Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

Sievietes skaistums.

 
Reitings 1445
Reģ: 26.09.2017
Sveikas!
Tik tikko tā aizdomājos par vecumu un to, ka uz visām ar laiku tas zemes pievilkšanās spēks iedarbojas. Un vislabāk ar laiku to var novērot sejā. Kurai gan negribētos saglabāt to jaunības skaistumu mūžīgi. Katra tomēr sevi uztur formā citādāk. Es pagaidām aprobežojos ar kosmētikas noņemšanu, skrubi un mitrinošo krēmu.
Labprāt uzklausītu, kādi ir jūsu knifiņi, kas atspēlēsies pēc vairākiem gadiem?
18.12.2020 00:16 |
 
Reitings 291
Reģ: 12.07.2015
Man lielāka daļa sieviešu, kas ir apkārt, ir +/- 30 gadi (pa lielam diapozons ir 25-35), taču tiešām nav nevienas ar izteiktām novecošanas pazīmēm. Protams, kādai ir vairāk rozācija, kādai ir bijusi akne, taču tās pašas problēmas ir arī 16 gados un tam nav sakara ar novecošanu. Varbūt tiešām dzīvoju citā sabiedrībā :)
Starp citu, bieži vien var novērot, ka tieši izteikti tievām sievietēm pirmajām parādās krunciņas, vārnu kājiņas utt. Sievietēm ar tādu vidēju svaru tās parādās vēlāk.
Par apģērbu - ja izskrienu uz veikalu džinsās un kedās vai šifona/sintētikas kleitiņā, iespēja, ka pajautās dokumentus, ir daudz lielāka kā tad, kad esmu no darba kostīmā, kādā labāka materiāla kleitā un kurpēs (pat vienalga papēžu vai laiviņas). Abi apģērbu varianti ir ok, bet tomēr līdz ar gadiem kaut kā vienmēr gribas pieņemt, ka apģērbs mainās no, piemēram, 20 lētām kleitām uz divām dārgāka materiāla. Tas ir mans personiskais viedoklis, bet daudz ko dod tieši apģērba materiāls, piegriezums, aksesuāru stils. Un nē, nav jābūt garlaicīgai omei pelēkā tvīda žaketā un lakādas kurpēs.
20.12.2020 15:12 |
 
Patīk
Reitings 677
Reģ: 11.04.2019
Salīdzināšu sevi ar māsu (mums ir vairāku gadu starpība). Mana ikdiena rit ārkārtīgi lielā stresā, kam visam seko neveselīgs uzturs, mazkustīgs dzīvesveids, esmu diezgan mokošās attiecībās, par sevi nerūpējos, izskatos tiešām nevīžīgi un vienmēr jūtos briesmīgi, turpretī mana māsa - piekopj sportisku dzīvesveidu, regulāri lieto vitamīnus, uztura bagātinātājus, ēd veselīgi, ir harmoniskās attiecībās, brīvo laiku pavada svaigā gaisā, lieto kvalitatīvu, dabīgu kosmētiku, apmeklē dārgas procedūras un izskatās tik jauneklīga, sejas āda burtiski gada laikā ir uzlabojusies par visiem 100, mati aug griezdamies, pati jūtas vienkārši fantastiski! Uzskatu, ka tiklīdz nemainīšu savu domāšanu un attieksmi pret sevi, arī nekas nemainīsies.
20.12.2020 12:30 |
 
Reitings 576
Reģ: 02.07.2018
Jūs gan te dažas pārspīlējat ar "man 30 un nav novecošanas pazīmju". Protams, ka nav, 30 taču nav nekāds vecums. Ja lieto uzturā adekvātu daudzumu ūdens, ēd normāli un guļ pietiekami, ar normālie gēniem āda joprojām būs svaiga. Un par dokumentu prasīšanu, uzskatīšanu par skolnieci... tas jau ir gandrīz kā apvainojums un vairumā gadījumu saistīts tieši ar bērnišķīgu ģērbšanās stilu.

+++
man šķiet muļķīga lielīšanās ar jauneklīgu izskatu 30 gados, jo tas nav tāds vecums. 30 gados manāmas novecošanās pazīmes it reti kuram.
20.12.2020 11:46 |
 
Reitings 762
Reģ: 13.12.2017
Esmu pietiekoši atskatījusies uz 30 gadniecēm, lai tiešām redzētu atšķirību. Vairākumam no svaiguma tur nav ne smakas, var redzēt, ka savā laikā ir labi patusējuša, pacepinājušās solārijā, plus vēl liekais svars. Vai arī vienkārši dēļ stresa.
No manas puses akcents bija nevis, ka 30 gados man ir laba āda, bet tas, ka neizskatos uz saviem gadiem. Vairākumā gadījumu priekš manis tas ir mīnuss. Ja būtu 40 un izskatītos uz 30, tad šādas “sūdzēšanās” nebūtu.
Tad man radās jautājums- kā jāģērbjas ir 30 gados? :D
20.12.2020 01:00 |
 
Reitings 291
Reģ: 12.07.2015
Iztrūka teikuma daļa - retinoīdi un C vitamīns palīdz ar šūnu atjaunošanos, veicina kalogēna veidošanos. Iesaku The Ordinary produktus, lēti, bet efektīvi.
19.12.2020 22:50 |
 
Reitings 291
Reģ: 12.07.2015
Jūs gan te dažas pārspīlējat ar "man 30 un nav novecošanas pazīmju". Protams, ka nav, 30 taču nav nekāds vecums. Ja lieto uzturā adekvātu daudzumu ūdens, ēd normāli un guļ pietiekami, ar normālie gēniem āda joprojām būs svaiga. Un par dokumentu prasīšanu, uzskatīšanu par skolnieci... tas jau ir gandrīz kā apvainojums un vairumā gadījumu saistīts tieši ar bērnišķīgu ģērbšanās stilu.
Ja tīri tā no kosmētikas, tad retinoīdi un C vitamīns palīdz ādai izskatīties svaigākai, jo palīdz , bet, protams, vispirms ieteicams vispirms aprunāties ar dermatologu vai kosmetologu. Nedrīkst aizmirst arī par SPF, saule nav nekāds draugs. Viss pārējais jau vairāk vai mazāk no iedzimtības.
19.12.2020 22:48 |
 
Reitings 1844
Reģ: 02.03.2020
Nightberrii @ 19.12.2020 21:33
Runājot par auguma garumu. Garām sievietēm ne tikai grūtāk atrast partneri, bet arī vizuāli viņas izskatās vecākas.

Ja Tu esi tas kaķītis, kas raksta - nāc biežāk! miao
19.12.2020 21:42 |
 
10 gadi
Reitings 2326
Reģ: 14.07.2011
Runājot par auguma garumu. Garām sievietēm ne tikai grūtāk atrast partneri, bet arī vizuāli viņas izskatās vecākas.
19.12.2020 21:33 |
 
Reitings 1936
Reģ: 28.04.2019
Momo @ 19.12.2020 15:09
Jūs skrubējaties? Tā ka visu ķermeni, ciskas, dupsi? Es nopirku jau birstīti un planoju iegādāties kādu skrubi. Varbūt varat ietekt kādu super foršu?

Jā, āda uzreiz ir maigāka. Man patīk lētie skrubji + birstīte
19.12.2020 17:02 |
 
Reitings 133
Reģ: 15.03.2020
Jūs skrubējaties? Tā ka visu ķermeni, ciskas, dupsi? Es nopirku jau birstīti un planoju iegādāties kādu skrubi. Varbūt varat ietekt kādu super foršu?
19.12.2020 15:09 |
 
Reitings 1936
Reģ: 28.04.2019
Uzturs, ūdens, miegs
18.12.2020 22:07 |
 
Reitings 1445
Reģ: 26.09.2017
ietekmele @ 18.12.2020 15:28
Eksperte, ok, tad viss labi :)
Tev nav bijis tā, ka gribētos, lai viņš garāks vai tu īsāka? Vai tiešām ir tā, ka tas vispār netraucē?
Cerams, ka nekā neaizskāru vai neuzbraucu, tas vispār tā nebija domāts, man tiešām tikai interesē, jo izskaties laimīga un man garums vienmēr ir traucējis (esmu 176cm). Zinu meitenes, kurām vīrieši blakus pat ļoti īsāki, meičas vienmēr ieliekušās bildēs vai arī izskatās neveikli. Es pat nezinu, kāpēc šis temats man ir tik big deal :D

Nē, nē. Neapvainojos. Tad jau drīzāk par uzacīm būtu bijis jāapvainojas, bet arī par tām nē. 😀
Man ir bijis puisis, kas kripatu garāks par mani. Pašai 1.72. Tajam puisim bija 1.80. Es nejutu nekādu baigāko atšķirību. Arī tagad esot ar cilvēku, kas garumā tāds kā es, nejūtu diskomfortu vai kaut kā savādāk nejūtos slikti. Varbūt būtu citādāk, ja būtu gadijies kāds, kas ir īsāks par mani. Bet labi ka nav un nevajag arī. 😀
Vienīgi vel nav nācies pabūt kopā saviesīgā pasākumā, kas prasītu uzvilkt papēžus. Un nezinu kā mēs fotogrāfētos kāzās, kur man būtu šie papēži. Bet tie tādi mazie dzīves sīkumi.
18.12.2020 15:46 |
 
Reitings 30
Reģ: 16.09.2020
Facefitness, meitenes! Tā ir labākā manta jaunības saglabāšanai :) Esmu divu mēnešu laikā atbrīvojusies no `skinny fat` dubultzoda un tiem `buldogu vaidziņiem`. Sejas ovāls ir tiešām mainījies!
18.12.2020 15:37 |
 
Reitings 204
Reģ: 21.03.2020
Es nezinu, man vienmēr licies, ka man apkārt ir ļoti mazas meitenes un esmu jutusies kā zilonis starp viņām :D Varbūt ne gluži kompleksoju, bet kādreiz nejutos ērti ar savu garumu, tāpēc tagad tā palikusi trauma. Līdz ar to ir grūti ar džekiem, jaunībā daudz skaistu puišu bija, bet man vienmēr bijusi tā latiņa, ka gribu justies maza un trausla blakus savam vīrietim. Tikko kā kādu garu redzēju, tā uzreiz iepatikās. Tagad ir daaudz labāk, ikdienā vairs nav laika par to domāt un, kā jau teicu, ir riktīgs latviešu vecis pie sāniem, izskatos sīka uz viņa fona :D Tāpēc arī apbrīnoju un interesējos kā ir citām meitenēm, ja tā garuma starpība nav tik liela.
18.12.2020 15:35 |
 
Reitings 59
Reģ: 21.10.2020
Cerams, ka nekā neaizskāru vai neuzbraucu, tas vispār tā nebija domāts, man tiešām tikai interesē, jo izskaties laimīga un man garums vienmēr ir traucējis (esmu 176cm). Zinu meitenes, kurām vīrieši blakus pat ļoti īsāki, meičas vienmēr ieliekušās bildēs vai arī izskatās neveikli. Es pat nezinu, kāpēc šis temats man ir tik big deal

Izklausās, ka Tev vienkārši ir kompleksi par augumu un tādēļ arī šis temats Tev ir big deal.
176 ir ideāls garums, ko man teikt ar saviem 180cm? 😁
18.12.2020 15:31 |
 
Reitings 204
Reģ: 21.03.2020
Eksperte, ok, tad viss labi :)
Tev nav bijis tā, ka gribētos, lai viņš garāks vai tu īsāka? Vai tiešām ir tā, ka tas vispār netraucē?
Cerams, ka nekā neaizskāru vai neuzbraucu, tas vispār tā nebija domāts, man tiešām tikai interesē, jo izskaties laimīga un man garums vienmēr ir traucējis (esmu 176cm). Zinu meitenes, kurām vīrieši blakus pat ļoti īsāki, meičas vienmēr ieliekušās bildēs vai arī izskatās neveikli. Es pat nezinu, kāpēc šis temats man ir tik big deal :D
18.12.2020 15:28 |
 
Reitings 59
Reģ: 21.10.2020
Man ir tā, bez kosmetikas izskatos kā 16 gadniece, bet kad sakrasojos tad uzreiz baigā dāma. 😁🤭
18.12.2020 15:20 |
 
Reitings 211
Reģ: 27.06.2020
bigsister @ 18.12.2020 11:15

Piekrītu, es esmu “apstājusies” savos 18-20 gados. Man neviens vairāk gadus nedot un ir pārsteigti, ka man ir pie 30 plus bērns un vīrs.
No vienas puses patīkami,no otras puses kaitina, jo bieži nepazīstami cilvēki neuztver nopietni. Es pat matus apgriezu īsākus, jo domāju, ka šādi izskatīšos vecāka, bet nē tas neko neizmanīja :D
Runājot par tēmu- noteikti pirmais ir nestresot, jo stress bojā izskatu un padara vecākus, nē alkoholam, cigaretēm un citām vielām, veselīgs miegs un uzturs, sports un tikai beigās varu pieminēt skaistumkopšanas līdzekļus. Es arī neesmu ar viņiem aizrāvusies pa visu šo laiku, sāku instensīvi lietot tikai pēdējo gadu. Un ir bijis, ka ādu vairāk pabojāju nekā, kad neliktu vispār neko. Tāpēc produktus vairs nemainu, iztieku ar pašu BASIC- attīrīšana un mitrināšana.

Man tieši tāpat. No vienas puses ir forši, ja citi domā, ka esi jaunāks, no otras puses mazliet kaitina. Es vēl esmu diezgan īsa augumā, tā ka tas vēl vairāk liek izskatīties kā pusaudzim. :D
18.12.2020 15:19 |
 
Reitings 1445
Reģ: 26.09.2017
Eksperte @ 18.12.2020 15:14

Neprecīzs novērojums. Mans vīrietis ir centimetrs centimetrā ar manu augumu. Papēžus nevaru uzvilkt, tas vienīgais mīnuss. Bet valsts reljefa dēļ šeit papēžos grūti staigāt, tā kā viss forši. ?

Nojaušu pēc kuras bildes par garumu izsecināts. Bet jā, bildē tiešām varētu tā padomāt. 😀
18.12.2020 15:16 |
 
Reitings 1445
Reģ: 26.09.2017
ietekmele @ 18.12.2020 14:56
Eksperte, ceru, ka neapvainosies, šis vispār nav uzbrauciens, gribēju tikai zināt, kā tas ir sadzīvot ar to, ka tavs vīrietis ir īsāks/tava auguma? (Sorry, arī pastalkoju) Man pāris reizes ir bijusi līdzīga pieredze un man bija ļoti grūti to pieņemt, tagad izvēlējos sev speciāli divmetrīgu vīrieti, jo tas augums dzina kompleksos un jutos liela, vīrišķīga. Iepriekš esi minējusi, ka tev ir izcilas attiecības ar otru pusi, augums neko neietekmē? Vai arī esi iemācījusies pieņemt?

Neprecīzs novērojums. Mans vīrietis ir centimetrs centimetrā ar manu augumu. Papēžus nevaru uzvilkt, tas vienīgais mīnuss. Bet valsts reljefa dēļ šeit papēžos grūti staigāt, tā kā viss forši. 😀
18.12.2020 15:14 |
 
Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!
   
vairāk  >

Aptauja

 
Vai forumā publiski vajadzētu rādīt arī negatīvos vērtējumus (īkšķis uz leju) komentāriem?
  • Jā, jāredz arī negatīvie vērtējumi
  • Nē, lai paliek redzams tikai pozitīvais vērtējums
  • Nezinu, nav viedokļa
  • Cits