Rezerves ritenis

 
Patīk
Reitings 677
Reģ: 11.04.2019
Sveikas!
Tām, kurām mašīnā nav paredzēta atsevišķa vieta rezerves ritenim, Jūs tik un tā to vedat līdzi bagāžas nodalījumā (tādā gadījumā, kā tas tiek glabāts?) vai uzticaties līmes kompleltam vai kam tamlīdzīgam, kas paredzēts šādiem gadījumiem? Pati par to aizdomājos tikai tad, kad uz ceļa gadījās ķibele un rezerves riteņa nav! ?
24.07.2020 10:49 |
 
Reitings 437
Reģ: 10.11.2019
Freids @ 24.07.2020 21:48

Un man likās es esmu diezgan handy man...? bet tev vienmēr līdzi triecienboris kastē, dimo atslēga...varbūt vēl cirkuļzāģis, skrūves, urbjmašīna, ja nu pa ceļam sagribas pikniku, bet vajag galdiņu uztaisīt?? vaitev darbs saistīts ar štrumiem?

Jā, mans primārais darbs ir saistīts ar instrumentiem, nebaidīšos teikt, ka savā sfērā esmu ļoti pazīstams ;)
25.07.2020 00:15 |
 
Patīk
Reitings 274
Reģ: 20.06.2018
bulta @ 25.07.2020 00:15

Jā, mans primārais darbs ir saistīts ar instrumentiem, nebaidīšos teikt, ka savā sfērā esmu ļoti pazīstams ;)
ooooo, super.
Būtu interesanti zināt konkrētāk, varbūt iespējama sadarbība, vai piedāvā pakalpojumu.
Es darbojos nekustamajā īpašumā- ja gribi dzīvokli, zemi, māju, jebkurā eiropas vietā par labu cenu... vari pajautāt?
25.07.2020 00:39 |
 
Reitings 437
Reģ: 10.11.2019
Nekustamais īpašums ir mans vaļasprieks ;)
25.07.2020 01:59 |
 
Reitings 81
Reģ: 26.06.2020
Mocheato @ 24.07.2020 13:33
Tām, kurām ir auto..
Jūs reāli dzīvē arī protat nomainīt to riepu mašīnai, kad dzīvē gadās čp uz ceļa? Ir sanācis?
Es vienreiz pamēģināju auto riepu izcelt no auto jo man to palūdza izdarīt , pat to nevarēju, smaga. Kur nu vēl auto pacelt ar to rīku (kā viņu tur).. Un atskrūvēt un nomainīt. Ja pašai būtu auto, un tiesības vispār... diezvai es uz ko tādu parakstītos. Sauktu evakuatoru vai mēģinātu kādu apstādināt, lai nomaina. Zinu, ka autoskola man reiz instruktors mācīja (tiesības tā arī ne noliku), es uzboliju acis un sapratu ka nebūs. Un instruktors nav riktīgs. Esmu diezgan smalkas miesasbūves un nevaru sevi iedomāties mainīt riepas.

Pati protu gan riepu nomainīt, gan eļļu auto samainīt :)
25.07.2020 10:29 |
 
Reitings 181
Reģ: 14.05.2020
Mocheato @ 24.07.2020 13:33
Tām, kurām ir auto..
Jūs reāli dzīvē arī protat nomainīt to riepu mašīnai, kad dzīvē gadās čp uz ceļa? Ir sanācis?
Es vienreiz pamēģināju auto riepu izcelt no auto jo man to palūdza izdarīt , pat to nevarēju, smaga. Kur nu vēl auto pacelt ar to rīku (kā viņu tur).. Un atskrūvēt un nomainīt. Ja pašai būtu auto, un tiesības vispār... diezvai es uz ko tādu parakstītos. Sauktu evakuatoru vai mēģinātu kādu apstādināt, lai nomaina. Zinu, ka autoskola man reiz instruktors mācīja (tiesības tā arī ne noliku), es uzboliju acis un sapratu ka nebūs. Un instruktors nav riktīgs. Esmu diezgan smalkas miesasbūves un nevaru sevi iedomāties mainīt riepas.

:D labs humors.
,
Vedu ietītu lielā maisā bagažniekā. Atstutē pret malu, jo vienmēr tur atrodas vēl kaut kas un viss. Vienmēr jābūt līdzi.
25.07.2020 10:47 |
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!
   
vairāk  >

Aptauja

 
Vai forumā publiski vajadzētu rādīt arī negatīvos vērtējumus (īkšķis uz leju) komentāriem?
  • Jā, jāredz arī negatīvie vērtējumi
  • Nē, lai paliek redzams tikai pozitīvais vērtējums
  • Nezinu, nav viedokļa
  • Cits