Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

Mūždien nav laika

 
Reitings 315
Reģ: 14.08.2020
Sveikas!
Saprotu, ka kāds teiks, ka es kā maza meitene pieprasu uzmanību, nosodīs, ka nerespektēju otra laiku utml., taču gribu godīgu viedokli no malas vai tiešām ar mani viss ir tik slikti. :D
Situācija sekojoša. Jau gandrīz gadu esmu kopā ar savu vīrieti. Dzīvojam atsevišķi. Sākumā sākās viss labi, es vēl bakalaura pēdējā kursa studente, viņš jau strādājošs vīrietis. Tikāmies bieži, viņd atrada laiku pēc darba mani satikt. Kaut vai nedēļas vidū. Gandrīz katru nedēļas nogali pavadījām kopā, ik pa laikam izlaidām, kad man bija jāmācās vairāk vai viņam darīšanas. Un tā “rozā periods” ilga apmēram pusgadu. Tad tikšanās bija retākas. Viņš teica, ka ir pārguris. Vairākas reizes teica, ka studentiem jau to nesaprast, darbā ir savādāk, nogurst vairāk un ka tad, kad man būs darbs sapratīšu. Aa, papildus darbam viņš arī divreiz nedēļā trenējas. Es saprotu, ka tas paņem laiku arī. Tad nu es vasarā atradu darbu, arī šobrīd strādāju. Oficiālais darba laiks mums ar vīrieti sakrīt, lai gan strādājam dazadas sfērās. Vienīgais vinam arī mājās jābrauc 50 min, kamer man 30.
Šobrīd mēs nedēļas vidū vispār netiekamies. Tikai diendienā apmaināmies ar ziņām. Brīvdienas katras arī nesanāk kopā, jo viņs vai nu ar draugiem izklaidējas vai brauc pie vecākiem vai vecvecākiem palīgā. Nereti viñš aizbildinās, ka ir šausmīgi pa nedelu noguris, tapec nem brivdienu pilnīgai atpūtai mājās. Un man ir tā ka nedaudz skumji, vientuli, es gribu tikties biežāk, iet randinos kā parasti, nevis tikties reizi 2-3 nedēļās.
Es nesaprotu, kur vins ta nogurst. Es ari tapat ka vins dzīvoju viena, man ari ir jamazga drebes, istabas jāslauka, jāgludina, est jataisa utml., bet man gribas biezak tikties.
Viss ko dzirdu pedeja laika ir, ka noguris, nav speka, slikti utml. Kad ierosināju vinam mainit darbu(jo par to bija sūdzējies, ka lieli apjomi) vins teica, ka nav piemērotu variantu, tagad saka ka pec covid krīzes vel grutak atrast labu darby, labak mokas tur. Es saprotu, ka manos spēkos nav piespiest, bet man gribas vairak laiku kopa pavadit, nevis klausities žēlabās. Citreiz ir sajūta, ka viņam vienam ir darbi, pienākumi utml., bet citiem vieglas dzīves
Esmu domājusi varbūt kopdzīvē atrisinās problemu? Mājas darbus varēs dalīt, taisīšu uz diviem....
15.08.2020 23:05 |
 
Reitings 1892
Reģ: 17.09.2019
Cik tad ilgi šitā turpinās tikties pa nedēļas nogalēm? Vai nu jāsāk dzīvot kopā vai jāšķiras.
Ja grib tad visam laiku var atrast. Ja viņš ir tik noguris lai uzaicnaupie sevis un paskataties filmu kopā. Vai tu uzaicini pie sevis un uztaisi viņam vakariņas.
Izklausās pēc atrunām, jo nezin kā tevi atšūt. Varbūt negrib tikties ar tevi, jo paralēli tiekas ar citu. ?
15.08.2020 23:20 |
 
Reitings 588
Reģ: 22.06.2020
Naivā muļķe, ko šis dara svētdienās, a? Es Tev pateikšu - tiekas ar citām muļķēm. Viņš ir gara auguma um izskatīgs, vai ne?
15.08.2020 23:37 |
 
Reitings 52
Reģ: 30.01.2020
Viennozīmīgi, šis vīrietis nav Tava otra puse...
Maini savu attieksmi...nemeklē viņu, nepiedāvā tikšanos, neuzprasies pati.. Vienkārši nejautā. Pavēro, kā viņš rīkosies tādā gadījumā..
Bet, visādi citādi...kam Tev vajag tā? Tu gribi tā?
15.08.2020 23:45 |
 
Reitings 335
Reģ: 29.07.2020
Par darba dienām es vēl saprotu, ja nesatiekās, jo pa darba dienu var ļoti nogurt.
Parasti jau, ja otrs ļoti patīk, ir interese, tad pirmkārt izvēlas satikt to cilvēku nevis citus cilvēkus.
Protams nevar liegt satikt citus cilvēkus, bet ja tas jau nonāk līdz līmenim satikšu Tevi 1x mēnesī, tad tas neliecina par otra interesi. Brīvdienās var vienu dienu veltīt draugiem, bet otru meitenei. Cilvēks var pilnīgi atgūties, atpūsties no darba pa vienu brīvdienu. Ja viņš divas dienas izvēlas patikt mājās vienatnē bez Tevis tas par neko labu neliecina. Laikam viņam par Tevi ir samazinājusies interese.
15.08.2020 23:50 |
 
Reitings 588
Reģ: 22.06.2020
Esi p3rversāka un skries atkal pakaļ. Atceries: vīrieti pievilina ar minety, bet notur ar an@lo!
15.08.2020 23:54 |
 
Reitings 335
Reģ: 29.07.2020
Esi p3rversāka un skries atkal pakaļ. Atceries: vīrieti pievilina ar minety, bet notur ar an@lo!

Ja vīrietis zūd interese, tad nelīdzēs ne skriešana pakaļ, ne Tevis minētās metodes.
15.08.2020 23:56 |
 
Reitings 331
Reģ: 15.11.2019
Liecies mierā un tiecies ar citiem vīriešiem. Ja viņam nav cita,tad ir aktīvos meklējumos ?
Tu esi pelnījusi labāk ?
15.08.2020 23:57 |
 
Reitings 331
Reģ: 15.11.2019
parunasimparlaiku @ 15.08.2020 23:54
Esi p3rversāka un skries atkal pakaļ. Atceries: vīrieti pievilina ar minety, bet notur ar an@lo!

Un daudzus esi noturējis ar savu anālo?
15.08.2020 23:58 |
 
Reitings 588
Reģ: 22.06.2020
Kiki007 @ 15.08.2020 23:58

Un daudzus esi noturējis ar savu anālo?
Esmu puisis. Mani ilgi turēja meitene, kas man nepatika, bet darīja visu, ko gribēju. Zināju, ka jāšķiras, jo kopīgas nākotnes nebūs, bet visu laiku tā sajūta - vajag vēl vienas brīvdienas gūt baudu...
16.08.2020 00:03 |
 
Reitings 335
Reģ: 29.07.2020
Mani ilgi turēja meitene, kas man nepatika, bet darīja visu, ko gribēju. Zināju, ka jāšķiras

Neviena negrib, lai ar viņu ir kāds kopā vien dēļ papildus bonusiem, bet gan viņas pašas dēļ.
16.08.2020 00:18 |
 
Reitings 4655
Reģ: 23.11.2014
Kāpēc gan tu brīvdienās nevari pievienoties gan draugu pasēdēšanā, gan doties ar draugu ciemos pie viņa vecākiem vai vecvecākiem?!
Citreiz ir lasītas pārspīlētas diskusijas, kur tiešām meičas grib visu laiku sev, bet tavā gadījumā es neteiktu, ka tu pārspīlē. Tas būtu tikai normāli, ka ir vēlme satikties, arī, ja nogurums, tad taču ir forši, ja otrs ir blakus kaut vai skatoties filmu, piemēram.
Te noteikti nepieciešams izrunāties un mēģināt izdabūt godīgu atbildi vai puisis plāno kopīgu nākotni, uzsākt kopdzīvi un vai joprojām ir interese, jūtas utt.
16.08.2020 00:20 |
 
Reitings 59
Reģ: 09.08.2020
Sveika. Šeit nebūs lolojamas cerības. Izklausas ka viņam arī turpmāk nebūs vēlme tev atrast laiku. Ja sākumā viņam bija laiks un tik radikāli viss mainījās, tad viņa domas ir mainījušās , lai cik skumji tas būtu. Tu esi pelnījusi labāku un tas ir vienozīmīgi.
16.08.2020 00:22 |
 
Patīk
Reitings 1744
Reģ: 24.05.2019
Nemeklē viņam attaisnojumus, viņš jau ir noiets posms, jūsu attiecības beidza savu attīstību un tur vairs nav ko.
Piedāvāt kopdzīvi būs tava lielākā kļūda, uzprasīties viņam par bezmaksas kalponi, priekš kam?
Ja cilvēkam nav laika, viņam ir citas prioritātes, tas būtu jāsaprot un nav jēgas analizēt, cik viņš strādā un ko viņš dara bez tevis. Viņš izvēlas pavadīt laiku bez tevis, izdari secinājumus un netērē savu laiku uz viņu.
16.08.2020 00:29 |
 
10 gadi
Reitings 3146
Reģ: 29.01.2009
Cilvēks var pilnīgi atgūties, atpūsties no darba pa vienu brīvdienu.

Yeah, kā tad..nav jēgas diskutēt, bet var būt tā, ka nevar..
Long story short, viss ir ap un par prioritātēm. Es arī esmu strādājusi 24/7 tā, ka otram vienmēr var atrast laiku un, kad nevar..
16.08.2020 00:50 |
 
Reitings 1445
Reģ: 26.09.2017
Cilvēki atrod laiku tam, kam grib to atrast. Šito vienmēr vajag atcerēties.
Es ar savējo kaut abiem darbs, reāli līdz 4 rītā darba dienās pļāpājām. Un abiem nesa vnk jumtu nost. Viņš visu dienu nostrādājies, man bija privilēģija, ka strādāju 7h dienā. Bet vienalga, noguruši, tomēr viens otram blakus. Un tad es arī redzēju īstajā dzīves formātā, ka ja tiešām, tiešām, tiešām gribas to otru cilvēku satikt, tu darīsi trakas lietas. Un pilnīgi pofig, ja esi saguris un kā izspiests citrons.
Protams, ja dzīvojat katrs savā pilsētā, ir pagrūtāk. Taču tad ir arī kaut kādā brīdī jādomā par kopdzīvi.
Uz doto brīdi izskatās, ka viņš vienkārši vairs tevi negrib. Un tā gadās. Netērē savu laiku, līdzekļus, nervus, lai censtos šito izprast. Vienkārši klusē un ej uz priekšu. Tici man, atradīsi kādu, kuram arī uz tevi raus nost jumtu un būsi pateicīga pati sev, ka neatļāvi šim vilkties vel ilgāk.
16.08.2020 07:08 |
 
Reitings 10
Reģ: 15.08.2020
Tas, ko Tu no viņa prasi, ir absolūtais minimums, par ko vispār nevajadzētu būt nekādām diskusijām. Izklausās pēc tipa, kurš paliks kopā ar Tevi līdz brīdim, kad atradīs ko "labāku", bet tikmēr - Tu taču esi ar viņu, Tu gaidīsi, kad viņš beidzot būs atpūties un izgulējies, un ar atplestām rokām gaidīsi. Nepazemo sevi un pamet viņu.
16.08.2020 07:50 |
 
Reitings 352
Reģ: 03.05.2019
Kāpēc kopā nedzīvojat? Ir vasara/rudens laiks kad tiešām cilvēks nogurst daudz vairāk. Ja vēl vecākiem jāpalīdz, tad ir kā ir. Tev par kopā būšanu jārunā ar savu vīrieti. Vai esi runajusi ar vīrieti ko darīsiet kad vairs nebūsi studente? Domāju ka vajag vienkārši satikties un ar vīrieti parunāt par attiecībām, par viņa un tavām vēlmēm un to kas reāli notiek. Tikai nerīko skandālu, vienkārši aprunājies. Attiecības ir divu cilvēku darbs.
16.08.2020 10:39 |
 
Reitings 2290
Reģ: 19.10.2013
Es arī ļoti biežī aizbildinos ar laika trūkumu un nogurumu. Un tie nav meli, jo tā tiešām jūtos. Tomēr, ja atrodas cilvēks, ar kuru ir patiesa vēlme tikties, nogurums pagaist kā nebijis.
Tavā gadījumā neizskatās labi-Tu esi kaut kur aiz darbiem radu mājās, treniņiem un draugiem.
16.08.2020 10:45 |
 
10 gadiPatīk
Reitings 4934
Reģ: 03.11.2012
Ar tevi viss ir kārtībā, bet tavs vecis gan ir pilnīgs Mr. atsnošanās blsh*t ??
Pilnīgi nopietni, viss slēpjas prioritātēs. Ja gribētu, tad 23.00 būtu pie tevis un kaut vai 4-5 no rīta, lai brauktu uz darbu.
Kā mans vīrs saka, tie ir ņurņiki ne vīrieši!
Manam vīram arī tādi tipi besī, viņš vnmēr iesmej par to, ko viņi darīs, kad būs ģimene un bērni, cil tad viņi būšot “noguruši”!
Un tā arī ir, piedod, bet jūsu attiecībām nav iznākuma, vai nu tu pacietīsi kā ir un ar to aprobežosies, vai sāksi dzīvot kā tev patīk un vajag.
16.08.2020 10:49 |
 
Reitings 169
Reģ: 20.06.2015
Nu manam puisim tiešām vasaras sezonā darba ir pilnas rokas, sāk darbu agri, beidz vēlu. Ļoti bieži, kad vēlu beidz darbu, tad brauc pie manis (es dzīvoju ~20km no viņa). Bieži ir arī tā, ka viņš atbrauc pie manis un 20min laikā aizmieg, jo ir pārguris, bet vismaz satieku viņu:)
Personîgi es tavā situācijā neiebilstu ne par darba dienām, ne par tām reizēm, kad viņš palīdz vecvecākiem, bet tad, kad iet ar draugiem, tad teiktu, lai ņem mani līdzi vai lai izlaiž tikšanos ar draugiem un satiekas ar mani.
Līdzīgi man bija ar bijušo draugu, viņam es nedēļas sākumā pajautāju “kādi plāni brīvdienām?”, ja pateica, ka nav plānu, tad sarunāju, ka brīvdienas pavqdīsim kopā, protams, ļoti bieži uzmeta (tas ir viens no iemesliem, kāpēc viņš ir bijušais ;D).
Es tev iesaku kādu mēnesi vēl nogaidīt, bet ieminēties ik pa laikam par kopā dzīvošanu, var jau būt, ka tiešām ir noguris un nav spēka pēc darba vairs kaut ko darīt, tāpēc priecāsies par tavu piedāvājumu. Ja pasaka, ka kopā negrib dzīvot, tad gan tas nebūs tavs īstais ;)
16.08.2020 11:14 |
 
Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!
   
vairāk  >

Aptauja

 
Vai forumā publiski vajadzētu rādīt arī negatīvos vērtējumus (īkšķis uz leju) komentāriem?
  • Jā, jāredz arī negatīvie vērtējumi
  • Nē, lai paliek redzams tikai pozitīvais vērtējums
  • Nezinu, nav viedokļa
  • Cits