Ilgošanās pēc otra

 
Reitings 174
Reģ: 26.11.2015
Sveikas, mīļās
Tagad kad ir šis kovid laiks, irnsanācis, ka esam ar vīru šķirti pat uz 2 ar pus mēnešiem. Kamēr citi čīkst, ka jādzīvo ilgstoši uzturoties diendienā ar otru vienā telpā, mums ir otrādāk. Mēs ilgojamies viens pēc otra, jo vienkārši sanāk ilgoties un tad ir arī strīdi uz emociju pamata. Asaras un dusmas uz visu pasauli, un galvenokārt valdību. Kā jūs pārvarat ilgošanās sāpes un emociju pārsvaru pār sevi tādos brīžos kad viss liekas slikti?
Kā jūsu attiecības ir ietekmējis šis grūtais laiks?
Ir smagi un sirsniņa sāp, jo nevar samīļot, apčubināt mīļi aprunāties esot viens otram blakus utt. :(
28.01.2021 21:03 |
 
Reitings 438
Reģ: 21.01.2021
sla @ 29.01.2021 22:01
Tie man bija dates. 28 gadīgais bija nē, jo tomēr viņš jau bija ar vēsturi. Par tinder vīriešiem, tas man bija kopējais viedoklis gadu garumā. :D
Par tagādējām attiecībām. Jā, mums ātri viss notika, jā esmu jauna, bet ja es un viņš to vēlējāmies, tad tas ir tā vērts.

Tīri intereses pēc - nebija bail precēties ar knapi pazīstamu cilvēku, ņemot vērā to, ka dzīvojat dažādos kontinentos, līdz ar to tikušies gan jau esat maz? Kāpēc nedzīvojat kopā?
30.01.2021 11:14 |
 
Reitings 1934
Reģ: 28.04.2019
Pama @ 30.01.2021 11:14

Tīri intereses pēc - nebija bail precēties ar knapi pazīstamu cilvēku, ņemot vērā to, ka dzīvojat dažādos kontinentos, līdz ar to tikušies gan jau esat maz? Kāpēc nedzīvojat kopā?

Nē, jo uzticējos sajūtām un intuīcijām. Mēs ilgu laiku runājām un bijām labi iepazinušies. Es pirms tikšanās zīlēju uz taro kārtīm, un bija labs lasījums. Nedzīvojam kopā, jo viņam ir darbs citā kontinentā. Visdrīzāk man būs jāpārvācas.
30.01.2021 12:33 |
 
Reitings 215
Reģ: 04.12.2014
Jā, sievietei ir jāseko vīrietim.
30.01.2021 12:35 |
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!
   
vairāk  >

Aptauja

 
Vai forumā publiski vajadzētu rādīt arī negatīvos vērtējumus (īkšķis uz leju) komentāriem?
  • Jā, jāredz arī negatīvie vērtējumi
  • Nē, lai paliek redzams tikai pozitīvais vērtējums
  • Nezinu, nav viedokļa
  • Cits