Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

atmest pīpēšanu

 
Reitings 105
Reģ: 15.02.2021
Sveikas!
Esmu jau mēnesi atmetusi pīpēšanu,bet nu manu ka vairāk ēdu un ēdu! Apetīte arī laba😀
Esmu dzirdējusi citi paliek tievāki atmetot,bet man laikam būs tas otrs variants,ņemos svarā!
Varbūt kāda ar savu atmešanu var padalīties,kā bija,pirmos mēnešus bez kaitīgā ieraduma?
16.02.2021 16:35 |
 
Reitings 16
Reģ: 16.02.2021
Parasti cilvēki pieņemas svarā atmetot, jo pīpēšanu aizstāj ar ēšanu.
Es atmetu pārejot un elektronisko cigareti un pamazām samazinot pīpēšanas biežumu. Nebija nekādu problēmu ar to un uz ēšanu nevilka. Ja nebija miera lietoju kožlenes.
16.02.2021 17:23 |
 
Reitings 105
Reģ: 15.02.2021
kā,kai to ēšanu remdē? 😳😀
16.02.2021 19:04 |
 
Reitings 105
Reģ: 15.02.2021
*lai
16.02.2021 19:04 |
 
Reitings 36
Reģ: 12.09.2015
r
coffe time @ 16.02.2021 19:04
kā,kai to ēšanu remdē? ??

Ledenes vai ūdeni dzer
16.02.2021 19:45 |
 
Reitings 1073
Reģ: 23.10.2019
Kādu brīdi tā arī var būt. Es atmetu uz 3 gadiem un tad mans jaunais hobijs bija kā nomest svaru, jo tas arī man nebija tik ideāls.
Es izmantoju ecigareti bez nikotīna un vilku uz velna paraušanu.
Tiesa esmu atsācis smēķēt un arī brīžiem atmetu no jauna. Tagad es to visu sapāroju ar neēšanu, 5htp un meditācijām.
Iesaku arī noskatīties šo filmu par atmešanu, kas var mazināt priekšstatus par to kā justies atmetot un dot vēl papildus iemeslus: https://youtu.be/qcT88zqCmDg
Folma ir ari krievu valodā.
Tad vēl šī hpnoze ir visai laba:
https://youtu.be/VEsOthTgXu4
16.02.2021 20:50 |
 
Reitings 1073
Reģ: 23.10.2019
Diemžēl šobrīd nav pieejamas sporta zāles, bet spēka vingrinājumi un visi tie spoguļi ļoti labi palīdz cīnīties ar smēķēšanu, ēšanu, pašapziņu un arī tas attīra nāsis un ļauj labāk visu sajust, būt možākam utt
16.02.2021 21:18 |
 
Reitings 289
Reģ: 14.08.2017
coffe time, ja godīgi Tevis minēto pirmo variantu par to, ka atmetot nomet arī svaru īsti dzirdējusi neesmu, cik esmu redzējusi, parasti ir Tavs variants:
Esmu dzirdējusi citi paliek tievāki atmetot,bet man laikam būs tas otrs variants,ņemos svarā!

Ļoti sen, vairs neatceros kur un kad, šo tēmu arī neesmu pētījusi, bet esmu dzirdējusi, ka tabaka satur cukuru. Ja spriežu pēc sevis, tad tā noteikti ir taisnība, jo smēķēšanas stāžs man jau ir nepiedienīgi liels😁, bet viena lieta, ko esmu piefiksējusi - man neprasās saldumi, t.i. kafiju, tēju dzeru bez cukura, reizi 3-4 mēnešos iegribās piem. halvu, šerbertu vai balto šokolādi, bet jubilejās kūkas spēju ieēst tikai ar piespiešanos, ar noteikumu, ka citādāk aizvainoju namamāti... Ja Tev bija līdzīgi, varbūt, ka atmetot jāpiedomā pie tā, kā nepieciešamos cukurus uzņemt piem. ar augļiem, nu nezinu, neesmu spečuks šajā jomā.
Es arī neesmu nekad tā drastiski atmetusi, šobrīd es savu procesu saucu nevis par atmešanu, bet iziešanu no smēķēšanas pieraduma, jo daru to salīdzinoši lēni, bet pakāpeniski, bet vēl viena lieta, ko esmu piefiksējusi, ka tik pat labi kā zālīte (sporta☺) un aktīva sportošana (te gan noteikti uzreiz arī jāseko uzturam, lai būtu pietiekami olbaltumvielas u.t.t.), darbojaa arī parasta pastaiga, ar noteikumu, ka dienā tiek noieti vismaz 10 000 soļi, nav nepieciešams tik ļoti sekot uzturam, ķermenis pats izkristalizē ko vēlas+izvēdināta galva un iespēja atslēgties no stresa, ko rada atkarības apkarošana un nikotīna trūkums.
17.02.2021 20:01 |
 
Reitings 1073
Reģ: 23.10.2019
Rudens @ 17.02.2021 20:01
coffe time, ja godīgi Tevis minēto pirmo variantu par to, ka atmetot nomet arī svaru īsti dzirdējusi neesmu, cik esmu redzējusi, parasti ir Tavs variants:
Ļoti sen, vairs neatceros kur un kad, šo tēmu arī neesmu pētījusi, bet esmu dzirdējusi, ka tabaka satur cukuru. Ja spriežu pēc sevis, tad tā noteikti ir taisnība, jo smēķēšanas stāžs man jau ir nepiedienīgi liels?, bet viena lieta, ko esmu piefiksējusi - man neprasās saldumi, t.i. kafiju, tēju dzeru bez cukura, reizi 3-4 mēnešos iegribās piem. halvu, šerbertu vai balto šokolādi, bet jubilejās kūkas spēju ieēst tikai ar piespiešanos, ar noteikumu, ka citādāk aizvainoju namamāti... Ja Tev bija līdzīgi, varbūt, ka atmetot jāpiedomā pie tā, kā nepieciešamos cukurus uzņemt piem. ar augļiem, nu nezinu, neesmu spečuks šajā jomā.
Es arī neesmu nekad tā drastiski atmetusi, šobrīd es savu procesu saucu nevis par atmešanu, bet iziešanu no smēķēšanas pieraduma, jo daru to salīdzinoši lēni, bet pakāpeniski, bet vēl viena lieta, ko esmu piefiksējusi, ka tik pat labi kā zālīte (sporta☺) un aktīva sportošana (te gan noteikti uzreiz arī jāseko uzturam, lai būtu pietiekami olbaltumvielas u.t.t.), darbojaa arī parasta pastaiga, ar noteikumu, ka dienā tiek noieti vismaz 10 000 soļi, nav nepieciešams tik ļoti sekot uzturam, ķermenis pats izkristalizē ko vēlas+izvēdināta galva un iespēja atslēgties no stresa, ko rada atkarības apkarošana un nikotīna trūkums.

Tabaka nesatur cukuru, bet nikotīns rada stresu kā dēļ cukura līmenis nekrīt tik pat ātri kā nesmēķētājiem. Arī slikta miegs dara to pašu, ko arī bojā smēķēšana...
Našķoties smēķētājiem patīk gan dēļ cukura līmeņa, gan arī dēļ bojātas garšas un dmaržas izjūtas. Smēķētājiem ir grūti izbaudīt avokado, jo tas liekas takā tāds ziepju gabals 😂
17.02.2021 23:24 |
 
Reitings 1073
Reģ: 23.10.2019
@Rudens
Cukuri nav nepieciešami, pat ne 1grams!. Pēc būtības organisms var izmantot proteīnu, lai uzģenerētu tik cukuru cik savajagās(neoglukoģenēze). Tas arī tiek darīts gadījumos, kad apēsts par daudz proteīna.
Arī aknas un muskuļi uzkrāj glikozi(cukuru), lai to izmantotu pēc vajadzības. 3 dienas bez ēšanas mierīgi var dzīvot un nemaz nesajust, ka trūkst kāds cukurs.
17.02.2021 23:31 |
 
Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!
   
vairāk  >

Aptauja

 
Vai forumā publiski vajadzētu rādīt arī negatīvos vērtējumus (īkšķis uz leju) komentāriem?
  • Jā, jāredz arī negatīvie vērtējumi
  • Nē, lai paliek redzams tikai pozitīvais vērtējums
  • Nezinu, nav viedokļa
  • Cits