Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

Ko pagatavot lēti? - ēdiens.

 
Reitings 1
Reģ: 09.02.2021
Čau, čau! 😊😉
Iesakiet kādu ēdienu pagatavot, galvenais lai ir lēti, jo nauda ir jāiekrāj.. Der gan zupas, sautējumi utt.
Jauku dienu! 😎🤗
09.02.2021 14:12 |
 
10 gadi
Reitings 1746
Reģ: 18.11.2009
Kāpēc tā ir tiktok recepte? Cilvēki jau gadiem tā taisa, ir daudz vecas receptes kā uztaisīt pastu ar fetas sieru un tomātiem. Un jā, ir ļoti garšīgi

es personīgi tieši tādu recepti redzēju pirmo x :D bet uztaisīju bija ok :D
un neesmu es apmāta ar tik toku, retu reizi paskatos no instagrama tik :D
15.02.2021 16:30 |
 
Reitings 940
Reģ: 06.01.2021
Man tas pats, nav ne tik tok, ne kaut kādi snapchat. Vienigais sāk besīt kad Facebook’ā jau sāk share tos video un tās ir vienīgās reizes kad redzu. Arī man ģimenē , rados neviens neko tādu neizmanto. 😅
11.02.2021 14:14 |
 
Patīk
Reitings 3319
Reģ: 10.08.2019
Redrose @ 11.02.2021 13:56
Tādēļ, ka cilvēki tagad ir apmāti ar tik tok.

Traki, laikam nezinu tādus cilvēkus, ne man, ne man apkārt esošajiem nav tāda aplikācija telefonā, jūtos veca. :D
11.02.2021 13:57 |
 
Reitings 940
Reģ: 06.01.2021
Tādēļ, ka cilvēki tagad ir apmāti ar tik tok.
11.02.2021 13:56 |
 
Patīk
Reitings 3319
Reģ: 10.08.2019
Kāpēc tā ir tiktok recepte? Cilvēki jau gadiem tā taisa, ir daudz vecas receptes kā uztaisīt pastu ar fetas sieru un tomātiem. Un jā, ir ļoti garšīgi:)
11.02.2021 13:34 |
 
10 gadi
Reitings 1746
Reģ: 18.11.2009
pasta ar jebko 🥰 būs lēti un garšīgi. tā pati slavenā tiktok pasta ar fetas sieru un tomātiņiem, ķiploku. vai arī pasta ar siera mērci u.c.

kāda ir mēģinājusi? es skatos un siekalojos uz to pastu ar fetu :D
11.02.2021 13:30 |
 
Patīk
Reitings 3319
Reģ: 10.08.2019
Baltais pienam un krējumam termiņš ir ap divām nedēļām. Nopirku Baltais pienu un krējumu 05.02.2021., termiņš 19.02.2021.

Pievienojos šim, es pērku baltais eksporta krējumu un viņam termiņš ir ilgs, kā arī viņš ir ēdams arī pat tad,kad termiņš ir beidzies, vienreiz ir sanācis atvērt jaunu iepakojumu krietnu laiku pēc termiņa beigām, nekāda smaka vai kas cits, garšoja tapat kā vienmēr.
11.02.2021 12:52 |
 
Reitings 1844
Reģ: 02.03.2020
Runājot par piena un maizes termiņiem.
Aizvakar nopirku tumšo sēklu maizi, kuram termiņš ir līdz 19.02., kas ir ļoti OK.
Par govs pienu, veikalos parasti laikam nestāv ledusskapī, bet ir tāds Marge, kuram termiņš ļoti ilgi turās.
11.02.2021 12:01 |
 
Reitings 420
Reģ: 06.03.2016
Veselīgi un ātri pagatavojami. Cenšamies ēst veģetāro ēdienu 3-5 dienas nedēļā. Līdz ar to jāpieslēdz radošums. Starp iecienītājakām receptēm ir šādas, kam vienlaikus ir zemas izmaksas.
A) Adas polo. Recepšu versijas dažādas, bet pamatā zaļās lēcas, basmati rīsi, sīpols karamelizēšanai un arī saujiņa rozīņu. Recepšu versijas ir dažādas. Ja gribas ar gaļu, tad malto gaļu var likt klāt. Google palīdzēs atrast receptes. Edam ar jogurta vai skabā krējuma piedevu
B) Lobio, gruzīnu pupiņu sautējums. https://georgianrecipes.net/2013/03/29/lobio-georgian-bean-dish/ sarkanās pupiņas, sīpoli, koriandrs un garšvielas. Ķiploku izlaižu  Izmaksas ir pirmajā reizē, lai iepirktu garšvielas.
C) Pusdienu kastītēm gatavojam bieži pastu, piem., ar sēnēm, ar dārzeņiem u.tml.
11.02.2021 11:50 |
 
Reitings 113
Reģ: 07.05.2020
Sabiedrības Dāma @ 10.02.2021 00:15

Kā tu tiec tajā Cash Carry? mani tur nelaida iekšā, bez uzņēmuma kartes, palūdzu vienai draudzenei karti un mani ielaida, laikam parastos klientus tur nepieņem.
es tieši nesen biju ar draugu, es ar viņam teicu, ka 100% prasīs karti, bet beigās mums tikai pie kases lika ielādēt kkādu aplikāciju un viss. laikam piereģistrējās 😅🙈 bet nu mums nav nekàds uzņēmums
11.02.2021 05:54 |
 
Reitings 113
Reģ: 07.05.2020
pasta ar jebko 🥰 būs lēti un garšīgi. tā pati slavenā tiktok pasta ar fetas sieru un tomātiņiem, ķiploku. vai arī pasta ar siera mērci u.c.
11.02.2021 05:53 |
 
Reitings 4759
Reģ: 22.10.2020
Sabiedrības Dāma @ 10.02.2021 00:15

Kā tu tiec tajā Cash Carry? mani tur nelaida iekšā, bez uzņēmuma kartes, palūdzu vienai draudzenei karti un mani ielaida, laikam parastos klientus tur nepieņem.

Man ir sava uzņēmuma karte.
Bet došu padomu, paņem dajebkuru uzņēmumu no Lursoft un uztaisi tur karti 😀
Agrāk pie ieejas deva vienreizējās kartes, vairs nedod.
Aizpildi datus ar dajebkuru uzņēmuma datiem, karti izņemsi uz vietas veikalā nosaucot vārdu, uzvārdu un uzņēmumu: https://www.sanitex.lv/lv/new-company-card
Tikai kad iepērcies, saki, ka bez pavadzīmes, tev pietiek ar parasto čeku un viss.
10.02.2021 00:27 |
 
Reitings 334
Reģ: 04.08.2020
C00L Dzipsy @ 10.02.2021 00:09

Es braucu uz Cash&Carry reizi divās nedēļās vai retāk, tur izdevīgi, ja ņem divus vai vairāk vienādus produktus, uzreiz zemāka cena. Sapērku griķus, makaronus, saldētos produktus, piena produktus, tējas, kafijas, vīnus, maizi, utt.
Un nekautrējies rakāties pa plauktiem, vienmēr lien uz plauktu aizmuguri, tur paši svaigākie produkti.
Dārzeņus gan Cash&Carry nepērku, tie tur visi ir saldēti turēti un ātri bojājas. Dārzeņus svaigus pērku Centrāltirgū vai Lubānas bāzē - salīdzinot ar Rimi, cenas zemākas.

Kā tu tiec tajā Cash Carry? mani tur nelaida iekšā, bez uzņēmuma kartes, palūdzu vienai draudzenei karti un mani ielaida, laikam parastos klientus tur nepieņem.
10.02.2021 00:15 |
 
Reitings 4759
Reģ: 22.10.2020
unicorngirl @ 10.02.2021 00:00
Piedodiet, lūdzu, ka man tik daudz reizes pievienojās viens un tas pats komentārs. ? es tā negribēju. Wow, Tev gan paveicies ar veikalu, kuru apmeklē. Es eju tepat uz tuvējo veikalu (3 min. no daudzdzīvokļu māju kvartāla) un kaut kā pēc tā cik daudz cilvēku tur apgrozās (ļoti daudz mūsu ielas iedzīvotāju) šķiet, ka jābūt svaigai precei.. tur var dabūt visu, plaukti vienmēr pilni, bet tik garus termiņus vēl neesmu redzējusi. Pienam max nedēļa.. tas pats maizei. Krējumam gan gadās ilgāks. Es varu neiet uz veikalu nedēļu, bet divas nekādi nemācētu "izvilkt" jo gadās, ka beidzas termiņš, neparedzēti apēdas, izdzeras.. bet taisnība, ka retāk ejot uz veikalu varam secināt- bez daudzām lietām pilnīgi var iztikt! Esam vienkārši pieraduši, ka viss ir rokas stiepiena attālumā un pieejams uzreiz, kad vien "sakārojas"'. Vēl autorei ieteiktu pēc iespējas gatavot no tā, kas mājās jau ir un uz veikalu iet tad, kad patiešām vairs nav, ko ēst. Un protams, ja jāiet retāk aplūkot, vai mājās nav beidzies kaut kas no sadzīves ķīmijas. Es tā nesen iepirku nedēļas lielo pirkumu... nākamā diena veļas diena.. jāmazgā drēbes.. aizmirsu pulveri. Nu neko.. gāju uz veikalu pēc pulvera, bet paķēru vēl visādus našķus, kurus draugam svētdienas dienā sagribējās un "mīļā, ja jau Tu ej uz veikalu, tad jau vari pie reizes paķert" ?

Es braucu uz Cash&Carry reizi divās nedēļās vai retāk, tur izdevīgi, ja ņem divus vai vairāk vienādus produktus, uzreiz zemāka cena. Sapērku griķus, makaronus, saldētos produktus, piena produktus, tējas, kafijas, vīnus, maizi, utt.
Un nekautrējies rakāties pa plauktiem, vienmēr lien uz plauktu aizmuguri, tur paši svaigākie produkti.
Dārzeņus gan Cash&Carry nepērku, tie tur visi ir saldēti turēti un ātri bojājas. Dārzeņus svaigus pērku Centrāltirgū vai Lubānas bāzē - salīdzinot ar Rimi, cenas zemākas.
10.02.2021 00:09 |
 
Reitings 940
Reģ: 06.01.2021
Maizi turu ledusskapī, tad ilgāk turas.
10.02.2021 00:03 |
 
Reitings 206
Reģ: 18.08.2015
Piedodiet, lūdzu, ka man tik daudz reizes pievienojās viens un tas pats komentārs. 🙄 es tā negribēju. Wow, Tev gan paveicies ar veikalu, kuru apmeklē. Es eju tepat uz tuvējo veikalu (3 min. no daudzdzīvokļu māju kvartāla) un kaut kā pēc tā cik daudz cilvēku tur apgrozās (ļoti daudz mūsu ielas iedzīvotāju) šķiet, ka jābūt svaigai precei.. tur var dabūt visu, plaukti vienmēr pilni, bet tik garus termiņus vēl neesmu redzējusi. Pienam max nedēļa.. tas pats maizei. Krējumam gan gadās ilgāks. Es varu neiet uz veikalu nedēļu, bet divas nekādi nemācētu "izvilkt" jo gadās, ka beidzas termiņš, neparedzēti apēdas, izdzeras.. bet taisnība, ka retāk ejot uz veikalu varam secināt- bez daudzām lietām pilnīgi var iztikt! Esam vienkārši pieraduši, ka viss ir rokas stiepiena attālumā un pieejams uzreiz, kad vien "sakārojas"'. Vēl autorei ieteiktu pēc iespējas gatavot no tā, kas mājās jau ir un uz veikalu iet tad, kad patiešām vairs nav, ko ēst. Un protams, ja jāiet retāk aplūkot, vai mājās nav beidzies kaut kas no sadzīves ķīmijas. Es tā nesen iepirku nedēļas lielo pirkumu... nākamā diena veļas diena.. jāmazgā drēbes.. aizmirsu pulveri. Nu neko.. gāju uz veikalu pēc pulvera, bet paķēru vēl visādus našķus, kurus draugam svētdienas dienā sagribējās un "mīļā, ja jau Tu ej uz veikalu, tad jau vari pie reizes paķert" 😀
10.02.2021 00:00 |
 
Reitings 1073
Reģ: 23.10.2019
Tad, kad mājās nav ko ēst, tad visu kas ir saliek uz galda, lai var izdomāt ko uztaisīt vai aizet uz veikalu pēc piedevām.
09.02.2021 23:53 |
 
Reitings 4759
Reģ: 22.10.2020
unicorngirl @ 09.02.2021 23:24
Redrose, jā, tiesa, garšo ļoti līdzīgi, bet tomēr drusku citādāk, jo tā ārpusīte ir tāda kraukšķīga, bet viducis mīksts ? klimpas gan nekad neesmu ēdusi, bet es savukārt atcerējos par aizmirsto putraimu biezputru ar kartupeļu kubiciņiem un sviestiņu ? ja jau tas tika pieminēts.. man ir jautājums tām, kuras dodas reizi divās nedēļās uz veikalu... kā Jūs iepērkat dārzeņus, maizi, piena produktus tik ilgam laikam? Labi, dārzeņus un gaļu var saldēt, olām, sieriem ir diezgan ilgi termiņi, bet maize, piens? Vai pēc tiem tomēr sanāk ieskriet kādā veicī?

Skaties termiņus pilnīgi visam. Baltais pienam un krējumam termiņš ir ap divām nedēļām. Nopirku Baltais pienu un krējumu 05.02.2021., termiņš 19.02.2021.
Maizei arī skatos termiņus, ņemu to kurai visilgākais termiņš, bet var jau arī ieskriet ātri un paņemt to maizes kukuli vai pienu, ja baigi vajag.
Dārzeņus, pirms pērku, apčamdu un pērku sev labi zināmās vietās, kur esmu pārliecināta par kvalitāti. Dārzeņus lieku ledusskapja nodalījumā, kas tieši paredzēts dārzeņiem, ja ielieku parastajā plauktā, ātrāk sabojājas. Vienmēr sapērku saldētos zirņus, burkānus, dārzeņu maisījumus cepšanai un zupām.
Kopš sāku ievērot pirkumu sarakstu, produktu termiņus, uz veikalu braucu reizi divās nedēļā vai pat retāk. Reizēm ir izņēmumi, kad kaut ko baigi sagribas vai gribas kādu kūku uztaisīt, tad gan jāiet uz veikalu atsevišķi.
09.02.2021 23:35 |
 
Reitings 206
Reģ: 18.08.2015
Redrose, jā, tiesa, garšo ļoti līdzīgi, bet tomēr drusku citādāk, jo tā ārpusīte ir tāda kraukšķīga, bet viducis mīksts 😁 klimpas gan nekad neesmu ēdusi, bet es savukārt atcerējos par aizmirsto putraimu biezputru ar kartupeļu kubiciņiem un sviestiņu 😁 ja jau tas tika pieminēts.. man ir jautājums tām, kuras dodas reizi divās nedēļās uz veikalu... kā Jūs iepērkat dārzeņus, maizi, piena produktus tik ilgam laikam? Labi, dārzeņus un gaļu var saldēt, olām, sieriem ir diezgan ilgi termiņi, bet maize, piens? Vai pēc tiem tomēr sanāk ieskriet kādā veicī?
09.02.2021 23:24 |
 
Reitings 206
Reģ: 18.08.2015
Redrose, jā, tiesa, garšo ļoti līdzīgi, bet tomēr drusku citādāk, jo tā ārpusīte ir tāda kraukšķīga, bet viducis mīksts 😁 klimpas gan nekad neesmu ēdusi, bet es savukārt atcerējos par aizmirsto putraimu biezputru ar kartupeļu kubiciņiem un sviestiņu 😁 ja jau tas tika pieminēts.. man ir jautājums tām, kuras dodas reizi divās nedēļās uz veikalu... kā Jūs iepērkat dārzeņus, maizi, piena produktus tik ilgam laikam? Labi, dārzeņus un gaļu var saldēt, olām, sieriem ir diezgan ilgi termiņi, bet maize, piens? Vai pēc tiem tomēr sanāk ieskriet kādā veicī?
09.02.2021 23:24 |
 
Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!
   
vairāk  >

Aptauja

 
Vai forumā publiski vajadzētu rādīt arī negatīvos vērtējumus (īkšķis uz leju) komentāriem?
  • Jā, jāredz arī negatīvie vērtējumi
  • Nē, lai paliek redzams tikai pozitīvais vērtējums
  • Nezinu, nav viedokļa
  • Cits