Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

Gari, spoki

 
Reitings 19
Reģ: 11.05.2020
Sveiki,
Vai esat saskārušās ar mistiskām parādībām, piemēram, gariem, spokiem un tādām lietām?
Vai esat redzējušas sapņus, kas piepildās? Vai sapnī kādu mirušo?
28.07.2020 16:21 |
 
10 gadi
Reitings 841
Reģ: 17.06.2011
Šīm lietām ne īsti ticu, ne neticu , vienkārši par to daudz nedomāju . Taču ja runā par sapņiem - pāris gadus atpakaļ redzēju vienu sen aizgājušu cilvēku sapnī , viņš man sapnī teica ko ļoti svarīgu par dzīvi , tās jēgu , būtību ... diemžēl pieceļoties vairs nespēju atcerēties , kas bija tas ko viņš man teica , pēc tam daudz par ti domāju , bet vai tam ir kāds sakars ar aizsaulē aizgājušajiem vai vienkārši manu zemapziņu nezinu ... bet protams , ka mazliet no “sliedēm “ tas izsit .
Taču noteikti neesmu tā kurai liekas , ka visur spokojas ,uzdarbojas gari utt. Mēģinu tomēr vairāk pieturēties pie reālam , taustāmām lietām .
28.07.2020 17:18 |
 
10 gadiPatīk
Reitings 3721
Reģ: 31.10.2010
Es neapgalvoju ne to, ka spoki ir, ne to, ka viņu nav. Es saku, ka nevienu spoku nekad neesmu redzējusi. Bet tas, ka kaut ko neesam redzējuši, nenozīmē, ka tas neeksistē.
28.07.2020 17:22 |
 
Reitings 44
Reģ: 31.03.2019
Ir bijis viens sapnis, ko it kā varētu nosaukt par mistisku pieredzi, bet tai pat laikā tā var būt arī sakritība.
Stāsts ir tāds- daudzus gadus atpakaļ mums kompānijā bija viens čalis, kurš pēkšņi ne no šā ne no tā ziemas vidū pazuda. Tanī brīdī viņš jau divas dienas nebija nekur manīts un klausuli necēla. Tad nu redzēju viņu sapnī, viņš gāja man pretī pa ielu
smaidīdams. es viņam saku, klausies, tevi te visi meklē, kur tu esi? Uz ko viņš man atbildēja ka nevajag viņu meklēt, viņš ir atradis mieru un viņam viss ir labi, apskāva mani, un tad izgaisa. Pamodos ar nelāgu priekšnojautu, un jā- nākamajā dienā zvans- ir atrasts miris, pakāries tuvākajā mežā pie mikrorajona, kur dzīvoja.
28.07.2020 18:16 |
 
Reitings 195
Reģ: 18.11.2019
Kad kādreiz piedzīvosi miega paralīzi, tad sapratīsis, kas ir tiešam šausmīgi???
brrrrrr
28.07.2020 18:23 |
 
Reitings 1892
Reģ: 17.09.2019
Nē neesmu ne redzējusi spoku, ne kaut ko tādu sapnī.
28.07.2020 18:28 |
 
10 gadi
Reitings 841
Reģ: 17.06.2011
garden34 @ 28.07.2020 18:16
Ir bijis viens sapnis, ko it kā varētu nosaukt par mistisku pieredzi, bet tai pat laikā tā var būt arī sakritība.
Stāsts ir tāds- daudzus gadus atpakaļ mums kompānijā bija viens čalis, kurš pēkšņi ne no šā ne no tā ziemas vidū pazuda. Tanī brīdī viņš jau divas dienas nebija nekur manīts un klausuli necēla. Tad nu redzēju viņu sapnī, viņš gāja man pretī pa ielu
smaidīdams. es viņam saku, klausies, tevi te visi meklē, kur tu esi? Uz ko viņš man atbildēja ka nevajag viņu meklēt, viņš ir atradis mieru un viņam viss ir labi, apskāva mani, un tad izgaisa. Pamodos ar nelāgu priekšnojautu, un jā- nākamajā dienā zvans- ir atrasts miris, pakāries tuvākajā mežā pie mikrorajona, kur dzīvoja.

Lasīt Tavu sapni man pat šermuļi pār kauliem pārskrēja .
Nerunāju par šo konkrēti gadījumu , bet kopumā domāju , ka mūsu pašu zemapziņa ar mums arī mēdz izspēlēt visādus “jokus”.
29.07.2020 01:44 |
 
Reitings 411
Reģ: 14.11.2018
Par šo tēmu varētu ilgi diskutēt, un jā, es ticu pilnīgi noteikti. Sapņi, kur redzu mirušos ir ļoti bieži. Redzu gan savus tuvos aizgājušos, gan arī ne tik tuvus, bet pazīstamus. Sapņi pārsvarā ir ar vēstījumu, ticiet vai nē, bet vēstījumi vienmēr piepildās. Kad vectēvs vēl bija dzīvs, tad vecmamma bieži nāca pie manis sapnī un lūdza parūpēties par vectēvu, aizvest viņu pie ārsta un pārbaudīt veselību. Vēlāk, pēc pāris gadiem, kad vectēvs nomira, redzēju sapnī viņus abus un jau kopā, laimīgi, smaidot teica, ka tagad viņi viens par otru parūpēsies. Bet jā, par vēstījumiem runājot, ja redzu sapnī mirušo tad spilgti atceros šo sapni un esmu gatava tam, kas ir redzēts vai vēstīts, un katru reizi piepildās.
Spoku vai garu neesmu redzējusi, bet vairākas reizes esmu jutusi tā klātbūtni
29.07.2020 02:11 |
 
Reitings 775
Reģ: 30.09.2019
Ticu visam.
Pašai ir bijusi miega paralize, ģimenes locekļi ir dzīvē reāli redzējuši rēgus. (Balto dāmu, senlaicīgu vīrieti no kādiem 20.tajiem gadiem u.t.t)
Mājās notiek dīvainas lietas, man ģimenē visiem kas pārdabisks bijis.
29.07.2020 08:41 |
 
Reitings 1296
Reģ: 01.07.2013
Redzu, ka jau vairākas meitenes piemin miega paralīzi. Nu nav tā nekas mistisks. Pat ne tuvu.
Esmu pusaudža gados nobildējusi rēgu vecajās armijas daļās.
Un vienu reizi dzirdējusi/jutusi klātbūtni.
Ir bijuši arī citi gadījumi, bet tie nebija tik spilgti un ticami, tādēļ par tiem šaubos.
29.07.2020 09:03 |
 
Reitings 36
Reģ: 27.07.2020
Paldies Dievam, bet man ar spokiem un rēgiem nav bijusi saskare, bet, šad tad redzu zīnīgis sapņus, kas īstenojas dzīvē, tagad, portams, tos visus esmu aizmirsusi. Bet pēdējais bija, pirms kādām 2..3 nedēļām. Mana labākā draudzene nu jau n-tos gadus nedzīvo LV, viņa tāda skaista tumšmate, sapnī viņu redzu, kur viņa man kko stāsta nebūtisku, tikai tumšie mati nokrāsoti rudi! Pamostos.., paiet 2..3 h, un skatos telefonā, viņa zvana video zvanā, paceļu, un šī tāda priecīga:” dkaties, es tikko no frizera, balināju matus utt. “ un precīzi tādas pašas krāsas mati, kā sapnī ?
29.07.2020 10:28 |
 
Reitings 1927
Reģ: 28.04.2019
Vienmēr pašai savās mājās būdamai mazai bieži rēgojās visādas tumsonības, ēnas. Vienreiz biju maza atstāta viena mājās, un es tiešām redzēju tumša cilvēka tēlu, kā ēnu, un grīdas soļus, kas staigāja pa istabām. Sēdēju noslēpusies istabā skapī un raudāju.
Man bērnībā vasaras mājā vienmēr rādijās vīrieša spoks, arī murgos tas bija, ka pat ar vecākiem nevarēju gulēt, pamodos kliedzot. Izrādijās, pirms to māju nopirkām, tajā bija nomiris vīrietis.
Tad jau nedaudz paaugos, bet vienalga biju bērns, mani bieži apciemoja naktīs spilgti, balta, gara sieviete, kura mani modināja augšā. Tad es vienkārši sastingu un skatījos uz viņu, kamēr viņa aizgāja līdz manām istabas durvīm un izgaisa.
Tad jau savā vecumā, gadu atpakaļ, paliku Vecrīgas viesnīcā, kur manu miegu pārrāva vīrieša spoks, kurš man iesita pa galvu un sāka man kliegt virsū.
Plus, man ir bijušas neskaitāmas miega paralīzes, astrālie ceļojumi, es bieži pusiemigusi dzirdu cilvēku balsis, kas man kaut ko saka. Bija tā, ka vienreiz man nosauca vienu vārdu kuru es izdomāju pierakstīt. Es uzreiz pamodos un iegooglēju un man parādija cilti kaut kur dziļi Āfrikā. Ko tas varētu nozīmēt, nezinu.. varbūt kaut kā spirituāli esmu ar to vietu saistīta, varbūt balss man nosauca vietu, kurā iepriekšējā dzīvē biju dzīvojusi. Who knows
29.07.2020 12:28 |
 
Reitings 347
Reģ: 15.01.2020
garden34 @ 28.07.2020 18:16
Ir bijis viens sapnis, ko it kā varētu nosaukt par mistisku pieredzi, bet tai pat laikā tā var būt arī sakritība.
Stāsts ir tāds- daudzus gadus atpakaļ mums kompānijā bija viens čalis, kurš pēkšņi ne no šā ne no tā ziemas vidū pazuda. Tanī brīdī viņš jau divas dienas nebija nekur manīts un klausuli necēla. Tad nu redzēju viņu sapnī, viņš gāja man pretī pa ielu
smaidīdams. es viņam saku, klausies, tevi te visi meklē, kur tu esi? Uz ko viņš man atbildēja ka nevajag viņu meklēt, viņš ir atradis mieru un viņam viss ir labi, apskāva mani, un tad izgaisa. Pamodos ar nelāgu priekšnojautu, un jā- nākamajā dienā zvans- ir atrasts miris, pakāries tuvākajā mežā pie mikrorajona, kur dzīvoja.

vai gadījumā tā puiša vārds nesākas ar burtu A?
29.07.2020 12:39 |
 
Reitings 44
Reģ: 31.03.2019
Nē, Selīna! Puiša vārds nesākas uz A burtu.
29.07.2020 13:50 |
 
Reitings 44
Reģ: 31.03.2019
BekiLu @ 29.07.2020 01:44

Lasīt Tavu sapni man pat šermuļi pār kauliem pārskrēja .
Nerunāju par šo konkrēti gadījumu , bet kopumā domāju , ka mūsu pašu zemapziņa ar mums arī mēdz izspēlēt visādus “jokus”.

Nu jā, tagad kad ir pagājuši vairāk nekā 12 gadi, pārlasot uzrakstīto, arī kļūst neomulīgi. Bet tajā dienā kad uzzināju par viņa nāvi, kļuva tik skumji ka pat apraudājos. Kaut gan to puisi labi ja 2-3 reizes dzīvē satiku.
29.07.2020 13:56 |
 
Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!
   
vairāk  >

Aptauja

 
Vai forumā publiski vajadzētu rādīt arī negatīvos vērtējumus (īkšķis uz leju) komentāriem?
  • Jā, jāredz arī negatīvie vērtējumi
  • Nē, lai paliek redzams tikai pozitīvais vērtējums
  • Nezinu, nav viedokļa
  • Cits