Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

AndeleMandele- pērle vai tomēr nē...

 
Reitings 4
Reģ: 18.03.2019
Sveikas!
Šogad pirmo reizi piedalīšos -AndeleMandele Grand kā pārdevēja. Līdz šim esmu bijusi tikai vienu reizi, palika iespaids, ka ja pārdod kvalitatīvas lietas par adekvātu cenu, ir iespējams nopelnīt.
Varbūt tās, kas ir bijušas var padalīties ar savu pieredzi. 🙏🏻 Kā uzstādīt savu tirgošanās placi, ko ņemt līdzi lai vieglāk visu uzstādīt? Kadas cenas likt un protams, kā pievilināt pircējus, lai nepazustu tajā burzmā.
Paldies pe katru padomu ☀️💛
30.08.2020 17:54 |
 
Patīk
Reitings 2865
Reģ: 30.04.2020
Esmu piedalījusies vairākkārt un teikšu kā ir-cilvēki visu grib bez maksas! Ja tirgosi jaunu kleitu, ar visām cenu zīmēm uz pusi lētāk, viņi gribēs vēl lētāk.
Noteikti vajag labu kronšteinu, jo lētie jūk un brūk no tā, ka cilvēki visu laiku ātrumā skatās drēbes.
Galdiņš, ja tirgo kādas sīkākas lietas. Mēs ar draudzeni nopirkām 2 lielākās Depo kastes, kas paredzētas, lai pārvāktos, pa virsu uzsedzām vienkrāsainu palagu. Uz tā tad kārojām somas, bižutēriju un apavus, pa vienam no katra pāra.
Noteikti paņem līdzi, kur sēdēt. Mēs ņēmām makšķerēšanas krēslus. Jusk'ā tādi maksā 5€ gabalā.
Un, ja brauc viena, tad noteikti līdzi kaut ko ēdamu un padzerties :D
Galvenais esi komunikabla, smaidīga. Uztaisi kādu plakātiņu ar izmēriem, ko piedāvā, lai cilvēks pa galabu zina, kas tieši Tev ir :D
Esmu redzējusi, ka citas pērk hēlija balonus un tad to plakātiņu piestiprina pie auklas un tā informācija or augstāk :D
30.08.2020 21:53 |
 
Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!
   
vairāk  >

Aptauja

 
Vai forumā publiski vajadzētu rādīt arī negatīvos vērtējumus (īkšķis uz leju) komentāriem?
  • Jā, jāredz arī negatīvie vērtējumi
  • Nē, lai paliek redzams tikai pozitīvais vērtējums
  • Nezinu, nav viedokļa
  • Cits