Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

soļu kaloriju skaitītājs

 
Reitings 105
Reģ: 15.02.2021
Sveikas!
kādu aplikāciju var ielādēt telefonā kā soļu ,kaloriju skaitītāju ?
21.02.2021 19:00 |
 
Reitings 1445
Reģ: 26.09.2017
Iesaku pirkt kādu pulksteni.
21.02.2021 19:02 |
 
Reitings 1073
Reģ: 23.10.2019
Man patika Samsung Health app un Google fit, kad lietoju. Kalorijas šķiet, ka Samsung skaitīja precīzāk, lai arī tur bija mazliet ar to pārspīlēts.
Būtībā tās sadedzinātās kalorijas nav tik būtiskas, ja nedomā to ieskaitīt ēdienkartē.
Svarīgi ir tas, ka apsēžoties metabolisms palēninās par 90%...
21.02.2021 21:57 |
 
Reitings 421
Reģ: 18.12.2020
Vairākus gadus lietoju Pacer. Ērts. Protams kalorijas precīzāk rādīs pulkstenis
21.02.2021 23:05 |
 
10 gadi
Reitings 4387
Reģ: 30.09.2013
Isti nekad nēesmu izpratis šo tehnoloģiju reālu praktisko jēgu.. Es ar sportu esmu uz Tu aju ~25 gadus un man nekad nav bijuši nekādi soļu, kaloriju skaitītāji un nēesmu bijis nevienā aplikācijā utt.. neredzu lielu praktisko jēgu teiskim zināt cik soļus dienā noej vai cik kcal notērē.. piemēram ja mērķis nomest lieko saakrto uzturu un piesledz kustiobas.. skaatas ja savrs nekrit vel piekarto uzturu un/vai palielina kustibas viss.. tur neko daudz nepalidzes zinasanas vai no0eej diena 7k vai 8 k solus
01.03.2021 10:30 |
 
10 gadi
Reitings 4387
Reģ: 30.09.2013
Vienmer licies ka tadas tehnologijas ir vaajdzigas pro sportistiem vai ari svetdienas sportotajiem tiaki lai noturetu motivaciju jo redz tas ir kruta skatioties ciparinus utt
01.03.2021 10:31 |
 
Reitings 146
Reģ: 29.07.2020
no0eej
man acis asiņo :D
Vienmēr pastāv kas mainīsies un pratīs izmantot ko jaunu un redzēs kadu jēgu un tad ir tādi kabinātori, kaa noliedz visu jauno un neredz nekādu jēgu, jo vajag izcelties ar viedokli: esmu pro un spiežu uz grudaku 90. :D
01.03.2021 10:36 |
 
10 gadi
Reitings 4387
Reģ: 30.09.2013
Es nenoliedzu.. personigi man sie jauninajumi nav lidz sim uzrunajusi un papetot to fukciajs nesaskatu taja lielu praktisko jegu...
Un starpcitu no grudaka spiezu (rekords) 205 kg
01.03.2021 10:39 |
 
Reitings 5
Reģ: 10.12.2020
Ne jau visi nodarbojas ar sportu, lai nodzītu svaru vai uzkačātu muskuļa masu. Ar soļu skaitīšanas aplikācijām , pulksteņiem u.c. ierīcēm seko līdzi, lai dienā noietu minimālo daudzumu ieteikto soļu dienā, lai uzturētu sirds veselību un vispārējo veselības stāvokli, tajā skaitā to dara arī seniori, piemēram, nūjojot. Ir cilvēki ar veselbīas problēmām, kuri tādējādi seko līdzi.
Šobrīd, piemēram, kad ir attālinātās mācības, mana bērna sporta skolotāja bērniem liek skaitīt soļus un likt katru dienu klāt un pēc tam iesūtīt rezultātus, sekojot līdzi, lai bērni vispār kustās. Arī bērniem interesantāk un motivācija kustēties, iziet vispār ārā.
☝Atbildot uz autores jautajumu: Ir dažādas Health aplikācijas, lielākoties savienojamas ar daždiem pulksteņiem. Elementārām funkcijām var nopirkt samērā lētus viedpulksteņus, kurus savieno ar telefonu. Man bērnam ir kaut kas līdzīgs šim pulkstenim ( laikam no xiomi) un strādā ļoti labi:
https://balticsport.lv/lv/fitnesa-aproce-amazefit-band-5-fitness-tracker-melna-pulss-skabekla-limenis-u-c un ir aplikācija telefonā android un ios .
Šim vispār vēl skābekļa mērīšanas ierīce, bet es nezinu kā tā strādā vai nestrādā, pagaidām nav pieredze, jo dēla pulkstenim tādas nav, bet nopirku šādu mammai -uzdāvināšu dzimšanas dienā- vairāk gan, lai sekotu līdzi pulsam nūjojot, jo ir augsts asinsspiediens, bet varēs arī sekot līdzi soļiem, varēs pamēģināt arī to skābekļa mērīšanu, kas tagad tik populāra ar visiem koroniem😁 Pagaidām stāv kastītē, vaļā neesmu taisījusi.
30.03.2021 11:35 |
 
Reitings 52
Reģ: 21.03.2021
qwerty123 @ 01.03.2021 10:36
man acis asiņo :D
Vienmēr pastāv kas mainīsies un pratīs izmantot ko jaunu un redzēs kadu jēgu un tad ir tādi kabinātori, kaa noliedz visu jauno un neredz nekādu jēgu, jo vajag izcelties ar viedokli: esmu pro un spiežu uz grudaku 90. :D

Tā jau gluži arī nav. Es piekrītu kabanam, jo patiesībā visas labās lietas ir ļoti vienkāršas.
Šī ir mantiņu pārdošanas - pirkšanas pasaule. Patiesībā, kad sapērc visas šīs mantiņas, liekas - nu tikai viss mainīsies, bet tas tā nestrādā 😂
Neesmu ne pro sportiste, ne sportiste, bet arī nelietoju gadžetus, jo man ķermenis pats pasaka, kas ir jādara, lai labi justos un izskatītos ☺️
30.03.2021 12:05 |
 
Reitings 5
Reģ: 10.12.2020
shyrebel @ 30.03.2021 12:05

Tā jau gluži arī nav. Es piekrītu kabanam, jo patiesībā visas labās lietas ir ļoti vienkāršas.
Šī ir mantiņu pārdošanas - pirkšanas pasaule. Patiesībā, kad sapērc visas šīs mantiņas, liekas - nu tikai viss mainīsies, bet tas tā nestrādā ?
Neesmu ne pro sportiste, ne sportiste, bet arī nelietoju gadžetus, jo man ķermenis pats pasaka, kas ir jādara, lai labi justos un izskatītos ☺️
daudziem tomēr strādā, disciplinē ;) Man, piemēram, ļoti patīk gadžeti. Es labak pērku tos, nekā drēbes, piemēram :) Ir taču interesanti - 21. gadsimta prieciņš - iziet pastaigā vai ar izbraucienā ar velo un paskatīties cik tad beigās noiets vai nobraukts - bēŗam ta vispār kļūst par spēli. 😀 Vecaki cilvēki savukārt reizem baidās pārforsēt savas spējas, tādēļ vispār nekur neiet, bet uzliek pulsometru vai ieslēdz aplikāciju un jūtas drošāk, ka var sekot līdzi. Ok, tā ir vismaz mana pieredze, vecāki arī laikam līdzi ejoši. Protams peikrītu par to, ka viss mūsdienās mudina uz pirkšanu un patēriņu, jāatrod balanss.
30.03.2021 15:57 |
 
Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!
   
vairāk  >

Aptauja

 
Vai forumā publiski vajadzētu rādīt arī negatīvos vērtējumus (īkšķis uz leju) komentāriem?
  • Jā, jāredz arī negatīvie vērtējumi
  • Nē, lai paliek redzams tikai pozitīvais vērtējums
  • Nezinu, nav viedokļa
  • Cits