cik daudz jus butu gatavas piedot attiecibas?

 
Reitings 23
Reģ: 28.03.2013
Hey,
pedejajas dienas daudz domaju, cik daudz esmu sapinata savas attiecibas, un cik daudz esmu piedevusi.. dazreiz skiet, ka atlauju smieties par sevi, ka piedodu to visu..
tadel domaju, cik daudz jus butu gatavas piedot savai otrai pusitei ?
23.08.2020 15:35 |
 
Patīk
Reitings 1753
Reģ: 24.05.2019
Kāda viņam tautība, ticība?
24.08.2020 13:12 |
 
Reitings 92
Reģ: 26.03.2020
Drausmas, ja vīrietis pret mani paceltu roku, es laikam dotu viņam pa galvu ar visu, kas pa ķērienam gadītos. Un tajā pašā brīdī izsvītrotu no dzīves.
Bet diemžēl ir sievietes ar mazohistiskām nosliecēm, uzskata šādu sišanu par normu, samierinās. Piedod, posta autore, bet tas vien, ka Tu veido postu par piedošanu, liecina, ka esi gatava samierināties un šis monstrs Tevi turpinās dauzīt. Tādi nemainās, agri vai vēlu atkal roka tiks pacelta.
Pašpietiekama sieviete, kura var pastāvēt par sevi sarautu visas saites ar šādu eksemplāru uzreiz.
24.08.2020 13:27 |
 
Reitings 1844
Reģ: 02.03.2020
Tutuuuu @ 24.08.2020 13:27
Drausmas, ja vīrietis pret mani paceltu roku, es laikam dotu viņam pa galvu ar visu, kas pa ķērienam gadītos. Un tajā pašā brīdī izsvītrotu no dzīves.
Bet diemžēl ir sievietes ar mazohistiskām nosliecēm, uzskata šādu sišanu par normu, samierinās. Piedod, posta autore, bet tas vien, ka Tu veido postu par piedošanu, liecina, ka esi gatava samierināties un šis monstrs Tevi turpinās dauzīt. Tādi nemainās, agri vai vēlu atkal roka tiks pacelta.
Pašpietiekama sieviete, kura var pastāvēt par sevi sarautu visas saites ar šādu eksemplāru uzreiz.

Vai ne! Es laikam arī krāmetu pretī un parādītu virzienu durvīm uz visiem laikiem. Nevar saprast - trollis vai cilvēki tiešām sev atļauj tā kāpt uz galvas?
24.08.2020 14:11 |
 
10 gadiPatīk
Reitings 4965
Reģ: 03.11.2012
Katz teksts @ 24.08.2020 14:11[/quote
Protams, ka emocijas sit augstu vilni un lasot šīs meitenes stāstu, arī man gribētos tam vecim vienkārši noraut sēkliniekus ??, bet tas nav risinājums! Jo agresija izsauks vēl lielāku agresiju pret meiteni!! Ja šī nav “troļļošanās, tad nedod Dievs, ja viņa izrādīs tagad pret viņu sacelšanos un viņš viņu vienkārši atdauzīs pusdzīvu. Tas variants galīgi neder, it īpaši ja viņš ir nekontrolējams un nestabils.
TādĀs situācijās ir jārīkojas gudrāk, jo var izmaksāt pat dzīvību.
24.08.2020 14:24 |
 
Reitings 775
Reģ: 30.09.2019
Diez gan drausmīga situācija, jo tiešām nav zināms kāda būs vīrieša reakcija. Es ļoti ceru, ka viņš tevi palaidīs viegli.
Vivii piekritu, ņemot vērā , ka viņš var palikt agresīvs bez iemesla, jūs vispār varat iedomāties kas būs , ja sieviete dos pretī? Nekas labāks nebūs. Izskatās, ka šeit palīdzētu visas iedzīves maiņa.
24.08.2020 15:19 |
 
Reitings 588
Reģ: 22.06.2020
Ja mīli, cietīsi. Mīla pārvar visus šķēršļus.
24.08.2020 17:01 |
 
10 gadiPatīk
Reitings 4965
Reģ: 03.11.2012
parunasimparlaiku @ 24.08.2020 17:01
Ja mīli, cietīsi. Mīla pārvar visus šķēršļus.

Un Tu kā vīrietis, arī ciestu ja Tevi zvetētu katru dienu ar pannu? Un zvetētu tīri tā - ne par ko, bez iemesla, jo sieviete būtu agresīva, bet agresija parādītos tikai vēlāk...
Ok, būtu jauns un nepieredzējis, no sākuma pieciestu + iemīlējies un ar rozā brillēm, bet pēc gadiem, diez vai ??
24.08.2020 17:25 |
 
Reitings 588
Reģ: 22.06.2020
vivii @ 24.08.2020 17:25

Un Tu kā vīrietis, arī ciestu ja Tevi zvetētu katru dienu ar pannu? Un zvetētu tīri tā - ne par ko, bez iemesla, jo sieviete būtu agresīva, bet agresija parādītos tikai vēlāk...
Ok, būtu jauns un nepieredzējis, no sākuma pieciestu + iemīlējies un ar rozā brillēm, bet pēc gadiem, diez vai ??
Mani draudzene izlamā, kritize katru dienu. Bieži ignorē. Un vēl komandē. Man uznāk dusmas un riebums, tad nomierinos un apzinos, ka attiecības maksā.
24.08.2020 17:45 |
 
10 gadiPatīk
Reitings 4965
Reģ: 03.11.2012
parunasimparlaiku @ 24.08.2020 17:45
Mani draudzene izlamā, kritize katru dienu. Bieži ignorē. Un vēl komandē. Man uznāk dusmas un riebums, tad nomierinos un apzinos, ka attiecības maksā.

Izaudz ??
24.08.2020 17:51 |
 
Reitings 588
Reģ: 22.06.2020
vivii @ 24.08.2020 17:51

Izaudz ??
Tu nesaproti. Viņa ciešs, jo mīl. Var jau pamest, to vienmēr var. Bet garīgās sāpes jr krietni sliktākas par fiziskajām.
24.08.2020 18:05 |
 
Reitings 242
Reģ: 15.07.2018
parunasimparlaiku @ 24.08.2020 17:45
Mani draudzene izlamā, kritize katru dienu. Bieži ignorē. Un vēl komandē. Man uznāk dusmas un riebums, tad nomierinos un apzinos, ka attiecības maksā.

Respect. ????
24.08.2020 18:18 |
 
Reitings 352
Reģ: 03.05.2019
Attiecībās nav jācieš. Attiecības ir divu cilvēku mīlestība un vēlme būt kopā, attiecības veido divi cilvēki un tas ir kopdarbs. Ja viens vēlas attiecības un dzīvot kopā, bet otrs tikai vēlas pazemot, sist, ignorēt, lamāt tās vairs nav attiecības. Līdzko vienam no pāra pazūd cieņa pret otru tad viss cauri. Vardarbība nav cieņa pret otru cilvēku. Pāris dzīvo kopā un veido kompromisus kopā ar otru cilvēku, ieklausās otrā un veido dzīvi un nākotni kopā labāku. Attiecības maksā protams piemēram draugus ko vairs tik bieži nesatiec, varbūt zaudē finansiāli jo nevari ierakties darbos 16 stundas diennaktī. Bet attiecībās nav jājūtas slikti, tas kas tiek zaudēts tiek aizvietots ar dzīvi kopā, ar ģimenes veidošanu un laimi ko sniedz būšana kopā, būšana esot ģimenei. Attiecības nav jājūtas dusmīgi, aizvainoti vai pazemoti jo tiek veidoti kompromisi un lēmumi tiek pieņemti kopā uz gaišāku nākotni. Ja nekā tāda nav ne tuvu tad jālaiž otrs vaļā un jāmeklē labi. Sirdsāpes pāries, bet velti pavadītus gadus bailēs, dusmās, neviens neatgriezīs.
25.08.2020 00:29 |
 
Reitings 166
Reģ: 14.07.2020
Es gan gribēju citēt iepriekšējo komentāru, bet lai iet..
Tu esi stulba, ja pieļauj šādu attieksmi pret sevi. Nākotnes ilgtermiņa perspektīva ir stipri bēdīga. Īpaši, ja jums būs bērni (ļoti ceru, ka nebūs) ar visām no tā izrietošajām sekām. Es gan paredzu, ka šāda scenārija izpildes gadījumā būsi par gļēvu, lai uzņemtos atbildību bērnu priekšā. Nu gluži kā manis veidotajā diskusijā par sieviešu izvēlēm (hehe ?).
Aber par masku vilkšanu un šķietamo laimīgo dzīvi runājot, tāda lieta ir diezgan stipri izplatīta. Un vispār es domāju, ka esi neīsta persona ar izdomātu stāstu, jo šādus murgus (velk aiz matiem pa grīdu, piemēram) neviena(!) sevis cienoša sieviete nepieļaus.
vinnija @ 23.08.2020 16:40
un beigas, lai tur vai kas, vins vaino mani pie visa,un pec tas sisanas reizem, man pasai jocigi palika un nesaprotu kas notiek, bet tapat beigas ta bija mana vaina, tapec vins sita mani...
mes divus menesus atpakal ievacamies pasi sava kopigaja dzivokli, un skita, ka viss bus ideali (ieprieks vins bija pie manis, vai es pie vina ) .. bet nu tagad ir traki un man ari tada sajuta, ka tur vairs nav milestibas , vins man saka, ka mil mani... bet ja tu mili kadu, tu nesapini tik loti... un tad nepaludz ne piedosanu, neka...
un lieki piebilst, ka mes viena vieta kopa stradajam .. tur ari iepazinamies, visi darba kolegi sajustma par mums, bet neviens jau nezin, kas patiesiba slepjas aiz tas maskas (darba preicigi, laimigi blaa blaaa)...
25.08.2020 07:46 |
 
10 gadi
Reitings 174
Reģ: 25.04.2012
Šajā gadījumā neredzu jēgu pat iet uz policiju, tas viņu sadusmos tikai vēl vairāk, ja viņš spēj aiz matiem vilkt pa zemi un divas dienas izrādīt agresiju, tad papīra lapele ar tuvošanās aizliegumu viņu vēl jo vairāk neatturēs. Nezinu cik tālu viņš gatavs iet, bet attiecības ir jāpamet nekavējoties, nezinu cik liels būs skandāls, bet jo ilgāk vilksi, jo grūtāk būs aiziet.
25.08.2020 09:09 |
 
Reitings 686
Reģ: 06.02.2016
Citam tautam zinu, ka ir aplidosanas laiks. Ka aprecies, ta 360 gradi cits raksturs, citi noteikumi.
Aplidosanas faze beidzas, tagad sievas faze ar noteiktiem noteikumiem.
Pabarot viru, cieminu klatbutne runat ja virs atlauj utt.
25.08.2020 12:58 |
 
Reitings 603
Reģ: 24.10.2013
Artūrs77 @ 25.08.2020 07:46
Es gan gribēju citēt iepriekšējo komentāru, bet lai iet..
Tu esi stulba, ja pieļauj šādu attieksmi pret sevi. Nākotnes ilgtermiņa perspektīva ir stipri bēdīga. Īpaši, ja jums būs bērni (ļoti ceru, ka nebūs) ar visām no tā izrietošajām sekām. Es gan paredzu, ka šāda scenārija izpildes gadījumā būsi par gļēvu, lai uzņemtos atbildību bērnu priekšā. Nu gluži kā manis veidotajā diskusijā par sieviešu izvēlēm (hehe ?).
Aber par masku vilkšanu un šķietamo laimīgo dzīvi runājot, tāda lieta ir diezgan stipri izplatīta. Un vispār es domāju, ka esi neīsta persona ar izdomātu stāstu, jo šādus murgus (velk aiz matiem pa grīdu, piemēram) neviena(!) sevis cienoša sieviete nepieļaus.

Pieļauj un kaa vēl pieļauj. Diemžēl ir tādas sievietes, ka nespēj atšķirt mīlestību no pieradumu vai pat atkarības no otra.
Man ir brālēns, kurš ir ļoti agresīvs. Uztaisīja bērnu vienai. Aiz matiem nakts laikā stāvoklī esamu izsvieda aiz durvīm. Viņai prāts pietika nekad vairs neatgriezties pie viņa. Dēlu audzina viena. Nākošajai arī bērnu uztaisīja, regulāri skandāli, dzeršanas, bet viņa sēd pie viņa, jo redz mīlot. Kārtējā strīda laikā palīdzet aizskrēja viņam brālis, izsauca policiju. Kamēr šie atbrauca strīds jau norimies un atļāvās vēl abi uzrakstīt iesniegumu uz brāli, ka ielauzies pie viņiem. Pēc neilga laika vish viņai žokli salauza, bija iesniegums. Pēc pāris mīļiem vārdiem savāca iesniegumu un turpināja dzīvot. Tagat cik zinu viņam ir liegums pietuvoties gan viņai, gan bērnam, bet to nenokartoja viņa, bet viņas vecāki. Arī radiem ir tiesības informēt varas iestādes par vardarbību un bez pašas piekrišanas uzlikt tuvošanās liegumu.
25.08.2020 13:26 |
 
Reitings 336
Reģ: 29.07.2020
Es neļautu sevi dauzīt. Ja arī kādreiz kāds tā 1x pamēģinātu izdarīt, tad noteikti 2x vairs tādas iespējas nebūtu.
Ja reiz tik ātri jau tādas lietas notiek, tad kas būs vēlāk?
Dzīvoklis Tavs, tā kā viņam būtu jāuztraucas, kur dzīvot. Pat, ja finansiāli nevari atļauties dzīvokli, tad jādomā citi risinājumi nevis jāatstāj viņš dzīvot, lai lētāk iznāktu dzīvot, jo veselības problēmas, morālās traumas vēlāk izmaksās vēl vairāk.
Tā ir problēma, ja ir darbā attiecības ar visiem kā ar draugiem , visi par visiem zin. Attiecības jau ar kolēģi grūtāk noslēpt, bet turpmāk nevajadzētu darba kolēģiem visu privāto dzīvo stāstīt. Tas ir darbs, kur jāstrādā nevis jāatklāj visi noslēpumi. Šķiršanās iemeslu gan es neatstātu noslēpumā.
Ja vari morāli paciest viņa klātbūtni darbā, ļoti patīk darbs, tad paliec tur strādāt. Tev dēļ varmākas nav jāzaudē izdevīgs darbs, kurš patīk.
25.08.2020 13:47 |
 
Reitings 336
Reģ: 29.07.2020
Mani draudzene izlamā, kritize katru dienu. Bieži ignorē. Un vēl komandē. Man uznāk dusmas un riebums, tad nomierinos un apzinos, ka attiecības maksā.

Tev tas iekšēji patīk, tāpēc arī Tu to paciet.
25.08.2020 13:48 |
 
Reitings 44
Reģ: 31.03.2019
Piedot var tam, kas to piedošanu lūdz un ir gatavs kaut nedaudz vērst situāciju par labu!
Šajā gadījumā tieši otrādi- vardarbīgs kroplis visu pagriež tā, ka Tu esi vainīga un tā piedošana ir jālūdz Tev. Situācija ir ļoti bēdīga un ļoti bīstama. Labāk nekļūs, to uzreiz varu pateikt, ar laiku sišana kļūs vēl trakāka un arī tagad ir reāls drauds Tavai dzīvībai (pat viens sitiens vai grūdiens var padarīt par invalīdu vai paņemt dzīvību). Sāc meklēt informāciju par palīdzību vardarbībā cietušajiem. Droši vien Tavā pilsētā ir speciālās iestādes (t.s. shelters) kur sniedz palīdzību vardarbības upuriem. Ir vērts arī meklēt psihologa palīdzību, jo šādās situācijās kritiskā domāšana var būt stipri apgrūtināta. Jā, saprotu ka var būt kauns un bailes, bet tas ir jāpārvar, ir jāmeklē palīdzība. Tu neesi vainīga vai muļķe pie tā, ka Tev tāds izdzimtenis trāpījies. Un Dieva dēļ, nesāc ar viņu nekādas izskaidrošanās, tas var būt ļoti bīstami (te jau pavīdēja universāls komentārs, ko mēdz ieteikt visās situācijās par izrunāšanos, nē, šeit tas nostrādās tieši pretēji). Šajā ziņā statistika liecina ka visvairāk domestic violence upuri cieš brīdī kad dara zināmu, ka ies prom. Ideālā variantā ir pa kluso nozust.
Ak jā, tām kas tik pašpārliecināti sprieda, ka pašas jau nu nekad tādā situācijā nenonāktu, es jums no sirds novēlu, kaut tā arī būtu. Taču skarbā patiesība ir tāda, ka praktiski katra no mums var kļūt par šādu vardarbīgu attiecību upuri, jo viss notiek pamazām, sākumā pat nemanot pirmos simptomus (neba jau pirmajā randiņā meitene tika vilkta aiz matiem).
Ļoti ceru ka autore izkļūs sveika un vesela no šīm attiecībām!
25.08.2020 16:35 |
 
Reitings 8
Reģ: 27.08.2020
Kādu vēl piedošanu? Par to, ka paceļ roku pret ...da vienalga ko ārpus boksa maisa vai ringa? Ja vecim smadzenes ir otrā galā mugurkaulam, tad, diemžēl, tas nav labojams.
Un ko nozīmē, katra kļūst par vardarbības upuri? ja grib par tādu kļūt, tad tas arī nav labojams. Atradīs citu, kurš žokli lauzīs. Zems intelekts arī nav labojams.
Pietiek ar to, ka tikai atvēzējās - paceļam cepuri un atrod citu. Un vēl atvadu dāvanai ziņojumu policijā par morālo iespaidošanu, lai jau ģēla policijā sagatavota - gultne atspērienam nākošai nelaimīgajai. Ja tik ļoti patīk mazohisms, priekš tā ir BDSM saloni. Var arī nemeklēt žūpu. Tur jums iespaidos izglītoti cilvēki. ;)
27.08.2020 12:29 |
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!
   
vairāk  >

Aptauja

 
Vai forumā publiski vajadzētu rādīt arī negatīvos vērtējumus (īkšķis uz leju) komentāriem?
  • Jā, jāredz arī negatīvie vērtējumi
  • Nē, lai paliek redzams tikai pozitīvais vērtējums
  • Nezinu, nav viedokļa
  • Cits