina par autores emocionālo inteliģenci, pareizāk, tās neesamību.
Taču runājot par konkrēto wannabe insta mom Lauru gan.. Te jau sen runāts, cik smieklīgi izkatās kā viņa visiem komentē bildes, cik izmisīgi viņai gribētos būt ietekmelei, un cik nepatīkami no malas izskatās viņas maniere - savas ģimenes nelaimes - meitas operāciju un savu zaudēto grūtniecību izmantot atkal un atkal, sadalīt vairākos postos un atkal un atkal par to runāt. Diemžēl, viņas saturs nav saistošs un vienmēr ir tā piegarša, ka viņa pārāk daudz cenšās, bet nu “nedavelk”

Runājot par Penkas wannabijiskumu, vēl wannabijiskāka ir https://instagram.com/robina.dravniece?igshid=7hwj2hiiaz1f . Likt bildes vecās, netīrās trennūzenēs, filmēt, kā bērns spēlējas ar lieliem suņiem, publicēt bērnu, kas tas ir nosiekalojies, appuņķojies, vienu reizi pat viņa kakas - tas ir too much, cilvēks gatavs uz visu, lai kļūtu populārs. Nedomāju, ka viņas dēls būs baigi laimīgs uzzinot, ka māte storijos likusi viņu apkakājušos.
26.02.2021 23:04 |
 
Reitings 4759
Reģ: 22.10.2020
Jā, ir ļoti daudz neglītu bērnu. Tāpat kā arī ļoti daudz neglīti pieauguši cilvēki, pensionāri, utt.
Bet kas tad ir neglītums? Un kas ir glītums? Kaut kādi skaistuma etaloni?
Kas vienam labs, tas otram slikts. Vienam māte, vienam meita. Bla bla bla..
Nevajag ne bērnus, ne pieaugušos vērtēt un skatīt pēc kaut kādiem iedomātiem skaistuma etaloniem. Ja nepazīsti tos cilvēkus, paklusē. Katrā no mums ir savs skaistums, arī mazā “neglītā” bērnā.
26.02.2021 23:14 |
 
Reitings 39
Reģ: 02.05.2020
Komentārus nelasīju. Katrs bērns ir unikāls un ar savu šarmu, ko ja tu neredzi tad tā nav to bērnu problēma, bet gan tava. Mazi bērni ir brīnišķīgi, nevis ar izskatu, bet smiekliem, spēlēšanos ar bērnības izbaudīšanu. Viņiem neinteresē, ka viņiemnav piemēram- platīnblondi mati vai krūtis, kā Pamelai. Mans personīgais viedoklis ir, ka tu autore nedrīksti nevienu mazu bērnu vērtēt, jo tavs viedoklis ir balstīts tikai uz IG redzēto. Ja tu kādam mazam bērnam šo pateiksi tad ļoti ātri vari viņu iedzīt kompleksos.
26.02.2021 23:29 |
 
Patīk
Reitings 726
Reģ: 17.01.2021
C00L Dzipsy @ 26.02.2021 23:14
Jā, ir ļoti daudz neglītu bērnu. Tāpat kā arī ļoti daudz neglīti pieauguši cilvēki, pensionāri, utt.
Bet kas tad ir neglītums? Un kas ir glītums? Kaut kādi skaistuma etaloni?
Kas vienam labs, tas otram slikts. Vienam māte, vienam meita. Bla bla bla..
Nevajag ne bērnus, ne pieaugušos vērtēt un skatīt pēc kaut kādiem iedomātiem skaistuma etaloniem. Ja nepazīsti tos cilvēkus, paklusē. Katrā no mums ir savs skaistums, arī mazā “neglītā” bērnā.

+++ Pilnībā piekrītu šim!
Mani vienmēr ir kaitinājis teiciens "nav neglītu cilvēku" vai "visi cilvēki ir skaisti". Nu, nav tā, nav. Ir gan neglīti bērni, gan neglīti pieaugušie, BET - normāls, inteliģents, ar galvu domājošs cilvēks tādas domas paturēs pie sevis, jo skaistums vispār ir visai subjektīvs jēdziens. Tas cilvēks, kurš var likties skaists man, var nepatikt citai sievietei. Tas cilvēks, kurš neglīts liksies man, būs pievilcīgs kādas citas acīs. Ar šo visu gribu teikt to, ka, protams, nedzīvojam rozā vienradžu pasaulē un visi labi zinām, ka ir vizuāli gan pievilcīgi, gan ne tik pievilcīgi cilvēki, tajā skaitā bērni, taču neviens mums nav devis tiesības skaļi saukt cilvēkus, kuri neatbilst mūsu priekšstatiem par skaistumu, par neglītiem. Tās ir domas, kuras labāk paturēt pie sevis.
26.02.2021 23:36 |
 
Reitings 2041
Reģ: 21.02.2015
Man to Robinu Dravnieci gribas iepļaukāt vai nosūdzēt policijai vai bāriņtiesai tikai tāpēc, ka viņas mazais bērns regulāri ir blakus lielam dobermanim vai tam mazajam mopsītim. Ok, mopsītis nav tas bīstamākais risks. Nu nevar, nevar zīdainis spēlēties ar dobermani, raustīt ausis vai plūkāt, kā viņa tur raksta. Tas ir nepareizi un bīstami. Ļoti ceru, ka nenotiks kāda nelaime. Par bērna kakām nekomentēšu, neredzēju. Bērniņš ļoti skaists :) bet tie suņi... es nesaprotu, cilvēks vnk stulbs un neizglītots vai kas?
27.02.2021 00:05 |
 
Reitings 310
Reģ: 21.02.2021
Amii @ 26.02.2021 14:39
Man tieši šķiet, ka Nīmanei nav nekādi glītie bērni.
Danenbergsones Adrija man liekas tiešām glīts bērns. Un tādi man paziņu lokā ir vairāki, kuri tiešām ir glīti.

Nesekoju danenbersonei, bet esmu apskatījusies viņas bildes, mazā meitiņa ir simpātiska, bet lielā gan nešķiet skaista (nezinu kā lielo sauc).
Bet nu būsim reāli ir dzīvē skaisti bērni, un otri , ne tik! Bet korekti par to nebūtu runāt, jāpriecājas, ka bērniņš ir vesels!
27.02.2021 00:08 |
 
Reitings 603
Reģ: 24.10.2013
Neglīti bērni ļoti bieži izaugot paliek ļoti simpātiski - dabiski, ne mākslīgi. Ne velti vienmēr bērniem māca, ka apsmiet nedrīkst, pieaugsi un nagos kodiisi.
Zinu ļoti daudz nu jau pusaudžus, kas bērnībā bijuši vienkārši (lai nesauktu par neglitiem), bet tagat izskatās patiešām glīti.Notiek arī pretēji.
Autore, anonimi mēs te visas esam top skaistules. Censties te kādai iestāstīt, ka tu, tavs bērns un viņa tēvs ir skaistuļi ir tikpat ticami, ja es censtos tagat ieboret, ka saule ir zila.
Vairāk gan līdzinās mazu puiku diskusijām par to, kura tēvs ir stiprāks.
27.02.2021 00:54 |
 
Reitings 940
Reģ: 06.01.2021
Šis man atgādināja par klasesbiedreni. 😅
Nu viņa nebija no tām skaistākajām dāmām, bet sevi vienmēr cēla debesīs, teica ka ir vissskaistākā, puiši jau uz viņu tikai skatās uz mums ne. Lai gan reāli bija otrādāk, čomi par viņu iesmēja , bet viņa tik skandinaja ka visi skrien viņai pakaļ un nu mēs nestāvot viņai līdzi. 😀
Diskusijas autore varu derēt ir tāds pats gadījums.
27.02.2021 11:49 |
 
Reitings 603
Reģ: 24.10.2013
Redrose @ 27.02.2021 11:49
Šis man atgādināja par klasesbiedreni. ?
Nu viņa nebija no tām skaistākajām dāmām, bet sevi vienmēr cēla debesīs, teica ka ir vissskaistākā, puiši jau uz viņu tikai skatās uz mums ne. Lai gan reāli bija otrādāk, čomi par viņu iesmēja , bet viņa tik skandinaja ka visi skrien viņai pakaļ un nu mēs nestāvot viņai līdzi. ?
Diskusijas autore varu derēt ir tāds pats gadījums.

Dēļ tādām man ļoti besii cilvēki ar pārāk augstu pašnovērtējumu. Kas gan cits sunim asti glaudīs ja ne pats.
27.02.2021 11:57 |
 
Reitings 242
Reģ: 15.07.2018
Lauras bērnam ir zems IPD(interpupillary distance), bet meitēns nu galīgi nav neglīts.
27.02.2021 13:55 |
 
10 gadi
Reitings 2326
Reģ: 14.07.2011
Es ieguglēju to tavu Sanitu un viņas bērnus. Prasti pelēk-blondi bērni. Man viņi šķiet prasti un tādi paši kā pārējie.
27.02.2021 15:04 |
 
Reitings 352
Reģ: 03.05.2019
Oho! Kas tad te notiek? No Instagram meitenēm pie bērniem? Laikam nav darba, daudz brīva laika, garlaicīgi. Tad nu atliek mūsdienu izklaide mobings. Skaistums ir subjektīvs vērtējums. To ietekmē cilvēka vecums, rase, audzināšana un vēl daudz dažādu faktoru. Arī laikmets, dažādos laikmetos par skaistiem tiek uzskatīti noteikta izskata cilvēki. Seja cilvēkam nav vienāda, par skaistu tiek uzskatīts tas kuram ir proporcionālāka seja. Ideālāk ja ir tā sauktais zelta griezums, ko izmanto parasti mākslinieki. Par bērniem runājot lielu nozīmi veido gēni. Ir dzimtas kurās ir ļoti izteikti kāda izskata īpatnības. Piemēram vasaras raibumi, matu biezums, matu krāsa, acis. Nav glīti vai neglītu bērnu. Ir bērni kas ir raksturīgi kādai dzimtai. Piemēram Anniņa ir izteikts Bērzkalns, tiem jau raksturīgi vasaras raibumi. Tā vismaz izteicās laikos kad nebija interneta, cilvēki dzīvoja savā miestā un visi visus pazina. Arī agrākos laikos bērnus un pieaugušos dalīja glīts un neglīts, bet tad to mācēja pateikt tolerantāk. To jo ļoti labi var redzēt piemēram literatūrā, kaut vai kanādiešu rakstniece Lūsija Moda Montgomerija. Viņas sērijā Emīlija, tas ļoti labi parādās. Un neviens nebija apvainojies. Bet mūsdienās galīgi vairs neprotam elementāru pieklājību. Ka tikai kaut ko sliktu pateikt.
27.02.2021 15:59 |
 
Patīk
Reitings 648
Reģ: 08.01.2021
Man personīgi nesimpatizē Dzenītes bērni. Nezinu kādēļ, bet nepatīk. Bet teikt ka neglīti? Tas ir par traku !
27.02.2021 17:51 |
 
Reitings 595
Reģ: 01.12.2015
Man nesimpatizē krievu influenceres Janas mazākā meita. Liekas tiešām neglīta.
Janas niks - yana_and_ari
27.02.2021 18:40 |
 
Reitings 1022
Reģ: 04.11.2017
Par šo nav nekādas jēgas strīdēties. Cik cilvēku, tik ir arī videokļu. Vēl jo vairāk - tas nav nekāds akmenī kalts fakts. Tas ir tikai tavs subjektīvais viedoklis.
27.02.2021 21:34 |
 
Reitings 874
Reģ: 27.07.2020
Teorētiski jau var diskutēt, cik kādi bērni ir neglīti. Diskusijas autorei vismaz šajā ziņā ir taisnība, ja reiz pieaugušos var, tad kāpēc ne bērnus?
Bet jēga?
27.02.2021 21:56 |
 
Reitings 1445
Reģ: 26.09.2017
https://failiem.lv/u/zadmcs5v5
27.02.2021 22:13 |
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!
   
vairāk  >

Aptauja

 
Vai forumā publiski vajadzētu rādīt arī negatīvos vērtējumus (īkšķis uz leju) komentāriem?
  • Jā, jāredz arī negatīvie vērtējumi
  • Nē, lai paliek redzams tikai pozitīvais vērtējums
  • Nezinu, nav viedokļa
  • Cits
vairāk  >

Lietotāji online (2)