Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

Slēpošana, snovošana - kalni Latvijā

 
Reitings 170
Reģ: 22.04.2019
Sveiki. Kurš, jūsuprāt, ir labākais kalns, lai slēpotu un snovotu? Kā arī - kur ir iespējams iznomāt inventāru - ķiveri un varbūt pat apģērbu utt. Kā arī kaut kādus citus padomus droši variet ieteikt.
P.S. neesmu nekad bijusi uz kalna slēpot vai snovot, tāpēc nekāds aprīkojums man pašai nav.
08.01.2021 23:20 |
 
Reitings 4759
Reģ: 22.10.2020
Es braucu uz Riekstiņu..
https://riekstukalns.lv/lv
Bet sakarā ar ārkārtas stāvokli, tur iepriekš jāpiesakās.. nevar tā aizbraukt un lekt uz slēpēm vai snovu..
Mājaslapā visa info ir..
08.01.2021 23:33 |
 
Reitings 800
Reģ: 15.12.2015
Man patīk ozolkalns, bet vispàr šobrīd labākais kalns ir tas uz kuru vispār var tikt. Visas rezervācijas ir pilnas jau pirmajās 10 min kā viņas atverās. Tā kā kalns šobrīd ir vienīgais ko var darīt, tad brauc vnK VISI, arī tie kas nekad pat nebija domājuši par kalnu.
Ekipējumu var izīrēt visur, apģērbs reti kur ir. Visu var izlasīt kalnu mājaslapās, bet jā, šobrīd visgrūtāk ir dabūt rezervāciju, īpaši brīvdienā. Uz sestdienu uzreiz kà atvērās, es refreshoju lapu kā traka un pirmais laiks kas bija, to paņēmu, vēlreiz refrešoju un vairs nebija palicis nekas.
08.01.2021 23:37 |
 
Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!
   
vairāk  >

Aptauja

 
Vai forumā publiski vajadzētu rādīt arī negatīvos vērtējumus (īkšķis uz leju) komentāriem?
  • Jā, jāredz arī negatīvie vērtējumi
  • Nē, lai paliek redzams tikai pozitīvais vērtējums
  • Nezinu, nav viedokļa
  • Cits